Super cote pentru meciul dintre Atletico Madrid si Real Madrid

V sobotu nás čeká mnoho silných zápasů na evropských šampionátech, mimo jiné počítají - je to také mezi Atléticem Madrid a Realem Madrid.
 
První bookmaker, který nabízí akci nejen na tuto hru, ale i na tento víkend, je 888sport. To nás překvapuje dvěma zvýšenými kurzy na vítězství každého ze dvou týmů, z promoce může profitovat prvních 1 000 hráčů, kteří se do ní zaregistrují online bookmaker a umístí vsadil na vítězství jednoho z týmů. Při registraci není nutné používat propagační kód; budete mít automaticky nárok na propagaci, pokud budete mezi 1 000 nejlepšími registrovanými. Vzhledem k tomu, že z této akce těží pouze rumunští uživatelé, pochybujeme, že tohoto čísla bude dosaženo v prvním nebo dokonce v prvních dvou dnech.
 

cote marite 888sport

Jak můžete hádat, pouze první sázka podaná na vítězství jednoho z týmů má nárok na tyto super kurzy na zápas mezi Atleticem Madrid a Realem Madrid. Normální kvóta pro hostitele je 2,5, zvýšená je 8,00. Naopak běžný kurz na vítězství hostů je 2,9, zvýšený je naopak 11,0. Maximální vklad, na který můžete těžit ze zvýšeného kurzu, je 50 lei. Můžete podat sázku s vyšším vkladem, ale pouze 50 lei bude vypočítáno při zvýšeném kurzu, zbytek sázky se vynásobí tímto normálním kurzem. Jednoduchý výpočet nám říká, že pokud z této promo akce vytěžíte nejvíce, vsadíte 50 lei, vyhrajete 400 lei, pokud vsadíte na vítězství Atlética, a to bylo uloženo, nebo 550 lei, pokud vsadíte, že Real získá všechny 3 body. , tento odjíždí vítězně na Vicente Calderon. Nejlepší na tom je, že stále obdržíte uvítací bonus od sázkové kanceláře 888sport.
 
bonus inregistrare 888

Výhra bude udělena formou bonusu, a to maximálně do 72 hodin od konce madridského derby. Bonus je nutné hodit 10x při minimálním celkovém kurzu 2,00, ať už mluvíme o jednoduchých nebo složených tiketech. Na spuštění máte 60 dní.
 
Abychom vám podali pomocnou ruku, řekněme, že Real Madrid vstřelil alespoň 3 góly v 6 z předchozích 7 zápasů, zatímco Atletico Madrid utrpělo dvě porážky v posledních 4 zápasech. Na druhou stranu Real nevyhrál v předchozích 5 venkovních zápasech za Vicente Calderona, ale vzhledem k nedávné formě týmu si myslíme, že teď už ano. Určitě se tento zápas objeví v příštích dnech na tiket dne, odtud můžete získat další informace.

  Zdrojový výkon: www.ronaldo7.net