Superbet chce koupit název stadionu Rapid

Ministr rozvoje, veřejných prací a správy Attila-Zoltán Cseke a místopředseda vlády a ministr dopravy Sorin Grindeanu v úterý formalizovali dokončení modernizace stadionu Rapid Bukurešť.

După 1.043 de zile Rapid are un stadion nou

Dne 26. února 2019 začaly demoliční práce na stadionu „Giulești-Valentin Stănescu“, který byl založen 10. června 1939. Tým tak milovaný jako Rapid, nemohl hrát na 82 let staré aréně, zvláště když se v této sezóně vrátil do ligy 1. „Urban“ z Mioveni. Po 2 letech, 10 měsících a 9 dnech byl nový stadion za přítomnosti státních úředníků a stavebníka oficiálně předán Sportovnímu klubu.

Arena Rapidului stála 38 milionů eur

Noul stadion al giuleştenilor dispune de un teren cu o suprafață de joc de 105 cu 68 metri, gazonul este unul natural ranforsat sintetic, dotat cu degivrare, drenaj, sistem de irigatie și încalzire pentru sezonul de iarnă. Capacitatea arenei este de 14.050 locuri și 184 locuri de parcare şi sunt locuri speciale pentru persoanele cu dizabilităț, spații pentru mass-media cu sală de conferință și zona de flash interviu, dar și spatii VIP cu aproape o mie de locuri. De noul stadion nu lipsesc spații administrative, spatii dedicate publicului cu magazine plus o zonă de food, un sistemu de iluminat de ultimă generație dar și un muzeu al clubului. Valoarea totală a investiției a fost de 185.333.607,39 lei, aproximativ 38 milioane de euro.

Valentina Ionescu-Caciureac: Kontaktoval nás Superbet

Takový stadion stojí kolem jednoho milionu eur rok zachovat, ale vedení klubu má plán na snížení výdajů. Název nového stadionu je „Rapid-Giulești“, vzdává se „Valentin Stănescu“, ale existuje velká šance, že oficiální název bude „Superbet“. " Jsme otevřeni prodeji jména velké společnosti. Již nás kontaktoval Superbet, který má velký zájem o koupi jména stadionu. Brzy budeme mít další diskuse ", prohlásila prezidentka CS Rapid Valentina Ionescu-Caciureac. || velmi velká a klub pod Grant Bridge by souhlasil, protože by přinesl důležité peníze, které by snížily náklady na údržbu.Casa de pariuri Superbet vrea să cumpere denumirea noului stadion, pentru că şi-ar face o reclamă foarte mare iar clubul de sub Podul Grant ar fi de acord, pentru că ar aduce bani importanți care ar mai diminua costurile de întreţinere.

Cine este Superbet

Společnost Superbet byla založena v roce 2008 a stala se jednou z nejdůležitějších licencovaných sázkových kanceláří na rumunském maloobchodním trhu, kde již více než 1 200 agentur, které nabízejí rumunským sázkařům šanci proměnit ve výhry vášeň pro sport, hry a číselné sázky Počínaje zářím 2018 se Superbet představil v nabídce sportovních sázek pouličních agentur a online sázkové platformě www. superbet.ro více než 380 nových možností, které překračují všechny oborové limity a stanovují nové standardy pro zvýšení šancí sázkařů na výhru, ne jablko strategií, které mohou udělat, a také intenzitu, s jakou zažijí události, na které sázejí. Superbet je první rumunská společnost oceněná 3 roky po sobě na Central and Eastern European Gaming Conference (C.E.E.G.C.) nejvyšší trofejí, Nejlepší provozovatel sportovních sázek ve střední a východní Evropě!