Rumunský superpohár: Astra Giurgiu čelí CFR Cluj

Euro 2016 je za námi a už tu máme první zápas nového sezóna. O rumunský superpohár se letos utkají CFR Cluj a Astra Giurgiu a bookmakeři nám na oba týmy nabízejí víceméně podobné kurzy. Než si ale vsadíte na vítězství jednoho z nich, musíte mít na paměti, že jde o první zápas a hráči obou týmů budou extrémně motivovaní.

 

Jak asi víte, CFR dokázala vyhrát Rumunský pohár poté, co ve finále překvapivě porazila Dinamo Bukurešť. Zápas extrémně bolel pro hráče Dinama, kteří prohráli v penaltových rozstřelech před vlastními fanoušky. Tým z Kluže měl za sebou pouze dva přípravné zápasy a letos v létě přivedl pouze jednoho nového hráče, z Petrolulu. Důležitou výhodou pro Transylvánce by však mohla být skutečnost, že finále se bude hrát v Kluži.

 

Astra Giurgiu je rumunským šampionem, jehož tým trénuje Mihai Sumudica. vyhrát tuto trofej poprvé ve své historii. Přípravu na Ligu mistrů zahájila poměrně dobře, vyhrála přátelský zápas, který odehrála proti FC Kodaň. Ale před CFR se týmu Giurgiu v posledních letech tolik nedařilo, poslední vítězství bylo zaznamenáno v roce 2014.

 

Sázky

| 544

Nu putem spune ca exista o favorita clara in acest meci, motiv pentru care iti recomandam un pariu mai simplu. Mizeaza pe faptul ca ambele echipe inscriu si vei beneficia de o cota de 1.95 la NetBet.