Swansea – Burnley. Tipy dne

Po krátké několikadenní přestávce, ve které jsem nic nenapsal a udělal ani nenabídnu tip, vracím se se sázkou, kterou mohu kategorizovat jako statečnou.

Čerstvě přivedený do čela Swansea, bývalý hlavní trenér Carlo Ancelotti Realu a Bayernu, Paul Clement, dokázal přimět velšskou stranu k částečnému zotavení a úniku z červené zóny. Alespoň dočasně. Se 3 výhrami v posledních 5 zápasech a 2 výhrami v posledních 2 domácích zápasech vidím, že Swansea začíná jako favorit v sobotním zápase Premier League.
 

thumb_58b9a0a890d47_1488560296.jpg


V tuto chvíli je Swansea 2 body od zóny sestupu a hledá vítězství proti slabému týmu venku, týmu, který v této sezóně získal venku pouhé 2 body. Burney nasbíral své body v Premier League v této sezóně téměř výhradně doma a vrátil se s pouhými 2 body, z nichž jeden právě v minulé sezóně, v Hull Tigers. Swansea nemá žádnou větší nedostupnost. Osobně jsem se rozhodl vsadit na vítězství hostitelského týmu, zejména s ohledem na atraktivní podíl, který má jejich vítězství.

Swansea nu are nicio indisponibilitate majora. Personal, am ales sa mizez pe victoria echipei gazda, mai ales avand in vedere cota atractiva pe care victoria lor o are.

Tip: Swansea vyhrává (2,00 @ Fortuna)
/ Swansea vyhrává za 0 (3,10 @ Fortuna)