Te asteapta cota 15 pentru victoria Barcelonei

Dnes večer, počínaje 17:15, odloučený vůdce z La Liga v Barceloně přijme návštěvu Getafe v zápase oznámeném podle uvážení Katalánců. A to i přesto, že Getafe je neporaženo 4 hry, v intervalu, ve kterém získalo 3 remízy. Kromě Sevilly byli ale všichni soupeři skromní. Abychom vás navíc přesvědčili o síle „mimozemšťanů“ na jejich vlastním hřišti, řekněme, že v průběhu celého roku 2017, ale i minulého měsíce vstřelili v La Lize minimálně dva góly. Sázková kancelář, využívající mimořádný tvar Katalánců, Betfair má dnes večer kurz 15,0, že zvítězí.


5a7fede9888b5_1518333417.jpg


Co musím udělat ? Po této akci provede vklad a vloží předživou a jedinou sázku na tiket na vítězství Barcelony v zápase s Getafe. Na vítězství Barcelony na vás čeká kurz 15, s ohledem na zvýšený kurz zohledňující pouze 5 lei to neznamená, že nemůžete vsadit více.


Eligibili la promotie sunt doar utilizatorii care se vor inregistra la Betfair pana duminica, ora 17:15, utilizand codul ZFBNAT. Dupa aceasta actiune efectueaza un depozit si plaseaza un pariu pre-live si singur pe bilet pe victoria Barcelonei in meciul cu Getafe. Te asteapta cota 15 pentru victoria Barcelonei, in vederea cotei marite luandu-se in calcul doar 5 lei, asta neinsemnand ca nu poti miza mai mult.


O odměně


Souhrn || Angličtina: v 17:15 pomocí kódu ZFBNAT


Rezumat


·         Inregistreaza-te la casa de pariuri Betfair pana duminica la 17:15 utilizand codul ZFBNAT

· Vložte před live sázka na vítězství Barcelony v zápase s Getafe

· S ohledem na zvýšený kurz bude vypočítáno maximálně 5 lei

· Pokud Barcelona zvítězí, výhry podle běžné kvóty budou být vám připsán v hotovosti, a to podle navýšené kvóty ve formě sázek zdarma

· Musí být vsazeno maximálně za 30 dní s minimálním kurzem 1,2


Nejbezpečnější výhra s takovým kurzem >>>