Sledování sázek je velmi důležité

Dobrá organizace je zásadní věc, když začínáme sázet, může to znamenat rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem v krátkodobém, střednědobém a dlouhodobém horizontu.
 
Nemluvíme zde o organizaci místnosti, ve které provádíme naši činnost sázení, feng-shui nebo jiných podobných věcí, i když chápu, že tento aspekt také v malé míře záleží na úspěchu v sázení, v tom smyslu, že pokud máte místnost objednanou, šance na analýzu zápasu několikrát před umístěním sázky se zvyšují. Pokud je naopak váš pokoj zničený, vaše sázky budou také chaotické. V tomto argumentu je kus pravdy, ale toto téma nebudeme rozvíjet, alespoň ne v tomto článku.
 
Zde odkazujeme na organizaci z hlediska podávání sázek, organizaci, která má několik aspektů, z nichž nejdůležitější je vedení záznamů. Můžete to snadno provést pomocí dokumentu aplikace Excel. Takový dokument je velmi snadno použitelný i pro začátečníka. Tedy pokud se odvoláme na základní pojmy.
 

58f7114dd8151_1492586829.jpg
 
Pokud sázíte na svém mobilu, nemáte přístup k dokumentu aplikace Excel, ale existuje několik aplikací, které vám mohou pomoci uspořádat data. Pokud se však nechcete zapojovat, doporučujeme na konci dne nebo když jste u počítače / notebooku || který obecně najdete v "Můj účet". Najdete tam všechny podrobnosti o podaných sázkách, takže při jejich vyplňování v Microsoft Excelu nenarazíte na žádné problémy. Dvěsa accesezi istoricul pariurilor plasate la acea casa online, istoric pe care il poti gasi, in general, in ‘’Contul meu’’. Acolo vei gasi toate detaliile pariurilor plasate, astfel ca nu vei intampina nicio problema in completarea acestora in Microsoft Excel. Doua online sázkové kanceláře které jsou snadno dostupné s historií sázek jsou Unibet a. Zde jej naleznete bezprostředně pod sázkovým tiketem, abyste jej viděli a měli k němu přístup, stačí na sázkový tiket umístit náhodný výběr, nikoli nutně k sázení.. Aici il poti gasi imediat sub biletul de pariuri, pentru a-l vedea si accesa trebuind doar sa plasezi o selectie la intamplare pe biletul de pariuri, nu neaparat sa si mizezi.
 

Na co se zaměřit při zadávání podrobností v Excelu?


Jakmile vstoupíte do aplikace Microsoft Excel, všimneme si, že můžeme otevřít tolik tabulek (Tabulek), kolik chceme. To je užitečné zejména při uzavírání více typů sázek, sázení na více sportů nebo používání více strategie sázení. V záhlaví tabulky je dobré si poznamenat, jaké jsou údaje, které se budou zadávat do příslušného sloupce (Číslo sázky, zápas, typ sázky, vklad atd.). Je také dobré předat co nejvíce podrobností o sázce, ale také o odehraném zápase po jejím skončení. To nám hodně pomůže, když se musíme rozhodovat o typech sázek, které nám přinášejí zisk, a o těch, které nás „tahají dolů“. Mimochodem, toto je hlavní cíl sázkového rekordu pro mladé: zlepšit naše možnosti.
 
Tato tabulka v Excelu je také velmi užitečná, pokud jde o sázky hrané v určitém období. Můžeme tak nastavit maximální sázku na hraní sázek takříkajíc za měsíc a pomocí tabulky je vyšší šance, že ji nepřekročíme. Pokud jde o tabulky, můžeme otevřít jednu pro každý sport, na který sázíme, nebo pro každý jednotlivý šampionát, pokud mluvíme o fotbale obecně. Zároveň by bylo vhodné rozdělit tuto tabulku na polovinu. Tedy v prvních sloupcích předáme vítězné sázky a v následujících sloupcích nevýherní. Obecně platí, že pro zvýraznění jsou vítězné sázky obarveny zeleně a nevýherní červeně.
 

Brzy uvidíte znatelné výsledky příjmů


Pokud jste nevěnovali velkou pozornost typu hrané sázky, než jste sledovali své sázky na základě statistik a intuice před podáním jedné, poté, co jste objevili tento užitečný nástroj, analyzujete daný zápas z obou hledisek. statisticky, ale také z vaší historie sázek na tuto možnost. Samozřejmě neočekávejte zlepšení výsledků od prvních dnů, může to trvat několik týdnů nebo dokonce měsíců, než zaznamenáte zlepšení ve svých volbách, v závislosti na počtu denně uzavřených sázek. Jakmile je ale objevena cesta k úspěchu, šance, že se udržíte na vysoké úrovni výdělků, je velmi vysoká. Sledování sázek proto hodně pomáhá, když ne krátkodobě, tak středně a dlouhodobě určitě. Jen věnujte pozornost detailům.
 

Závěry

 
  • Dokument Excel je nejlepším místem pro sledování vašich sázek
  • Historii sázek najdete na kterékoli online domovské stránce
  • Doporučuje se používat výpočet listu pro každý typ sázky / mistrovství / sport, na který sázíme
  • Je také dobré seskupit správné a špatné výsledky
  • Pomocí této metody je velmi pravděpodobné, že | || 589