Tipuri de bonusuri la casele de pariuri online

Důležitá osoba, která rozhoduje o potenciálních zákaznících || online sázekcase de pariuri online il au bonusurile si aici nu ne referim doar la cele de inregistrare.
 
Registrační bonus je samozřejmě důležitý pro přilákání uživatele do sázkové kanceláře, ale to je nebo by měl být jen první krok ve vztahu s jejími zákazníky. Registrační bonus totiž můžete získat pouze jednou, zatímco ostatní bonusy můžete získat i několikrát týdně, pokud odkazujeme na špičkovou stránku. Tyto bonusy nejčastěji přicházejí jako výsledek propagačních akcí a mohou mít mnoho podob.
 

Peněžní bonusy


Začneme s hotovostními bonusy, bonusy, které je třeba několikrát zavést, než je budete moci vybrat. U většina sázkových kanceláří takový bonus najdete jak při registraci na stránce, tak v případě akcí. Takové bonusy se mohou vyskytovat u akcí na sportovní sázení, ale také u kasinových her. Obecně platí, že podmínky pro spuštění bonusů po promo akci jsou stejné jako po registraci, ale nemůžeme říci, že je to pravidlem.
 

Bonusy ve formě sázky bez rizika


Dalším typem bonusu, který přijímá stále více sázkových kanceláří, je sázka bez rizika, nazývaná také sázka zdarma nebo sázka zdarma. Je pravda, že obecně je jeho hodnota maximálně 50 lei, ale největší výhodou podle nás je, že sázka zdarma by měla být spuštěna pouze jednou. Některé akce vyžadují minimální poplatek za provozování sázek zdarma, zatímco jiné ne. Je však třeba uvést, že v případě výhry nebo zrušení sázky nebude hodnota sázky zdarma vrácena na účet. Proto, aby byla vaše hodnota připsána na váš účet, měli byste vsadit bezplatnou sázku s minimálním kurzem 2,00. Zpravidla jej lze umístit jak na jednu událost, tak na více vstupenek (s více než jednou akcí).
 

Bonus, protože sázka bez rizika je velmi žádaná


Jediné sázkové kanceláře, které nabízejí bonus za registraci bez rizika, jsou Unibet si Fortuna. Kupodivu, pokud jde o bonusy za akce Unibet, jsou to všechno hotovost. Místo toho nám u Fortuny nabízíme pouze bonusy k sázkám zdarma. Totéž platí pro Sportingbet, kde je, pravda, méně akcí. Již několik týdnů jsme svědky změny strategie u sázkové kanceláře Netbet, která nabízí stále více bonusů ve formě sázek zdarma.
 

Cote marite


Sázkové kanceláře nabízejí i jiný typ odměny, pokud to tak můžeme nazvat, ale nevíme, zda jej můžeme zařadit do kategorie „bonusy“. Jde o zvýšené kurzy na různé zápasy, obecně fotbal. Nevyžadují však obrat v případě, že budou výherci. Před 3-4 lety byl pojem zvýšených kurzů u sázkových kanceláří slyšet jen zřídka. Nyní je některé online domy přidávají do týdenní nebo dokonce denní nabídky, z těchto nabídek může těžit každý zákazník tohoto domu, ať už je nový nebo starý.
 

Kde najdeme zvýšené šance?


Zvýšený kurz může vést k vítězství jednoho nebo více týmů nebo vstřelení alespoň jednoho gólu vybraným hráčem. Bookmakeři, kteří neustále nabízejí takto zvýšené kurzy, jsou Fortuna, 888sport, Betano (pod názvem 0% marže), Maxbet si Winmasters. Upřesněme, že u 888sport najdeme zdaleka nejvíce navýšené kurzy, nabídka je zpravidla dvakrát týdně, zatímco Fortuna nám takové kurzy nabízí denně. U Betano máme také minimálně jeden kurz za den, u Maxbetu máme takové kurzy zejména o víkendech, takže nám Winmasters mohou nabídnout pouze jeden kurz za týden.
 

Sázka na baterii


Jeden typ bonusu, který je běžnější u offline sázkových kanceláří, ale který se nedávno začal objevovat online, je bonus v závislosti na počtu výběrů na tiketu, nazývaný také bonus za sázku na baterie. Hodnota bonusu je tedy přímo úměrná tomuto číslu. Bonus se vztahuje k výhře na tiketu a samozřejmě se vztahuje pouze na výherní tikety. V případě získání takového bonusu se nesmí hodit. Sázkové kanceláře, kde najdeme takový bonus, jsou obecně domy, které mají také offline (pouliční) agentury, jako je Fortuna nebo Maxbet, ale také domy jako Winmasters, které nemají prospěch z pozemkových agentur.
 
Závěrem lze říci, že existují typy bonusů u sázkových kanceláří podle libosti každého typu sázkaře, ať už se bavíme o bonusech ve formě hotovosti, které podléhají obratovým podmínkám, nebo ať už se bavíme o bonusech ve formě sázek zdarma. , ve formě výher.kromě tiketu nebo dokonce o zvýšený kurz. Bonusy jsou časté, obecně jejich maximální hodnota není příliš vysoká (do 100 lei), ale jsme rádi, že jsou u sázkových kanceláří stále častější
 
Zdroj fotografií: betstories.com