Top 3 bloguri case pariuri online

Pokud ještě před několika lety musela mít online sázková kancelář bohatou nabídku, bonus ve výši slušná registrace a dvě nebo tři propagační akce, které lze považovat za úspěšné, nyní nároky uživatelů vzrostly.
 
Některé sázkové kanceláře tyto požadavky splňují a poskytují zákazníkovi všechny druhy nástrojů, které mu pomohou rozhodnout se, jakou sázku vsadí. Jednou takovou pomocí, kterou nabízejí online domácnosti, je blog. I když se to na první pohled zdá bezvýznamné, mnozí tomu nevěnují přílišnou pozornost, blog online sázkových kanceláří může skrývat důležité informace nebo novinky pro budoucí zápasy. || 533
 

Nejlepší blogy o sázení


První místo z hlediska informací na blozích zaujímá Betano (klikněte zde pro recenzi). Na blog můžeme přistupovat přímo z webu, ze seznamu „Nástroje pro sázení“, který je umístěn vlevo dole. Blog přináší příspěvky o dnech s mnoha nebo důležitými zápasy, články zaměřené na různé novinky, jak ve fotbale, tak v jiných sportech, jako je tenis, basketbal, házená nebo Formule 1. Nejvíce se nám líbí, že zde najdeme důležité informace nejen na fotbalové zápasy. Pokud bychom měli srovnávat, článků o informacích je více než článků, ve kterých najdeme pouze zprávy, což je opět třeba ocenit.
 
58902b56b5d36_1485843286.png

Článek s informacemi je velmi propracovaný, obsahuje kompletní rozbor, zaměřený na pozitiva i negativa daného týmu, ale také posledních 5 přímých setkání. Betanoův blog však nezahrnuje pouze sportovní články, ale také nás informuje, pokud jde o propagaci kasinových her. Máme také přístup k aktuálním výsledkům přímo z blogu. Na závěr považujte blog Betano za seriózní možnost, pokud jde o analýzu hry.
 
U nejoceňovanější sázkové kanceláře Rumunů, Unibetu (klikněte zde pro recenzi), najdete užitečné články o zápasech na dvou místech. První je na hlavní stránce, v kategorii „sázení“, podkategorie „Novinky“. Téměř denně zde najdeme zprávy nejen z fotbalu, ale i z hlavních soutěží, které se ten den konají nebo míří na velký zápas Rumunů. Vedle podkategorie „zprávy“ je „expertní analýza“, kde Ionel Danciulescu a Ilie Dumitrescu soutěží v předpovědích pro různé zápasy.
 
thumb_58902c7074fd1_1485843568.jpg

Druhé místo, kde najdete informace, je pariuri.unibet.com. Najdete zde novinky, ale také nějaké statistiky související s určitým zápasem. Je to tak, málokdy zobrazuje více než 2-3 články týdně. I přes tento aspekt jsou rozbory, zejména ty fotbalové, poměrně složité, včetně aktuální formy týmů, různých užitečných statistik, seznamu nedostupných, silných stránek, silných stránek, historie přímých setkání, ale i prognózy skladatele. .. I pokud jde o zprávy, články nejsou zpracovány povrchně, takže analýza Unibetu, jak na webu, tak mimo něj, není zanedbatelná.
 
Podle našeho názoru je posledním z těchto 3 nejlepších blogů online sázkových kanceláří Netbet (klikněte zde pro recenzi). Zde je několik článků, které prezentují informace o týmech, ale docela stručně. Existují také analýzy zápasů, zejména rumunských týmů, ale jejich počet je ve srovnání se dvěma výše zmíněnými sázkovými kancelářemi poměrně malý. Místo toho blog Netbet nabízí spoustu novinek, některé dokonce vtipné, jako je „horoskop sázkařů“ nebo nejrůznější kuriozity.
 
58902b6938252_1485843305.jpg

Z pohledu blogů, které se nechytají na stupních vítězů, se z našeho pohledu potkáváme i na Maxbetu (klikněte zde pro recenzi), Fortuna (klikněte | || 558 == = zdeaici pro recenzi) nebo v Sázkové kanceláři (klikněte zde pro recenzi).
 

Závěry

 
  • Pokud hledáte blog, který poskytuje seriózní informace o hře, nejen o fotbale, doporučujeme blog Betano, těsně následovaný blogem Unibet
  • Blog Netbet se zaměřuje na zajímavosti a novinky , včetně některých vtipných, zde najdete sportovní rozbory méně často
  • Blogy sázkových kanceláří byste neměli opomíjet, zde najdete informace, které jinde získáte za delší dobu
Feat: wordpress