Top 3 case pariuri ce beneficiaza de live video

Všichni profesionální sázkaři, kteří preferují sázky na živé zápasy, vědí, že je sledují v přímý přenos budou mít vyšší šance na výhru ve střednědobém a dlouhodobém horizontu.
 
Pokud tedy budete hru sledovat alespoň 10-15 minut, zvolíte informovanou předpověď, protože je pravděpodobnější, alespoň teoreticky, že vyhraje, než kdybyste sázeli živě, aniž byste hru sledovali. Z 16 online sázkových kanceláří působících v Česká republika vám || 530 sapte iti ofera oportunitatea de a urmari o partida in direct. Přenosy lze sledovat zdarma, ale abyste je mohli využívat musíte mít na účtu nějakou částku. Jistě, některé mají bohatou nabídku sportovních přenosů a další chudší. Upozorňujeme, že vysílání lze sledovat také na mobilním zařízenífi vizualizate si de pe dispozitivul mobil.
 

Chcete-li zjistit, jaké fotbalové soutěže vysílají jednotlivé domy, přejděte na tento odkaz

 

1. Unibet


Jedním z důvodů, proč je Unibet nejoblíbenější sázkovou kanceláří, je velký počet přímých přenosů. Unibet nabízí asi 30 000 přenosů ročně, fotbalové a tenisové přenosy jsou nejčastější, jak si dokážete představit. Ve fotbalové nabídce nechybí špičkové ligy jako La Liga, Bundesliga, Serie A a Ligue 1, ale ani zápasy druhé či dokonce třetí ligy v určitých ligách. Pokud jde o tenis, Unibet vysílá turnaje ATP, WTA, grandslamové turnaje a také challengerové nebo ITF turnaje. || English: 547
 
594d7873d387d_1498249331.jpg
 
Najdeme zde ale i přenosy z basketbalu (zejména NBA), baseballu, ledního hokeje, stolního tenisu, šipek nebo kriketu s upřesněním, že abyste mohli sledovat kriketové zápasy nebo určité snookerové a šipkové zápasy, musíte si na ten vsadit. shoda.
 
  • Program přenosu
Jakmile se přihlásíte, je nutné přejít na starou verzi stránek (Sázky -> Sázky (staré)), abyste si mohli prohlédnout celý program přímých přenosůsa treci pe varianta veche a siteului (Pariuri -> Pariuri (vechi) ) pentru a putea vizualiza intreg programul transmisiunilor . Nachází se v nabídce "Sport" na levé straně webu pod názvem "Unibet TV".
 

2. Betano


Sázková kancelář Betano patří mezi ty, které mají u rumunských uživatelů obrovský úspěch, a to díky sportovním přenosům. ročně se uvádí přibližně 24 000 přenosů, převažují přenosy z fotbalu a tenisu. S výjimkou Premier League Betano nabízí sportovní přenosy pro všechny nejvyšší ligy, ale pokrývá mnoho dalších soutěží, dokonce i ve druhé a třetí lize.
 
594d789c2f550_1498249372.jpg
 
Co se týče tenisu, na Betano můžeme sledovat téměř všechny důležité zápasy na turnajích ATP, WTA, Grand Slam, challenger, dokonce i ITF. Mezi další sporty, na které se vztahuje tato sázková kancelář, patří basketbal, baseball, stolní tenis, házená, plážový volejbal a badminton.
 
  • Program přenosu
Nabídku sportovních přenosů pro daný den si můžete prohlédnout v kategorii „Live sázení“, podkategorie „Program živého přenosu“.
 

3. Sportingbet


V nabídce sázkové kanceláře Sportingbet najdeme přibližně 10 000 sportovních přenosů ročně. Myslíme si, že je zbytečné zmiňovat, že fotbalové a tenisové přenosy jsou nejčastější. Musíme však upřesnit, že Sportingbet neuvádí přenosy pro turnaje ATP, WTA a Grand Slam, ale pouze pro challengerové a ITF turnaje. Co se týče fotbalových zápasů, vysílají se i ty z vrcholných šampionátů, ale ne tolik jako v případě prvních dvou bookmakerů z naší špičky. Další sporty, které můžete na Sportingbet sledovat, jsou stolní tenis, basketbal, baseball, badminton nebo šipky.
 
594d78b82de3b_1498249400.jpeg
 
  • Program přenosu
Nabídku sportovních přenosů je možné nahlédnout v kategorii „Live sázení“, podkategorie „Kalendář“ a je nutné zaškrtnout políčko s ikonou, která přenosy symbolizuje. Pro snazší nalezení hledaného zápasu je denní rozvrh rozdělen do 3 časových intervalů, pro maximalizaci / minimalizaci určitého intervalu pouhým kliknutím na něj.
 
Další sázkové kanceláře nabízející živé přenosy jsou Betfair, Netbet, Winmasters | || 593 si Sázková kancelář. Je třeba poznamenat, že na Betfairu najdeme spoustu přenosů o koňských a psích dostizích, abychom je mohli sledovat, musíme si na daný dostih vsadit. Co se týče ostatních sportů, kromě fotbalu a možná tenisu je nabídka skromná.