Top 3 case pariuri online care beneficiaza de cash out

In activitatea noastra de parior cu siguranta au fost situatii in care ne-am dat seama ca nu trebuia sa plasam un anumit pariu sau cand doream ca unul sau mai multe meciuri sa se incheie in acel moment pentru a ni se credita castigul in cont.

Již několik let nám většina online sázkových kanceláří umožňuje uzavřít sázku, kdykoli se nám zachce, během nebo dokonce před zápasem. Ať už se nazývá Cash in, Cash Out nebo Close Betting, v závislosti na sázkové kanceláři je možností tuto sázku zrušitcaselor pariuri online ne permite sa inchidem un pariu cand dorim, in timpul sau chiar inaintea desfasurarii respectivului meci. Fie ca se numeste Cash in, Cash Out sau Inchidere Pariu, in functie de casa de pariuri, optiunea are rolul de a renunta la acel pariu a zajistit si naše odpovídající výhry v té době, zda chceme mít v tu chvíli jistotu zisku nebo zda chceme snížit naše ztráty. Také některé online sázkové kanceláře nám dávají možnost uzavřít tiket s více výběry.
 

58f06df53b854_1492151797.jpg
Kdy je vhodné použít možnost výběru peněz? Pokud jste například na tiket uzavřeli dvě sázky a jedna je již vítězná, zatímco druhá „jde správnou cestou“, abychom nenásledovali konec druhého výběru s úlevou, můžeme uzavřít sázka. V této situaci určitě vytvoříme zisk, který hodně závisí na pravděpodobnosti těchto výběrů.

In general, un bilet il inchizi atunci cand desfasurarea meciurilor curge in asa fel incat tu sa ai profit. Spre exemplu, in cazul in care ai plasat doua pariuri pe bilet, iar unul este deja castigator, pe cand al doilea ‘’merge pe drumul cel bun’’, pentru a nu urmari finalul celei de-a doua selectii cu sufletul la gura putem inchide pariul. In aceasta situatie cu siguranta vom genera profit, unul care depinde foarte mult de cotele acelor selectii.
 
Předpokládejme tedy, že budeme hrát dva tikety a na každý vsadíme s kurzem 1,2 a jedním s kurzem 2,5. Chceme-li uzavřít tiket, který již má o přestávce výherní kurz 1,2 a příznivou pauzu 2,5, bude virtuální zisk téměř vždy nižší než tiket s vítězným výběrem 2,5 a ten s příznivým 1,2 na přestávce. přestávka. To je logické, protože hodnocení 1,2 je pravděpodobnější, že bude úspěšné než hodnocení 2,5.
 
Téměř vždy jsem říkal, že o přestávce může mít tým/hráč, který měl na začátku hry hodnocení 2,5 velmi velkou výhodu, a na druhou stranu tým/hráč s 1,2 může vést, ale s velmi malým rozdílem soupeře. V tomto případě je velmi pravděpodobné, že virtuální zisk tiketu s hodnocením 1,2 vítěze a 2,5 příznivého o přestávce bude vyšší než ten odpovídající tiketu s kurzem 2,5 vítěze a jedním z 1,2 příznivého. || |
 
Doufáme, že jsme souhlasili s naším úsudkem, ale praxe je vždy lepší než teorie, proto vás zveme k vyzkoušení možnosti Cash Out, která je k dispozici u mnoha sázkových kanceláří, které mají licenci na provozování v Česká republika. Některé však mají více výhod než jiné, jako například způsobilost několika sportů k Cash Out, možnost uzavřít sázku v případě více tiketů atd. . Tlačítko Vyplatit se objeví pod každým způsobilým tiketem, částka, která má být vybrána, závisí na šancích na úspěch dané sázky / tiketu.

1. Sázková kancelář Unibet

Považujeme Unibet za první z nejlepších online sázkových kanceláří, která nabízí možnost Cash out, protože zde to můžeme udělat || | 556 atat in cazul pariurilor simple, cat si a biletelor multiple. Navíc je nám nabízena možnost uzavřít sázku na několik sportů, nejen na ty hlavníposibilitatea de a inchide pariul pentru mai multe sporturi, nu doar cele principale (fotbal, tenis, basketbal), a to s možností uzavřít sázku ještě před začátkem daného zápasu.

2. Netbet Bookmaker

Další bookmaker, který nám umožňuje uzavřít sázku, kdykoli chceme, je Netbet. Nenabízí tolik cash-out sportů jako Unibet, ale uzavření sázek na fotbal, tenis nebo basketbal je nutností, protože dokáže uzavřít jak jednotlivou sázku, tak i více tiketů. Plus, který Netbet nabízí, je částečné vyplacení, což vám umožňuje zajistit si část výher, které byste v tu chvíli získali, kdybyste uzavřeli celou sázku, za zbytek sázky zůstane ve hře. To obecně platí pro tikety, kde jsou celkové kurzy poměrně vysoké, sázky jsou na správné cestě, ale nechcete zůstat s „oteklým rtem“, pokud se stane něco nechtěného. || Česky: 566 566

3. Casa de pariuri Betfair

Jedna z dalších online sázkových kanceláří, které profitují z výplaty peněz, je Betfair. Tato možnost platí pro většinu fotbalových, tenisových, basketbalových a dokonce i jiných sportovních zápasů. Stejně jako u Netbetu, i zde se nám nabízí možnost částečného vyplacení, v takovém případě můžeme jednu část sázky uzavřít, druhá část zůstane aktivní. Tímto způsobem získáte výhru z této sázky / tiketu, ale máte šanci dosáhnout většího zisku, pokud je výběr vítězem.
 
Concluzii

  • Optiunea cash out te ajuta sa-ti securizezi castigul pe care l-ai avea in acel moment de pe urma unui pariu/bilet;
  • Poti inchide pariul oricand folosind butonul de cash out, aflat dedesubtul pariului/biletului respectiv;
  • Unibet nabízí výplaty v mnoha sportech;
  • Netbet a Betfair jsou jediné sázkové kanceláře nabídka výplaty