Top 3 case pariuri online ce ofera live chat

Než se zaregistrujete do || | 516 casa pariuri online musíme se ujistit, že má všechna zařízení, která chceme.
 

Proč je živý chat tak důležitý?


Mezi ně řadíme funkci živého chatu, které málokdo před registrací přikládá velký význam. Jinými slovy, uživatelé mohou být o tuto funkci připraveni, pokud jsou ostatní služby na vysoké úrovni. Ideální bookmaker by samozřejmě byl takový, ve kterém nepotřebujete live chat, abyste se mohli operátorů ptát na různé otázky týkající se vašeho účtu, akcí atd.. Je to proto, že očekáváte, že ten dům potvrdí vaši sázku ihned po skončení hry, ne jakkoli to může být neznámé. V případě promo akce také očekáváte, že nenastanou žádné komunikační problémy a všechny její podmínky budou velmi jasné, takže nebudete mít žádné pochybnosti o oprávněnosti nebo obratu bonusu.
 
Ve většině případů se to stane, ale existují také nechtěné situace, poměrně vzácné, což je pravda, kdy jsou sázky validovány s poměrně dlouhým zpožděním, jsou validovány nesprávně, promo akce nerozumí všichni nebo jakákoli jiná situace, že do té patříte bookmaker. V těchto chvílích byste dali cokoli, abyste svůj problém vyřešili co nejdříve, přičemž na všechny otázky související s on-line domem znají nebo by měli znát odpověď právě operátoři.
thumb_58affdccdb5fb_1487928780.png
Zdroj fotografie: www.harveynorman.com.au

Obvykle jsou naše požadavky na operátory živého chatu ještě větší, protože online domov je známější. Samozřejmě je obtížné vytvořit seznam těch online sázkových kanceláří, které nabízejí live chat, vzhledem k tomu, že operátorů je velké množství, každý s určitým školením (lépe popř. horší), hrozí dávka subjektivismu, záleží na zkušenostech.
 
Bookmaker, který nesčetněkrát vyhrál titul nejlepší stránky zákaznických služeb, je Unibet (klikněte zde pro recenzi ). Tento aspekt také přispívá k tomu, že Unibet je nejlépe zobrazovanou online domovskou stránkou rumunských uživatelů. Samozřejmě máme také rumunské operátory, jejichž denní pracovní rozvrh začíná ve 12:00 a končí v 00:00. Mimo tyto hodiny je k dispozici živý chat v angličtině. Zde jsou operátoři dobře připraveni, průměrná doba hovoru operátor-klient je dvě a půl minuty.

Další dobře vyškolení operátoři jsou u sázkové kanceláře Netbet (klikněte zde pro recenzi), která také vyhrála vyhrála titul nejlepšího operátora před dvěma lety. Denní rozvrh provozovatelů tohoto domu začíná v 10:00 a končí ve 23:00. Jsou zde pouze rumunští operátoři.
 
Další online sázková kancelář, která nabízí živý chat, je Betfair (klikněte zde pro recenzi). Jestliže až do získání licence pro Rumunsko měl živý chat pouze v angličtině, nyní máme také rumunské operátory, kteří odpovídají na naše otázky. Z toho, co jsem zjistil od ostatních sázkařů, kteří využili službu live chat, jsou operátoři pohotoví a dobře informovaní, vždy připraveni zodpovědět všechny dotazy. Nebylo by vyloučené, aby Betfair brzy získal titul nejlepší podpory.