Top 5 case de pariuri care beneficiaza de oferte bogate la El Clasico

Tuto sobotu od 17:15 se odehraje zápas mezi Barcelona a Real Madrid, očekávané všemi fotbalovými fanoušky v Evropě. Pokud Barcelona nevyhraje, bude mít na oplátku velmi obtížnou misi a Real Madrid si udrží náskok 6 bodů, v případě vítězství se vzdálí na 9 bodů.
 
Při této příležitosti jsme chtěli zjistit, kteří bookmakeři těží z bohatých nabídek v El Clasico, protože na tento zápas bude bezpochyby vsazeno mnoho sázek, ne nutně na hlavní možnosti. Nejbohatší nabídky tedy najdete u Unibetu (klikněte zde pro recenzi) a 888sport (klikněte zde pro Posouzení). Tyto dva online domy těží z identické pre-live nabídky, pro tento zápas nabízí ne méně než 328 sázek. Zde má Barcelona na výhru kurz 1,8 ve srovnání se 4,00 na Real Madrid. V těchto možnostech nechybí možnosti na brankách, směnách, rozích, kartách, dokonce i na titulcích některých hráčů.
 

Mají ostatní sázkové kanceláře stejně bohatou nabídku?


Třetím bookmakerem v tomto žebříčku je Favbet, který má 182 opcí. Katalánci mají na výhru kurz 1,8, zatímco na vítězství Realu Madrid je kurz 4,3. Tato online sázková kancelář také nabízí méně možností sázek pro širokou veřejnost, například zda budou vstřeleny 2–3 góly či nikoli, oba týmy vstřelí více / méně než 1,5 gólu nebo tým vyhraje poté, co je veden.

( jak sázet)

Urmatoarea casa online care ofera cele mai multe pariuri pentru El Clasico este Betano (click zde pro recenzi), se 153 opcemi, což je méně než polovina oproti Unibet a 888sport. Řekněme však, že do zápasu zbývají ještě dva dny a nabídka většiny sázkových kanceláří bude jistě obohacena. Betano také nabízí hodnocení vítězství Barcelony 1,8, zatímco Real Madrid má hodnocení 3,85 za vítězství. Mezi zajímavé možnosti patří ty, které se týkají výsledku zápasu a pod/nad 2,5 gólu nebo 3,5 gólu, hranice vítězství, způsob vstřelení prvního gólu nebo první tým, který dosáhne dvou a 3 gólů
 
Bohatou nabídku v El Clasico má také sázková kancelář Sportingbet (klikněte zde pro recenzi), zde má Barcelona jiné šance na vítězství než předchozí sázkové kanceláře. Mluvíme o 1,85, zatímco Real Madrid má na výhru kurz 3,75. A zde máme sázky, které nenajdeme v mnoha zápasech nebo sázkových kancelářích, mezi nimiž je třeba uvést sázku vrácenou za vítězství hostitelů / hostů, Multiscor (několik možností skórování v jedné možnosti), rozdíl v gólech, který na konci bude jedním z týmů nebo sázek na zápas (vedení – výhra, vedení – prohra atd.), bez ohledu na tým, který toho dosáhne.

Zdrojový výkon: wallpapercave