Top 5 case online ce ofera ajutor in lupta cu dependenta de pariuri

Sekce, které nevěnujeme velkou pozornost když vstoupíme, sázková kancelář je zodpovědná za hazard.
 

58fc4c896d6ba_1492929673.jpg

Mnozí z nás nemusí být při sázení temperamentní, ale bohužel známe i případy, kdy sázení ovládlo životy některých lidí, a když se tak stane, jen stěží se vrátíte do „normálu“. Naštěstí je na tom Rumunsko v tomto ohledu dobře v tom smyslu, že jsou země, kde tento fenomén závislosti na hazardu, ať už mluvíme o sportu, kasinu nebo třeba pokeru, narostl. Kvůli této velmi nebezpečné závislosti, která může vést i k sebevraždě, si všechny velké sázkové kanceláře vyhradily sekci zabývající se tímto tématem, která se obvykle nachází ve spodní části stránky.
 

1. Unibet


Začneme nejoceňovanějším domem v Česká republika ne z tohoto důvodu, ale proto, že zde můžete zjistit to nejlepší o závislosti na hazardních hrách, Unibet nabízející efektivní řešení. Sekce "Zodpovědné hraní" se nachází ve spodní části webu, zde je uveden test profilu hráče, test skládající se z 9 otázek, které mohou určit úroveň závislosti. Můžeme také nastavit limit vkladu na dobu 24 hodin, 7 dní nebo 30 dní, nebo se můžeme || || 539 chiar sa ne autoexcludem de la Unibet pe o perioada de 24 ore, 7 zile, o luna, 3 luni, 6 luni sau chiar definitiv. Totusi, daca simti ca ai luat o decizie pripita, iti poti redeschide contul trimitand un mail.
 
Omezení nebo sebevyloučení moc neřeší, protože existuje spousta || || 543 case pariuri online kam můžete investovat své peníze. Aby se tomu zabránilo, Unibet poskytuje dvě platformy, které mají za úkol automaticky blokovat jiné stránky s online hazardními hrami z vašeho počítače. Jedná se o BetFilter a Optenet-pc-web-filter. Je vám také předloženo 6 míst, kde můžete najít online podporu pro váš problém. Také, pokud máte podezření, že nezletilá osoba používá online sázkové stránky, můžete použít jednu z následujících 3 Internetový filtr: CyperPatrol, Contentwatch a Netnanny.
 

2. Maxbet


Sekce "Zodpovědné hraní" je dole a u sázkové kanceláře Maxbet, stránka se otevře se sadou doporučení týkajících se odpovědnosti za hazard. Poté najdeme dekalog otázek, které nám mohou pomoci zjistit, zda jsme skutečně závislí, ale nejdůležitější je, že Maxbet poskytuje 3 řešení, která mohou monitorovat nebo omezovat přístup pe unele site-uri de Internet. Vorbim de www.netnanny.com, www.sigur.info siwww.oradenet.salvaticopiii.ro.
 
U Maxbet si také můžete nastavit limit vkladu na jeden den, jeden týden nebo 30 dní, dočasné vyloučení na 7 dní nebo dokonce 6 měsíců, rozhodnutí je nevratné. Pro pomoc, rady a rady ohledně zodpovědného hraní doporučuje Maxbet web www.jocresponsabil.ro.
 

3. Sportingbet


O další bookmaker kdo přijde na pomoc sázkařům nebo lidem v jejich okolí, pokud jde o závislost na hazardních hrách, je Sportingbet . Na rozdíl od předchozích dvou domů je zde sekce vlevo nahoře a jmenuje se Nápověda. Je pravda, že to lze obejít - ale ne pokud nejste technik, který ví, co dělá. Zde je několik tipů, včetně ochrany nezletilých. Kromě toho máme k dispozici dva odkazy týkající se omezení přístupu nezletilých na určité stránky: www.saferinternet.org a www.netnanny.com | || 578 . Prin intermediul Sportingbet putem cere si ajutor de specialitate privind dependenta de pariuri, folosind 3 linkurI, toate cele 3 fiind romanesti.
 

4. Winmasters


In lupta pentru combaterea dependentei de pariuri s-a inscris si Winmasters také se zapojili do boje proti závislosti na hazardních hrách. I zde máme filtry pro rodičovskou kontrolu: CyperPatrol, Contentwatch, Netnanny a Netmom. Winmasters také nabízí řešení pro závislé na sázení. Máte 4 stránky: www.dependenta.ro, www.gamblingtherapy.org, || | 589 = == www.gamcare.org.ukwww.gamcare.org.uk si www.gambleranonymous.org. Každý z těchto odkazů obsahuje telefonní čísla a e-mailové adresy nápovědy. Zároveň si můžete nastavit limity, ale nejzajímavější je, že můžete se trvale vyloučit ze stránky a své rozhodnutí můžete odvolat nejpozději do 6 měsíců od přijetí. || | 596
 

5. Betano


Stránka má také finanční limity Betano, limity, které lze zobrazit na panelu nastavení, který se nachází v nabídce Profil v části „Můj účet“ -> Ochrana hráče. Limity mohou být denní, týdenní, měsíční a roční. Můžete se také dočasně nebo trvale vyloučit z Betano prostřednictvím oddělení zákaznické podpory. Chcete-li projednat závislost na hazardních hrách s kvalifikovanou osobou, navštivte: www.gamcare.org.uk, www.gamblingtherapy.org si www.gamblersanonymous.org.uk. Pro ochranu nezletilých se doporučují filtrační systémy www.netnanny.com a www.cyberpatrol.com.