Top 5 case pariuri online ce ofera cele mai multe pariuri pentru El Clasico

Sledování v nedělním zápase mezi Realem Madrid a Barcelonou se dozvíme, zda „galaktici“ získají titul v La Lize, nebo bude výsledek odložen. Připomínáme, že na španělském šampionátu je dalších šest etap, rozdíl mezi nimi je 3 body ve prospěch Realu Madrid, ale také tým, který trénuje Zinedine Zidane, má spoustu sporů.
 
Kromě domácího zápasu s Barcelonou zavítá Real Madrid do konce šampionátu také do Valencie a Sevilly, venku s Celtou Vigo, Deportivem La Coruna, Granadou a Malagou, všichni 4 soupeři jsou skromní. Na druhou stranu se Barcelona na Camp Nou střetne s Osasunou, Villarrealem a Eibarem a venku s Espanyolem a Las Palmas. V kole byl nerozhodný výsledek se dvěma góly, Sergio Ramos vyrovnal v prodloužení. Nyní by remíza prospěla Realu Madrid, ale jsme si jisti, že „Galactics“ si vítězství vynutí.
 

58f9ac15d3f9a_1492757525.jpg
www.playbuzz.com
 
Ale nezapomínejme, že Real Madrid i Barcelona hrály v polovině tohoto týdne čtvrtfinále Ligy mistrů. Real Madrid dokázal emocemi vyřadit Bayern Mnichov, zatímco Barcelona si obě kola před Juventusem dělala legraci, nedokázala vstřelit ani jeden gól. Nezřídka jsem však zjistil, že zraněná zvířata mohou být velmi nebezpečná. Konkrétně po špatném výsledku v evropských pohárech se dotyčný tým rychle vzpamatovává a dokáže vyhrát další zápas na šampionátu, i když jde o derby.
 

Která sázková kancelář má nejbohatší nabídku?


Na toto derby bude bezesporu masivně sázet celá Evropa a nejen to. Je zřejmé, že s blížícím se začátkem zápasu budou mít i Rumuni horečku sázek. Protože mluvíme o nejsledovanějším fotbalovém zápase na světě, většina online domů nabízí více možností sázení než kterýkoli jiný zápas La Ligy. Zdaleka „pilnější“ jsou v tomto ohledu, alespoň zatím (n.r. pátek ráno), Unibet, Rumuni nejvíce oceňovaný dům, ale také 888sport, který představuje stejnou předživou nabídku jako Unibet. U dvojky najdeme 290 sázek, kromě těch nejběžnějších jsou to i sázky na rohy, žluté, červené karty, góly domácích, hostů, střelce nebo speciální sázky na hráče.
 
Vstupte do tohoto domu a prohlédněte si nejbohatší nabídku v El Clasico >>>
 
Třetí online domovská stránka nabízející nejvíce sázek před živým přenosem na El Clasico je Betano, se 184 možnostmi sázení, následuje Sportingbet | || 552 , cu 170 pariuri. Celelalte case de pariuri prezinta mai putin de 150 optiuni de pariere, insa probabil pana la startul meciului numarul lor va creste. Cele ce prezinta 140 optiuni sunt Fortune, Maxbet a Cirkus.
 

Existují na toto derby nějaké neobvyklé sázky?


Mezi mnoha možnostmi, se kterými se setkáte u těchto online sázkových kanceláří, bylo poněkud normální narazit na nějaké další speciální sázky. Sázkové kanceláře Unibet a automaticky i 888sport nás tedy vyzývají, abychom vsadili, že Messi, Ronaldo, ale i další hráči skórují či neskórují pravou, respektive levou nohou. Další neobvyklá sázka se nás ptá, zda Messi a/nebo Ronaldo skórují v prvních 15 minutách zápasu, ale také zda některý z nich nebo jiní hráči skórují hlavou, přímým kopem, z vnějšku nebo obojím. Máme také možnost se vsadit, že určitý hráč pošle míč k tyči, že dá gól, ale nabídne i gólovou přihrávku nebo dokonce nabídne dvě gólové přihrávky.
 
Sázky, které vzbuzují naši zvědavost, najdeme také u sázkové kanceláře Betfair, kde můžeme předpovědět, zda uvidíme sudý nebo lichý počet gólů v prvním i druhém poločase, nejen celou hru. Také zde máme příležitost předpovídat tým, který vede každých 10 minut, ale také první tým, který vstřelí dva, respektive 3 góly.
 
Circus nás také zve se dvěma zajímavými typy sázek, z nichž první říká, že Real Madrid / Barcelona vyhraje o jeden gól nebo remízu. Typ sázky je podobný dvojité šanci, ale v tomto případě nebude sázka vítězná, pokud daný tým zvítězí s rozdílem více než jedné branky. Druhý typ sázky nás vybízí k předpovědi výsledku (1X2) po 15, 30, 60, respektive 75 minutách.
 
BookmakerWinmasters ne propune sa prezicem daca se va marca sau se va rata dintr-un penalty, tipuri de pariuri pe care le-am mai intalnit, este drept, destul de rar. Ce nu am mai intalnit insa decat la meciuri cu adevarat importante este un pariu pe primul/ultimul offside, prima/ultima schimbare, primul/ultimul aut, primul/ultimul aut de poarta sau prima/ultima lovitura libera, tip de pariu pe care il intalnim, de altfel, si la Netbet.
 
Zajímavou možnost najdeme také u Sportingbet, možnost, která se nás ptá, zda jeden z týmů vyhraje rozdílem jednoho, dvou nebo tří gólů. Také zde máme možnost vsadit si na celkový počet změn (Sub / přesně 6), říci, zda bude penalta promarněna, který tým dostane první penaltu, kdo bude mít výkop nebo který bude první, respektive poslední akce zápasu.
 
Končíme Betano, kde můžeme předpovídat způsob vstřelení prvního gólu, což je typ sázky docela běžný, ale také docela ziskový. Také zde máme možnost předpovědět, který tým vstřelí první dva, respektive 3 góly, ale také předpovědět správné skóre, ke kterému dojde kdykoli ve hře.