Top 5 case pariuri online cu cea mai bogata oferta

Cand vine vorba despre oferta de pariuri, toate casele online care se respecta ar trebui sa afiseze pariuri pentru minim 25 sporturi, chiar daca acestea nu sunt prea populare.

Dalším krokem je zjistit, kolik možností sázek daný dům nabízí na fotbal, tenis, basketbal atd. Obecně platí, že online domy, které mají bohatou předživou nabídku, mají živou také, ne-li ještě atraktivnější. To je případ sázkových kanceláří 888sport (klikněte zde pro recenzi) a Unibet (klikněte zde pro recenzi). Přísně vzato je nabídka u obou sázkových kanceláří stejná, 888sport má na většině akcí dvě nebo tři možnosti navíc. Rozhraní je také podobné, jediný významný rozdíl mezi těmito dvěma je ten, že Unibet nabízí živé vysílání.
 

oferta pariuri unibet

Možnosti sázek na nejvyšší evropské šampionáty jsou asi 1 500 na etapu, v případě Premier League přesahují i ​​2 000. V Lize mistrů máme asi 2 000 možností, zatímco v Evropské lize překračujeme 2 500. jak v Evropě, tak v světě, mají obvykle více než 300 možností sázení. Stejně jako u jiných velkých sportů je nabídka před živým přenosem stejně bohatá jako u jiných špičkových online sázkových kanceláří, které často živě nabízejí více možností sázení. Například v živém tenisu máme asi 50 sázek i na turnajový zápas ITF.case pariuri online de top, deseori cea live oferind mai multe optiuni de pariere. Spre exemplu, la tenis live avem aproximativ 50 pariuri chiar si pentru un meci din turnee ITF.
 
oferta pariuri 888sport

Další v horní části sázkových kanceláří, které mají podle našeho názoru nejbohatší nabídku, je Netbet (klikněte zde pro shrnutí). Zde máme více než 100 možností pre-live sázení na vrcholná mistrovství Evropy ve fotbale, ale také na několik second handů. Pokud jde o možnosti live sázení, je jich méně, ale tento aspekt není příliš patrný. Zůstaneme-li u live sázení, řekněme, že nejširší nabídku má Netbet. To, spolu s nabízeným rozhraním, snadno ovladatelným, ale také s přímými přenosy v poměrně velkém počtu, nás řadí Netbet na přední příčky sázkových kanceláří s živou nabídkou.
 
pariuri sportive netbet

Když už jsme u živých přenosů, další věc, kterou oceňujeme a u mnoha bookmakerů ji nenajdeme, je, že od začátku dne/víkendu budeme vědět, které zápasy se budou vysílat na Netbetu, vedle toho zápasu je vylosována možnost „TV“ v nabídce sázek. Nemůžeme říci, že Netbet vyniká v pre-live tenisových sázkách, přičemž live sázení je kolem 15 na většině turnajů ATP. V případě důležitých zápasů nebo důležitých turnajů to může být i 50.

Sázkových kanceláří s bohatou nabídkou je mnoho, ale na nás tři to udělalo příjemný dojem. Dva další domy, které by nás přiměly otevřít si účet ohledně jejich sázkové nabídky, jsou nové v online prostředí Betano (klikněte zde pro recenzi), ale také mnohem známější Sportingbet (klikněte zde ke kontrole). Betano má poměrně bohatou nabídku jak před přímým přenosem, tak naživo, pokud jde o důležité události a ligy ve sportu. Také jsou seskupeny do kategorií (Méně / Více, góly, přestávka, handicap atd.), takže je pro nás snadné najít možnost, kterou hledáme. Pokud jde o méně důležité fotbalové ligy, nabídka sázek na událost zůstává bohatá a některé takové zápasy mají dokonce více než 100 sázek.
 
oferta pariuri betano

Řekněme, že i další sporty těží ze spousty sázek v online Betano house. Co se týče přímých přenosů, tato sázková kancelář toho nabízí poměrně hodně. Upřímně řečeno, pokud jde o přísnou nabídku sázek, Betano si možná zaslouží být na stupních vítězů v naší špičce, ale skutečnost, že je na začátku v online prostředí, nás zdráhala. Také fakt, že netěží z antepost sázek, nás poněkud zklamal, ale pokud bude na této lince pokračovat nebo dokonce vylepší svou nabídku, věříme, že Betano předčí v oblíbenosti některé špičkové online domy.
 
oferta pariuri sportingbet

Sportingbet, světová nebo alespoň evropská sázková kancelář, obecně nabízí více než 150 možností sázení na nejvyšší fotbalové ligy. V jedné fázi šampionátů z druhé ruky Sportingbet obecně nabízí přes 200 sázek. Jinak nabídka není tak bohatá, protože bookmaker získal licenci na 10 let pro Rumunsko. Řekněme, že Sportingbet nabízí spoustu sportovních přenosů, ale stejně jako Betano nemá antepost sázky.
 

Závěry


Téměř všechny sázkové kanceláře, které získaly licenci pro Rumunsko, mají sportovní přenosy. Jsme nemile překvapeni, že 888sport, ač má bohatou sázkovou nabídku, z přenosů netěží. Z 5 výše uvedených sázkových kanceláří jsou jediné, které nenabízejí forwardové (dlouhodobé) sázky, Betano a Sportingbet. Pokud Betano nabízí i tento typ sázení, pravděpodobně jej ještě více ocení rumunští sázkaři. Místo toho je nabídka Sportingbet od 10leté licence na sestupném svahu.