Top 5 case pariuri online la care poti paria pe cartonase

Pokud jde o analýzu fotbalového zápasu, neměli byste se dívat pouze za statistiky ohledně gólů z předchozích zápasů, ale i za další aspekty, jako je počet rohů, karet atd.
 
Statistiky nám totiž nezřídka nepomohou předpovědět, kdo daný zápas vyhraje, a mohou nám naopak pomoci sázet na počet karet nebo rohů. V případě karet bychom měli analyzovat nejen ty, které získal soupeř v posledních zápasech, ale také ty, které v posledních sporech udělil rozhodčí, který daný zápas řídil. Odtud můžeme zjistit, zda chce hru pustit zdarma nebo penalizovat jakýkoli těžší vstup nebo jakoukoli simulaci.
 

thumb_58aac5d6bdedc_1487586774.jpg

Tuto možnost sázení na karty lze nalézt ve všech předních online pobočkách v Česká republika, ale v některých je počet možností vyšší. Řekněme také, že obecně platí, že sázky na karty jsou k dispozici pouze na nejvyšších šampionátech a evropských pohárech, ale existují i ​​malé výjimky.
 

Kde najdeme nejvíce možností pro varování?


Ze všech těchto online sázkových kanceláří, na které můžete vsadit karty, je nejbohatší nabídka Sportingbet (klikněte zde pentru recenzie). Aici putem plasa pariuri interesante, cum ar fi numarul de cartonase galbene aratate la interval de 15 minute (sub/peste 0.5 si sub/peste 1.5), dar si cel din prima, respectiv a doua repriza, optiuni pe care nu le mai intalnim la alte online sázkové kanceláře s licencí v Česká republika. Kromě toho existují sázky na počet žlutých karet nasbíraných týmem v každém ze dvou poločasů, na celkový počet žlutých karet, na tým, který je většinu času varován a v neposlední řadě na poločas v které další žluté karty budou zobrazeny. Můžeme si také tipnout tým, který dostane první žlutou kartu. Závěrem lze říci, že Sportingbet je ideálním místem pro ty, kteří chtějí sázet na varování zápasu.
 
Následující sázkové kanceláře, vzhledem k tomu, že mají identickou nabídku pre-live sázení, jsou Unibet (klikněte zde pro kontrolu) a 888sport (klikněte zde ke kontrole). U nich najdeme asi 10 možností, z nichž nejoblíbenější je celkový počet karet, tým, který nasbírá nejvíce karet nebo karty handicapů. Zde lze také určit, zda určitý hráč obdrží žlutou nebo dokonce červenou kartu, zda bude povoleno vyloučení a tým, který ji obdrží.
 
Předposlední pozice v této top 5 online sázkových kancelářích, kde můžete sázet na karty, je Netbet (klikněte zde pro kontrolu ). Najdeme zde asi 5 typů sázek, z nichž uvádíme: celkový počet karet, karty handicapů nebo tým, který obdrží první/poslední varování.
 
Nakonec poslední místo v tomto žebříčku zaujímá Winmasters (klikněte zde pro recenzi), který nabízí cca stejné sázky jako Netbet. Toto je tým, který obdrží první / poslední kartu, což bude celkový počet karet (pod / více) nebo asijský handicap.
 

Nabízí nějaká sázková kancelář varování pro ligu 1?


Přestože kvůli malému počtu možností na kartách není v naší špičce, stojí za zmínku sázkař Betano (klikněte zde || | 572 pentru recenzie), aici putand plasa aceleasi pariuri ca in campionatele de top. Este vorba despre numarul total de cartonase (over/under), daca se va acorda un cartonas rosu sau daca se va primi avertisment inainte sau dupa un anumit minut din prima repriza (de regula, intre 23:00 si 27:00).
 
Musíme říci, že okamžik zobrazení nabídky ohledně varování se může lišit v závislosti na šampionátu. Například v Premier League se počet karet objevuje dříve než v Ligue 1. V den zápasu by však tato nabídka měla být dostupná pro všechny ligy.