Nejlepší strategie sázení

Tocmai ai descoperit pariurile online si doresti sa incepi cu dreptul, sperand ca urmand o anumita strategie vei reusi un profit constant? Sau poate te-ai saturat sa tot pierzi jucand haotic si doresti sa te disciplinezi folosind una sau mai multe strategii. Cu o simpla cautare in browser vei gasi multe strategii de pariere. Nu insa toate sunt la fel de eficiente, putand chiar pierde o suma mare de bani in cazul unui sir de pariuri necastigatoare.


Sigur, dintre toate aceste strategii se disting cateva care pesemne ca au fost testate cu succes de multi pariori. O strategie de succes nu inseamna neaparat una care sa produca profit mare pe termen scurt (in interval de o saptamana, sa spunem), ci pe termen mediu si lung. O calitate pe care toti pariorii ar trebui sa o aiba este rabdarea, aceasta fiind, de fapt, una dintre cheile care duc la profit.


5b5e906e881b1_1532924014.png


1. Snadné peníze

Existuje jen velmi málo sázkařů, kteří neslyšeli o strategii Snadné peníze. Nepopíráme, že jde o riskantní strategii, ale oproti jiným dosáhnete kýženého zisku mnohem rychleji. Stručně řečeno, strategií je umístit celou banku na kurz nižší než 1,1, obecně, takže jsou vyšší šance na výhru, alespoň teoreticky. Pokud však zápas pečlivě neanalyzujete, existuje vysoké riziko, že nabídnete špatný tip, i když je kurz nižší než 1,1. Pro větší bezpečnost doporučujeme rozdělit banku na 3, 4 nebo dokonce 10 mini-bank. Pokud tedy kvůli sázce ztratíte minibanku, stále budete mít šanci na zisk s druhou, třetí nebo dokonce čtvrtou minibankou.


2. Martingale

Strategie, která v poslední době vyvolala mezi sázkaři mnoho kontroverzí, se nazývá Martingale. Zatímco někteří věří, že je to docela bezpečný způsob, jak dosáhnout zisku, jiní jsou pesimističtí a říkají, že tato strategie nakonec způsobí ztrátu celé banky. Konkrétně strategie Martingale spočívá ve výběru startovací banky a sázky / tiketu s podílem vyšším než 2,00 za účelem generování čestného zisku. Pokud je sázka nevýherní, sázka se zdvojnásobí, dokud nebude vítězná, 3 sázky na tiket. Šance na výhru nemusí být hned na první pokus, ale od druhého, třetího nebo čtvrtého jsou poměrně vysoké, pokud pečlivě analyzujete tip, který se chystáte nabídnout. V nešťastném případě, že projdete šestým nebo sedmým pokusem a budete mít na účtu částku, kterou již nejste ochotni riskovat zdvojnásobením sázek z předchozího kroku, bylo by dobré smířit se s myšlenkou ​prohrávat a brát to jako samozřejmost. na konci. I když to trvá déle, šance na zisk zůstávají vysoké, pokud budete zápasy pečlivě analyzovat. Pamatujte, že přehlednost je velmi důležitým faktorem při sázení.


De obicei, cei ce aleg aceasta strategie plaseaza un singur pariu pe bilet, insa daca vrei cote mai mici nu miza mai mult de 3 pariuri pe bilet. Sansele de castig poate nu chiar de la prima incercare, insa din a doua, a treia sau a patra, sunt destul de mari daca vei analiza cu atentie pontul pe care urmeaza sa il oferi. In cazul nefericit in care vei trece de a sasea sau a saptea incercare, iar in cont iti va ramane o suma pe care nu mai esti dispus s-o risti dubland miza pasului anterior, ar fi bine sa te impaci cu ideea pierderii si sa o iei de la capat. Chiar daca va dura mai mult, sansele de a genera profit raman mari in cazul in care vei analiza cu atentie meciurile. Nu uita ca luciditatea este un factor foarte important in pariuri.


3. Fibonacciho řetězec

Fibonacciho řetězec je také jednou z nejlepších sázkových strategií. Zde nastavíte sázku (počítáno v jednotkách). Počínaje jednou jednotkou, po každé nevýherní sázce bude další sázka složena ze součtu posledních dvou jednotek. Pokud například řetězec začíná jednotkou, budeme mít 1,1,2,3,5,8,13,21,34 atd. . Když vyhrajete sázku / tiket, zůstanete u této jednotky nebo začnete znovu. A v tomto případě by minimální kurz měl být nad 2,00, dokonce i nad 2,5 pro značný zisk. Pokud jde o riziko ztráty celé banky, je zde nižší než u předchozích dvou strategií, ale zisk je o něco nižší, musíte projít dostatečným počtem kroků, abyste dosáhli uspokojivého.


Tyto by byla nejjednodušší a nejúčinnější strategie. Ať už dáváte přednost nízkým nebo vysokým kurzům, jednomu nebo více kurzům na tiket, můžete vyzkoušet alespoň jednu z těchto strategií. Na závěr dobrou zprávou řekněme, že strategie lze testovat ne nutně s vašimi vlastními penězi, ale existuje mnoho sázkových kanceláří, které při registraci zdvojnásobí částku, kterou vložíte la ele. Astfel, poti incerca mai linistit strategiile.


Která strategie je podle vás účinnější? >>>