Vše o pauze / závěrečné zápasy

Většina sázkové kanceláře | || 535 există zeci de oferte pentru ca jucătorii care pariază să poată avea cât mai multe combinaţii. Majoritatea pariorilor au un stil anume pe care pariază, de la clasicul 1 X sau 2, la total goluri sub/peste, ambele echipe înscriu DA sau NU, şansa dublă, total goluri, scor corect, marcatori, rezultat pauză, goluri echipa gazdă, goluri echipa oaspete, va fi penalty sau nu, etc.

Existuje také kombinace break / end, která se v posledních letech mezi sázkaři hodně chytla, zejména pro ty, které lákají vysoké kurzy.

5aeeecb52e2bf_1525607605.jpg

Jaké jsou možnosti pozastavení / ukončení?

Chcete-li vsadit na možnost pozastavení / ukončení, musíte získat výsledek fotbalového zápasu o přestávce i na konci. Sázející má 9 možných možností, a to 1/1, 1/X, 1/2, X/1, X/X, X/2, 2/1, 2/X a 2/2.

Nejvyšší kurz je, když se týmu, který je o přestávce veden, podaří ve druhém poločase vyrovnat a ujmout se vedení na výsledkové tabuli.

Například sázka na FC Barcelona – Real Madrid má kurz 16,50 na Betano za 2/1, což znamená, že Real o přestávce vede , ale Barça vyhraje zápas a kurz 24,00 na 1/2, což znamená, že Barça o přestávce vede, ale Real zápas vyhraje. Obvykle sázející, kteří chtějí získat vysoký kurz, hrají 1/2 nebo 2/1, ale jen zřídka se jim podaří dosáhnout výsledku ...

Na Facebooku se objevila móda pauzy / finále

Tyto break / end zápasy se staly módou díky "trikům" na sociální síti Facebook. V posledních letech se na Facebooku objevují nejrůznější skupiny jako houby po dešti, které se chlubí pouze bezpečnými || || 547 ponturi nutí je platit různé sumy peněz.

Předpověď zakoupená online samozřejmě nikdy nevyjde, ale tito skauti do své nabídky zahrnuli pauzy / závěrečné zápasy s argumentem, že „mají spolehlivé informace uvnitř týmů“. Facebookoví lumpové nemohli přijít s klasickými nabídkami a nízkými kurzy, a tak raději šli na přestávky/finálové zápasy, protože tam hodně „strkalo nos“, které přitahovaly velmi vysoké kurzy a argument, že "já jsem za ně zaplatil, jsou v bezpečí!".

Jsou nastaveny možnosti pauzy / ukončení?

Chcete-li chytit zápas 1/2 nebo 2/1, musíte mít dobrou šanci. Mnoho sázkařů na konci zápasu 1/2 nebo 2/1 tvrdí, že bylo vyrovnáno, ale nikdy neexistuje žádný důkaz.

Na evropském šampionátu je naštěstí pultů málo, ale jsou i země, kde se takové praktiky stále praktikují, zejména v nižších ligách. Existuje sázkařská mafie, ale ta nemůže vstoupit do silných soutěží jako je Liga mistrů, Serie A, Premier League nebo La Liga, kde pokud takový výsledek vyjde, je to jen náhoda.

Pokud 1/2 nebo 2/1 padne na mistrovství Albánie, Srbska, Moldavska, Gruzie, Běloruska, Arménie atd., tak nejsou moc důvěryhodné... Většinou hraje hodně sázkařů 1/ 2 nebo 2/1 „hádejte“ bez logického argumentu.

Jsou založeny na statistikách, intuice, že pokud budou mít 3-4-5 takových výsledků v sezóně, budou další nebo pokud jeden tým pomohl druhému získat místo v pohárech. Evropané nebo zachránit sami z sestupu, nechejte to změkčit, aby se to vyrovnalo, a pak jděte na sázku 1/2 nebo 2/1.

Kdy můžeme hrát možnosti pauzy / ukončení? || 556

Până la urmă, vrem - nu vrem, vedem mereu atunci când pariem ceva optiunile pauză / final.

Nejlepší sázka je 1/1, když nejlepší tým hraje doma a potřebuje vyhrát. Obvykle týmy jako FC Barcelona, ​​​​Real Madrid, Juventus Turín, Manchester City, Paris SG, Bayern Mnichov atd. obvykle nemluví, když se setkají s malými týmy, které vědí, že nemají šanci získat ani remízu a přijít na limit proporce skóre.

V takových zápasech můžete často vsadit 2/2. V některých vyrovnanějších hrách X / 1 nebo X / 2 také sází, zatímco sázka jako X / X je na „cokoli“, přičemž je uvedeno, že sází pouze na derby nebo velmi vyrovnané zápasy, o které mají velký vklad.

Vrátíme-li se zpět k možnostem 1/2 nebo 2/1, není vhodné sázet tímto způsobem, ale kdo to chce dělat, bylo by lepší vsadit malé částky, protože existuje možnost mít 100 takových zápasů v řadě a vstupenky jsou nevýherní.

Stále můžete sázet živě pokud má tým 1/2 nebo 2/1 a jeden hráč je vyloučen nebo zraněn během prvních 45 minut, jeden nebo dva důležití hráči, ale i tak je těžké vrátit výsledek.

Možnosti sázení na možnost pauza / konec

v prvním poločase, po zhlédnutí prvních 45 minut a mít představu o tom, co se stalo na hřišti, a v závislosti na výsledku přestávky sázet živě ve druhém poločase. || English 565

Alţii sunt atraşi de super cotele 1/2 sau 2/1 şi pariază la întâmplare. Unii jucători urmăresc statistica golurilor marcate acasă sau în deplasare, în prima repriză şi a doua repriză şi pariază inspirându-se din acest aspect.

Ostatní sledují tuto stranu hřiště, že je jasné, že ofenzivnější tým bude útočit a bude mít více příležitostí ke skórování. Pokud má tým 2–3 zraněné startující a 2–3 pozastavené startéry, obvykle se vyplatí přestávka / předpověď konce, ale sázející musí být vždy informováni a nesázet náhodou.

e-sazkovekancelare.com doporučuje sázet možnosti pauza / konec velmi opatrně, sázet opatrně, ale velmi malé částky, které si můžete dovolit prohrát. Bookmakeři, které pro takové sázky doporučujeme, jsou Betano, Unibet, ,, Maxbet, které mají nejatraktivnější kurzy pro tento typ sázek.