Vše je ve prospěch Juventusu! 2 volby v prvním semifinále Ligy mistrů

Odveta se dnes hraje Liga mistrů mezi Juventusem a Monakem. Juventus začíná první šancí kvalifikovat se do finále poté, co italský tým vyhrál 2:0 v kole góly vstřelenými Higuainem.

Juventus raději to opustil Higuinovi se podařilo v 92. minutě zachránit Juventus před porážkou s Turínem, snadno v šampionátu s Turínem, velkým rivalem ve městě, 1:1. Pro Juventus by bylo ponižující po dlouhé době prohrát doma se svým velkým rivalem. Myslím, že Higuain může být rozhodující i v dnešním zápase. Začne jako startér a podporovat ho budou Dybala, Cuadrado a Mandžukič. V Allegriho kapele bude dnes chybět pouze Pjaca, zatímco Rugani je nejistý. Je velmi možné, že Allegri začínal s Khedirou uprostřed, po vypršení suspendace nebyl v Monaku, jeho místo uprostřed zaujal Marchisio, který hrál docela dobře, ale myslím, že Allegri preferuje spíše Khediru. Juventus v posledních šesti zápasech Ligy mistrů neinkasoval gól, je to italský tým, logicky se umí bránit. Juventus hráče motivoval a pokud se jim podařilo vyhrát v knížectví, určitě se jim podaří vyhrát i v Turíně. , Toure a Mendy si nejsou jisti. Do sestavy se vrátil Carillo, ale Jardim s ním nebude od začátku zápasu počítat. Po tříměsíční absenci je těžké zařadit ji přímo do startovacího vzorce. Bakayoko v zápase kola nehrálo dobře, ve víkendovém mistrovském utkání bylo odpočaté a i v tomto zápase může být pro Monako opět mrtvá ruka. Doufám v Jardimovu kapelu, ale stále je těžké vrátit výsledek do Turína. Monako nedokázalo skórovat v posledních třech zápasech s Juventusem a očekávám, že dnes odejdou ze hřiště bez skórování.

Monaco nu se poate baza in acest meci pe Boschillia, Toure, iar Mendy este incert. Carillo a revenit la echipa, insa Jardim nu va conta pe el de la startul meciului. Dupa o absenta de trei luni este greu sa il incluzi direct in formula de start. Bakayoko nu a jucat bine in meciul tur, a fost odihnit in meciul din campionat din weekend, si s-ar putea sa fie din nou mana moarta pentru Monaco si in acest meci. Sperante sunt pentru trupa lui Jardim, insa totusi este greu sa intorci rezultul la Torino. Monaco nu a reusit in ultimele trei meciuri cu Juventus sa inscrie si ma astept sa iasa si astazi de pe teren fara sa inscrie.

Juventus má v Lize mistrů za sebou 13 zápasů bez porážky. V posledních 4 přímých zápasech nepadly více než dva góly a v 5 z posledních 6 zápasů Juventusu v Lize mistrů nepadly více než dva góly. Je možné, že Juventus dnes vyhraje, ale myslím, že moc gólů neuvidíme, možná 1-0 nebo maximálně 2-0 pro Juventus.
 
5911bd56f0363_1494334806.png

Vsadím na Juventus vyhraje, kurz 1,71 na NetBet

Ca incercare se poate lua méně než 2,5 gólu, kurz 1,95 na NetBet