Tři tipy, které doporučuji na CSM Bukurešť - Ferencvaros

Házená žen, Liga mistrů EHF: CSM Bukurešť - Ferencvaros (20:00 )


První zápas čtvrtfinálového kola Ligy mistrů EHF v házené žen odehraje CSM Bukurešť a Ferencvaros. Bukurešťská děvčata při své první účasti v této soutěži všechny překvapila, podařilo se jim získat trofej a nyní se ji pokusí obhájit. Bude to ale velmi těžká mise. A to zejména proto, že před pár dny pro tým přijel trenér CSM Švéd Per Johansson. Jednou z výhod bukurešťských žen je, že letos v zimě dokázaly přivést do týmu Cristinu Neagu, jedinou v historii házené, která byla 3 roky po sobě vyhlášena nejlepší hráčkou.
 
CSM Bukurešť vyjel v hlavní skupině s pouhými dvěma body. Zde utrpěl pouze jednu porážku, získal 4 vítězství a remízu, oba chybné kroky proti Norům z Larviku. Ve všech 3 domácích zápasech CSM Bukurešť padlo minimálně 52 branek. Naopak Ferencváros vyhrál první 4 zápasy hlavní skupiny, následovala remíza s Thuringerem a jednobrankovým rozdílem porážky s Buducností. Ve všech 3 venkovních zápasech padlo minimálně 53 gólů. Vzhledem k těmto údajům si myslím, že v dnešním zápase budeme mít přes 51,5 úspěchů.
 
Pont CSM Bukurešť – Ferencvaros: více než 51,5 gólu (1,6)
 
Minulý víkend porazila Ferencváros Gyor ve finále Maďarského poháru poté, co před ní na začátku minulého měsíce získala domácí remízu. Připomínáme, že Gyor v obou zápasech základní skupiny porazil CSM Bukurešť. Rumuni mají cenný los, ale mnoho hráčů, dokonce i trenér, přišlo do týmu příliš nedávno. Je pro mě těžké uvěřit, že v těchto dnech byla vytvořena homogenita, aby CSM mohl čelit zápasu ze čtvrtfinále EHF Champions League. Doufám, že SCM vyhraje, i když o tom nejsem vůbec přesvědčen. V každém případě podám sázku, podle které Maďaři pokryjí handicap 3 gólů.
 
Pont CSM Bucuresti - Ferencvaros: Ferencvaros (+2,5): 1,55
 
Ve všech 3 venkovních zápasech za Ferencvaros dokázala vstřelit minimálně 28 branek, soupeři byli Metz, Buducnost a Thuringer. Myslím, že se to stane i nyní, vzhledem k výše uvedenému, že bude nějakou dobu trvat, než se všichni nováčci připojí k týmu, ale také splní požadavky švédského trenéra.
 
Pont CSM Bukurešť – Ferencváros: Ferencváros více než 25,5 gólů (1,8)
 
58e757c0f1a03_1491556288.png