Tři tipy, které doporučuji na FCSB - Dinamo

Dnes od 20:30 chce FCSB ukončit sérii 10 zápasů bez vítězství před Dinamem. Je zvláštní, že před těmito 10 zápasy se FCSB podařilo neprohrát proti Dinamu v 11 zápasech v řadě.
Pravděpodobný tým FCSB (4-1-4-1): Nita - Enache, Pintilii, Moke, Momcilovic - Muniru-Jakolis, Boldrin, Ov. Popescu, Fl. Tanase – Alibec
Pravděpodobný tým Dinama (4-3-3): Cerniauskas - Romera, M. Popescu, Dielna, St. Filip - Busuladzic, Nistor, Mahlangu - Hanca, Němec, Oliva

V minulém kole porazil FCSB Viitorul Constanta 3:1, hosté se od 17. minuty, kdy Tamas viděl červenou kartu, vyvíjeli v početní méněcennosti. Gól "červeno-modrých" vstřelil v 79. minutě Alibec, ten úspěch se v boji o titul mohl počítat víc, než jsme si představovali. FCSB v posledních 7 zápasech Ligy I vyhrála pouze dva zápasy a pokud bude pokračovat v takovém tempu, nebude mít šanci na titul. Tým Reghecampfu vyhrál tři remízy a tři remízy v posledních 6 kolech ligy I. Včerejším vítězstvím CFR Cluj klesl FCSB na třetí místo.

Dinamo je na předposlední pozici a dnešním vítězstvím se o jeden bod přiblížilo FCSB. Od začátku tohoto play-off "červení psi" nikoho nekousli, zaznamenali 3 bílé remízy: dvě na šampionátu a jednu na Rumunském poháru. Zde je v polovině týdne vyřadil CSU Craiova po pokutových kopech. Z posledních 5 venkovních zápasů v první lize Dinamo vyhrálo, remizovalo a utrpělo 3 porážky.

Jak jsem řekl výše, Dinamo je neporaženo v přímých zápasech 10 her. Když k tomu přidám aktuální formu FCSB, ale také neprostupnou obranu Dinama v posledních 3 zápasech, myslím, že tato série bude pokračovat.

FCSB Bridge – Dynamo: Equal nebo Dynamo (1,71)

Kdybych měl trochu zavtipkovat, přirovnal bych zápas mezi FCSB a Dinamem k derby mezi Realem Madrid a Barcelonou v tom smyslu, že oba týmy skórují téměř pokaždé v zápase. V každém z posledních 7 zápasů mezi dvěma týmy v I. lize oba týmy skórovaly a myslím, že se jim to povede i nyní. Je pravda, že Dinamo přichází po 3 remízách, ale tahle série se musí někde zastavit, tohle je ideální zápas. Na druhou stranu FCSB skóroval v posledních 8 zápasech ligy 1.

FCSB Bridge – Dinamo: oba se zaregistrují (2,00)

V 8 z 9 oficiálních zápasů odehraných letos Dinamo neinkasovalo gól v prvním poločase. Naopak FCSB v posledních 4 zápasech nebodoval v prvním poločase. Tyto věci mě nutí říci, že hostitelé nebudou skórovat ani v prvních 45 minutách.

Pont FCSB – Dinamo: FCSB – méně než 0,5 gólu v poločase (1,66)