Tři tipy, které doporučuji na zápas Juventus - AC Milán

Číslo etapy 28 v Serie It odstartuje zápas mezi Juventusem a AC Milán, kteří obsadili 1. a 7. místo. Po porážce poslední etapy AS Řím před Neapolí se zdá, že Juventus stále více věří v šestý titul v řadě. rekord v historii Serie A. V podstatě od té doby, co se vrátila do Serie A, „stará dáma“ nikomu nedovolila získat titul.
 

thumb_58c23d741553a_1489124724.jpg

Juventus má doma v lize působivou sérii 30 vítězství, v posledních 6 zápasech dostal pouze jeden gól a to v prodloužení. Na druhou stranu AC Milán získal v posledních 5 zápasech 4 vítězství a remízu, ostatně stejně jako jeho dnešní soupeř. V této sezóně AC Milán vyhrálo 5 venkovních zápasů, ale žádný před špičkovým týmem. Z posledně jmenovaných se nejlépe dařilo před Laziem a Fiorentinou, před kterými remizoval. Když přidám fakt, že Juventus vyhrál v posledních 5 přímých zápasech doma v Serii A, nemám žádné velké pochybnosti o vítězství týmu, který trénuje Massimiliano Allegri.

Pont Juventus - AC Milán: vítězství Juventusu ( 1,4)

Po hattricku Belottiho z minulého týdne klesl Gonzalo Higuain na 2. místo v žebříčku nejlepších střelců, remizoval s Edinem Dzeko. Argentinec v posledních 5 etapách skóroval 4x, zatímco v předchozích 6 domácích zápasech skóroval 5x. V posledních 3 sezónách, během svého působení v Neapoli, vstřelil Higuain 4 góly proti AC Milán, což je vrchol, díky kterému nebyl žádný z nich zaznamenán v loňském roce, kdy byl nejlepším střelcem. Vzhledem k působivé sérii vítězství Juventusu, o které jsem se zmínil výše, jsem téměř přesvědčen, že Higuain dnes skóruje.

Pont Juventus - AC Milán: Higuain skóruje1.9)

Din ultimele 6 deplasari din Serie A AC Milan a comis 4 pasi gresiti, in doi dintre acestia fiind condusa pana in minutul 70, in al treilea golul victoriei adversarei venind in minutul 73. De cealalta parte, Juventus a condus in ultimele 13 partide din campionat de pe teren propriu inaintea ultimelor 20 minute. Avand in vedere acest lucru am gasit un pariu inedit la Fortune což nám dává příležitost předvídat výsledek každých 10 minut. Vsadím se tedy, že po prvních 70 minutách bude v tabulce vést Juventus,

Pont Juventus - AC Milán: Výsledek zápasu v minutách 1-70: Juventus (| || 543 = == 1,551.55)
 
58c1d15e5e888_1489097054.png