Tři tipy, které doporučuji na zápas Uruguay - Brazílie

6 etap před koncem předkolo Brazílie je autoritářským vůdcem, 4 body před svým nočním soupeřem, který zaujímá druhé místo a 8. před Argentinou, 5. místo, které vede k mezikontinentální přehradě.
 

58d3b1bc0a2c0_1490268604.jpg
Nepřítomná Brazílie: Douglas Costa, Gabriel Jesus, Gabriel Barbosa, Alex Sandro
Nepřítomná Uruguay: Luis Suarez

Uruguay byla poražena v poslední fázi přípravného utkání od Chile, skóre 1-3. Doma však Uruguayci vyhráli všech 6 zápasů, vstřelili 16 branek, dostali pouze jeden. Z 16 dal pouze jeden Luis Suarez a ten z penalty.

Brazílie přichází po 6 vítězstvích v kvalifikaci mistrovství světa v Jižní Americe, v posledních 4 dokázala neinkasovat gól. V roce 2017 odehrála reprezentace „carioca“ přátelské utkání, vyhrála 1:0 nad Kolumbií. Poté, co v prvních 3 venkovních zápasech těchto přípravných zápasů získali Brazilci pouze dva body, v dalších 3 nasbírali maximum bodů, ani nedostali žádný gól. Pravda, dvě cesty byly před Peru a Venezuelou, které jsou na konci žebříčku.

Jak je ukázáno výše, Uruguay by si vedla docela dobře na vlastní půdě a bez Suarezovy absence. Na druhou stranu, zápas Brazílie venku mě nenechal beze slov. Vsadím se tedy, že hostitelé tento zápas neprohrají. || ==)

Pont Uruguay - Brazilia: Uruguay sau egal (1.62)

Brazílie a Uruguay jsou nejen na prvních dvou žebříčcích, ale mají také nejlepší ofenzivu, ale i obranu. V tomto kole oba týmy remizovaly 4 brankami. Je to tak, dva góly vstřelili Douglas Costa a Luis Suarez. V posledních 6 přímých zápasech padly minimálně 3 góly a myslím, že se tak stane nyní. Ve skutečnosti v posledních 5 etapách, ve kterých Uruguayci hráli, zaznamenali alespoň 3 úspěchy.

Pont Uruguay – Brazílie: více než 2,5 gólu (1.98)

V 7 z posledních 8 přímých setkání jsem měl v každém poločase gól. Stalo se tak ve 4 z předchozích 5 zápasů Uruguayců i Brazilců. Vzhledem k těmto věcem, ale i ofenzivě obou týmů si myslím, že i nyní bude skórovat v každém ze dvou poločasů. To se mi zdá ve skutečnosti nejbezpečnější tip z nabízených 3.

Pont Uruguay – Brazílie: gól v obou poločasech ( 1,77)
 
58d3a4b04718b_1490265264.png