Trend živých zápasů je dnes správnou volbou!

Finala Cupei Danemarcei se va juca intre Copenhaga, echipa care a trecut de Vendsyssel FF cu 2-0, si castigatoarea meciului de astazi dintre Midtjylland si Brondby.

Midtjylland porazil Fremad Amager 3:1, poté porazil Kjellerup 3:0 a ve čtvrtfinále Midtjylland porazil Aalborg 3:2. Brondby porazil BK Frem 2:1, poté porazil Marienlyst 4:1 a ve čtvrtfinále porazil Randerse 4:2. Všimli jsme si, že všechny zápasy, do kterých tyto dva týmy nastoupily v této sezóně v Dánském poháru, byly zápasy s mnoha góly. Minulá sezóna Midtjylland se zastavila na 1/8 a Brondby se dostal do finále, ale byl poražen velkým rivalem FC Kodaň. Oba týmy se v této sezóně střetly třikrát, všechny zápasy se hrály na přeboru. První zápas se hrál v Midtjylland, 3-3 v tom zápase. Poté Brondby vyhrál domácí zápasy 2-1 a 3-2. I dnes očekávám, že uvidím hodně gólů. V přímých zápasech obou týmů jsme viděli, že na obou stranách padá hodně branek.
Brondby vede v přímých zápasech s Midtjyllandem, dnes je velmi možné vyhrát, i když se tento zápas bude hrát v MCH Areně, v Herningu, vlastním stadionu Midtjyllandu.
Midtjylland se dostal do finále této soutěže čtyřikrát, naposledy v roce 2011. Nikdy se ale týmu nepodařilo vyhrát Dánský pohár. Místo toho dokázal Brondby získat tuto trofej šestkrát a ve zbývajících dvou případech se dostal až do finále. Myslím, že Brondby se znovu dostane do finále.
 
590b11445fcd8_1493897540.png

Pro tento zápas vyberu několik tipů:

Více než 2,5 gólu, kurz 1,62 na NetBet
Oba týmy skórují, kurz 1,55 na NetBet
Brondby se kvalifikuje, kurz 1,95 na NetBet