Poslední etapa znovu rozhodne o souboji mezi Barcelonou a Realem Madrid

Toto je scénář, který jsem v průběhu turnaje viděl tolikrát let. Boj o titul ve Španělsku rozhodl v poslední etapě. Podezřelí ve službě jsou Barcelona a Real Madrid. Jsou to dva super týmy ve Španělsku a dva v současnosti nejlepší na světě. Tentokrát jsou na prvním místě Katalánci, zatímco Galaktici jsou o bod za nimi. Real je tedy založen na negativním výsledku Barcelony, aby se stal šampionem.

 

Mnozí říkali, že by bylo nespravedlností pro Barcelonu ztratit titul právě teď, když definitivně vede mistrovství od začátku. Katalánci byli velmi blízko porážce Realu a Atlética Madrid, ale Luis Enrique dokázal na poslední chvíli situaci stabilizovat. Barcelona tak od poslední porážky, porážky s Valencií, zaznamenala 4 po sobě jdoucí vítězství a zároveň vstřelila ne méně než 21 gólů.

 

Zápas Katalánců nebude extrémně jednoduché, i když se střetnou s týmem v suterénu šampionátu. Granadě se nedávno podařilo zachránit před sestupem, takže nebude mít extra motivaci dělat Kataláncům velké problémy. Ale to by mohla být jejich silná stránka. Pokud se neotevřou a nechají hodně místa, mohou mít hráči Granady dokonce pozitivní výsledek.

 

Sázení

|| | 544 = == I když by někteří rádi viděli mistra Realu, musíme přiznat, že šance Granady jsou v poslední fázi extrémně nízké. Přestože má za 9 dní finále poháru, Luis Enrique zřejmě nebude váhat vrhnout do boje každé sousto ohně, které bude mít k dispozici. I tak ale věřím, že Barcelona nebude dávat tolik gólů jako v posledních zápasech. Domnívám se tedy, že si můžete vsadit na skutečnost, že vstřelí méně než 3,5 gólu, přičemž těží z kurzu 2,40 z toho z

Oricat de mult si-ar dori unii sa o vada pe Real campioana, trebuie sa recunoastem ca sansele Granadei sunt extrem de mici in ultima etapa. Desi are o finala de cupa peste 9 zile, Luis Enrique probabil nu va ezita sa arunce in lupta fiecare gura de foc pe care o va avea la dispozitie. Chiar si asa, cred ca Barcelona nu va inscrie la fel de multe goluri ca in ultimele meci. Astfel, consider ca puteti miza pe faptul ca se vor inscrie sub 3,5 goluri, beneficiind de cota de 2.40 a celor de la Sportingbet.