Unibet a eliminat taxa la depunere

Unibet zůstává nejoceňovanějším domem v Česká republika, ale donedávna všimneme si detailu, který mu nedělal vůbec žádnou čest, totiž poplatku za vklad.
 
To bylo 2,5 % pro jakoukoli metodu. Jinými slovy, pokud vložíte 100 Kč, Unibet vám zadrží poplatek ve výši 2,5 Kča na vašem účtu vám zůstane 97,5 Kč. Nyní, buďme vážní, tato daň nás příliš netrápí nebo by nás trápit neměla, zvláště pokud mluvíme o sázení, protože beztak se náš zůstatek mění pokaždé, když vsadíme. To je samozřejmě v první fázi otravné, takže máte určitou rezervu se do toho domu přihlásit online.
 
Unibet byla jedinou online agenturou, která si účtovala poplatek za většinu způsobů vkladu, což ho nerespektovalo, zvláště když mluvíme o nejoceňovanějším domě v Česká republika. Problém byl mezitím vyřešen, Unibet zrušil poplatek za podání téměř u všech metod. Jediný, který je stále zpoplatněn, je Paysafecard, nepříliš oblíbená metoda, která umožňuje účtovat peněžní částku pouze zadáním údajů o této kartě (16 číslic), které najdete na většině kiosků. Zde je poplatek za vklad 3 %.
 
5979a190ed965_1501143440.png
 
Tyto poplatky byly společností Unibet účtovány pouze za vklady, nikoli za výběry, které zůstaly nezměněny. Definitivní odstranění poplatků za vklady přiláká do sázkové kanceláře Unibet ještě více sázkařů. || Česky 537
 

Podívejte se na nabídku Unibet a budete fascinováni