Victoria Plzeň - Ludogoret

Češi uspějí v návrat do závodu o kvalifikaci ve skupinách Ligy mistrů? Zdá se, že většina lidí si myslí, že Victoria může dosáhnout pozitivního výsledku, ale kvalifikace bude vyžadovat mnohem více. Jak víte, Viktorii se před týdnem v Bulharsku moc nedařilo, když vstřelila dva góly, aniž by dala jeden. Aby měla česká obrana nyní šanci, musí na tom být mnohem lépe a neměla by dovolit Bulharům vytvářet příležitosti. || English: 528

Ce-i drept, triumful bulgarilor probabil nu a fost atat de clar precum am fi tentati sa credem la prima vedere. Ludogoret nu a reusit sa treaca de fundasii cehi pana in minutul 51, atunci cand unul dintre acestia din urma a comis un fault in propriul careu, dandu-i ocazia lui Moti de a marca din penalty. Dupa aceea, gazdele au prins curaj, iar dupa doar 12 minute si-au dublat avantajul, mizand si pe lipsa de incredere afisata de adversarii lor.

Co se týče týmu Viktorie Plzeň, zdá se, že jedinou výraznou absencí je Marian Cisovski, který je zraněný od začátku sezóny. || English 530

Cat despre bulgari, sunt sanse mari sa vedem inca o data un joc bazat pe contraatac. In tur. acestia au stiut exact ce trebuie sa faca de fiecare data cu mingea, iar coeziunea dintre jucatori a dat nastere unor faze de atac extrem de periculoase. In campionat, Ludogoret s-a descurcat relativ bine pana acum, castigand doua partide si pierzand una. Din pacate, infrangerea a venit tocmai intr-un derby cu cei de la Levski Sofia.
 

Sázka na Viktorii Plzeň - Ludogoret


Viktorie nikdy nebyla týmem, který by venku dosahoval skvělých výsledků, a proto nesmíme její šance v tomto zápase podceňovat. Bulhaři jsou jasnými favority v kvalifikaci, ale myslí si, že Plzeň má první šanci v příštím zápase, protože má 2,05 na Unibet.