Vítězství Palmares nebo vítězství v kvalifikaci?

Řím | || 529 a pierdut meciul din Franta cu 2-4, desi la pauza a condus cu 2-1. A fost un meci cu multe schimbari de situatie. Lyon a deschis repede scorul in minutul 8, insa Roma a intors rezultatul pana la pauza. Apoi Roma nu a mai jucat nimic in repriza secunda, iar Lyon a reusit sa inscrie inca de trei ori. Acum Lyon porneste cu prima sansa la calificare, insa nu cred ca va avea meci usor in Italia. Roma este una dintre cele mai bune echipe pe teren propriu, chiar daca ultimele doua meciuri jucate acasa Roma le-a pierdut, cu Villareal in Europa League, insa Roma era deja calificata, si cu Napoli in Serie A. Pentru acest meci Roma nu va putea conta pe Florenzi, Grenier si Spinozzi. Cred ca Roma poate sa intoarca rezultatul. Am vazut si aseara pe Monaco, care desi avea de intors un -2 pe tabela, echipa a reusit totusi sa se califice. 

Na druhou stranu Lyon se přiblíží k zápasu s kompletní skupinou. Nejistí jsou však Rybus, Nkoulou a Depay, kteří však nepatří mezi hráče, na které Genesio neustále spoléhá. Tito tři odehráli v této sezóně méně či méně, jako je tomu v případě Nizozemce Memphise Depaye. Lyon se v posledních zápasech stal fotbalovým strojem. Tým se nezastaví na 1-2 vstřelených gólech, ale často dosáhne úrovně 4 a s Alkmaarem v předchozím kole se zastavil na terminálu 7. Lyon je stejně kvalifikovaný, ale musí si dávat pozor, aby nedostal mnoho gólů. Tým doma chyboval, inkasoval dva góly, ale francouzský tým měl se štěstím a vědeckým úspěchem vstřelit více gólů než Řím a využil slabé formy ve druhém poločase. Roma se vrátil z kabin v domnění, že by mohl tento zápas vyhrát, ale mýlili se.

Oba týmy se také střetly v Lize mistrů, ale v roce 2007. Poté v Římě zápas skončil 0:0 a v Lyonu rumunský tým vyhrál 2:0.
Nyní je situace jiná. Zápas začíná za stavu 4:2 pro Lyon. Věřím, že Řím tento zápas zvládne, tým se musí odvetit před vlastními fanoušky. Cota 1,75 la

Este foarte posibila victoria romanilor, chiar daca aceasta nu le va fi indeajuns pentru calificare. Cota 1.75 la Betfair.