Viitorul Constanta - FCSB, derby mezi 2 nejlepšími v lize 1

Viitorul hrál sezóna pravidelně velmi dobrá, do play-off vstupoval z přední pozice, ale po první fázi se na něj dostal FCSB, v tuto chvíli mají oba stejný počet bodů - 27. Proto se může ukázat jako velmi důležitý zápas pro ekonomiku tohoto šampionátu vítězství jednoho ze dvou vedoucích vítězný tým k důležitému rozdílu pronásledovatelů.

Hagi určitě zapracoval v dobách před tímto zápasem na psychice svých hráčů, protože FCSB se pro tým z moře stalo, dá se říct, komplexem. Vítězství na lince, poslední 4 jasná, s rozdílem 2 branek doporučují FCSB k novému úspěchu, jsou to favorité, i když hrají venku. Budoucnost ale hraje dobrý fotbal, krásný spektakulární, založený na útoku, což může dělat velké problémy týmu Reghecampfu, který ukázal nejistotu v obraně.

I když na tribunách bude určitě mnoho fanoušků Fcsb, Viitorul má vážnou výhodu v tom, že hraje doma, protože v základní části ukázal, že se v Ovidiu cítí výborně. Viitorul zaznamenal v základní části 10 výher, 2 remízy a jednu porážku doma a v první fázi play off dokázal na konci vyrovnaného utkání, ve kterém byly povětrnostní podmínky, remizovat s Dinamem 0:0. ne zrovna prielnice.

Vsadil jsem na dobrý nový zápas od Constanty, solidní hru, o které si myslím, že jim pomůže dosáhnout pozitivního výsledku. Chitu a Morar jsou nejzdatnější hráči, kteří spolu s mladým Florinelem Comanem, který v posledních zápasech ukázal velkou kvalitu, budou dělat obráncům FCSB velké problémy. Myslím si však, že obrana bude na hřišti velmi dobře umístěna, silnou stránkou obránců budoucnosti je vzdušná hra a hra v pevných fázích.

Tip: Budoucnost nebo rovno @ 1,63 Unibet