Villarreal - Real Madrid. Tipy dne

 

Velmi zajímavou konfrontací se mi dnes jeví zápas na El Madrigal, který jsem se rozhodl analyzovat.

Real Madrid nastoupí do dnešního duelu se zvýšenou opatrností. Je zřejmé, že tato obava může být další motivací pro Zidanovy studenty. Real bodově remizovala Sevilla (která má 2 zápasy navíc, což je pravda) a může být předběhnut Barcelonou, pokud se dnes prosadí na hřišti Atlética. Tímto způsobem mohou „bílí“ nastoupit do dnešního zápasu z druhého místa.

Poté, co si ve středu prohrál ve zbývajícím zápase s Valencií, si Real už nemůže dovolit špatné kroky, pokud chce v této sezóně opravdu vyhrát titul. Barcelona a Sevilla ušly dlouhou cestu a jak jsem řekl, Barcelona může dokonce překonat tým v hlavním městě.

Real má pouze jednu výraznou absenci: je to Varane, kterého s největší pravděpodobností nahradí Pepe. Villarrealu možná chybí útočník Nicola Sansone. Ale dobrou zprávou pro ně je, že Roberto Soldado, který v minulé sezóně vyhrál proti Realu (1:0), se vrátil po zranění, kvůli kterému dlouho kašlal.

Můj názor je, že Zidane před tímto zásadním zápasem řešil velký problém madridských hráčů: nedostatek úmyslu a koncentrace v určitých momentech hry. Soustředěnému Realu předpovídám, že neudělá chyby a získá všechny 3 body. Myslím si tedy, že je velmi pravděpodobné, že Real, ve kterém bude hned v první minutě hrát opět trio BBC (Bale, Benzema, Cristiano), se podaří skórovat už v prvním poločase.
 
58b2dc95bb474_1488116885.jpg


Další zajímavou sázkou by byla sázka na roh. Real také získává spoustu rohových kopů za zápas, protože je impozantním týmem, pokud jde o pevné fáze. Orientačním bodem by byl velký počet gólů, které hráči Realu vstřelili z rohů. Další, velký počet gólových přihrávek, které zvládl Toni Kroos POUZE z rohů: 6 v La Lize. V posledních dvou zápasech Madridu bylo 14 a 15 rohů. V posledním zápase obou celků sehrálo 20 zápasů, z toho 17 za Real. Vidím, že Villarreal předvedl solidní zápas z obranného hlediska, který Realu umožní získat velké množství rohů. Real se také nezdržuje nabízení rohů soupeři, když je vystaven tlaku.

Tipy: Skutečné skóre v první polovině (1,61 @ Fortune)

Více než 9,5 rohů v zápase (1,85 @ Fortune)