Washington Capitals – Pittsburgh Penguins, druhý zápas série

Va recomand la acest meci sa mizati pe victoria lui Pittsburgh Penguins, inclusiv prelungirile, la o cota de 2.00 oferita de Netbet

 

Pittsburgh ukázal v první zápas byl velmi silnou ofenzivní silou, se 45 střelami na branku velmi dobře bránil Braden Holtby, na rozdíl od Washingtonu, který měl o 10 méně, ale byl také šťastnějším týmem se 2 ze 4 gólů. Tentokrát očekávám mnohem vyšší efektivitu útoku pro Crosby & Co., ale také větší inspiraci pro brankáře Pittsburghu, mladého Matta Murrayho, který byl imperiální ve 3 zápasech, které odehrál v 1. kole play off. Proti New York Rangers, všichni vyhráli a celkem jen 4 inkasovali góly.

 

Ma astept ca fundasul finlandez al lui Pittsburgh, Olli Maatta, sa fie responsabilizat mai bine de catre antrenorul Mike Sullivan si sa nu mai repete greselile din primul meci, unul deloc grozav pentru el. 

 

Vsadil jsem na hru, v níž opět dominovali hosté v ofenzivě, s velkým odhodláním vyhrát a celkově vyrovnat stav, protože 2:0 pro Capitals po první 2 zápasy by bylo velmi obtížné zvládnout a získat zpět.