Winmasters má oficiálního zástupce na Intelbet.ro ode dneška!

online sázení Společnost Winmasters odpověděla kladně na požadavek mít oficiálního zástupce na webových stránkách Intelbet.ro, takže pokud máte problémy s touto sázkovou kanceláří, vyplňte formulář a garantujeme rychlé řešení.
 

58ef58a037350_1492080800.jpg

Ať už se jedná o pozdní výběr, nevyplacený bonus nebo jakékoli jiné situace, se kterými se ve Winmasters setkáte, s důvěrou nám zavolejte, protože ode dneška máme na webu také oficiálního zástupce pro rychlé řešení situací.
 

Jak přidám stížnost do Winmasters?


1. Zadejte Winmasters online recenze kadeřnictví a přejděte do „ Přidat stížnost
 
thumb_58ef594aafc3d_1492080970.png

2. Podrobně popište problém, který máte, zadejte uživatelské jméno nebo e-mailovou adresu, se kterou jste se registrovali u příslušné sázkové kanceláře, a nezapomeňte přidat printscreen, pokud si myslíte, že je to nutné pro lepší pochopení situace.
 
thumb_58ef59e4eb9a8_1492081124.png

Pokud nemáte žádné stížnosti, pouze dotaz na tuto sázkovou kancelář, máte možnost zanechat komentář a my se vám co nejdříve vrátíme s odpovědí.

V neposlední řadě, pokud již sázíte na Winmasters a chcete se o své zkušenosti s touto sázkovou kanceláří, v dobrém i zlém, podělit s ostatními členy komunity Intelbet, stačí zanechat zpětnou vazbu s podrobnostmi o tom, co přesně se vám líbí o této sázkové kanceláři a co ne. Vaše zpětná vazba bude nesmírně užitečná pro ty, kteří chtějí sázet na Winmasters, ale před registrací účtu si vyhledejte informace od skutečných hráčů.

Vítáme rozhodnutí Winmasters být oficiálně zastoupeni na stránkách Intelbet.ro a doufáme v co nejvíce úspěšných situací!