Winmasters iti ramburseaza miza daca ai o selectie necastigatoare pe bilet

Kolikrát se vám nepodařilo umístit vstupenka s celkovou kvótou velká, měla by se hrát ještě jedna událost a ta by neměla být vítězem? Navíc se obecně stává, že prohrávající tip má nejnižší podíl. Určitě v těch chvílích nejsou vody, pokud jde o vás, zrovna klidné.
 
Počínaje tímto víkendem však můžete poslední zápas na tiketu sledovat o něco uvolněněji, pokud vyhrají ty předchozí. To proto, že sázková kancelář Winmasters přichází se super nabídkou, která spočívá ve vrácení celého vkladu, až 50 lei, v případě jediného výběru odebere vás z lístku.
 

Co musím udělat, abych dostal šanci na vrácení peněz?


Jediné, co musíte udělat, je umístit tiket s minimem 5 výběrů výhradně z fotbalu. Každý výběr musí mít minimální kurz 1,25, minimální vklad na tiket je 20 lei. Toto nekvalifikuje uživatele, kteří mají aktivní bonus (například uvítací bonus), ani tikety s 5 výběry, jedním prohraným a jedním s kurzem 1,00, z jakéhokoli důvodu. Pariurile pe Handicap si DNB (miza rambursata la egal) nu sunt eligibile la promotie. La aceasta nu se califica nici utilizatorii care au un bonus activ (spre exemplu, bonusul de bun-venit), dar nici biletele cu 5 selectii, una pierduta si una la care se ofera cota 1.00, indiferent de motiv.
 
thumb_59980c4a9fab4_1503136842.png
 
Pokud se ztratí pouze jeden výběr na tiketu, pošlete e-mail na [e-mail chráněný] , s předmětem "Pojištění kombinované sázky" a do textu e-mailu přidejte ID ztraceného tiketu. Maximálně za 24 hodin obdržíte 100% náhradu až do výše 50 lei ve formě bezplatné sázky.
 
Nabídku můžete využít, kolikrát chcete, bez omezení, i několikrát denně. Pokud například jeden den umístíte dva nebo více vstupenek a z každého se dostanete pouze na jeden zápas, můžete poslat jeden e-mail na výše uvedenou adresu v textu e-mailu přidáním ID všech tiketů s minimem z 5 výběrů, včetně jednoho ztraceného
 

Jak mohu použít sázku zdarma?


Platí 7 dní od připsání kreditu a musí být umístěn na předživém lístku s minimálně 5 výběry, podíl každého je minimálně 1,25. Maximální zisk, který může pocházet ze sázky zdarma, je 500 lei. Připomínáme, že v případě vítězné sázky se nepřipisuje hodnota sázky zdarma, ale pouze zisk.
 

Jak mám postupovat?

 
  1. Pokud nemáte účet Winmasters, otevřete si ho zde
  2. Umístěte tiket s alespoň 5 fotbalovými výběry
  3. Pokud je výběr prohraný, budete obdržíte sázku zdarma v případě, že odešlete e-mail na výše uvedenou adresu s ID tiketu
  4. Přijatá sázka zdarma musí být také umístěna na tiket s alespoň 5 výběry
 

Užijte si tuto nabídku, kolikrát chcete, až do prosince