Yarsuvat inger si demon, Dalkurd - Norrby

Zítra (ne pondělí) jarní sezóna končí v Superettanu, šampionát bude pokračovat přibližně po měsíci.
Pro útočníka hostí Rickyho Yarsuvata to bude velmi speciální zápas. Byl jedním z hrdinů kvalifikace Superettan hostů v rozhodujícím zápase o postup s Assyrian FF. Později jej koupil Dalkurd a nyní je se sedmi zásahy nejlepším střelcem domácího týmu. || Angličtina: 536
Impreuna cu atacantul Nicklas Savolainen de la oapeti, tot cu 7 reusite, ocupa locul trei in clasamentul marcatorilor din actuala editie.

Oba týmy přicházejí po posledním kole snů, Dalkurd jednoduše rozbil "monstrum" švédského fotbalu 5:0 s Helsinkami, po neuvěřitelném čtvrthodinovém finále, čtyři góly vstřelené v 76. minutě. 90 !!
Helsinky jsou hlavním kandidátem na přímý postup, vzhledem k tomu, že Brommapojkarna má bez zaváhání traťový rekord a vede o 8 a 11 bodů před Dalkurdem a Helsinkami. Domácí budou nadávat na Mohameda Bangura, který zakončil skvělou přihrávku z levé strany. Hosté se dvěma výraznými absencemi, Nino Osmanagic a Mehmed Dresevic, také dokázali získat "historické" vítězství v poměru ke skóre, 5:1 s Orgryte, který obsadil šesté místo.

Antrenorul gazdelor  Andreas Brännström a decis sa-l odihneasca pentru maine pe Mohamed Bangura care a fost usor accidentat la jocul cu Helsinborg.
Oaspetii cu doua absente notabile, Nino Osmanagic si Mehmed Dresevic, au reusit de asemenea sa obtina o victorie ''istorica'' prin proportiile scorului, 5-1 cu Orgryte, ocupanta locului sase.

Oba označují
cota 2,00
100 lei

více než 1,5 gólu v prvním poločase
cota 2,25
100 lei

Betano