Betano Online také poskytuje online streamování desítek tisíc sportovních událostí ročně, včetně místních sportovních událostí a mezinárodních (Primera Division , Bundesliga, Serie A, Evropské ligy, ATP, WTA. = Betano minimální vklad: kartou, minimální vklad je pouze 20 Kč.

Betano sportovní sázení

Obnoveno : 17.12.2021
1 000 Kč
bonus plus sázka zdarma
Zpětná vazba: 
Přidat zpětnou vazbu
Reclamatii: 
Přidat stížnost

Přednosti Betano sportovní sázení

 • Konkurenční kurzy
 • Mobilní aplikace s pokročilými funkcemi
 • Přímé přenosy
 • Velmi bohatá nabídka předzápasů i živě
 • Spousta dostupných trhů a sázek

Slabé stránky Betano sportovní sázení

 • Relativně vysoká minimální částka při výběru z karty
 • Nedostatek pokerové platformy
Online sázková kancelář s licencí v Česká republika
Kompletní průvodce podáním první sázky

Šance - dobré

Je to jedna z online sázkových kanceláří v Česká republika s nejlepšími kurzy, zisková marže operátora je až 5,5 %.

Zjistěte, které sázkové kanceláře jsou nejlepší z hlediska kurzů, ale také postavení této online sázkové kanceláře v hierarchii přístupem hodnocení online sázkových kanceláří podle kurzů.

Betano Rumunsko - fotbalová marže

Fotbal Betano – zisková marže fotbalu je v jednotlivých šampionátech poněkud jednotná.

Analyzoval jsem zápasy v La Lize, Serie A, Bundeslize, Premier League, ale také z průměrných lig v hodnotě, jako je liga I a výsledná zisková marže byla ve všech případech kolem 5,5 %.

Jediný rozdíl je mezi ziskovou marží použitou na výsledek zápasu (1 , x, 2) a sázkami na gól , druhý používá vyšší ziskovou marži.

Existují dokonce zápasy, kde je zisková marže 0 %, tyto jsou označeny nápisem „0 % m aria ".

Betano Rumunsko - Tenisová marže

Na turnajích ITF působí sázková kancelář Betano se ziskovou marží kolem 6 %.

Betano Rumunsko - Basketbalová marže

Basketbalová marže je ještě lepší než fotbalová, u velkých soutěží se pohybuje kolem 5 %.

Jak byla marže vypočtena || |.

Nabídka předzápasových sázek - dobrá

www.betano.com je na vrcholu nabídky předzápasových sázek.

Zjistěte, které jsou nejlepší sázkové kanceláře. sázky z pohled na nabídku předzápasových sázek, ale také postavení online sázkové kanceláře www.betano.com v hierarchii přístupu hodnocení online sázkové kanceláře v závislosti na nabídce sportovních sázek.

Minimální sázka u Betano

Minimální sázka pro předzápasové sázky je 0,50 Kč. || | 642

Betano pariuri online - dispune de pariuri pe Handicap in oferta?

 • Evropský handicap – Ano
 • Asijský handicap – Ano
 • Asijské součty – Ano || | 646

Betano pariuri sportive - oferta de pariuri pe fotbal

Na významných událostech, jako je Liga mistrů, Evropská liga, nejvyšší domácí šampionáty (Primera Division, Premier League, Serie A, Bundesliga atd.) nabídka sázek je dobrá. Neexistují žádné hlavní sázky: kurz na zápas, dvojnásobný kurz, celkový počet gólů, sázky na handicap, správné skóre, přestávka / finále, výsledek prvního poločasu, první gól atd.

Sportovní sázky Betano – sázka na tenis || | 649

Oferta de pariuri la tenis nu putem spune ca este una extrem de bogata, avand in vedere ca la momentul analizei se desfasoara turneul de Mare Slem Roland Garros, la care operatorii de top ofera zeci de speciale, din oferta nu lipsesc insa pariurile speciale precum total game-uri, handicap la game-uri, handicap la seturi, tie-break in meci, scor corect la seturi, asadar ca numar de speciale oferta este una medie, cu un numar mediu de 10 pariuri speciale.

Betano pariuri sportive - oferta de pariuri pe baschet

Oferta pentru baschet este una destul de buna, si pe langa varietatea ligilor prezente in oferta, spre exemplu la meciuri din NBA din oferta de pariere fac parte in jur de 50 de optiuni, in timp ce pentru majoritatea campionatelor au in jur de 25 de optiuni de pariere.

Sisteme de pariuri

In afara de pariurile simple si pariurile multiple, pe ro.betano.com ai posibilitatea de a juca sisteme.

Kromě toho můžete hrát také základní tikety. Chcete-li vybrat předpověď jako základ, musíte stisknout znaménko "B" vedle ní, abyste mohli vybrat několik základen. Nakonec vyberte systém, se kterým chcete zkombinovat základy.

Speciální možnosti

K dispozici je možnost „Vyplatit“ nebo „Ukončit sázku“. Tato možnost vám dává možnost uzavřít sázku dříve, než budou vypořádány všechny události na vašem tiketu, ale zároveň u sázek, u kterých byl proveden „Cash Out“, se nebudou započítávat promo akce, které vyžadují určité provozní podmínky.

Nabídka live sázek - dobrá

Je to jedna z nejlepších sázkových kanceláří v Česká republika a pokud jde o sázení Live. online bookmaker v hierarchii přístupem

Afla care sunt cele mai bune case de pariuri din punctul de vedere al ofertei de pariuri live, dar si pozitia acestei case de pariuri online in ierarhie accesand hodnocení online sázkových kanceláří na základě nabídky live sázení.

Pro sázení live jsou k dispozici také nejdůležitější události. Možnosti sázení jsou zhruba podobné jako u předzápasové nabídky, plus živé sázky na konkrétní akce. Plusem lze zmínit, že Betano nabízí přímé přenosy na cca 20 000 akcí ročně, většinou fotbal a tenis nebo jiné sporty. podívejte se na statistiky zápasu, který má zároveň grafické znázornění zápasu.

Betano pariuri live - Transmisiuni in direct, grafica si statistici, calendar pariuri live

Un plus poate fi mentionat aici, si anume ca Betano ofera transmisiuni in direct pentru aproximativ 20.000 de evenimente anual din fotbal in cea mai mare parte si tenis sau alte sporturi.

In timp ce pariezi live ai posibilitatea de a verifica statisticile meciului, avand in acelasi timp la dispozitie si o reprezentare grafica a desfasurarii meciului.

Máte také kalendář živých událostí, kde můžete zkontrolovat, které události budou dostupné až 24 hodin předem, bez možnosti pro výběr určitého dne nebo konkrétního sportu

Možnost přidat k oblíbeným

Pokud vás zajímají pouze určité zápasy, na www .betano. ro máte možnost je přidat do seznamu a mít tyto shody vždy v p plán ráfku.

Speciální možnosti

Možnost „Vyplatit“ nebo „Ukončit sázku“ je k dispozici také pro probíhající sázky.

Silné stránky:
Tato zpětná vazba byla přenesena administrátorem ze sekce Stížnosti. Uživatel nezmínil žádné pozitivní aspekty
Nedostatky:
Vybral jsem z účtu částku a odeslal požadované dokumenty, ale co vidíte, že v bulletinu není fotokopie a pouze xero kopie, ale je barevná a ano dělá se to telefonem a to co vidíš podporuje i formát,jinak by ses nedal nahrát.Takže krádež z účtu plus krytí úřady krádeže,takže spoluúčast na všech úrovních.Pozor na krádež identity.Betano.
Silné stránky:
Tato zpětná vazba byla přenesena administrátorem ze sekce Stížnosti. Žádné kladné uživatelské body a co vidíte, dostávají pouze 3 400, protože mají pravidlo, pokud se více výherců vydělí jejich počtem… .což jsem nikdy u jiné sázkové kanceláře nepotkal… a tak jsem prohrál 3 400 lei…
Puncte slabe:
Am plasat un Pariu pe Cristiano Ronaldo golgheter la Euro cu 2,450 pe o cota de 2,85 si castigul era de 6,900 si ce sa vezi primesc doar 3,400 ca au ei o regula daca s mai multi castigatori se mparte la numarul lor….ceea ce n am mai intalnit la alta casa de pariuri…si uite asa am pierdut 3,400 lei…
Silné stránky:
Tato zpětná vazba byla přenesena administrátorem ze sekce Stížnosti. Uživatel nezmínil žádné pozitivní aspekty
Slabé stránky:
Vyhrál jsem sázku s 59 lei, takže za 2 minuty se probudím s 9 lei na svém účtu. | | 753
Silné stránky:
Tato zpětná vazba byla přenesena administrátorem ze sekce Stížnosti. Uživatel nezmínil žádné pozitivní aspekty
Slabé stránky:
V pravidlech týkajících se baseballu je to uvedeno. 3.12 BaseballPokud je zápas odložen nebo přeložen na jiný čas (místní čas), budou všechny sázky podané na tento zápas vypořádány s kurzem 1.00.3.12.1 Sázky na zápas Konečný výsledek zahrnuje další kola.3.12.2 Nadhazovači: Nadhazovači, které jsme specifikovat (pokud existuje), musí začít hru jako první nadhazovač týmu, aby byla sázka platná. Pokud dojde ke změnám nadhazovačů v událostech, kde jsme nadhazovače určili, všechny sázky jsou neplatné a sázky budou vráceny (také sázky na celkové součty). je považováno za oficiální, jakmile skončí alespoň pět směn (4.5, pokud vede domácí tým) . V případě součtů a handicapu musí být dokončeno všech devět kol, aby byla sázka považována za platnou (8.5, pokud vede domácí tým), jinak budou sázky neplatné a sázky budou vráceny, pokud již nejsou stanoveny výsledky sázek.3.12.4 Sázky na první poločas (4,5 směny) Všechny sázky na první poločas baseballu (4,5 směny) se rozhodnou na základě skóre v polovině 5. směny (4,5). vítězstvím hostů.nemůže skončit rovnoměrně). Kvůli počasí byl zápas v 8. kole zastaven za stavu 6-3 pro hosty a Betano se rozhodl dát mi kurz 1 a vrátit mi sázku. tj. výsledek včetně případných prodloužení) je platný, pokud alespoň 5 kol byly hrány. A tam je psáno, že u sázek na součty nebo handicap se vklad v případě nedokončeného zápasu vrací. Jen to neříká nic o tom, co se stane se sázkou na výsledek zápasu plus možnost nerozhodného výsledku po 9. směny). Betano má také za to, že u jakékoli jiné sázky, která není uvedena v pravidlech, jsou vklady vráceny. Navrhoval jsem také, abyste změnili článek v nařízení tak, aby zněl jako „Na součet, handicap nebo jakýkoli jiný typ sázky, který není výslovně uveden výše, aby byla sázka považována za platnou, musí být dokončeno všech devět kol „ale ani je nezajímá, že mají vágní a neúplné předpisy a využívají toho v závislosti na situaci, aby vyšli navrch a zákazník na mínus.
Silné stránky:
Tato zpětná vazba byla přenesena administrátorem ze sekce Stížnosti. Uživatel nezmínil žádné pozitivní aspekty
Slabé stránky:
Včera mi byl ukraden telefon s údaji o účtu. Po dlouhých telefonických rozhovorech jsem obnovil své přihlašovací údaje. V jednu chvíli osoba který mi ukradl telefon, přihlásil se na můj betano účet a natrvalo můj účet zavřel, zatímco jsem mluvil s operátorem, aby mi zablokoval účet, dokud si neobnovím heslo a nezměním svou e-mailovou adresu.nic a požádali mě o důkazy a dokumenty, které jsem jim poslal a byly mi schváleny.Neprovedl jsem obrat dobře,dělám vše proto,aby mi nedali dlužnou částku na nový účet,který jim byl sdělen.Podám reklamaci online,ve které přiložím veškeré důkazy,pokud by situace není vyřešeno. | 797
Všechny recenze Betano Sportsbook (33)

Betano sportovní sázkové bonusy

Nabídka nových zákazníků Betano: 100% bonus až 500 lei + 500 lei FreeBet EXTRA

V sázkové kanceláři Betano, první vklad na nový účet bet, obdržíte 100% bonus až do 500 Kč, aniž byste museli zadávat jakýkoli vkladový bonus.

 • Pro získání bonusu musí být vklad minimálně 25 Kč;
 • Bonusul Betano se activează imediat după ce rulezi o dată depozitul inițial pe pariuri eligibile;
 • Apoi, bonusul obtinut trebuie rulat de 5 ori pentru a fi convertit în bani reali, ce pot fi retasi din contul de pariere. Cota minimă pentru ca pariurile să fie luate în calcul la rulaj este de 1.65;
 • Na splnění těchto podmínek máte 90 dní.

Navíc do 31. prosince 2021 máte výhodu. 500 KčFreeBet EXTRA, v závislosti na hodnotě vašeho počátečního vkladu, takto:

 • 100 KčFreeBet EXTRA za vklad 100–199 Kč
 • 200 KčFreeBet EXTRA za vklad 200-499 Kč
 • 500 KčSázka zdarma EXTRA za vklad ve výši alespoň 500 Kč

Další informace Nabídka Betano pro všechny zákazníky: pro další podrobnosti o akcích Betano doporučujeme || | 1059 acest articol.

Nabídka pro nové zákazníky Betano: 100% bonus až 500 lei + 500 lei FreeBet EXTRA

V sázkové kanceláři Betano || | 1070 , la prima depunere in noul cont de pariere, vei beneficia de un bonus de 100% pana la 500 Kč, fara a fi necesar sa introduci vreun bonus la depunere.

 • Aby bylo možné získat bonus, vklad musí být alespoň 25 Kč;
 • Bonus Betano se aktivuje okamžitě poté, co spustíte počáteční vklad na způsobilé sázky; získaný bonus je třeba hodit 5krát, aby byly převedeny na skutečné peníze, které lze vybrat ze sázkařského účtu. Minimální sázkový kurz je 1,65; || Čeština: 1074
 • Apoi, bonusul obtinut trebuie rulat de 5 ori pentru a fi convertit în bani reali, ce pot fi retasi din contul de pariere. Cota minimă pentru ca pariurile să fie luate în calcul la rulaj este de 1.65;
 • Ai la dispoziție 90 de zile pentru îndeplinirea acestor condiții.

In plus, pana pe 31 decembrie 2021 beneficiezi de 500 KčFreeBet EXTRA, in functie de valoarea depunerii tale initiale, dupa cum urmeaza: 

 • 100 KčFreeBet EXTRA za vklad 100-199 Kč
 • 200 KčFreeBet EXTRA za vklad 200-499 Kč
 • 500 KčFreeBet EXTRA za vklad ve výši alespoň 500 Kč| || 1079

Informatii suplimentare Betano oferta pentru toti clientii: pentru detalii suplimentare despre promotii Betano iti recomandam tento článek.

1 000 Kč
Sbírejte bonus

O sázkové kanceláři

Betano Bookmaker je nedílnou součástí GML Interactive Group, online hazardní společnosti registrované na Maltě.

Betano je výhradně online platforma. (pro sportovní a kasino sázení, které bylo oficiálně spuštěno v Česká republika v květnu 2016.

Betano se dnes stalo jednou z nejpopulárnějších sázkových kanceláří s licencí u nás a z hlediska kasina zaujímá přední místo také v seznam online kasin rumunsko.

Betano mobile: Stránky Betano.ro jsou optimalizovány pro přístup přímo z vašeho mobilního prohlížeče, ale je zde také aplikace / apk pro Android který lze stáhnout z webu a aplikace v AppStore pro iOS Google Play takové aplikace nepovoluje, a proto si musíte stáhnout aplikaci s příponou apk přímo z webu a nainstalovat ji do svého smartphonu.

Nabídka Betano: produkt nabízená je velmi dobrá, s nabídkou špičkových sportů, s mnoha dostupnými sporty, ke kterým se přidává nezanedbatelné množství speciálních sázek nabízených na každý sport.

Platforma Betano nabízí přístup k více než 4500 místním a mezinárodním sportovním ligám a 35 kategoriím sportovních sázek a aktivit, které se konají kdekoli na světě, od fotbalové hry až po zábavné pořady jako X Factor nebo e-sporty jako DOTA 2.

Betano online furnizeaza, de asemenea, streaming online zeci de mii de evenimente sportive pe an, inclusiv evenimente sportive locale si internationale (Primera Division, Bundesliga, Serie A, Ligi Europene, ATP, WTA).

La Betano vei beneficia deseori de promotii periodice, care maresc atractivitatea ofertei acestei case de pariuri.

Betano depunere minima: prin intermediul cardului, depounerea minima este de doar 20 Kč.

Betano Customer Relations: všechny obvyklé kontaktní metody existují a fungují na vysoké profesionální úrovni: live chat, e-mail, call centrum

Betano: oficiální stránka

Stránka Betano má originální design, četné a atraktivní funkce, speciální technické vybavení a velmi rozmanitou nabídku sázek.

Převládající barvy stránky jsou oranžové a šedá, která již vytváří speciální značku Betano. Nejdůležitější je, že rozhraní stránky je intuitivní, velmi snadné použití

V nabídce nahoře máme přístup do sekce sázení a živých sázek, virtuálních a pro amatéry || 1136 sloturi ca la casino ulice nebo pacanele, ať už je nazýváte jakkoli, budete mít přístup do sekcí Casino, Live Casino a Vegas z horní nabídky.

V horním menu menu vlevo máte k dispozici kompletní seznam sportů, na které si můžete vsadit. To zahrnuje nejoblíbenější sporty, na které lze sázet, jako je fotbal a tenis, stejně jako exotičtější sportovní události, jako je golf a šipky, ale také v přilehlých oblastech, jako je politika a zábava. klikněte na kterýkoli z uvedených sportů. můžete zobrazit všechny možnosti dostupné pro daný sport. Například v zápase Premier League máme na výběr z více než 500 možností sázení. V portfoliu Betano tedy máme spoustu možností sázení i na méně oblíbené sporty.

Printr-un simplu click pe oricare dintre sporturile enumerate puteti vizualiza toate optiunile disponibile pentru acel sport. La un meci de Premier League, spre exemplu, avem de ales dintre peste 500 de variante de pariere. Avem, asadar, in portofoliul Betano, optiuni de pariere din belsug, chiar si pentru sporturile mai putin populare.

Také v liště menu vlevo najdete sekci "nabídky", která zahrnuje všechny bonusy a akce obecně platné nebo běžné v té době existující.

Nezapomeňte na " live sázení“, které najdete na vodorovné liště nabídky na hlavní stránce vedle tlačítka „sázka“.

Bez obav z omylu můžeme říci, že na stránce Betano pořádáme skutečnou parioristickou oslavu.

Betano: otevření a ověření účtu

Vyberte způsob, jakým otevřete svůj účet (Facebook, Google, Yahoo nebo LinkedIn) . Pokud zadáte e-mailovou adresu, přejděte k dalšímu kroku a vyplňte požadované údaje.

Otevření účet Betano je v podstatě jednoduchá akce, jen musíte být trpěliví a vyplnit požadované informace.

 • Proces začíná kliknutím na tlačítko „Registrovat“ v pravém horním rohu webu;

 •  Selectezi modalitatea prin care iti deschizi cont ( Facebook, Google, Yahoo sau LinkedIn). Daca intoduci o adresa de e-mail, treci la pasul urmator, de completare a datelor necesare.


Údaje o otevření účtu Betano

 • Uživatelské jméno

 • Parola – formata din opt caractere

 • Kontrola hesla

 • Pohlaví

 • Jméno a příjmení

 • Datum narození

 • Telefonní číslo mobil

 • Země | || 1199

 • Adresa si codul postal

 • Jste rumunským obyvatelem? - zaškrtněte „ANO“

 • CNP

 • Klikněte na „Ukončit registraci.“

Před umístěním první sázky si nezapomeňte přečíst pravidla hry.

Ověření účtu Betano

Účet sázení Betano musí být ověřen do 30 dnů od registrace.

Kontrola:

 • klikněte na uživatelské jméno;

 • Klikněte na „Profil“ a poté na „Nahrát dokumenty“

 •  incarcati o copie scanata sau o poza din telefonul mobil cu cartea de identitate si cu o factura recenta pentru dovada adresei de domiciliu.

Betano: bonusy a promo akce

Pokud jde o bonusy a akce, Betano si vede velmi dobře.

Typy bonusů u Betano

 • Bonus de inregistrare
 • Speciální bonus
 • Marže %
 • FreeBet
 • Cashout

Sekce propagace je na webu velmi viditelná. Pokud se rozhodnete pro bonus nebo akci, pečlivě si přečtěte jejich podmínky, ať vás při splnění požadavků na dokončení nepříjemně překvapí. Teprve po splnění těchto podmínek bude bonus připsán na účet sázejícího a může být vybrán jako skutečné peníze.jeho hodnota, zejména díky přívětivým jízdním podmínkám. Mnohem důležitější než bonusy a promo akce je bohatá a pestrá nabídka sázkových kanceláří Betano, opravdu špičková. Zisková marže je slušná a promo akce „0% marže“ často hýčká sázkaře těmi masivními kurzy, které všichni chceme.

La  Betano sunt multe promotii tentante, incepand chiar cu bonusul de bun venit, care este foarte tentant atat prin valoarea lui, cat mai ales prin conditiile prietenoase de rulaj. Mult mai importanta decat bonusurile si promotiile este insa oferta de pariere bogata si variata a casei de pariuri Betano, una cu adevarat de top. Marja de profit este una decenta, iar promotia” Marja 0%” ii rasfata deseori pe pariori cu acele cote dolofane pe care ni le dorim cu totii.

Bonusurile si promotiile de la Betano sunt prezentate, pe indelete,  zde.

Betano: Vklady a výběry

Jakmile si vytvoříte svůj Betano sázkový účet, můžete začít provádět vklady a výběry na az účtu.

Jak provést vklad nebo výběr u Betano

 • Přihlaste se k účtu Betano

 • Klikněte na tlačítko "Vklad" v pravé horní části stránky a budete přesměrováni na formulář způsobů vkladu

 • Vyberte požadovaný způsob vkladu pro provedení vkladu na Betano a postupujte podle pokynů

 • Pentru “Retrageri”, apesi, poate un pic paradoxal, tot pe butonul “Depunere” si esti directionat catre meniul de retrageri, unde se urmeaza in mod intuitiv, pasii necesari efectuarii operatiunii

Betano Bookmaker nabízí velké množství možností pro vklad i výběr peněz z účtu sázkaře.

Minimální částka, kterou lze pomocí karty vložit, je pouze 20 lei, což je opět výhoda pro ty, kteří si zakládají nové účty. Minimální částka, kterou lze vybrat je 80 lei, což je hodnota, která může být trochu vysoká pro sázkaře, kteří hrají z čisté vášně.

Způsoby vkladu / výběru

Betano – minimální vklad

Betano – minimální výběr

Bankovní karta

20 lei

80 lei

Bankovní převod

0 lei | || 1280

1 leu

Skrill

20 lei

80 lei

Skrill 1 klepnutím

20 lei

80 lei

Paysafe

20 lei

80 lei

Neteller

20 lei

80 lei

Najít zde, analizate pe larg, toate metodele de depunere si retragere in si din contul de pariere Betano.

Betano: mobilní verze a aplikace

StránkaBetano.ro je optimalizováno pro přístup přímo z mobilního prohlížeče, ale existuje také aplikace / apk pro Android, kterou lze stáhnout z webu, a aplikace v AppStore pro iOS.

Kvůli zásadám společnosti Google pro hazardní hry si nebudete moci stáhnout verzi pro Android z Google Play, ale budete si ji muset stáhnout z webu.

Obě aplikace jsou zdarma. | || 1314

Aplicatiile mobile de pariere Betano: puncte forte

 • Můžete vsadit téměř tolik událostí jako ve verzi pro stolní počítače;

 • Můžete zůstat trvale přihlášeni ke svému účtu. sázka;

 • Odehrané tikety můžete sdílet;

 • Živé zápasy můžete sledovat přímo z aplikace;

 • Můžete dostávat upozornění o stavu odehraných sázek ;

 • Hlasové příkazy pro verzi aplikace pro iOS. == Chcete-li je používat, musíte v telefonu aktivovat polohu.


Aplicatiile mobile de pariere Betano: aspecte de imbunatatit 

 • Uneori, aplicatia se poate bloca temporar pe o pagina;

 • Pentru a le folosi, trebuie sa activati locatia pe telefon.

Máte zde vše, co potřebujete vědět o mobilních aplikacích Betano. || | 1332

Betano: relatii cu clientii

Vztah se zákazníky, jedna z nejdůležitějších věcí, které propůjčují věhlas bookmakerovi, je těmi z Betano zpracována na špičkové úrovni. Všechny obvyklé způsoby kontaktu existují a fungují na vysoké profesionální úrovni: live chat, e-mail a call centrum.

Tyto dvě e-mailové adresy mají dobře definované cíle: jedna je věnována řešení problémů zákazníků a druhá je zaměřena na řešení marketingových a affiliate vztahů.

Kromě toho jako Betano také poskytuje pomoc svým zákazníkům prostřednictvím služby Facebook Messenger, která je k dispozici mezi 10:00 a 24:00.

 • Živý chat: Denně, 10:00 až 14:00
 • Call Center: +40 31 630 1015 – denně, mezi 12: 00-22: 00
 • E-mail: [e-mail chráněný]
 • Messenger: denně, mezi 10: 00-24: 00

Pokud máte stížnost na online sázkovou kancelář Betano, podrobně popište situaci v sekci komentářů níže a my se spojíme s vaší sázkovou kanceláří, abychom se pokusili váš problém vyřešit.

Vložil:

NicPopescu
NicPopescu
Správce webu

Otázky a odpovědi

🤩 Jak zaúčtuji Betano?

Operace otevření účtu Betano je, jak jsem řekl, snadná. Tento vyhrazený speciální článek podrobně popisuje každý krok vytvoření účtu Betano, od otevření a kontroly vašeho účtu až po způsoby vkládání a vybírání prostředků z vašeho sázkařského účtu. || 1416 == = 🤓 Jak mohu sázet u Betano || || 1421

🤓 Cum pariez la Betano?

Dupa operatiunile pentru deschiderea contului este necesara depunerea fondurilor in cont pentru a putea plasa primul pariu la Betano. Inainte de orice plasare a vreunui pariu, nu uitati de importanta managementului banilor, pentru ca parierea presupune o planificare riguroasa a fondurilor lunare destinate pariurilor sportive. Aveti  zde všechny informace, které potřebujete pro sázení na Betano

📱Jak si stáhnu mobilní aplikace Betano do svého telefonu? Betano na iOS || | 1436

Instalarea aplicatiilor de pariuri Betano pe iOS

Daca dispui de un telefon Iphone sau un Ipad, atunci aplicatiile pot fi descărcate direct din AppStore. Intri acolo, scrii numele casei de pariuri,  iar aplicatia va aparea prima in lista. Intri pe aplicatia Betano si o instalezi simplu, ca pe orice altă aplicație.

Instalare aplicatii pariuri Betano pe Android

Pentru un dispozitiv mobil cu sistemul de operare Android, este necesar sa intri in browserul telefonului sau a tabletei pe site-ul Betano, iar de pe pagina principală vei fi invitat să descarci aplicatia de pariuri. In Aplicatia nu poate fi descarcata direct din Magazinul Google Play deoarece Google nu permite acest lucru, nicio aplicatie de pariuri sportive nefiind disponibila in magazinul cu aplicatii de pe Android. De aceea, aceste aplicatii pot fi descarcate doar de pe site-ul casei de pariuri Betano. 

💰 Jak vyberu své výhry z Betano? || Česky 1450

Betano ofera un numar apreciabil de metode de retragere, iar suma minima pe care o poti retrage este de doar 80 de lei. Nu uitati sa folositi pentru retragerea de fonduri, in principiu, aceeasi metoda pe care ati folosit-o la depunere.  Gasesti, in  tomto článku najdete všechny způsoby, jak vybrat své výhry ze sázkového účtu Betano.

🤑 Co znamená akce Betano Cashout?

Na Betano si můžete zajistit své výhry (nebo alespoň některé z nich) z probíhajícího herního tiketu pomocí možnosti Cashout pro poslední zápas na tiketu. Tuto akci můžete využít jak před začátkem zápasu, tak v průběhu zápasu, pokud „neplyne“ k výsledku, který jste před jeho začátkem předpokládali. Tuto možnost lze samozřejmě využít i pro jednotlivé sázky.

V tento článek Máte vše, co potřebujete vědět o správném používání možnosti Betano Cashout.

Vklady a výběry | || 1486

Způsob platby
Minimum
Maximum
Doba zpracování
Timp procesare
Transfer bancar
1
Neomezený
0 %
2-3 pracovní dny
Mastercard
20 Kč
180 000 Kč
0 %
Okamžitý
Neteller
20 Kč
40 000 Kč
2 %
Okamžitý
Paysafecard
20 Kč
40 000 Kč
2 %
Okamžitý
Skrill
20 Kč
40 000 Kč
2 %
Okamžitý
Visa Electron
20 Kč
180 000 Kč
2 %
Okamžitý
Visa
20 Kč
180 000 Kč
2 %
Okamžitý
Transfer bancar
Mastercard
Minimum
1
Maximum
Neomezeno
Provize
0 % | || 1692
Timp procesare
2–3 pracovní dny
Minimum
20 Kč
Maximum
180000 Kč
Provize
0 %
Doba zpracování
Okamžitě
Neteller
Paysafecard
Minimální
20 Kč
Maxim
40 000 Kč
Provize
2 %
Doba zpracování || | 1762
Instant
Minimum
20 Kč
Maxim
40 000 Kč
Provize || | 1782
2%
Doba zpracování
Okamžitě
Skrill
Visa Electron
Minimum
20 Kč
Maximum | || 1818
40000 Kč
Provize
2 %
Doba zpracování
Okamžitě
Minimální
20 Kč
Maxim
180 000 Kč
Provize
2 %
Doba zpracování
Okamžitě
Visa
Minimum
20 Kč
Maximum
180 000 Kč
Comision
2 %
Doba zpracování
Okamžitě
Způsob platby
Min. im
Maximum
Provize
Doba zpracování
Transfer bancar
1
Neomezený
0 %
2-3 pracovní dny
Mastercard
80 Kč
40 000 Kč
0 %
2-3 dny
Neteller
80 Kč
40 000 Kč
0 %
12-24 hodin
Skrill
80 Kč
20 000 Kč
0 %
24 hodin
Visa Electron
80 Kč
40 000 Kč
0 %
2-3 dny
Visa
80 Kč
40 000 Kč
0 %
2-3 dny
Transfer bancar
Mastercard
Minimum
1
Maximum
Neomezeno
Provize
0 % | || 2077
Timp procesare
2–3 pracovní dny
Minimum
80 Kč
Maximum
40000 Kč
Provize
0 %
Doba zpracování
2–3 dny
Neteller
Skrill
Minimum | || 2129
80 Kč
Maxim
40 000 Kč
Provize
0 %
Čas zpracování
12–24 hodin
Minimum
80 Kč
Maxim
20 000 Kč
Provize
0 %
Doba zpracování
24 hodin
Visa Electron
Visa
Minimum
80 Kč|| | 2201
Maxim
40 000 Kč
Provize
0 %
Doba zpracování
2- 3 dny
Minimum
80 Kč
Maximum
40 000 Kč
Provize
0%
Doba zpracování
2–3 dny

Podpora sportovních sázek Betano

Živý chat
Betano Contact, pracovní doba: pondělí až neděle od 14:00 do 23:00. Průměrná doba odezvy 60 sekund

Stáhněte si mobilní aplikace

Hodnocení hodnocení: 4,7 / 5
Evalueaza:
Bohužel většina sázkařů zanechává recenze, až když jsou nespokojeni. Vyplňte prosím pozitivní zpětnou vazbu, nejen negativní zpětnou vazbu, aby byla vaše recenze co nejobjektivnější. Jsme si jisti, že sportovní sázkové kanceláři Betano budete říkat dobré věci a špatné věci.
Prosím přečtěte si pravidla před odesláním stížnosti. Přijímáme stížnosti pouze pro sázkové kanceláře s licencí v Česká republika.
Komentáře
13
Komentář přenesen ze sekce Reklamace
Čekám už 3 dny 3 výběry z betano odeslaly vše co se mě ptali potvrdili že je to v pořádku ale stále nezaplatili
Komentář přenesen ze sekce stížností
Nu inteleg de ce betano ma limited la un sázkový vklad v eurech. Většina zde hraných sázek byla s 0% marží a celkově jsem během roku 2019 dosáhl zisku s několika tisíci lei, vzhledem k tomu, že jsem odehrál několik stovek sázek s 0% marží.
Komentář přenesen ze sekce stížností
Odhlašuji 4 dny a ne datum mi nebylo schváleno a když jsem je kontaktoval, bylo mi řečeno, že probíhají kontroly. S něčím takovým jsem se ještě nesetkal!!! O betano se nebojte!!! Když vložíte, je vše krásné a když chcete provést výběr, provádějí se kontroly.
Komentář přenesen ze sekce stížností
V minutě 49 jsem vsadil níže uvedenou sázku. Řekl jsem vydělat 550 lei, vzít 500 a hrát dál. Ihned poté, co jsem vsadil, byl trh s více než / méně než 0,5 góly uzavřen! Ale pouze tento trh, ostatní ne. Bylo to prostě šedé. Řekl jsem, že meh může být prázdný nebo kdo ví. Prvních 70 minut jsem viděl, že to nebylo skórované, a řekl jsem, abych dal peníze, ale překvapení, stejný trh se uzavřel, zatímco ostatní byly všechny otevřené, včetně těch na branky a tak dále. Kontaktuji zákaznickou linku a vysvětluji situaci a ona mi stále tvrdila, že z důvodu spojení s dodavatelem je trh nedostupný. A já mu řeknu, jestli to tak bylo, jak přesně se to stalo poté, co jsem vsadil? A pokud tomu tak bylo, proč byly ostatní trhy dostupné ale jen to nujQuery1111043257931559558205_1580478074772 A opět stejná odpověď a pokuste se mi vyhnout.
Komentář přenesen ze sekce stížností
Je to bookmaker 10. třídy, myslím, že ne to, co se mnou komentují ti za rohem, byly super ok ty od Betana
Komentář převeden ze sekce stížností
Na utkání Leipzig - Rosenborg ve výši 860 ronů Vsadil jsem na první roh hostů částku 700 ronů na kurz 3,25 na sledování živého zápasu v televizi. Sázím na rohy a tenis jak se mi zdá předvídatelnější, evidentně tým, který se blíží k soupeřově brance, získává roh spíše než tým, který se brání... logicky. Pokud útočící tým nezíská roh, použiji funkci cash out. Sázka byla vítězná, částka byla zapsána na účet a dále na volný kop křížkem na německém poli jsem vsadil na další roh, kdy hosté odklonili míč z kříže na roh. Vsadil jsem 2094 na kurz 3.2 a sázku, přestože byla správně validována, peníze na účet nepřišly, naopak jsem zjistil, že obě sázky zrušili podle termínu, kdy byl výsledek znám předem... musíte prohrát, abyste byli přijati. Noc předtím jsem prohrál alespoň 2 sázky v hodnotě přes 4000 Kča neoznámili mi, abych je zrušil, sázky hrané na tenis, když byl míč ve hře. Poslal jsem e-mail na onjn podívejme se na výsledek.
hrob87
- 1
Komentář odstraněn z důvodu urážky
Komentář přenesen ze sekce stížností
Intamplarea : 17. října 2016, ano ... 2016, vložím vklad, vsadím, určím vítěze, který se po pár dnech změní na čekání. Stále čekají dnes, 5. října 2018.

Jejich odpověď je dnes stejná jako před 2 lety:


"Dobrý večer z Betana!


Rádi bychom vás informovali o sázce s registračním číslem X zápasu Y zůstane otevřená podle termínu 12.4.7 Dosud nebyla uzavřena a zůstane otevřená pro další zkoumání, protože tento zápas byl nahlášen TIU (Tenis Integrity Unit) po skandálu v rámci ESSA (Evropská asociace pro bezpečnost sportu) "Žádáme vás o trpělivost, dokud nebude tento výzkum dokončen.


Jsme vám k dispozici pro jakékoli další otázky nebo informace.

Takže tato agentura (tak říkajíc) také vyšetřuje. Jsem si jistý, že vsadí stovky, možná tisíce zápasů ročně, které jsou podezřelé, vyšetřované, ale o takovém zneužití sázkové kanceláře jsem neslyšel. Dokonce jsem je požádal, aby mi nabídli podíl ve výši 1, aby mi vrátili peníze, ale ani to nechtěli.

Chci zmínit, že částka překračuje o něco málo 1 000 Kča kvótu ~ 2. Jednoduše problém rychle zamítli a citovali podmínky z předpisů Betano, podmínky, se kterými souhlasili.

Reclamatie facuta la MGA iar raspunsul a fost ca aceasta functioneaza sub legile din Čeština si nu pot face nimic iar ONJN-ul, pur si simplu, s-au dezis repede de problema invocand termeni din regulamentul celor de la Betano, termeni cu care ei au fost de acord.

Zneužívání agentury (Betano) a ignorace vůči spotřebiteli těch, kteří jim poskytli licenci. (Onjn).
Komentář přenesen ze sekce stížností
Azi 25. 8. 2018, Při procházení nabídek sázek na tenis žen US Open jsem našel sázku na sázku, která se mi zdála výhodná, ale vůbec ne nemožná: 8. Všechny sázkové kanceláře dávají Sereně favorita na výhru US Open, takže se zdá, že kurzy jsou rozumné. Uzavřel jsem další 3 podobné sázky pro ostatní hráče. O několik minut později byly 2 ze 4 podaných sázek, včetně výše uvedené, zrušeny.

Kontaktoval jsem ho telefonicky a obdržel jsem tuto odpověď e-mailem:
"Přejeme si, abychom rád bych vás informoval, že vaše sázka s ID sázky
424993827 & 424990405 s odkazem na US Open - Speciale (F) - 2018
a nabídka "Null", protože došlo ke zjevné chybě při zobrazení ceny, když jste zaregistrovali své tikety. Hodnota sázky byla vrácena na váš účet
Ne cerem scuze pentru orice inconvenient creat dar vă asigurăm că această acțiune a avut la baza clauza 1.15.2.2 Preț incorect din Reguli de pariere ale paginii noastre."

Zde je uveden článek 1.15 .2.2 říká:" Nesprávná cena - Když je před začátkem události identifikována zjevná chyba, sázka bude zrušena a považována za neplatnou a zákazník bude informován e-mailem od GML. "

Tato klauzule nijak nedefinuje co amna "zjevná chyba". Jinými slovy, betano to může uplatnit libovolně, pokud usoudí, že sázka už pro něj není výhodná.

To se mi zdá nepřijatelné a očekával bych, že sázky budou znovu aktivovány v kurzu, při kterém || 2767

P.S.La alte case de pariuri clauza erori este mai precis specificata. De exemplu la betfair, cap. 9 erori:
https: //www.betfair.ro/aboutUs/Sportsbook.Rules.And.Regulations/#

"Pokud však kvůli technickému problému systémový problém nebo lidská chyba, sázka, která si odporuje (která zahrnuje zdravotní postižení nebo podobná ustanovení), je přijata a/nebo končí za následujících podmínek:

ve skutečnosti se liší od podmínek dostupných na běžném sázkovém trhu v té době podání sázky nebo ... Betfair rozhodne o vítězných sázkách se „správným kurzem". „


Cu alte cuvinte trebuie sa existe o piata generala si cotele de la betfair sa fie evident diferite de cele de pe piata generala. Pariurile in cazul meu sunt unice betano, nu am gasit echivalent pe piata generala la momentul parierii.
Komentář byl upraven (přímý odkaz)
Komentář převedeno ze sekce stížností
Betano, když vyslovíte toto jméno, už myslíte na ztracené peníze! Nevydělávejte v tomto domě určitou částku a předstírejte, že dostáváte své peníze! super `kompetentní oddělení` vezměte si účet na `periodické` kontroly (periodické-když jste se stáhli) a budete čekat na odpověď od Rumuna, který v této zemi vydrží všechno! dostanete, když tito pánové, kteří se nedají obtěžovat, že mají hodně práce, probudí se v dobré náladě a řeknou dejme peníze ... dáme jim peníze nebo ne ..! Neradím ti hrát ani 1 leu na No, lžu vám na telefonu a na chatu a na e-mailu, víte jen o své hlavě!a já jsem trpěl pro své peníze, Fr. Souhlasil jsem, že budu hrát u této skvělé sázkové kanceláře! Nemůžeme jimi být tak ponížení, ale zdá se, že nikdo nic nedělá a jsou v pořádku, děkuji! peníze ..jsou tyto podrobné kontroly prováděny s účtem na 0 od toho `oddělení`? Ne, jsi vítán, když prohraješ, jinak nevyhraješ, že ninja chlapci vstoupí do akce!
ZŮSTALA JSEM 7 DNÍ PO ZISKU 4500 Kč---- VŽDY SE MI ZOBRAZOVALO - ŽE ČÁSTKA ČEKÁ NA SCHVÁLENÍ A MOŽNOST ZRUŠENÍ !!! to znamená, že místo toho, abyste dostali peníze, nervy zůstaňte a zrušte výběr a ztratíte peníze!! je tu ještě pár nakažených sázkařů, kteří blázní stejně jako oni: BETANO-NET SÁZKAŘSKÁ SÁZKA-SUPERBET !!! POZOR - perou peníze a žijí z dohod s rozhodčími federace!! kdo jsou sponzoři našich týmů, kteří hrají divadlo a vyrábějí desky
?? bookmakeři?? ano ..... kdo jsou majitelé těchto domů, ghita .... niculae..pascany ??? kdo jmenuje prezidenta federace ??? vše je politické a zařízené!!! moje rada - hrajte maximálně 5-10 lei s kurzem maximálně 4-5 - a za měsíc vyděláte 1000 Kč, takže s výpraskem !!! to co vidíte na netu u 20 lístků na zápas je falešné......
Přesto máš peníze! Zkuste na chvíli winmasters a jsem si jistý, že tento názor na betano mít nebudete.
JE NORMÁLNÍ, ŽE KDYŽ PROHRÁTE, VYBERU VAŠE PENÍZE ZE STŘEDNÍHO ÚČTU, DO 2 VTEŘIN!! INSA..když vyhrajete, nechá vás 1-2 hodiny čekat na oficiální výsledek ???? jaké to je, když vyhrajete sázku - A BETANO JI OVĚŘUJE NEVÝHERNĚ ?? po dohadování s nimi prosím o POTVRZENÍ TOHO CO ŘÍKÁTE, POKUD SI MYSLÍTE, ŽE STE VYHRALI - PŘINESTE POTVRZENÍ-VIDEO-ODKAZ ??? JAK JE TO MOŽNÉ ??? VŠICHNI VÍME, ŽE TYTO DOMY, PRODEJNY JSOU VYROBENY PRO PRANÍ PENĚZ!! JSEM RUKU V RUKU S POLITIKOU, FEDERACE-ROZHODCI-VŠECHNO ZAŘÍZENO V RUMUNSKU !! pokud někdo chce důkaz toho, co říkají, můžu mu poslat na obrazovku Whatsapp printscreen s tím, co zdůvodní, jejich posranou službou, která prostě krade!! peníze stažené z účtu po 4-5 dnech, nevalidované výhry po 2-3 hodinách, sázky změněné v historii- SÁZÍM 11 M NA LEPŠÍ 5,70- ČÁSTKU 400 Kč, ale když se podívám na historii sázek- I viz kurz 4,12??? sázka byla stejně vyhraná, ale proč krást??? upřímná rada- pokud nechcete ztrácet čas a peníze, VYHNĚTE SE TOMTO DOMU !!! všechno je u nich falešné - výplata blokována od 20. do 30. minuty ---- pokud uvidí, že nemáte šanci vyhrát, zablokují to !! POZOR - live sázky - live zápasy jsou falešné ........ ve skutečnosti je zápas 15-20 sekund před tím, co vidíme v televizi a na netu !!! SLEDUJTE, JAK MÁ TÝM ROHOVÝ NÁRAZ, ALE V TELEVIZI JE MÍČ POUHÝ PŮL .... PAK PO 8-15 VTEŘINÁCH DOSAHNE ROH!! VŠE JE NEPRAVDA - POZOR!!!
Komentář se přenese do zpětné vazby Zobrazit