Betfair

Obnoveno : 17.12.2021
550 Kč
Bonus
Zpětná vazba: 
Přidat zpětnou vazbu
Stížnosti:
0 / 2 /0
Přidat stížnost

Přednosti Betfair

 • Největší bookmaker sázkových burz
 • Atraktivní promo akce pro nové zákazníky
 • Dobré kurzy na burze
 • K dispozici je výběr peněz
 • Široká nabídka sportů

Slabé stránky Betfair

 • Poplatky za vklad kreditní/debetní kartou a Paysafecard
 • Nedostatek pokerové platformy
Online sázková kancelář s licencí v Česká republika
Kompletní průvodce podáním první sázky

Šance - střední

Tento operátor nabízí průměrné kurzy, pokud se odvoláváme na jejich produkt sázkové kanceláře. Burza Betfair nabízí mnohem lepší kurzy, ale z výpočtů nesmíme vynechat provizi, která je účtována. přístup

Afla care sunt cele mai bune case de pariuri din punctul de vedere al cotelor, dar si pozitia casei de pariuri in aceasta ierarhie accesand hodnocení online sázkových kanceláří na základě kurzů.

Betfair Football Betting

V hlavních ligách funguje se ziskovou marží 4,5 -6 %, ale šance na průměrná mistrovství jsou výrazně nižší. jinými slovy, tento provozovatel má jedny z nejnižších kurzů v lize I mezi provozovateli online sázení s licencí v Česká republika.

Spre exemplu, in Liga I, opereaza cu o marja de profit de aproximativ 9%; cu alte cuvinte, acest operator are printre cele mai mici cote pe Liga I, dintre operatorii de pariuri online licentiati in Čeština.

Betfair Tennis Betting

Na turnajích ITF provozuje Betfair ziskovou marži ve výši 7–8 %

Betfair Basketball Betting

Ve velkých světových basketbalových soutěžích působí se ziskovou marží asi 4–5 %. Šance na průměrné basketbalové ligy jsou však mnohem nižší, použitá marže je vyšší než 9 %.

Jak byla marže vypočtena.

Předzápas - střední nabídka sázek

Ve srovnání s různými možnostmi sázení a nabídkami sázek se tato sázková kancelář řadí na první místo mezi nejlepšími online sázkovými kancelářemi v Česká republika.

Zjistěte, které jsou nejlepší sázkové kanceláře z pohledu nabídky předzápasového sázení, ale také postavení sázkové kanceláře v této hierarchii přístupem hodnocení online sázkových kanceláří podle nabídka sportovních sázek

Handicapové sázení

 • Evropský handicap – Ano
 • Asijský handicap – Ano
 • Asijské součty – Ano || | 650

Oferta sportiva - Burza

Sportovní sázení je velmi bohaté, ale vzhledem k systému sázení na burze musí existovat zákazníci sázející proti vám. Obecně platí, že najdete zákazníky, kteří vsaďte proti vaší sázce. “, Pokud se nenajde nikdo, kdo by sázel proti vaší předpovědi

Sázková kancelář - Sázková kancelář

Na standardní platformě sportovních sázek najdete přibližné stejnou nabídku jako platforma burzy sázek. Možnosti sázení však nejsou tak rozmanité jako v případě nejlepších online sázkových kanceláří v Česká republika.

Sázkové systémy

Trixie, Patent, Yankee, Canadian, Lucky 31, Lucky 63, Heinz, Super Heinz, Goliath, ale i klasické swapy nebo kombinované tikety (X z Y). Typ back, nikoli typ Lay.

Toate aceste sisteme sunt disponibile la Sportsbook, iar la Exchange sistemele si pariurile multiple sunt disponibile doar pentru pariurile de tip Back, nu si cele de tip Lay.

Speciální možnosti, předzápasové sázky

Vyplacení  nebo možnost „ Zavřít sázku" - k dispozici pro živé i předzápasové sázky. Tato možnost vám umožní uzavřít sázku dříve, než budou vypořádány všechny události na vašem tiketu

Možnost Zavřít sázku je k dispozici pro jednotlivé i více sázky.

Castigurile retrase sunt disponibile imediat.

" Prudký nárůst ceny – veti primi automat cote mai mari pentru anumite selectii.

Když se kvóta zvýší, obdržíte potvrzení.

Oferta de pariuri Live — mediu

Live sázková platforma je relativně dobrá platforma, která funguje bez přerušení nebo s velmi dlouhými pauzami pro změnu kurzu nabídky live sázení, ale také postavení online sázkové kanceláře Betfair v této hierarchii podle přístup

Afla care sunt cele mai bune case de pariuri din punctul de vedere al ofertei de pariuri live, dar si pozitia casei de pariuri online Betfair in aceasta ierarhie accesand hodnocení online sázkových kanceláří podle nabídky live sázení.

Majoritatea evenimentelor importante sunt disponibile pentru pariuri live. Optiunile de pariere disponibile sunt aproape similare cu oferta pre-meci, la care se adauga si alte pariuri specifice evenimentelor live.

Transmisiuni in direct

Aveti posibilitatea de a urmari anumite meciuri in transmisiune directa in timp ce pariati.

Grafika a statistiky

Při živém sázení máte možnost zkontrolovat statistiky zápasu a také máte k dispozici grafické znázornění zápasu. || | 693

Optiuni speciale, pariuri Live

Vyplacení  nebo " Close Bet" – k dispozici pro živé i předzápasové sázky. Tato možnost vám umožní uzavřít sázku dříve, než budou vypořádány všechny události na vašem tiketu

Možnost Zavřít Zavřít je dostupná pro jednotlivé i více sázky. = Výběry jsou dostupné okamžitě.

Castigurile retrase sunt disponibile imediat.

Zvýšení ceny - u určitých výběrů získáte automaticky vyšší kurzy.

Při zvýšení kvóty obdržíte potvrzení. Zvýšený kurz bude viditelný na vašem sázkovém tiketu takto:

Možnost Price Rush je nabízena pouze pro určité sázky, pro následující sporty: Fotbal, Dostihy, Tenis, Golf, Basketbal.

Silné stránky:
Občasná sázka zdarma ve výši 5 lei na sázkovou kancelář.
Slabé stránky:
Výběry v roce 2021, které jsou zpracovány mezi 2 a 5 dny? Dny, ne hodiny! Vážně? Na výběr jsem čekal 2 dny, abych počkal, až ho zruším a všechny peníze mi lezou na nervy. Her je přehnaně málo a na kolosální minimální sázky (většina). Megaways hry BTG a Pragmatic úplně chybí jako ty od EGT. Sekce sportovních sázek je naprostý chaos. Nemají PSF, nemají kombinace NEBO NEBO atd. Je zaprášený ve všech směrech, včetně neoptimalizovaných her, které zahlcují váš notebook, jako by se sada Adobe zavřela sama od sebe. Vrátíme-li se k otázce výběrů, Betfair tvrdí, že vklady/výběry probíhají v uzavřené vnitřní smyčce, takže pokud chcete vybrat více, než jste vložili, je velká šance, že transakce bude zpracována, když a pokud na to budou mít chuť. nejdou s tebou dolů. V žádném případě to nedoporučuji, dokonce vám radím, abyste se podobným podvodům vyhnuli.
Silné stránky:
Vyšší kurzy na „výměnu“, protože hrajete proti jiným hráčům, ne proti bookmakerovi. Je to dobré řešení pro herní systém „single game“
Slabé stránky:
Můžete se probudit bez peněz na účtu, protože ruší sázky, kdy chtějí a bez upozornění (stalo se mi to). Z mého účtu mi strhli 1000 eur, protože jsem tuto částku vsadil na zápas, během zápasu jsem dal "Cash Out" a oni mi to vložili na účet, ale po 3 hodinách!!! stáhli to, motivovali mě, že po min 50 byly technické problémy s příslušným zápasem a zrušili všechny sázky podané po této minutě (včetně mého cash outu)!!!!Systém "Pojištění" na sport vám dává možnost prohraného zápasu na tiketu snižuje možnou výhru, ale pokud zápas prohrajete, podíl na prohraném zápase se nesnižuje, ale nabízí vám vloženou částku!!!Nesídlí v Česká republika, ale pouze Call Centrum, kde nemohu „Pokud máte problém. Na Maltě musíte chatovat, pokud máte čas a nervy! Samozřejmě nedoporučuji!!!
Silné stránky:
podle mého názoru nejlepší sázková stránka (burza) ... hraji s nimi od doby, kdy nebyly žádné problémy s licencemi ... nikdy, když jsem odešel do důchodu nenarazily na žádné problémy ... při check-inu po mě chtěli jen občanku (ani si to nepamatuji) ve skrill si večer vybereš a druhý den do 12h peníze .... provize klesá, zatímco s nimi hrajete .podle mě nejlepší stránka....nikdo mě nenutil napsat toto je jen moje zkušenost s nimi.
Silné stránky:
Ahoj1 Přišel jsem na to, abych opravil dva chybné výroky uživatele „don“. Říká, že aplikace jako geekstoy, betangel na betfair.ro nefungují. Naprosto falešné, fungují velmi dobře a to od doby, co získal licenci na betfair. Rumunsko v zemi musí být vybráno. Řekl také, že na trzích je dostupná pouze likvidita v Česká republika, což je naprosto chybné tvrzení. To, co vidíme na betfair.com, je také na betfair.ro. Změnilo se pouze pole, to je vše Závěr - Mezi betfair.ro a betfair NENÍ ŽÁDNÝ rozdíl. com k softwaru pro likviditu a obchodování. Betfair burzu považuji za důležitý krok v kariéře sázkaře. Jakmile se naučíte obchodovat na burze, uvidíte sázky z jiné perspektivy a máte také 6,5% provizi. Viděl jsem, že je umístěn na recenzním webu, nevýhodou je, že nemá živé video. Má živé video, ale musíte kliknout na ikonu videa na Sportbooku, když vstupujete na zápas / dostih nebo vstoupíte na jejich video stránky - https://livevideo.betfair.ro/. Nejprve musíte být přihlášeni ke svému betfair účtu. Úspěch!
Puncte slabe:
Cotele pe Betfair Sportbook nu sunt la fel de mari ca pe Betfair Exchange, dar pe exchange ai si comision 6.5%. Am vazut ca este pus la review site, la minusuri ca nu are live video. Are live video dar trebuie pe Sportbook sa apesi pe iconita de video cand intri pe un meci/ cursa de cai sau intri pe site-ul lor de video - https://livevideo.betfair.ro/. Trebuie sa fii intai logat in contul de betfair. Succces!
Puncte forte:
avand in vedere ca pinnacle nu are autorizatie la noi in tara pentru unele pariuri SIMPLE in exchange sunt cote interesante
Puncte slabe:
1 - Am observat ca de ceva timp cotele multor case de pariuri de la noi sunt mai bune decat la betfair nu in totatilate dar asta depinde si de meciuri etc 2 - Cotele sportback sau parierea contra casei (nu exchange) sunt derizorii, chiar nu vad cum ar putea paria cineva cu ei cand la Stanley, fortuna etc se castiga mai mult cu acealeasi pronosticuri 3 - Fiind o casa de pariuri care este pentru pariuri exchange nu exista programe ptr a face trading adaptate la betfair.ro iar aici fac referire la betangel, geekstoy etc asa ca sa nu va faceti iluzii dar e din start un handicap fata de cei care pariaza folosind programe de genu. Aici fac o mica precizare, betangel si geekstoy sunt practicabile doar cu liquiditatiile din romania ceea ce un dezavantaj.
Všechny recenze sázkových kanceláří Betfair (11)

Betfair bonusy

Celkový bonus 550 lei (počáteční sázka zdarma 50 lei + 10 týdenních bonusů po 50 lei)

Zde je návod, jak můžete získat uvítací bonus Betfair:

 • Creeaza-ti cont la Betfair utilizand codul ZSKW11;
 • Počáteční registrační bonus je bezplatná sázka 50 lei;
 • Poté v každém z následujících 10 týdnů, získáte bonus 50 lei;
 • Musí se spustit 6krát, s minimálním kurzem 1,60;
 • Sázky z jedné fáze musí být dokončeny do 7 dnů; | || 1079
 • Fiecare freebet trebuie plasat in termen de 30 zile la o cota minima de 1.6 din piata Sportsbook.

Celkový bonus 550 lei (počáteční sázka zdarma ve výši 50 lei + 10 týdenních bonusů ve výši 50 lei every)

Zde je návod, jak můžete získat uvítací bonus Betfair:

 • Vytvořte si účet Betfair pomocí kódu ZSKW11;
 • Počáteční registrační bonus je bezplatná sázka 50 lei;
 • Potom každý den během následujících 10 týdnů obdržíte bonus 50 lei za každý;
 • Musí se spustit 6krát, s minimálním kurzem 1,60; do 7 dnů;
 • Pariurile dintr-o etapa trebuie finalizate in termen de 7 zile;
 • Každá sázka zdarma musí být umístěn do 30 dnů za minimálně 1,6 na trhu sázkových kanceláří.

O sázkové kanceláři

Když řeknete Betfair Bookmaker máte na mysli především burzu sázek, máte na mysli největší burzu sázek na světě. Kromě toho, že Betfair je nejslavnější sázkařská burza na světě, v tomto článku vám nabízíme mnoho dalších argumentů, které vás mohou přimět otevřít si účet u této sázkové kanceláře.

Betfair a fost fondata in luna Mai a anului 1999, fiind pionieri in materie de pariuri de tip exchange. Prin intermediul conceptului de betting exchange, lansat in anul 2000, pariorii pot paria intre ei, la cote stabilite de ei.

Incepand cu anul 2013, Betfair ofera si pariuri sportive in cota fixa.

Principala diferenta intre pariurile sportive in cota fixa si pariurile de tip exchange este urmatoarea:

 1. Pariul in cota fixa – clientul pariaza impotriva casei de pariuri.
 2. Pariuri de tip exchange – clientii pariaza intre ei, iar casa de pariuri doar pune la dispozitie interfata de joc si stabileste regulile.

La pariurile de tip Exchange, acest operator proceseaza mai mult de 7 milioane de tranzactii in fiecare zi, iar numarul de clienti activi este de peste 950.000.

Přesně vzato, můžeme říci, že Betfair vyniká z hlediska kurzů. Nabídka sportovních sázek s pevným kurzem vypadá stále lépe, lze ji v současnosti zařadit mezi top operátory v Česká republika. Betfair je bookmaker doporučený zejména pro sázkaře, kteří již mají nějaké zkušenosti a je preferovaným provozovatelem profesionálních sázkařů.

Betfair.ro byl mezi prvními sázkové kanceláře, které v Česká republika nabízely akce se zvýšenými kurzy.

Nabídka pro nového zákazníka Betfair: kromě těchto nabídek je uvítací bonus atraktivní právě teď a pro převzít ji, musíte použít propagační kód, který najdete na propagační stránce.

Aplikace Betfair a mobilní stránka: Betfair poskytuje jak aplikaci pro Android, tak aplikaci pro iOS, obě velmi výkonné. Pro Android musíte vstoupit na stránku betfair.ro a stáhnout si aplikaci přímo z této stránky a pro iOS je aplikace dostupná v AppStore.

Betfair contact: v V kapitole o vztazích se zákazníky Betfair Rumunsko nabízí všechny standardní metody: live chat, telefon a mail. Doba odezvy je velmi dobrá. Proto se k dosavadním argumentům ve prospěch zahájení sázení na Betfair, asistenci pro vysoce profesionální klienty, přidává velmi důležitá věc.rgumentelor de pana acum in favoarea inceperii parierii la Betfair li se adauga un lucru foarte important, asistenta pentru clienți de inalt profesionalism.

Rumunská verze stránek Betfair nabízí lákavý design, špičkové funkce , velmi bohatá nabídka sázek, jak na straně sázkové burzy, tak na straně sázek s pevnými kurzy.

Například pro zápas Premier League na Betfair najdeme přes 300 možností sázení, od těch klasických, pro konečnou předpověď ke speciálním, které se týkají značek, počtu rohů, stehů, žlutých nebo červených karet, penalt, vícenásobného správného skóre nebo zvýšených kurzů. || 1147

Betfair este, in mod cert, fara dubii, o casa de pariuri de top in peisajul parioristic romanesc

Betfair: oficiální stránka

Webová stránka Betfair má bílé pozadí, uklidňující, uklidňující, hladká. Žlutá je pouze lišta hlavní nabídky, což nemusí být nutně špatné. Kurzy sázkových kurzů „pro“ jsou zbarveny tyrkysově a „proti“ ve fuchsiové, což je velmi lákavé. Ale nejdůležitější je, že rozhraní stránky je "uživatelsky přívětivé" a velmi snadné použití

Chcete-li začít sázet na Betfair, stačí kliknout zde || | 1159 .

Uprostřed lišty hlavní nabídky máte průvodce sázením na burze Betfair pro začátečníky i pokročilé.

Sekce sázení živě z webu je přístupná z sekce „Sázková kancelář“ v zeleném pruhu a nabízí kurzy v reálném čase a nabízí vám možnost vsadit si na vaše oblíbené zápasy přímo v okamžiku, kdy se konají.

Tot in partea din stanga a paginii principale, gasiti lista de sporturi pe care se poate paria la Betfair. Sporturile populare, precum fotbalul si tenisul sunt listate primele, si sunt urmate de o listă cu toate sporturile cu pariuri valabile. Printr-un click pe oricare sport dintre cele enumerate puteti vizualiza toate pariurile disponibile pentru acel sport.

In centrul paginii principale gasiti sectiunea “oferte”, cu evenimente sportive pentru care se acorda combinatii de pariuri la cote marite, atractive.

Pamatujte na tlačítko „promo akce“, které je také na liště hlavní nabídky mezi „Výplata“ a „ Kombinovaná sázka"

Betfair: otevření běžného účtu

Otevření účtu Betfair je velmi snadné. Proces registrace začíná kliknutím na tlačítko " Registrace" v pravém horním rohu stránky.


Údaje potřebné k otevření účtu Betfair

Osobní údaje:

 • jméno a příjmení

 • datum narození

 • pohlaví

 • osobní číselný kód || | 1201 = == Uživatelské jméno a heslo:

Numele de utilizator şi parolă:

 • Vyberte si snadno zapamatovatelné uživatelské jméno, které vám usnadní přihlášení;

 • Heslo musí mít alespoň osm znaků .

Adresa de e-mail: 

 • Ujistěte se, že je adresa správná

 • Po zadání odpovědi na bezpečnostní otázku zaškrtněte políčka u smlouvy o účtu a zásad ochrany osobních údajů , než přejdete k dalšímu kroku

Kontaktní údaje:

 • země

 • PSČ

 • město, kde žijete

 • adresa

 • telefonní číslo

Nakonec klikněte na tlačítko " Registrovat" a vytvořte si účet pro || Česky 1247

Nu uitati sa cititi regulamentul de joc inainte de a plasa primul pariu.

Verificarea contului Betfair

Contul de pariere Betfair trebuie verificat în 30 de zile de la înregistrare. Pentru verificarea contului, este necesar sa incarcati documentele solicitate in sectiunea "Contul meu". Accesati "Detaliile mele" si apoi dati click pe "Upload documente".

Va sunt necesare urmatoarele documente pentru validarea contului:

 • Naskenovaná kopie nebo obrázek průkazu totožnosti;

 • Obrázek kreditní / debetní karty – prvních 6 číslic a poslední 4 na kartě musí být viditelné, zbytek musí být zakrytý. || 1263

Veti primi pe adresa de e-mail confirmarea verificarii contului.

Betfair: bonusuri si promotii

Paleta de bonusuri si promotii la Betfair este una foarte atractiva si variata. Bonusul de bun venit este unul atragator in acest moment, iar pentru a intra in posesia lui trebuie sa folosesti un cod promotional pe care il vei gasi pe pagina promotiei.

Je třeba také poznamenat, že Betfair patřil mezi první sázkové kanceláře, které v Česká republika nabízely akce se zvýšenými kurzy.

Typy bonusů a propagačních akcí na Betfair

 • Bonus za registraci
 • Denní bonusy
 • Super kurzy
 • Zlaté góly
 • Zvýšený kurz
 • Vyplacení

Sekce promo akcí je na webu velmi dobře viditelná. Pokud se rozhodnete pro bonus nebo promo akci, přečtěte si pozorně jejich podmínky, protože některé mají pohyblivé podmínky, které je mohou učinit nepřijatelnými. || 1292

Nu uitati faptul ca mult mai importanta decat bonusurile si promotiile pe care le puteti primi este oferta de pariere de la Betfair.

Gasiti aici, explicitate pe larg, toate bonusurile si promotiile oferite de Betfair.

Betfair: depuneri si retrageri

Jakmile si vytvoříte svůj sázkový účet Betfair, můžete provádět vklady a výběry.

Jak provést vklad na Betfair

 • Přihlaste se ke svému účtu pomocí svého uživatelského jména a hesla

 • Klikněte na "Vklad" tlačítko v pravém horním rohu domovské stránky

 • Zadejte částku, kterou chcete vložit nebo vybrat

 • Vyplňte požadované údaje a potvrďte transakci


Cum se efectueaza o retragere la Betfair

 • Zadejte "Můj účet" v pravém horním rohu domovské stránky, kde se objeví rozevírací seznam;

 • V rozevíracím seznamu klikněte na možnost „Můj účet Betfair“, čímž se otevře nová stránka

 • Vyberte kartu „Platby“ a poté možnost „Výběr“

Betfair ofera un numar considerabil de optiuni, atat pentru depunere cat si pentru retragerea sumelor de bani din contul de parior. Suma minima ce poate fi depusa este de 25 de lei, prin PaySafecard. Suma minima ce poate fi retrasa este de 40 de lei, prin card bancar.

Gasiti aici, expuse pe larg, toate metodele de depunere si retragere in si din contul de pariere Betfair.

Betfair: mobilní verze a aplikace

Betfair nabízí různé aplikace pro sázení na burze a sázení s pevnými kurzy. K dispozici je jak aplikace pro Android, tak aplikace pro iOS, obě velmi výkonné.

Pro Android musíte vstoupit na stránku betfair.ro a stáhnout si aplikace přímo z této stránky a pro iOS jsou aplikace dostupné v AppStore.

Obě aplikace jsou zdarma. | || 1327

Aplicatii de pariere Betfair: puncte forte

 • Pro obě aplikace lze použít pouze jeden účet (Android i iOS)

 • Lze použít mobilní aplikaci (iOS nebo Android ) pro sekci Burza sázek, jako jediná sázková kancelář, která funguje jako burza sázek;

 • Můžete vsadit téměř tolik událostí jako ve verzi pro stolní počítače; může způsobit problémy, zejména u live sázení


Aplicatia de pariere Betfair: aspecte de imbunatatit

 • Viteza mica de operare a aplicatiei poate crea probleme, mai ales la pariurile live

Představujeme zde, tot ceea ce trebuie sa stiti despre aplicatiile mobile Betfair.

Betfair: relatii cu clientii

Pokud jde o vztahy se zákazníky, Betfair nabízí sázejícím všechny standardní metody: live chat, telefon a mail . Doba odezvy každého z nich je velmi dobrá:

 • Živý chat: v rumunštině, mezi 11:00 a 20:00, průměrná doba odezvy 1 min || | 1364 = == Telefon

 • Telefon: 0215.891.349, mezi 11. a 20. hodinou: 00

 • E-mail: [e-mail chráněný] || | 1369 , timp mediu de raspuns 8 ore

Sekce podpory Betfair obsahuje tutoriály, podrobné průvodce a přednastavené odpovědi na nejčastější problémy, které se mohou vyskytnout, v sekci Betfair FAQ, ale také na ty nejčastější běžné otázky, které mohou pocházet od sázkařů.

Máte-li stížnost na online sázkovou kancelář Betfair, uveďte podrobnosti v sekci komentářů níže a my budeme kontaktovat zástupce sázkové kanceláře, abychom se pokusili váš problém vyřešit. || Česky 1382 == = Zaslal:

Postat de:

NicPopescu
NicPopescu
Správce webu

Otázky a odpovědi

🤩 Jak se zaregistruji u Betfair?

Toto  článek podrobnosti o každém kroku vytvoření účtu Betfair, všechny osobní údaje, které potřebujete poskytnout pro registraci na webových stránkách Betfair, stejně jako dokumenty, které musíte odeslat, abyste mohli ověřit svůj účet, abyste mohli legálně a bezpečně sázet.

🤓 Cum pariez la Betfair?

Po operacích otevření účtu je nutné vložit prostředky na účet, abyste mohli vsadit na Betfair první sázku. V první řadě nezapomeňte na důležitost money managementu, protože sportovní sázení vyžaduje důslednou správu měsíčních sázkových prostředků. Máte zde všechny informace, které potřebujete k zahájení procesu sázení u sázkové kanceláře Betfair. == Instalace aplikací pro sázení Betfair na iOS

📱 Cum descarc pe telefon aplicatiile mobile Betfair?

Instalarea aplicațiilor de pariuri Betfair pe iOS

Pokud máte iPhone nebo iPad, pak lze aplikace stáhnout přímo z AppStore. Vstupte tam, zadejte název sázkové kanceláře a aplikace se zobrazí jako první v seznamu. Vstoupíte do aplikace Betfair a nainstalujete ji jako kteroukoli jinou aplikaci Betfair a budete vyzváni ke stažení sázkové aplikace z domovské stránky. Přestože existuje Obchod Google Play, nemá přístup k aplikaci pro sportovní sázení, protože Google má na aplikace pro sázení omezení. Proto lze tuto aplikaci stáhnout pouze z webových stránek sázkové kanceláře Betfair a minimální částka, kterou můžete vybrat, je pouze 40 lei. Nezapomeňte použít stejnou metodu, jakou jste použili pro vklad, abyste mohli vybrat peníze. Všechny způsoby, jak si vybrat své výhry ze svého sázkařského účtu Betfair, najdete || Česky: + Home | = Když poslední zápas, který máme na sázkovém tiketu, nedosáhne požadovaného výsledku, použijeme možnost

Instalarea aplicației de pariuri Betfair pe Android

Pentru Android, este necesar sa intri in browserul telefonului sau a tabletei pe site-ul Betfair, iar de pe pagina principală vei fi invitat să descarci aplicatia de pariuri. Desi exista magazinul Google Play, acesta nu poate da acces catre o aplicație de pariuri sportive deoarece Googleare restrictii referitoare la aplicatiile pentru pariuri. De aceea, aceasta aplicatie poate fi descarcata doar de pe site-ul casei de pariuri Betfair.

💰 Cum retrag castigurile de la Betfair?

Betfair ofera un numar apreciabil de metode de retragere, iar suma minima pe care o poti retrage este de doar 40 de lei. Nu uitati sa folositi pentru retragerea de fonduri, in principiu, aceeasi metoda pe care ati folosit-o la depunere.  Gasesti aici toate metodele de retragere a castigurilor tale din contul de pariere Betfair.

💸 Cum folosesc optiunea CashOut la Betfair?

In momentul in care ultimul meci pe care il avem pe biletul de pariere nu se indreapta catre rezultatul dorit, folosim optiunea  CashOut Betfair. Pro sázející je to skvělý způsob, jak zastavit podávání této sázky a uložit si část případných výher na tiket.

Vklady a výběry

Způsob platby
Minimum
Maximum
Provize
Doba zpracování
Transfer bancar
60 Kč
N/A
0 %
2-5 dní
Mastercard
40 Kč
N/A
0 %
Okamžitý
Neteller
70 Kč
N/A
0 %
Okamžitý
Paysafecard
25 Kč
N/A
0 %
Okamžitý
Skrill
70 Kč
N/A
0 %
Okamžitý
Visa Electron
40 Kč
N/A
0 %
Okamžitý
Visa
40 Kč
N/A
0 %
Okamžitý
Transfer bancar
Mastercard
Minimum
60 Kč
Maxim
N / A
Provize
0 %
Doba zpracování
2–5 dní
Minimum
40 Kč
Maximum
N / A
Provize
0 %
Doba zpracování
Okamžitě
Neteller
Paysafecard
Minimální | || 1767
70 Kč
Maxim
N / A
Provize
0 %
Doba zpracování
Okamžitě
Minimum
25 Kč
Maximum
N / A
Comision
0 %
Doba zpracování
Okamžitě
Skrill
Visa Electron
Minimum
70 Kč
Maximum
N / A
Provize
0 %
Doba zpracování
Okamžitě || | 1859
Minim
40 Kč
Maxim
N / A
Provize
0 %
Doba zpracování
Okamžitě
Visa
Minimum
40 Kč
Maximum
N / A
Provize
0 %
Doba zpracování
Okamžitě
Způsob platby
Minim
Maximum
Provize
Čas p rocesare
Transfer bancar
60 Kč
N/A
0 %
2-5 dní
Mastercard
40 Kč
N/A
0 %
2-5 dní
Neteller
70 Kč
N/A
0 %
24-48 hodin
Skrill
70 Kč
N/A
0 %
24 hodin
Visa Electron
40 Kč
N/A
0 %
2-5 dní
Visa
40 Kč
N/A
0 %
2-5 dní
Transfer bancar
Mastercard
Minimum
60 Kč
Maximum
N / A
Provize
0 %
Doba zpracování
2–5 dní
Minimum
40 Kč
Maximum
N / A
Provize
0 %
Doba zpracování
2–5 dní
Neteller
Skrill
Minim
70 Kč
Maxim
N / A
Provize
0 %
Doba zpracování
24–48 hodin
Minimum
70 Kč
Maximum
N / A
Provize
0 %
Doba zpracování
24 hodin
Visa Electron
Visa
Minimum
40 Kč
Maximum
N / A
Provize
0 %
Doba zpracování
2–5 dní
Minimum
40 Kč
Maxim
N / A
Provize
0 %
Doba zpracování
2–5 dní

Podpora Betfair

Živý chat
Průměrná doba odezvy 60 sekund
Obecné otázky
Průměrná doba odezvy 24 hodin
[chráněný e-mailem]

Stáhněte si mobilní aplikace

Hodnocení hodnocení:0 / 5
Hodnocení:
Bohužel většina sázkařů zanechává recenze, až když jsou nespokojeni. Vyplňte prosím pozitivní zpětnou vazbu, nejen negativní zpětnou vazbu, aby byla vaše recenze co nejobjektivnější. Jsme si jisti, že máte dobré i špatné věci, které můžete Betfairu říci.
Prosím přečtěte si pravidla před odesláním stížnosti. Přijímáme stížnosti pouze pro sázkové kanceláře s licencí v Česká republika.
Komentáře
3
don
0
Komentář přenesen ze sekce stížností
Dobrý den. Účet na betfair mám několik let. V lednu mi tuším poslali email s oznámením, že mi omezí účet (zpoždění). Vyměnil jsem si s nimi poznámky, protože se jako důvod odvolávali na autorská práva. Začali se mě ptát na tyto osobní údaje v kontextu, v jakém u nich mám ověřený účet, kde pracuji, kolik peněz očekávám vsadit, na jaké zápasy, předpovědi atd.. Řekl jsem jim, že žádný sázkař v world Neví přesně, jaký zápas, předpověď a kolik peněz vsadí za týden atd., že podám stížnost na ONJN (Národní úřad pro hazardní hry) na to, co jsem udělal. K mému překvapení jsou ONJN naprosto neschopní. Poté, co kontaktovali betfair, mi poslali odpověď, kterou obdrželi, že mezi 28. 11. 2017 - 4. 12. 2017 jsem zpracoval více než 1 200 000 kurzů na burze a že jsem uzavřel velmi málo sázek a v důsledku toho jsem dostal zpoždění mezi 30 a 180 sekundami ve výměně, což je opatření, které NEOVLIVŇUJE LEPŠÍ AKTIVITU HRÁČŮ. Vysvětlil jsem ONJN, že nemohu zpracovat tolik kurzů v časovém úseku, protože nemají tak bohatou nabídku atd. a že zpoždění mezi 30 a 180 sekundami ovlivňuje aktivitu sázejících hráčů velmi nebo prakticky ne. Můžu sázet, protože ve 180 končí koňský dostih, v živém tenise sázet neumím, ve fotbale je to dost těžké atd atd v důsledku toho jsem je udělal neschopnými a nechápu, jak nevědí o sázkách na výměnu, když jsou to ti, kteří jim dávají provozní licenci ... a od té doby žádná odpověď z ONJN (přesněji od 5. února 2018). Pokud lidi z ONJN nic nevyřešili, ty podle mě nic nezmůžeš, stejně mě ten účet nezajímá, ale chtěl jsem dobrý důvod, ne nějaké urážlivé omezení...
Dobrý den, opravdu v případě omezení nebo zablokování účtu bohužel nemůžeme nic dělat. Vážíme si však toho, že jste se s námi podělili o své zkušenosti, protože to určitě pomůže dalším sázkařům v této komunitě.
Komentář se přenese do zpětné vazby Zobrazit