Sázková kancelář

Obnoveno : 17.12.2021
600 Kč
bonus
600 Kč
bonus
Zpětná vazba: 
Přidat zpětnou vazbu

Silné stránky Casa Pariurilor

 • Můžete vkládat a vybírat peníze přímo od agentur sousedství
 • Výhody mobilních aplikací
 • Atraktivní uvítací bonus

Slabé stránky Sázková kancelář

 • Docela skromná nabídka pro sportovní sázení
 • Velmi časté problémy se zpožděnými výběry hlášené zákazníky
Online sázková kancelář s licencí v Česká republika
Kompletní průvodce podáním první sázky

Šance - dobré

Tento operátor nabízí dobré kurzy ve srovnání se současnou úrovní rumunského trhu.

Zjistěte, které sázkové kanceláře jsou nejlepší z hlediska kurzů, ale také pozice bookmakera v tomto hierarchie s přístupem hodnocení online sázkových kanceláří podle kurzů.

Fotbal

Na důležitých soutěžích tato sázková kancelář obecně operuje se ziskem marže až 5,5%. marže je nižší u sázek na výsledek zápasu (1, x, 2) než u jiných možností sázek, jako je více než 2,5 gólu / méně než 2,5. Čím nižší je kurz sázkové kanceláře, tím vyšší je kurz. || English: King James Version || kolem 8 %.

In ceea ce priveste campionatele medii, unde am inclus si Liga I, marja de profit este ceva mai ridicata: 5.5-6%.

In cele mai multe din cazuri, marja de profit este mai mica la pariurile pe rezultatul meciului (1,x,2), decat pe alte optiuni de pariere, precum Peste/Sub 2.5 goluri. Cu cat marja de profit a casei de pariuri este mai mica, cu atat cotele sunt mai mari.

Tenis

Marja de profit la tenis este mai mare decat in cazul fotbalului, fiind undeva in jurul valorii de 8%.

Basketbal

Tento operátor platí ve velkých světových basketbalových soutěžích výrazně vyšší ziskové rozpětí než u fotbalu. V některých zápasech koeficient přesahuje 10 %.

Jak byla vypočítána marže.

Nabídka předzápasových sázek - skromná

Nabídka předzápasových sázek této sázkové kanceláře je průměrná, v Česká republika je z tohoto pohledu mnoho dalších lepších možností.

Zjistěte, které jsou nejlepší sázkové kanceláře z pohledu nabídky předzápasového sázení, ale také postavení online sázkové kanceláře v této hierarchii, a to na hodnocení online sázkových kanceláří podle do nabídky sportovních sázek.

Minimální vklad

Minimální částka, kterou lze vsadit na jednu sázku, je 1 Kč, na systémovou sázku jsou 2 Kča čísla v loterii jsou stále 2 Kč.

Sázení na handicap

 • Evropský handicap – Ano
 • Asijský handicap – Ne
 • Asijské součty – Ne

Nabídka sázkové kanceláře: Sázení na fotbal

Počet možností sázení je relativně nízký, ale nechybí nejoblíbenější sázky, jako například: konečný výsledek, celkový počet gólů, || anglicky 641

Remarcam de asemenea prezenta unor pariuri interesante precum: Hattrick in meci, autogol in meci, vreun jucator rezerva sa inscrie, pariuri pe cartonase rosii, galbene.

Oferta Casa Pariurilor: pariuri pe tenis

Nici la oferta de la tenis nu avem prea multe cuvinte de lauda, la majoritatea turneelor avand doar optiunea de a paria pe castigatorul meciului, mai putin turneele mari acolo unde sunt disponibile in general in jur de 5-6 optiuni de pariere: rezultat final, primul set, scor corect, handicap game-uri, total game-uri, castiga minim un set.

Nabídka sázkové kanceláře : Hokejové sázení

V době analýzy tento provozovatel nabízí 7 možností sázení na zápasy NHL pro každý zápas, podobně jako KHL a hlavní ligy v Evropě. || 646

Optiunile de pariuri care se regasesc in general la competitiile importante din hochei sunt: rezultat final, total goluri, handicap, prima perioada, prima perioada/final, prima perioada sau final, numar de goluri par/impar.

Oferta Casa Pariurilor: pariuri pe baschet

Zatímco top operátoři na online trhu v Česká republika Na velké soutěže, jako je NBA, byly desítky možností sázení, u tohoto operátora máme k dispozici maximálně 7 možností: konečný výsledek, první poločas, druhý poločas, první poločas / finálový zápas, handicap, celkový počet bodů, sudý / liché || 649

Sisteme de pariuri

Anglické systémy jako Trixie, Patent, Yankee, Canadian, Lucky 31 atd. nejsou dostupné, místo toho máte k dispozici permutace nebo kombinované zápasy (X z Y) || | 651

Optiuni speciale

Vyplacení” nebo možnost „ Zavřít sázku || | 656 == = ”- není k dispozici.” – nu este disponibila.

Nabídka live sázek - skromná

Live sázková platforma v Casa Pariurilor je průměrná, v Česká republika jsou v současnosti mnohem lepší alternativy.

Zjistěte, které sázkové kanceláře jsou nejlepší z hlediska nabídku živého sázení, ale také postavení bookmakera v této hierarchii přístupem hodnocení online sázkových kanceláří podle nabídky živého sázení.

Živé přenosy

Přestože počet živých událostí není příliš velký, je velkým plusem, že tato sázková kancelář nabízí živé přenosy

Grafika a statistiky

Nu sunt disponibile. Exista o sectiune de statistici, dar nu in pagina de pariuri Live.

Calendar Pariuri Live

Aveti la dispozitie si un calendar al evenimentelor live unde puteti verifica ce evenimente vor fi disponibile pentru pariuri live in functie de zi sau sport.

Optiunea de a adauga la favorite

Daca sunteti interesat de anumite meciuri doar, aveti posibilitatea de a le marca astfel incat sa le aveti mereu in prin plan.

Speciální možnosti

Vyplacení nebo uzavření sázek – není k dispozici || 691

Silné stránky:
Nic pozitivního
Slabé stránky:
Neplatím a ptám se na selfie a dokumenty, dokud nevyhrajete všechny peníze
Silné stránky:
Kurzy sportovních sázek jsou dobré
Slabé stránky:
Nejlepší sázková kancelář ... NE Doporučuji každému, aby si zahrál v Sázkovém domě ... udělám to prostřednictvím stránek ostatních konkurenčních sázkových kanceláří, prostřednictvím promotérů sázkových kanceláří a všech sázkařských skupin ... když budete chtít vybrat větší částku, začnou problémy ... .selfie je vyžadováno s bulletinem, účtem za energie, selfie s bílým listem v ruce, na kterém je uvedeno datum, kdy jste vytvořili účet a jakou částku jste vložili poprvé, atd... Cokoli kromě toho, aby vám dal peníze
Silné stránky:
Tato zpětná vazba byla přenesena administrátorem ze sekce Stížnosti. Uživatel nezmínil žádné pozitivní aspekty
Slabé stránky:
Dobrý den, můj účet byl bezdůvodně uzavřen a navíc mi nechtěli vložit peníze, které jsem vydělal, ale pouze peníze, které jsem předložil!
Silné stránky:
Tato zpětná vazba byla přenesena administrátorem ze sekce Stížnosti. Uživatel nezmínil žádné pozitivní aspekty
Slabé stránky:
Mám u nich účet již 4 roky. Hrál jsem málo, ale ne moc. Měl jsem malé zisky 100-1000 Ron a zkontroloval jsem a výběry proběhly hladce. Letos jsem si vybral tuto platformu pro velké sázky na mistrovství Evropy a vsadil jsem 10-20000 Ron. Také jsem se stal VIP, dostal jsem dobré nabídky na vklad. Za 3 měsíce jsem měl štěstí a částka dosáhla 150 000+ Ron. Nakonec jsem udělal velký výběr a začaly problémy. Požádali o obrovské šeky a žádají o viber šeky. Past?? Nekontrolují! Nevolej mi! A výběry jsou zamítnuty. Nemáš co dělat... obrovská past. Můžete posílat e-maily, aby vám zavolali, reagují „oddělení zavolá, kdy bude chtít“. Tak třeba počkáš 3 měsíce jako druhý uživatel co sem napsal stížnost ... nebo počkáš donekonečna .... ale peníze a výhry jim zůstávají ... pokud chceš hrát s většími penězi .... prosím ... nevybírejte casapari!
Silné stránky:
nic, dávají bonusy, ale za účelem větší rovnováhy
Slabé stránky:
100% scam!!banii furat de pe cont daca castigati!
Všechny recenze sázkových kanceláří (35)

Bonusy sázkové kanceláře

100% bonus až do výše 600 lei pro nové zákazníky na první 3 vklady
 • Hodnota bonusu je ekvivalentem 100 % částky související s prvním vkladem, navýšená do maximálně 600 lei; || 1024
 • Bonusul se acorda in termen de maximum 48 de ore de la efectuarea primei depuneri in contul de pariuri;
 • Inainte de a putea solicita o retragere, bonusul trebuie rulat o singura data pe unul sau mai multe evenimente din oferta de pariuri;
 • Pokud po 30 dní, kdy se bonus nepoužívá, bude deaktivován.

100% bonus až do výše 600 lei pro nové zákazníky na první 3 vklady

 • Hodnota bonusu je ekvivalentem 100 % částky související s prvním vkladem, maximálně do výše 600 lei;|| 1036
 • Bonusul se acorda in termen de maximum 48 de ore de la efectuarea primei depuneri in contul de pariuri;
 • Než budete moci požádat o výběr, bonus musí být spuštěn pouze jednou na jednu nebo více událostí v nabídce sázek;
 • Pokud po 30 dnech bonus nevyužijete, bude deaktivován.

O sázkové kanceláři

Casa Pariurilor, nástupce „legendárních“ Astra Sport Bets, je místem, kde bylo mnoho Rumunů pokřtěno pro sportovní sázení.

Casa Pariurilor je značka vlastněná Prva sportska kladionica, společnost registrovaná v Záhřebu, Chorvatsko. a licence pro online sázení.

Este la origine un operator de pariuri traditionale, offline, cu peste 750 de agentii in Čeština, dar care la inceputul lunii August 2015 a obtinut si licenta pentru pariuri online.

Casa Pariurilor má provozní licenci platnou do 31. července 2026, a od roku 2018 ji převzala společnost, která vlastní i provozovatele sázek Fortuna. To vytvořilo velké množství emulace a sázková kancelář využívala stále více výhod. Nezapomínejme, že tato sázková kancelář je oficiálním sponzorem 1. a 2. fotbalové ligy v Česká republika

Přestože se jedná o poměrně oblíbenou offline sázkovou kancelář, tento provozovatel zatím nevyniká v online sportovním sázení.

Existuje způsob, jak kontaktovat přes livechat, ale odpovědi poskytované operátory jsou klišé, robotické, jakoby podle předem určené šablony.

Opakované problémy, které měli v poslední Zároveň se ctí výběrů od sázkařů snížili důvěru v tuto sázkovou kancelář.příjemné a snadno použitelné funkce pro sázkaře || anglicky 1074

Casa Pariurilor: site-ul oficial

Site-ul Casa Pariurilor are un design placut si functionalitati simplu de folosit pentru pariori.

Culorile predominante ale site-ului sunt rosu, alb si galben, ceea ce creeaza deja o marca speciala Casa Pariurilor. Cel mai important lucru este insa ca ca interfata site-ului este intuitiva.

In bara de meniuri din stanga aveti la dispozitie lista completa a sporturilor pe care se poate paria. Nu sunt prea multe sporturi in oferta Casa Pariurilor, cu putin peste zece, in momentul intocmirii recenziei. Aceasta cuprinde cele mai cunoscute sporturi pe care se pariaza, precum fotbalul si tenisul, dar si evenimente din sporturi de mai mica popularitate in Čeština.Oferta de E-sports este foiarte bine reprezentata la Casa Pariurilor.

Printr-un simplu click pe oricare dintre sporturile enumerate puteti vizualiza toate optiunile disponibile de pariere. La un meci de Premier League, spre exemplu, avem de ales dintre peste 100 de variante de pariere.

Nu uitati de butonul “pariuri live”, care se gaseste in bara de meniu orizontala de pe pagina principala, langa butonul “Sporturi”.

Casa Pariurilor: deschiderea si verificarea contului

Deschiderea unui cont la Casa Pariurilor este o actiune simpla in esenta, trebuie doar sa aveti rabdarea de a completa informatiile cerute. 
 • Proces začíná kliknutím na žlutě zbarvené tlačítko "Registrovat" v pravé horní části stránky;


Údaje potřebné k otevření účtu Casa Pariurilor

Detaliile dumneavoastra:

 • Uživatelské jméno;

 • Osmimístné heslo;

 • Kontrola hesla;

 • E-mailová adresa. || | 1098

Verificare date  

 • Jméno a příjmení;

 • Datum narození;

 • Číslo mobilního telefonu;

 • Tara;

 • Adresa a PSČ;

 • CNP;

 • Přijímám smluvní podmínky;

 • Klikněte na "Registrovat".

Před podáním první sázky si nezapomeňte přečíst pravidla hry.

Ověření účtu Casa Pariurilor

Sázkařský účet u Casa Pariurilor musí být ověřen do 30 dnů od registrace.

Pro ověření musíte zaslat barevnou fotografii vašeho průkazu totožnosti na e-mailovou adresu, se kterou jste si vytvořili účet na [e-mail chráněný] Poslední jméno, jméno, adresa a CNP dokladu totožnosti musí odpovídat těm, které jste zadali při vytváření účtu Sázení není příliš dobré. Kromě registračního bonusu je k dispozici také XXL nabídka, jejímž prostřednictvím získáte navýšené kurzy na určitou kombinaci zápasů nabízených špičkovými evropskými šampionáty, ale také sázky zdarma při různých výročích

Casa Pariurilor: bonusuri si promotii

La capitolul bonusuri si promotii, Casa Pariurilor  nu sta chiar foarte bine. In afara bonusului de inregistrare, mai exista oferta XXL, prin care obtineti cote marite pentru o anumita combinatie de meciuri oferita din campionatele de top ale Europei, dar si free bets cu diferite ocazii aniversare.

Typy bonusů u sázkové kanceláře:

 • Bonus za registraci
 • Nabídka XXL
 • Sázky zdarma
 • Vyplacení

Sekce promo akcí je na webu velmi viditelná, lze vidět přímo uprostřed hlavní stránky. Pokud se rozhodnete pro bonus nebo akci, pečlivě si přečtěte jejich podmínky, ať vás při splnění požadavků na dokončení nepříjemně překvapí.

Bonusy a promo akce od sázkové kanceláře jsou prezentovány v klidu zde

Sázková kancelář: vklady a výběry

Poté, co máte vytvořili si svůj sázkařský účet u sázkové kanceláře, můžete začít vkládat a vybírat finanční prostředky na účet az účtu.

Jak provést vklad nebo výběr v Casa Pariurilor

 • Přihlaste se k účtu Casa Pariurilor;

 • Klikněte na tlačítko „E-PORTFOLIO“ vpravo || 1144

 • Alege metoda de depunere dorita pentru a face o depunere la Casa Pariurilor și urmează instrucțiunile.

 • Pro „Výběry“ klikněte také na tlačítko „Elektronická peněženka“ a poté na „ Vybrat prostředky" a vyberte požadovaný způsob platby.

 • Zadejte částku, kterou chcete vybrat, a klikněte na tlačítko "Odeslat žádost". || 1147

Dacă vrei să ridici banii dintr-o locație stradala, trebuie sa o programezi initial: 

 • Klikněte na tlačítko „Vybrat z agentur Casa Pariurilor“;

 • Otevře se formulář, kde musíte zadat částku a vybrat pobočka, ze které si chcete vyzvednout výhru;

 • Za několik hodin obdržíte oznámení, že vaše přihláška byla přijata, poté můžete okamžitě jít || Česky 1151

  Sázková kancelář nabízí dostatek možností pro vkládání i výběr peněz z účtu sázkaře.

Minimální částka, kterou lze pomocí karty vložit, je pouze 20 lei, což je výhoda pro ty, kteří si vytvářejí nové účty. Minimální částka, kterou lze vybrat, je také 20 lei.

Povinnou 2% daň z vkladu platí v plné výši Sázková kancelář!

Gasiti aici, důkladně analyzováno, všechny způsoby vkladu a výběr ze sázkařského účtu az něj Casa Pariurilor.

Casa Pariurilor: mobilní verze a aplikace

Stránka casapariurilor.ro je optimalizována pro mobily a nabízí také mobilní aplikace:

 • Aplikace pro Android (apk sázkové kanceláře) – můžete si ji stáhnout ze stránek a poté je třeba soubor apk nainstalovat do telefonu nebo tabletu;

 • Aplikace pro iOS – dostupná v AppStore || || 1170

Ambele aplicatii sunt gratuite.

Aplicatiile mobile de pariere Casa Pariurilor: puncte forte

 • Se pot paria aproape la fel de multe evenimente ca in versiunea de desktop;

 • Živé zápasy můžete sledovat přímo z aplikace;

 • Máte statistiky k dispozici pro každý zápas v nabídce, ale také živé statistiky;

 • Můžete si nastavit budíky a upozornění na své oblíbené zápasy || || 1176

 • Poti adauga oricand un pariu live pe biletul de joc.


Mobil sázkové aplikace Betting House: Co zlepšit

 • Špatná nabídka bonusů za aplikaci;

 • Docela špatná nabídka sázení naživo.

zdeaici vše, co potřebujete vědět o mobilních aplikacích od Casa Pariurilor.

Casa Pariurilor: vztahy se zákazníky

Existuje způsob, jak kontaktovat livechat, vpravo dole na hlavní stránce, ale bohužel odpovědi poskytnuté operátory jsou klišé, robotické, jakoby podle předem určené šablony.

Casa Pariurilor je [e-mail chráněný]

Pokud máte stížnost u online sázkové kanceláře Casa Pariurilor, podrobně popište situaci v sekci komentářů níže a my ji vyřešíme kontaktujte bookmakera a pokuste se vyřešit váš problém.

Zaslal:

NicPopescu
NicPopescu
Správce webu

Otázky a odpovědi

🤩 Jak si vytvořím účet u sázkové kanceláře? Tento věnovaný

Operatiunea de deschidere a contului Casa Pariurilor este, am mai spus-o, una facila. Acest  speciální článek podrobně popisuje každý krok vytvoření účtu Casa Pariurilor, počínaje otevřením účtu a jeho ověřením, až po způsoby vkládání a vybírání prostředků ze sázkařského účtu.

🤓 Jak sázet u Sázkovny?

Po operacích otevření účtu je nutné vložit finanční prostředky na účet, aby bylo možné v sázkové kanceláři podat první sázku. Před podáním jakékoli sázky nezapomeňte na důležitost hospodaření s penězi a správnou strategii sázení, protože sázení vyžaduje důsledné plánování měsíčních prostředků na sportovní sázení. Máte zde všechny informace, které potřebujete pro sázení v Casa Pariurilor. Sázková kancelář na iOS

📱 Cum descarc pe telefon aplicatiile mobile Casa Pariurilor?

Instalarea aplicațiilor de pariuri Casa Pariurilor pe iOS

Pokud máte iPhone nebo iPad, pak aplikace lze stáhnout přímo z AppStore. Vstupte tam, zadejte název sázkové kanceláře a aplikace se zobrazí jako první v seznamu. Vstupte do aplikace Casa Pariurilor a nainstalujte si ji stejně jako jakoukoli jinou aplikaci nebo tablet na webu Casa Pariurilor a na hlavní stránce budete vyzváni ke stažení sázkové aplikace. Přestože existuje Obchod Google Play, nemá přístup k aplikaci pro sportovní sázení, protože to Google neumožňuje. Proto lze tyto aplikace stáhnout pouze z webu Casa Pariurilor. || English 1300

Instalare aplicații pariuri Casa Pariurilor pe Android


Pentru un dispozitiv mobil Android, este necesar sa intri in browserul telefonului sau a tabletei pe site-ul Casa Pariurilor, iar de pe pagina principală vei fi invitat să descarci aplicatia de pariuri. Desi exista magazinul Google Play, acesta nu poate da acces catre o aplicație de pariuri sportive deoarece Google nu permite acest lucru. De aceea, aceste aplicatii pot fi descarcate doar de pe site-ul Casa Pariurilor.

💰 Cum retrag castigurile de la Casa Pariurilor?

Casa Pariurilor ofera un numar apreciabil de metode de retragere, iar suma minima pe care o poti retrage este de doar 20 de lei. Nu uitati sa folositi pentru retragerea de fonduri, in principiu, aceeasi metoda pe care ati folosit-o la depunere.  Gasesti, in  tomto článku najdete všechny způsoby výběru výher ze sázkového účtu Casa Pariurilor.

Vklady a výběry

Způsob platby
Minimum
Maximum
Provize
Timp procesare
Transfer bancar
1 Kč
N/A
0 %
1-3 dny
Mastercard
20 Kč
5000 Kč
0 %
Okamžitý
Paysafecard
20 Kč
5000 Kč
0 %
Okamžitý
Skrill
50 Kč
5000 Kč
0 %
Okamžitý
Visa Electron
20 Kč
5000 Kč
0 %
Okamžitý
Visa
20 Kč
5000 Kč
0 %
Okamžitý
Agentie
10 Kč
N/A
0 %
Okamžitý
Transfer bancar
Mastercard
Minimum
1 Kč
Maxim
N / A
Provize
0 %
Doba zpracování
1–3 dny
Minimum
20 Kč
Maximum
5000 Kč
Provize
0 %
Doba zpracování
Okamžitě
Paysafecard
Skrill
Minimum || | 1584
20 Kč
Maxim
5000 Kč
Provize
0 %
Doba zpracování
Okamžitě
Minimum
50 Kč
Maxim
5 000 Kč
Provize
0 %
Doba zpracování
Okamžité
Visa Electron
Visa
Minimum
20 Kč
Maxim
5 000 Kč
Provize
0 %
Doba zpracování
Okamžitě
Minim
20 Kč
Maxim
5 000 Kč
Provize
0 %
Timp procesare
Okamžitě
Agentie
Minimum
10 Kč
Maximum
N / A
Provize
0 %
Doba zpracování
Okamžitě
Způsob platby
Minimum
Maxim
Provize
Doba zpracování
Transfer bancar
1 Kč
N/A
0 %
1-3 dny
Mastercard
20 Kč
N/A
0 %
3-5 dní
Skrill
50 Kč
N/A
1 %
24-48 hodin
Visa Electron
20 Kč
N/A
0 %
2-3 dny
Visa
20 Kč
N/A
0 %
2-3 dny
Agentie
10 Kč
N/A
0 %
Až 24 hodin
Transfer bancar
Mastercard
Minimum
1 Kč
Maxim
N / A
Provize
0 %
Doba zpracování
1–3 dny
Minimum
20 Kč
Maximum
N / A
Provize
0 %
Doba zpracování
3–5 dní
Skrill
Visa Electron
Minim
50 Kč
Maxim
N / A
Provize
1 %
Doba zpracování
24–48 hodin
Minimum
20 Kč
Maximum
N / A
Provize
0 %
Doba zpracování
2–3 dny
Visa
Agentie
Minimum
20 Kč
Maxim
N / A
Provize
0 %
Doba zpracování
2–3 dny
Minimum
10 Kč
Maximum
N / A
Provize
0 %
Doba zpracování
Až 24 hodin

Podpora sázkové kanceláře

Obecné otázky
Kontakt na Bet House: průměrná doba odezvy 1–2 dny
[e-mail chráněný]
(021) 232 10 48

Mobilní aplikace

 • IOS
 • Android
 • Mobilní verze webu
Hodnocení hodnocení: 5 / 5
Hodnocení:
Bohužel většina sázkařů zanechává recenze, až když jsou nespokojeni. Vyplňte prosím pozitivní zpětnou vazbu, nejen negativní zpětnou vazbu, aby byla vaše recenze co nejobjektivnější. Jsme si jisti, že můžete Casa Pariurilor říci dobré věci a špatné věci.
Prosím přečtěte si pravidla před odesláním stížnosti. Přijímáme stížnosti pouze pro sázkové kanceláře s licencí v Česká republika.
Komentáře
32
Komentář přenesen ze sekce stížností
Pokud mě to napadne, musím čekat, až sázková kancelář schválí můj výběr? A po zadání bankovního účtu? Dík!
Komentář přenesen ze sekce stížností
Dobrý den, jmenuji se Razvan Calinescu dne 8.11. 2019 Omylem jsem uzavřel sázku při sledování televize a držel telefon v ruce Nechtěně jsem poslal sázku Nechtěl jsem rychle vyfotil hned při odeslání sázky a poslal jsem e-mail, ale neodpověděli Chci peníze Nechtěl jsem sázet na ten zápas, rychle jsem poslal e-mail se zrušením tiketu
Komentář přenesen ze sekce stížností
Aktualizace !! V pátek 4.10 jsem u nich provedl další výběr, tentokrát jsem zvolil výběr přímo kartou (když jsem viděl, že další 4 výběry bankovním převodem nezadaly). Ten vyrobený přímo na kartě do mě vstoupil před 5 minutami. Doufám, že ostatní nakonec přijdou. Přikládám obrázek se sbírkou
Komentář přenesen ze sekce stížností
Jakou naději máte, že si necháte své peníze ?když některé nezadali od 18/19 || || 2448
Din punctul meu de vedere mie destul de clar ... e tzeapa curata iar banii nu o sa-i mai vedem.
Komentář přenesen ze sekce stížností
retragere in cont bancar in data de 28- 09-2019, relativně malá částka. Po 11 dnech a potvrzení od Casa Pariurilor e-mailem, že částka byla zpracována, místo toho, abych požadoval důkaz, že převod byl účinný bance ... bez odpovědi. Chápu, že existuje mnoho v stejná situace, mnozí s velmi vysokými částkami vybraných peněz a bez odpovědi.
Komentář přenesen ze sekce stížností
Po týdnu jsem neobdržel žádný výhry a žádná odezva na desítky e-mailů zaslaných nám nový vtip od sázkové kanceláře se měl od zasypané astra co učit. Myslím, že velikonočního beránka ještě uvidíme. Utečte od těchto tuláků! Hraje Anpc v této situaci nějakou roli?
Komentář přenesen ze sekce stížností
Šel jsem na ANPC kvůli stížnosti, kterou jste jejich kompetence. CP nedává žádnou odpověď 12 pracovních dní čekám na peníze žádná odpověď. ONJN má 2hodinový těhotný program, půjdu k nim, až tam budou. Podotýkám, že jsem z Temešváru.
Komentář přenesen ze sekce stížností
https: //www.zoso.ro / betting-house-money-problems /
Doporučuji, abyste tam zanechali své komentáře k otázkám Betting House. Šiřte to po celém internetu.
Komentář přenesen ze sekce stížností
Děkujeme e-sazkovekancelare.com za hosting!
Komentář přenesen ze sekce stížností
Pokud se mi to zdá, znamená to, že bude pracovat na jejich odstranění?
Komentář přenesen ze sekce stížností
Může mi někdo pomoci?
Proč je mi odepřen výběr? Nerozumím.
Komentář přenesen ze sekce stížností
Měl jsem ČÁSTKU 1000 lei účet a omylem mi poslal zápas, kde jsem nechtěl nic jiného než se dívat na kurzy a můj telefon byl zamčený a zmínil jsem se, že moje sázka byla skutečně odeslána Nechci tuto sázku prosím pomozte mi chci peníze, které jsem nechtěl Nechci tu sázku
Komentář přenesen ze sekce stížností
Dobrý den, e-mailem jsem požádal o uzavření účtu .Přišla mi odpověď, že bude zavřeno, jen abych se ujistil, že nemám na účtu žádné průběžné vstupenky nebo peníze. byl uzavřen .. Co se dá dělat..Na email neodpovídám
Komentář přenesen ze sekce stížností
Dejte si pozor, aby se věc sázkové kanceláře pokazila ... založíte si účet, odešlete bulletin a pokud budete mít štěstí, aktivuje se a potvrdí .... překvapení se však objeví při výběru, když necháte výběr čekající na vyřízení, dokud nepošlete asi 3 selfie obrázky ... jeden s ten bulletin jeden s bílým listem v ruce a jeden s telefonem v ruce, abyste byli přihlášeni na svůj účet .... trapné a opravdu hloupé .... pokud jsem pochopil, spojili se s Fortunou, která spolu s Winmasters jsou jediné domy v Česká republika, které si mohou dovolit zablokovat vám účet kvůli ip ..... a Onjn na jedné straně s nimi ..... buďte velmi opatrní u Betting House, nedávejte tam peníze už proto, že budete mít překvapení
.
Komentář přenesen ze sekce stížností
jsem un castig de 224 de Ron .. .nic ... ale Unibet mě stále žádá o nejrůznější dokumenty ... poslal jsem toho hodně ... každý den mi říkají něco jiného ... je pátek ... dnes středa
Komentář přenesen ze sekce stížností
Dobrý večer. Sázková kancelář zahájila kampaň v období 13-19.11.2019, kdo umístil tikety v hodnotě alespoň 100 lei pouze na kvalifikační zápasy na Euro 2020, dostal jako bonus 10% z hodnoty vložených sázek. Měl jsem 3 (tři) tikety, z toho dva 300 lei a 1 (jeden) ze 400 lei.
Po skončení kampaně za max. 72 hodin jsem měl dostat 100 lei jako bonus. Kontaktoval jsem je po 72 hodinách, odpověděli téměř po dni a požádali mě o tisk obrazovky s propagační poštou. Neuchovávám všechny své e-maily ve své doručené poště a po přečtení je smažu. Určitě však mají záznam s oprávněnými zákazníky a těmi, kteří tyto e-maily obdrželi.
Urmatorul raspuns a venit sambata aceasta , spunandu-mi ca situatia mea a fost inaintata departamentului specializat si ma vor anunta in cel mai scurt timp posibil.Le-am mai trimis 3 mailuri de atunci si pana in acest moment nici un raspuns.
Nesimtiti mai mari nu am pomenit in viata mea!Cum naiba e posibil sa nu existe un numar de telefon pentru relatii cu clientii?
Komentář přenesen ze sekce stížností
Dnes, 26.11.2019, jsem udělal několik vkladů na webových stránkách CASA PARIURILOR a poslední vklad, který jsem provedl v 10:36 za 100 lei, nebyl připsán na můj účet ... Poslal jsem jim mnoho e-mailů a jejich odpověď byla NE, NA SVÉM VKLADOVÉM ÚČTU MÁTE OMEZENÍ , můj problém nebyl v tom, že bych měl omezení, ale v tom, že jsem provedl vklad a neměl jsem peníze na účtu ...
Komentář převeden ze sekce stížností
Vložil jsem 13. prosince částku 100 Kčdostat bonus od sázkové kanceláře ale už je úterý a nic mi nepřišlo, ani na emaily včas neodpovídám. Nechápu, co to bude stát za udělení bonusu, když u jiných sázkových kanceláří je vkladový bonus okamžitě přidán k zůstatku ...
Komentář přenesen ze sekce stížností
S těmi ze sázkové kanceláře je to škoda. Dne 12.12.2019 kolem 00:30 jsem provedl výběr bankovním převodem 7000 lei a ani dnes 21.12.2019 mi peníze nepřišly na účet. Ještě jsem takhle netrpěl a mám tendenci si myslet, že převod je úmyslně zdržen, jiné vysvětlení nemám. || Česky: 2920 peněz. proč tolik? Pondělí bude 23.12.2019, pokud nepřijdu, tak nevím, co s nimi... každopádně je to naposledy, co sázím v Casa Pariurilor. Je nepřípustné, co se děje, je dobře, že si peníze umějí okamžitě vzít, a když dojde na převod, dělají, že prší. Ostuda sázkové kanceláře!!!
Am contactat intr-un final asistenta pe mail si mi-au zis ca poate dura si pana la 10 zile transferul de bani. De ce atat de mult? Luni va fi 23.12.2019, daca nici atunci nu intra nu stiu ce sa mai fac cu ei... oricum ar fi asta e ultima data cand mai efectuez pariuri la Casa Pariurilor. Este inadmisibil ce se intampla, bine ca banii stiu sa ii ia instant, iar cand vine vorba de virament se fac ca ploua. Rusine Casa Pariurilor!!!
Komentář přenesen ze sekce stížností
Dobré ráno. Řekněte mi, prosím, jestli jsem registrován v programu Gamestop ve Spojeném království (sebevyloučení) mohu vrátit peníze od sázkového domu? Uvádím, že žiji ve Spojeném království a odtud jsem se zaregistroval a vydělal peníze. Žádná sázková kancelář nebo kasino ve Spojeném království ani licencované ve Spojeném království Ani si nedovolím hrát. Ani nevíš, jestli má Betting House licenci pro UK. a registrovaná na Gamestopu. Předem díky
Komentář přenesen ze sekce stížností
Přes 35 trnů bez výhry jste blázen ?! 30 prázdných zatočení pak 1x nebo 2x zisk, v jednu chvíli jsem si začal myslet, že to byl manévr. Na začátku, když si vytvoříte účet, vás to nechá trochu hrát, dá vám něco malého, na co se můžete pověsit, ale po kontrole vašeho účtu se šance snížily. V generátoru náhodných čísel je nemožné mít 40 proher v řadě za 250 otočení. 2500 lei za vklad 10 lei ... ve 250 zatočeních dal celkem 40
Komentář přenesen ze sekce stížností
K výdělku 660 lei jste ukradli 420 lei celkem 9 zápasů jste dali kurz 1℅ na 2 zápasy.
Komentář přenesen ze sekce stížností
Za 2 týdny se objevili na webu Casa Pariurilor velmi velké sumy peněz, aniž by dostali zpět 1 %! Hrubý podvod! V pondělí budou stíháni za podvod, něco takového není přípustné! Nikdy jsem nic podobného na žádném online webu nezažil!
Komentář přenesen ze sekce stížností
Dnes večer ve 21:42 vstoupil do sázení sídlo agentury Bld. Closca, č.p. 11, bl. 30, s. 27I SATU MARE, abych vsadil určitou částku na zápasy, které měly začínat ve 22:00, nestává se poprvé, že vstoupím kolem 21:40-21: 50 a nesmím sázet !!!
Pokladní mi vlastně říká, že zavřela!!! Připadá mi to absurdní, protože se musí respektovat specifický pracovní rozvrh a já pracuji v obchodě, ale pokud zákazník vstoupí do mé prodejny ve 21:59, jsem povinen respektovat svůj rozvrh a obsluhovat jej až do konce!!!
Zítra v jednu hodinu půjdu na OCHRANU SPOTŘEBITELE a podám na vás stížnost, z iniciativy podám stížnost u žateckého soudu a zažaluji vaši agenturu, trvejte na požadavek pokojů, aby přesně viděli, kdy jsem vstoupil do agentury, abych vsadil 2,3 tiketu!!!
Děkuji a slibuji, že nebudu hrát ve vašich agenturách, i když jsem mnoho let hazardním hráčem v SÁZKOVÉ KANCELÁŘI!!!
Komentář přenesen ze sekce stížností
Dne 27.12.2018 jsem šel do agentury z aiud county alba, aby mě dal do turba a psů, dal jsem mu 50 lei, ty jsi mi musel dát 35 lei zbytek mi dal, načež řekl, ať mu dám těch 50 lei, které jsem mu dal, samozřejmě byla na telefonovat a nedávat pozor. To samozřejmě dělá vždy Jak se mohu spojit s někým, kdo mi může pomoci?
Komentář přenesen ze sekce stížností
Pokud je v nařízení v článku 13 odstavec 13.1 specifikováno 36 ze hodin do obnovení sportovní akce a zde uvádím příklad dne 15.12.2018 ve 14:00 byly v Srbsku naplánovány zápasy Superligy Zemun-Din. Vranje a Mladost L.-RAD byly původně odloženy na 16. 12. 2018 a později utrpěly odklad na 17. 12. 2018 ve 14.00 hod. U zápasu Mladost -RAD jste měli pravdu a dali jste kvótu 1 pro druhé Zenum- Z. Vranje jste nezabránilo mu v přehrání, i když oba mají více než 36 hodin, na které byli původně naplánováni.
Komentář přenesen ze sekce stížností
zařízení s brzdovou metodou u sázkové kanceláře od eforia nord buďte velmi opatrní s hracími automaty v agentuře od eforia nord u holičství V pondělí se vrátím se stížností na ochranu spotřebitele
Komentář přenesen ze sekce stížností
Hrál jsem 30. listopadu 2017 lístek s pinem 110812194578 a na zápase astra-chindia jste museli dát kurz 1, protože hostitelé byli chindia, zápas byl chindia-astra, čekám na odpověď, děkuji.
Komentář přenesen ze sekce Stížnosti
Dobrý den, jsem 18letý hráč již několik let , šel jsem do sázkové kanceláře se sídlem v obci Matasari, okres Gorj, kde zaměstnankyně Loredana opakovaně odmítla zadat tikety s agenturou a chovala se nevhodně. Prosím, podnikněte kroky, protože zaměstnanec není prvním pachatelem. Děkuji předem.
Komentář přenesen ze sekce stížností
Dobrý den. Proč nemohu vybrat house betting v mém okolí, abych si mohl vybrat peníze ze svého online účtu?Musím si vybrat a není jich mnoho Proč si nemohu vybrat dům ve svém okolí?
Komentář smazán pro podmínky porušení
Ahoj! výběry nelze provádět přímo na bankovní kartu nebo prostřednictvím Neteller.
Děkuji za zpětnou vazbu. Nově zavedli u všech sázkových kanceláří, které mají i offline agentury, možnost od agentury odstoupit. Zkontrolujeme a upravíme způsoby vkladu / výběru pro všechny.

Jinak, jaké jsou podle vás silné a slabé stránky sázkové kanceláře? Vaše zpětná vazba bude užitečná pro ostatní členy komunity, kteří si možná chtějí u sázkové kanceláře zahrát, ale nemají dostatek informací od ostatních sázkařů...