Get's Bet

Obnoveno : 17.12.2021
600 Kč
uvítací bonus
Zpětná vazba: 
Přidat zpětnou vazbu
Stížnosti :
0 / 1 /0
Přidat stížnost

Získejte silné stránky

 • Možnost vkladu přes agentury
 • Dobrá nabídka pre-live sázek, ale i live sázek
 • Minimální vklad nižší než u jiných sázkových kanceláří | || 540

Puncte slabe Get's Bet

 • Nedostatek živých přenosů
 • Aplikace Get's bet: Stránka je přístupná z mobilního prohlížeče (zadejte do prohlížeče www.getsbet.ro), ale existuje také vyhrazená aplikace ke stažení aplikace na ioS a Anroid
 • Nejběžnější způsoby vkladu jsou bankovní kartou nebo přímo od agentur
Online sázková kancelář s licencí v Česká republika
Kompletní průvodce podáním první sázky

Šance - střední

Tento operátor patří do kategorie sázkových kanceláří s průměrnými kurzy, provozní marže je asi 6 %. Zjistěte, které sázkové kanceláře jsou nejlepší, pokud jde o kurzy, ale také o pozici této sázkové kanceláře v hierarchii pomocí hodnocení online sázkových kanceláří podle kurzů.

Vsaďte na sportovní sázení – fotbalová marže

V evropských pohárech je zisková marže getsbet.ro 5,5 % -6 %, zatímco na evropských šampionátech je 6-7 %. Připomínáme, že čím vyšší zisková marže, tím nižší zisková marže.

Vsaďte na sportovní sázení – tenisová marže 

Zisková marže je asi 6 % u velkých turnajů a 7 % u turnajů challenger a ITF. Basketbal Zisková marže 7 % -8 % pro NBA a zisková marže 6,5 % -7 % pro evropské soutěže

Vsaďte si sportovní sázení – basketbalová marže

Zisková marže 7 % -8 % pro NBA a 6,5 ​​% -7 % pro evropské soutěže.

Jak se vypočítala marže.

Předzápas - střední nabídka sázek

Jedna kapitola, která na Get's Bet udělala největší dojem, je sázení před živým přenosem.

Zjistěte, které jsou nejlepší sázkové kanceláře z pohledu nabídky předzápasového sázení, ale také postavení této sázkové kanceláře v hierarchii přístupem hodnocení online sázkových kanceláří podle nabídka sportovních sázek

Minimální vklad

Na getsbet.ro můžeme uzavírat sázky i s hodnotou 1 Kč.

Handicapové sázení

 • Handicap European: Da
 • Asijský handicap: Ano
 • Asijské součty: Ano

Vsaďte se Fotbal – možnosti sázení

Nejlepší ligy v Evropě si užívají 100-150 možností na zápas, ty z druhé ruky dosahují 80-90 možností a ty nižší, včetně první ligy v Česká republika, zřídka překročí 40 možností na zápas. || 639

Get's bet Tenis - optiuni de pariere

Nabízí přibližně 30 možností sázení na většinu zápasů ATP a WTA a maximálně 10-15 na challenger, kvalifikační turnaje ITF a ATP a WTA.

Vsaďte na basketbal - sázení možnosti

Aici putem gasi maxim 50 optiuni de pariere pentru un meci de NBA si aproximativ 30 pentru un meci de cupa europeana, dar si din ligile europene de top. Cat despre celelalte ligi, gasim 10-15 optiuni de pariere.

Get's bet Hochei - optiuni de pariere

Pentru un eveniment international important, cum este Campionatul Mondial, gasim 90-95 optiuni de pariere, in vreme ce in NHL putem alege dintre ceva mai mult de 100 optiuni.

Get's bet online - Sisteme de pariuri

Systémový tiket je takový, ve kterém, aby bylo možné vyhrát, musí být alespoň tolik sázek, kolik ukazuje počítadlo. Pokud například zvolíte 2/4 (dvě ze čtyř), alespoň dvě ze čtyř sázek musí být výherní, aby bylo možné vyhrát. Obecně jsou však výhry ze systémových sázek malé, zvláště pokud jsou kurzy nízké (řekněme pod 2,5).

Speciální možnosti

"Výplata" nebo "Uzavření sázky" - sázku můžete kdykoli uzavřít a její výši, která závisí na skóre zápasu, ale také v čase zbývajícím do konce pro připsání částky na účet.

Nabídka live sázek – střední

Přestože se jedná o nedávno publikovanou online sázkovou kancelář, na Getsbet najdeme v sekci live sázení více zápasů než v mnoha jiných pobočkách.

Zjistěte, které jsou nejlepší sázkové kanceláře od úhel pohledu na nabídku live sázení, ale také postavení této sázkové kanceláře v hierarchii přístupem hodnocení online sázkových kanceláří podle nabídky live sázení. | | 662

Avand in vedere ca pe parcursul unei zile sunt multe evenimente din tenis, vei gasi o multime de astfel de meciuri, practic, la orice ora din zi ai accesa pariurile live. Cat despre fotbal, poti plasa pariuri chiar si din ligi inferioare de care nu ai auzit prea des sau chiar din liga de rezerve din campionate care nu sunt de prima mana. Numarul de optiuni pentru un singur meci este si el destul de mare. Si pentru celelalte sporturi ne sunt puse la dispozitie multe pariuri live, mai multe ca la majoritatea caselor online.

Get's bet live - Transmisiuni in direct

Nu sunt disponibile – Unul din singurele puncte slabe al casei online Getsbet cand vine vorba de pariuri live.

Grafica si statistici

In coltul din dreapta meciului exista grafica si statisticile meciului respectiv, de unde te poti inspira in caz ca doresti sa pariezi. Nu toate partidele beneficiaza de grafici si statistici, ci doar cele importante, de mana a doua si chiar a treia.

Kalendář live sázek

Po dobu 4 dnů můžete vidět hry, které bude k dispozici pro sázení na sázku Get live v každém sportu, tabulka je aktualizována každý den. Harmonogram živých událostí naleznete v horní části platformy „Live Betting“.

Možnost přidat k oblíbeným

neztrácejte čas jeho hledáním pokaždé v přímém přenosu sázkové listiny, můžete vybrat hvězdu vedle daného zápasu, a tím ji zafixovat na začátku seznamu. Samozřejmě to můžete udělat s tolika shodami, kolik chcete.

Speciální možnosti

"Vyplacení" událost byla vyřešena. Výhry, které si můžete vybrat, budete moci kdykoli vidět a budou okamžitě připsány na účet.

Silné stránky:
Nemají nic dobrého..web říkáte, že je to stejné Unibet
Slabé stránky:
Jsou zaprášené, ztěžují platby, web se žalostně pohybuje, bonusy zelí. Tento dům nedoporučuji
Silné stránky:
Nic pozitivního jen ten zářez nic nesvázat, jak trochu svazuje, jak vás to vytáhne ze stránky a už po toque je jasné, jak je táhne nic nesvazovat
Slabé stránky:
Velmi špatné ... už pár měsíců mají problémy se stránkou a místo aby to hůř opravovali, tak to zničili, jen ti kradou obličej!
Silné stránky:
Dobrá věc je, že jsem opustil toto kasino, které se specializovalo na „pojídání“ peněz.
Slabé stránky: || | 738
Am bagat circa 2000 de lei, din care nici macar odata nu am avut un castig de 100x. Pot sa te joci cat vrei, ca e ca si cum ai arunca banii pe geam. Nici nu se compara cu netbet sau betano sau stiu si eu mai ce. Va sfatuiesc sa va luati mai bine o bicicleta cu banii pe care doriti sa bagati in rahatul acesta. 
Silné stránky:
Měl bych si s nimi ještě pár let hrát - možná najdu něco pozitivního ...
Slabé stránky:
Cazinoul este zero barat. Rundele bonus sau gratuite sunt pur teoretice. Castiguri rare si mici. De evitat!
Silné stránky:
S důvěrou doporučuji, velmi zlepšili nabídku a mobilní aplikace je velmi dobrá, s výběry nejsou žádné problémy, peníze maximálně do 4 pracovních dnů přijde na kartu, myslí to vážně a platí všechny naše daně, pořád je to dobré.
Všechny recenze sázkové kanceláře Get's Bet (7)

Constanța

Mimo kompetenci
Proč takový lístek v agentuře nepřijímají?

Získejte bonusy za sázky

50% bonus až do výše 600 lei za prvních 5 vkladů

Bonus platí pro nové zákazníky a je nabízen v 5 fázích pro prvních 5 vkladů na stránce, as následuje: | || 952

 1. Prima depunere - Bonus de 50% la prima depunere, până la 100 de lei 
 2. Druhý vklad – bonus 50 % na druhý vklad, až 100 lei
 3. A treia depunere - Bonus de 50% la a treia depunere, până la 200 de lei 
 4. Čtvrtý vklad – bonus 50 % na čtvrtý vklad, až 100 lei
 5. Pátý vklad – 50 % bonus na pátý vklad, až 100 lei

Získejte sázkovou nabídku pro nové zákazníky, podmínky sázení

Bonus a částku vkladu je nutné vsadit 4krát s kurzem alespoň 1,50. V případě kombinovaných nebo systémových sázek musí mít každý výběr kurz alespoň 1,50.

Nemůžete využít 2–5 bonusů, pokud provedete vklady, aniž by váš zůstatek GetsBet Sport dosáhl 0 („výběrný“ zůstatek + „bonusový“ zůstatek), stejně jako pokud máte probíhající sázky.

Jakýkoli výběr má za následek zrušení uvítacího poukazu, u kterého nebyly splněny podmínky obratu, výher jím generovaných, jakož i nároku na následující bonusy v balíčku „Uvítání“.

Příklad: Provedete první vklad 200 Lei. Jste automaticky zařazeni do akce „Získejte nabídku sázek pro nové zákazníky“ a získáte bonus „Vítejte“ v hodnotě 100 lei. Abyste mohli převést částku z bonusového zůstatku do zůstatku „Lze vybrat“, budete muset spustit částku (200 + 100) x4 = 1200 lei s minimálním kurzem 1,50.

50 % bonus až do výše 600 lei za prvních 5 vkladů

Bonus platí pro nové zákazníky a je nabízen v 5 stupních pro prvních 5 vkladů na stránce takto:

 1. První vklad – 50 % bonus na první vklad, až 100 lei
 2. Druhý vklad – bonus 50 % na druhý vklad, až 100 lei
 3. A treia depunere - Bonus de 50% la a treia depunere, până la 200 de lei 
 4. Čtvrtý vklad – bonus 50 % na čtvrtý vklad, až 100 lei
 5. A cincea depunere - Bonus de 50% la a cincea depunere, până la 100 de lei 

Nabídka Get's bet pro nové zákazníky, podmínky sázení

Výše ​​bonusu a vkladu musí být vsazena 4krát s kurzem alespoň 1,50. V případě kombinovaných nebo systémových sázek musí mít každý výběr kurz alespoň 1,50.

Nemůžete těžit z 2-5 bonusů, pokud provedete vklady, aniž by váš zůstatek GetsBet Sport dosáhl 0 („výběrný“ zůstatek + „bonusový“ zůstatek), stejně jako pokud máte probíhající sázky.

Jakýkoli výběr má za následek zrušení uvítacího poukazu, u kterého nebyly splněny jízdní podmínky, výher, které vygeneroval, jakož i nároku na následující bonusy v balíčku „Uvítání“.

Příklad: Provedete první vklad 200 Lei. Jste automaticky zařazeni do akce „Získejte nabídku sázek pro nové zákazníky“ a získáte bonus „Vítejte“ v hodnotě 100 lei. Abyste mohli převést částku z bonusového zůstatku do zůstatku „Lze vybrat“, budete muset spustit částku (200 + 100) x4 = 1200 lei s minimálním kurzem 1,50.

O sázkové kanceláři

Get's Bet je důležitým pěšcem na trhu offline sázení v Česká republika, který počínaje rokem 2018 také spustil platformu online sázení.

Get's Bet má bohatou offline historii, kde působí od roku 2004 pod názvem Empire Betting. Počínaje rokem 2011 se přejmenoval na Get's Bet as tímto okamžikem došlo k výrazným vylepšením produktu nabízeného sázejícím.

Od 1. ledna 2018 spustila společnost Get's Bet také platformu online sázení a v této recenzi jsme se podrobně zabývali vším, co souvisí s platformou pro online sportovní sázení Get's Bet. || | 1014

Get's Bet: site-ul oficial

Rozhraní stránky Get's Bet se snadno používá

Převládající barvy stránky jsou původní, tmavě zelená, která se nenachází na jiných profilových webech

V liště menu vlevo máte k dispozici kompletní seznam sportů, na které si můžete vsadit. V nabídce Get's Bet jsme napočítali přes 25 sportů a přilehlých sázkových oblastí, což stojí za zvážení. V nabídce jsou samozřejmě nejoblíbenější sporty, na které sázíte, jako je fotbal a tenis, ale i u nás méně oblíbené akce jako baseball a golf. Všiml jsem si, že nabídka e-sportů je na Get's Bet velmi dobře zastoupena, tento typ sázení se velmi dobře chytil během pandemie Coronavirus.

Kliknutím na kterýkoli z dostupných sportů zobrazíte všechny dostupné možnosti. sázení. Například v zápase Premier League jsem našel řadu asi 200 možností sázení.hlavní, vedle tlačítka „Sport“.

Butonul de  “pariuri live” se gaseste la loc de cinste, in bara de meniu orizontala de pe pagina principala, langa butonul “Sporturi”. 

Get's Bet: Otevření a ověření vašeho účtu

Otevření účtu u Get's Bet je jednoduchá operace, postup je velmi intuitivní.

 • Proces začíná kliknutím na žlutě zbarvené tlačítko „Nový účet“ v pravé horní části stránky;|| 1034

Datele necesare deschiderii contului Get's Bet

Date identificare  

 • Jméno a příjmení;

 • Datum narození;

 • Země;

 • Adresa a PSČ;

 • CNP;

Kontaktní údaje

 • Uživatelské jméno;

 • Heslo – skládající se z alespoň osm znaků;

 • Kontrola hesla;

 • E-mailová adresa.

 • Mobilní telefon

 • Přijímám smluvní podmínky; || 1048 = == Klikněte na "Vytvořit účet".

 • Click pe “Creeaza cont”.

Nezapomeňte si přečíst pravidla hry, než vsadíte svou první sázku.

Ověření účtu Get's Bet

Účet sázení Get's Bet musí být ověřen do 30 dnů od registrace.

Proces ověření účtu Get's Bet se skládá z Nahrání průkazu totožnosti s fotografií pomocí části „Nahrát ověřovací dokumenty“ vašeho uživatelského účtu. Kontrola dokumentů může trvat až 48 hodin.

Pokud to nemůžete provést prostřednictvím webové stránky, můžete svůj dokument vyfotit telefonem a odeslat jej e-mailem na adresu || | 1055 [email protected] 

Kontrola dokumentů může trvat až 48 hodin.

Get's Bet: bonusy a promo akce

Pokud jde o bonusy a propagační akce, Get's Bet má dobrou nabídku pro sekci sportovních sázek. Kromě registračního bonusu je k dispozici akce „šance 5“, jejímž prostřednictvím získáte vrácení sázky jako sázku zdarma, pokud prohrajete zápas na tiketu s 5 zápasy hranými v kurzu nad 1,35. Získáte také „bonusovou kombinaci 3+“, která zvyšuje celkový kurz na tiketu, pokud hrajete mezi 3 a 18 zápasy, s kurzem alespoň 1,35.

Typy bonusů v Get's Bet || | 1069

 • Bonus la inregistrare
 • Šance 5
 • Sázka zdarma na běžný účet
 • Bonusová kombinace 3+

Sekce promo akcí je je na webu velmi viditelný, nachází se bezprostředně pod hlavní horizontální lištou nabídek. Při výběru bonusu nebo akce si pozorně přečtěte jejich podmínky, ať vás při plnění obratových požadavků na přeměnu bonusu na skutečné peníze nečeká nepříjemná překvapení.

Get's Bet: Vklady a výběry

Jakmile si vytvoříte svůj sázkový účet Get's Bet, můžete začít vytvářet a vybírat prostředky na svůj účet a z něj.

Jak provést vklad na Get's Bet

 • Přihlaste se ke svému účtu Get's Bet;

 • Vyberte tlačítko „Vklad“;

 • Vyberte si jeden ze způsobů odeslání a klikněte na něj. Je důležité vědět, že pro první vklad kartou je nutné zadat její údaje. || Česky 1088


Cum se efectueaza o retragere la Get's Bet

 • Retragerile se pot face doar din Contul Meu sectiunea “Poate fi retrasă” ;

 • Esti transferat la metoda pe care ai utilizat-o pentru a depune;

 • Completati datele cerute si validati cererea.

Get's Bet ofera un numar apreciabil de optiuni atat pentru depunere cat si pentru retragerea sumelor de bani din contul de parior. 

Minimální částka, kterou lze pomocí karty vložit, je 20 lei, což je částka dostupná pro sázkaře na začátku cesty. Minimální částka, kterou lze vybrat, je také 20 lei.

Najít zde, podrobně analyzováno, všechny způsoby vkladu a výběru do a z Get's Bet betting account.

Get's Bet: versiune de mobil si aplicatii

Site-ul Get's Bet poate fi accesat si de pe mobil prin intermediul celor doua aplicatii:

 • aplicatie de Android - o poti descarca de pe site-ul Get's Bet si apoi o poti instala in telefonul sau tableta ta;

 • aplicatie de iOS - o poti descarca direct din magazinul AppStore

Obě aplikace jsou zdarma

Mobilní sázkové aplikace Get's Bet: Silné stránky

 • Logarea este simpla, oferta este echivalenta cu cea disponibila pe desktop;

 • Este disponibila functia Cash-out; 

 • Můžete si vytvořit svou vlastní sázku pomocí funkce SuperCombo, pomocí které si můžete vybrat šest sázek současně na stejný zápas;


Mobilní aplikace Get's Bet: aspekty ke zlepšení

 • Nu oferă transmisiuni LIVE;

 • Někdy může být vaše stránka dočasně zablokována.

Vsaďte si: Vztahy se zákazníky

 • Telefon : +40316 302 883 (Číslo s běžnou sazbou, volatelné z jakékoli sítě, v zemi nebo v zahraničí).
 • E-mail: [e-mail chráněný] | || 1139
 • Live chat: denně
Pokud máte stížnost u online sázkové kanceláře Get's Bet, podrobně popište situaci v sekci komentářů níže a my ji kontaktujte zástupce sázkové kanceláře, aby se pokusili vyřešit váš problém.

Zaslal:

NicPopescu
NicPopescu
Správce webu

Otázky a odpovědi

🤩 Jak se zaregistruji do Get's Bet?

Operace otevření účtu Get's Bet je velmi snadná. Tento speciální článek analyzuje každý krok vytvoření účtu Get's Bet, od otevření a kontroly vašeho účtu až po způsoby vkládání a vybírání prostředků z vašeho sázkařského účtu. ||

🤓 Jak mohu sázet na Get's Bet? || Česky 1214

Dupa operatiunile pentru deschiderea contului este necesara depunerea fondurilor in cont pentru a putea plasa primul pariu la Get's Bet. Inainte de plasarea unui pariu, va rugam sa nu uitati de importanta managementului banilor si de o strategie potrivita de pariere, pentru ca parierea presupune o planificare riguroasa a fondurilor lunare destinate pariurilor sportive. Aveti  zde všechny informace, které potřebujete, abyste mohli začít sázet na Get's Bet.

📱 Jak si stáhnu mobilní aplikace Get's Bet do svého telefonu? | || 1228

Instalarea aplicațiilor de pariuri Get's Bet  pe iOS

Pokud máte iPhone nebo iPad, můžete si aplikace stáhnout přímo z AppStore. Vstupte do AppStore, zadejte název sázkové kanceláře a aplikace se zobrazí jako první v seznamu. Vstupte do aplikace Get's Bet a nainstalujte si ji stejně jako jakoukoli jinou aplikaci nebo tablet na Get's Bet a budete vyzváni ke stažení sázkové aplikace z domovské stránky. Přestože existuje Obchod Google Play, nemá přístup k aplikaci pro sportovní sázení, protože to Google neumožňuje. Aplikaci lze tedy stáhnout pouze ze stránky Get's Bet. || Česky 1238

Instalare aplicații pariuri Get's Bet pe Android

Pentru un dispozitiv mobil Android, este necesar sa intri in browserul telefonului sau a tabletei pe site-ul Get's Bet, iar de pe pagina principală vei fi invitat să descarci aplicatia de pariuri. Desi exista magazinul Google Play, acesta nu poate da acces catre o aplicație de pariuri sportive deoarece Google nu permite acest lucru. De aceea, aplicatia poate fi descarcata doar de pe site-ul Get's Bet.

💰 Cum retrag castigurile de la Get's Bet ?

Get's Bet ofera un numar decent de metode de retragere, iar suma minima pe care o poti retrage este de 20 de lei. Nu uitati sa folositi pentru retragerea de fonduri, in principiu, aceeasi metoda pe care ati folosit-o la depunere.  Gasesti, in  tomto článku najdete všechny způsoby výběru výher ze sázkového účtu Get's Bet.

Vklady a výběry

Způsob platby
Minimum
Maximum
Provize
Timp procesare
Mastercard
20 Kč
10 000 Kč
0 %
Okamžitý
Visa Electron
20 Kč
10 000 Kč
0 %
Okamžitý
Visa
20 Kč
10 000 Kč
0 %
Okamžitý
Agentie
10 Kč
10 000 Kč
0 %
Okamžitý
Mastercard
Visa Electron
Minimum
20 Kč
Maximum
10 000 Kč
Provize
0 %
Doba zpracování
Okamžité
Minimum
20 Kč
Maximum
10 000 Kč
Provize
0 %
Doba zpracování
Okamžitě
Visa
Agentie
Minimum
20 Kč
Maxim
10 000 Kč
Provize
0 %
Doba zpracování
Okamžitě
Minimum
10 Kč
Maximalně
10 000 Kč
Provize
0 %
Doba zpracování
Okamžitě
Způsob platby
Minimum
Maximum || | 1519
Comision
Doba zpracování
Mastercard
20 Kč
10 000 Kč
0 %
2-5 dní
Visa Electron
20 Kč
10 000 Kč
0 %
2-5 dní
Visa
20 Kč
10 000 Kč
0 %
2-5 dní
Agentie
10 Kč
10 000 Kč
0 %
Až 24 hodin
Mastercard
Visa Electron
Minimum
20 Kč
Maximum
10 000 Kč
Provize
0 %
Doba zpracování
2–5 dní
Minimum
20 Kč
Maximum
10 000 Kč
Provize
0 %
Doba zpracování
2–5 dní
Visa
Agentie
Minimum
20 Kč
Maxim
10 000 Kč
Provize
0 %
Doba zpracování
2–5 dní
Minimum
10 Kč
Maximum
10 000 Kč
Provize
0 %
Doba zpracování
Až 24 hodin

Získejte podporu pro sázky

+ 40 316 302 883
K dispozici je živý chat

Stáhněte si mobilní aplikace

Hodnocení hodnocení:0 / 5
Hodnocení:
Bohužel většina sázkařů zanechává recenze, až když jsou nespokojeni. Vyplňte prosím pozitivní zpětnou vazbu, nejen negativní zpětnou vazbu, aby byla vaše recenze co nejobjektivnější. Jsme si jisti, že budete mít dobré i špatné věci, které řeknete Get's Bet.
Prosím přečtěte si pravidla před odesláním stížnosti. Přijímáme stížnosti pouze pro sázkové kanceláře s licencí v Česká republika.
Komentáře
4
Komentář přenesen ze sekce stížností
Mnoho nezletilých, kteří mají přístup do sázkové kanceláře get's bet dne 1. prosince 1918 v ulici č. 55 červená vesnice com chiajna Ilfov kraj ovládá operační systém, neví, jak správně umístit zápasy jako vyžadováno, nezná kódy, neakceptuje kouření uvnitř areálu a požívání alkoholických nápojů, mluví a neslušně se chová k zákazníkům. Prosím, podnikněte kroky. Nevím kolikrát.
Ahoj! Má bonusový běh nějaký časový limit? (7 dní, 30 dní)
Rafa
Tipař
0
Ahoj. Každý další fond z uvítacího balíčku (jsou vydány tři fondy, které jsou vydány za sebou, v celkové hodnotě 400 + 300 + 200 = 900 lei) musí být vržen čtyřikrát minimálně 1,50, maximálně 60 dní. Hodně štěstí!
Dík. Na jejich stránku jsem vstoupil maximálně za 15 dní.