08: 00 - 00: 00

Stanleybet

Obnoveno : 17.12.2021
3 000 Kč
sázky zdarma
3 000 Kč
Sázky zdarma
Zpětná vazba: 
Přidat zpětnou vazbu
Stížnosti :
10 / 2 /0
Přidat stížnost

Přednosti Stanleybetu

 • Má mnoho online platforem, nejen pro sportovní sázení
 • Vklady a výběry můžete vkládat a vybírat v kterékoli místní agentuře
 • Existuje mobilní aplikace pro Android a iOS || | 554

Puncte slabe Stanleybet

 • Živé přenosy nedostupné
 • Nízké kurzy na živé sázení
 • Problémy s kontrolou účtu nebo blokováním účtu
Online sázková kancelář s licencí v Česká republika
Kompletní průvodce podáním první sázky

Cote - skromný

Tento operátor nabízí nízké kurzy ve srovnání s ostatními operátory na trhu.

Zjistěte, které sázkové kanceláře jsou nejlepší z hlediska kurzů, ale také pozice bookmakera v této hierarchii přístupu hodnocení online sázkových kanceláří na základě kurzů.

Sportovní sázení Stanleybet – kurzy na fotbal

Důležité soutěže obecně fungují s zisková marže přes 7 %. || v některých případech a přes 10 %.

In ceea ce priveste campionatele medii, unde am inclus si Liga I, marja de profit este ceva mai ridicata: 7-10%, in anumite cazuri si peste 10%.

Sportovní sázení Stanleybet – kurzy na tenis

Průměrná zisková marže na tenis 8 %. Kurzy na basketbal

Stanleybet pariuri sportive - cote la Baschet

Ve velkých světových basketbalových soutěžích tato sázková kancelář uplatňuje ziskovou marži přes 8 %, v některých případech koeficient přesahuje 10 %.

Jak byla vypočítána marže. || 639

Oferta de pariuri pre—meci — modest

Ani v nabídce předzápasových sázek tento operátor nezazáří, v Česká republika je z tohoto pohledu mnoho dalších lepších možností

Zjistěte, které jsou nejlepší sázkové kanceláře. sázky z pohledu nabídky předzápasového sázení, ale také postavení bookmakera v této hierarchii přístupem hodnocení online bookmakera na základě nabídky sportovních sázek

Minimální sázka

Minimální sázka je 2 Kč.

Handicapové sázení | || 649

 • Handicap European – Da
 • Asijský handicap – Ne
 • Asijské součty – Ne

Nabídka fotbalu Stanleybet

Nabídka Sázení na fotbal je slabší než jiné hráči na online trhu. V nabídce sázek na důležité zápasy najdeme možnosti sázení charakteristické pro offline sázkové kanceláře.

Nabídka tenisových sázek Stanleybet

Oferta de pariuri la tenis este de asemenea modesta in comparatie cu alti operatori din mediul online.

Ve většině zápasů je nabídka sázek omezena na konečný výsledek, někdy sázky na set nebo pod/nad vítěze. v hokeji jsou výrazně lepší než v případě jeho tenisového fotbalu, ale zisková marže provozovatele je stále vysoká.

Stanleybet oferta hochei

Cotele la hochei sunt sensibil mai bune decat in cazul fotbalului sa a tenisului, marja de profit a operatorului fiind insa in continuare ridicata.

5 možností, přičemž top online operátoři nabízejí přes 40.

Nabídka basketbalu Stanleybet

Bohužel ani v basketbalu nemáme příliš slov chvály, nabídka sázek včetně např. zápasů Euroligy až 10 možností. Totéž platí pro NBA a velké evropské šampionáty. || Čeština: 662

Sisteme de pariuri

In afara de pariurile simple si pariurile multiple, aceasta casa de pariuri va ofera de asemena posibilitatea de a juca sisteme.

Optiuni speciale

Možnost „Vyplatit“ nebo „Ukončit sázku“ - Není k dispozici

Nabídka live sázek - skromná

Platforma pro živé sázení je jednoduchá na používání, ale ani z hlediska možností sázení na živé zápasy ani z hlediska dalších funkcí se neblíží velkým operátorům na trhu.

Zjistěte, které jsou nejlepší sázkové kanceláře z pohledu nabídky live sázení, ale také postavení sázkové kanceláře v této hierarchii přístupem hodnocení online sázkových kanceláří podle

Jako možnosti sázení pro živé sázení nabídka většinou zahrnuje základní sázky: vítěz zápasu, další tým, který skóruje, sudý / lichý, správné skóre, méně / více a další

Živé přenosy || | 680

Momentan nu sunt disponibile transmisiuni live pe stanleybet.ro

Grafica si statistici

In timp ce pariati live aveti posibilitatea de a verifica statisticile meciului, avand totodata la dispozitie si o reprezentare grafica a desfasurarii meciului.

Kalendář live sázek

Není k dispozici.

Přidat k oblíbeným

Není k dispozici.

Speciální možnosti

Optiunea “ Vyplacení” nebo “ Uzavřená sázka” – Není k dispozici | || 700

Silné stránky:
Dobrý večer, vyřešili jste něco?
Slabé stránky:
Dobrý večer, vyřešili jste něco? Mám stejný problém a teď mi zrušili účet 17000 a nemůžu nic dělat, máte zatím nějaké řešení?
Silné stránky:
.............................
Puncte slabe:
Zloděj na obličeji poté, co jsem vyhrál částku 110 000 Kčmňau, uzavřel účet, že jsem porušil článek 8, ale nebylo mi řečeno, čím
Silné stránky:
Tato zpětná vazba byla přenesena administrátorem ze sekce Stížnosti. Uživatel nezmínil žádné pozitivní aspekty
Slabé stránky:
Dne 1.12 byla na můj osobní účet vložena částka se souhlasem držitele karty. Zmiňuji, že transakce musela být schválena heslem, které zná pouze majitel. Vyhrál jsem částku 2000 lei a když jsem si ji chtěl vybrat ze Stanleybetu, požádali mě o nějaké dokumenty, které jsem se souhlasem držitelů karet poslal stejným způsobem, protože jde o osobní doklady. Po kontrole u Stanleybet se rozhodli uzavřít můj účet a zadržet mé peníze, ačkoli držitelé karet řekli, že o těchto vkladech věděli. Hloupí lidé jako Stanleybet mě nasměrovali na onjn, kde jsem také podal stížnost na anpc, stejně jako tam jsem podal stížnost a později půjdu na policii podat trestní oznámení se svým právníkem, protože se mi to zdá urážlivé. nezajímají mě peníze z jejich strany, stejně jako skutečnost, že moji klienti mají asistenci s tím, že bych ty uložené peníze ukradl. Vážně? Nedostal jsem se tam a ani to neudělám, ale dost mě to štvalo. Mám všechny důkazy požadované onjn a anpc, včetně e-mailů s telefonními hovory, které budou v nadcházejících dnech představovat důkazy u soudu.
Silné stránky:
Tato zpětná vazba byla přenesena administrátorem ze sekce Stížnosti. Od uživatele nebyly žádné pozitivní
Slabé stránky:
Stanleybet mi před rokem ukradl výdělky, když řekl, že jsem se proti nim spikl s někým jiným, což je naprosto směšné. Můj případ se nyní dostal k soudu, protože prostě dělám nezákonné věci. Pro kontrolu osoby požádají o výpis z účtu, ve kterém musí vidět každou transakci a kolik máte peněz. Tento požadavek je nezákonný, ale hrozí uzavřením vašeho účtu, pokud jej neodešlete. Pokud jej odešlete, najdou transakci mezi vámi a jinou osobou používající jejich stránky, řeknou, že jste se proti nim spikli, a zabaví vám výhru. Píšu to proto, aby všichni věděli, že pokud chtějí vidět každou transakci na vašem bankovním účtu, měli byste vědět, že je to nezákonné! A pokud budete hrát s jejich bonusy, udělají vše nezákonné, aby řekli, že jste se proti nim spikli s někým jiným. Každopádně s nimi nemůžete vyhrát.
Silné stránky:
Tato zpětná vazba byla přenesena administrátorem ze sekce Stížnosti. Uživatel nezmínil žádné kladné stránky
Slabé stránky:
Dobrý den.Všechny dokumenty posílám již 6 dní. Ani dnes jsem nedostal žádnou odpověď na email, že žádost je registrován a probíhá jeho analýza..ale čekám už 6 dní a účet mi ještě nevalidovali, nejdřív počkej až přijdu o všechny peníze..svíčky by měly být od celé rodiny všem zaměstnancům na stanleybet
Všechny recenze sázkových kanceláří Stanleybet (11)

Bonusy Stanleybet

Bonus až 3000 lei a až 400 roztočení zdarma na první 4 vklady

Noví zákazníci mohou získat bonus až 3000 lei a až 400 roztočení zdarma na první 4 vklady.

Bonus až 3000 lei a až 400 roztočení zdarma na první 4 vklady

Noví zákazníci mohou získat bonus až 3000 lei a až 400 roztočení zdarma za první 4 vklady.

O sázkové kanceláři

Přestože se jedná o tradiční a vysoce uznávanou offline sázkovou kancelář, Stanleybet v online sportovním sázení zatím nevyniká. V Česká republika si však vytvořila značku, takže ji můžeme zařadit do seznamu důvěryhodných sázkových kanceláří. Očekává se, že produkt bude v budoucnu vylepšen.

Stanleybet je jednou z největších tradičních sázkových kanceláří v Evropě a od 1. července 2016 spustil svou online sázkovou platformu.

Stanleybet je přítomen na Rumunský trh od roku 2004 a svou pozici si vybudoval nejprve prostřednictvím tradičního sázení. V současnosti má přes 360 agentur po celé zemi, v téměř 100 lokalitách. Pokud jde o online sázení, tato sázková kancelář se však stále vyvíjí. Góly 1X2 nebo Více než / Méně než 2,5 mají ziskovou marži přes 7,5 %, což je pro gamblera, který tento fenomén zná, poměrně hodně. || English 1089 == = Na mobilní straně je však Stanleybet lepší než jiné renomované agentury v online prostředí, které poskytují mobilní aplikace:

Oferta pre-meci nu este foarte bogata, la pariuri Live platforma se misca greoi, cat despre cote pariuri comune precum 1X2, sau Peste/Sub 2.5 goluri au o marja de profit de peste 7.5%, ceea ce este destul de mult pentru un parior ce cunoaste fenomenul.

Cu toate acestea, pe partea de mobil Stanleybet sta mai bine ca alte agentii cu reputatie in mediul online, punand la dispozitie aplicatii mobile:

 • mobilní aplikace pro Android - pro stažení aplikace musíte v mobilu vstoupit na stránky stanleybet.ro | || 1091
 • aplicatie mobil pentru iOS - disponibila in AppStore

Z hlediska způsobu vztahu se zákazníky se nedávno zprovoznil preferovaný způsob sázení, live chat, což je plus. E-mailem je doba odezvy několik dní. Stanleybet poskytuje sázejícím telefonní číslo, které můžete použít mezi 8:00 a 00:00.

Stanleybet: oficiální stránka

Stránka Stanleybet má pěkný design a přátelské funkce pro sázkaře

Převládající barvy stránky jsou červená a bílá.

V liště menu vlevo máte kompletní seznam sportů, na které můžete vsadit. V nabídce Stanleybet jsem v době recenze objevil přes 20 sportů. V nabídce jsou samozřejmě nejoblíbenější sporty, na které sázíte, jako je fotbal a tenis, ale také akce z méně populárních sportů v Česká republika, jako jsou šipky nebo UFC / MMA.Velmi dobře je zastoupena nabídka E-sportů na Stanleybet

Jednoduchým kliknutím na kterýkoli z uvedených sportů zobrazíte všechny dostupné možnosti sázení. Například v zápase Premier League jsem objevil přes 350 možností sázení.„Sport“.

Nu uitati de butonul “pariuri live”, care se gaseste in bara de meniu orizontala de pe pagina principala, langa butonul “Sport”. 

Stanleybet: otevření a ověření vašeho účtu

Otevření účtu u Stanleybet je jednoduchý proces, jen musíte být trpěliví a vyplnit požadované informace.

 • Proces začíná kliknutím na zeleně zbarvené tlačítko „Registrovat“ v pravém horním rohu stránky;

Údaje potřebné k otevření účtu Mozzart


Podrobnosti o účtu

 • Uživatelské jméno;

 • Heslo – alespoň osm znaků;

 • Kontrola hesla;

 • E-mailová adresa. || | 1124

 • Telefon mobil

Osobní údaje

 • Jméno a příjmení;

 • Datum narození;

 • Země;

 • Adresa a PSČ;

 • CNP;

 • Přijímám smluvní podmínky;

 • Klikněte na "Registrovat". || 1133 = == Před podáním první sázky si nezapomeňte přečíst pravidla hry.

Nu uitati sa cititi regulamentul de joc inainte de a plasa primul pariu. 

Ověření účtu Stanleybet

Účet sázení Stanleybet musí být ověřen do 30 dnů od registrace.

Proces ověření účtu Stanleybet.ro se skládá z:

 • Ověření e-mailové adresy přístupem k ověřovacímu odkazu
 • Odeslání elektronické kopie průkaz totožnosti

Stanleybet: bonusy a promo akce

Pokud jde o bonusy a akce, Stanleybet má slušnou nabídku pro sportovní sázení. Kromě uvítacího bonusu je zde také 30% kombinovaná bonusová akce, jejímž prostřednictvím získáte celkové kurzy doplněné o 3-30% na počet 3-12 kurzových zápasů nad 1,30 umístěných na tiketu. Blahopřeje vám také Stanleybet s dárkovým bonusem k vašim narozeninám. || 1153

Tipuri de bonusuri la Stanleybet

 • Bonus la inregitrare
 • Combo bonus 30% 
 • FreeBets
 • Bonus Cadou

Sekce propagace je na webu velmi dobře viditelná, je přímo uprostřed hlavní stránky. Při výběru bonusu nebo akce si pozorně přečtěte jejich podmínky, aby vás při splnění požadavků na dokončení nemile překvapilo.

Stanleybet: Vklady a výběry

Jakmile si vytvoříte svůj sázkový účet Stanleybet, můžete začít provádět vklady a výběry na svůj účet i z něj.

Jak provést vklad na Stanleybet

 • Přihlaste se ke svému účtu Stanleybet;

 • Vyberte tlačítko "Vložit" v pravé horní části hlavní stránky. || 1168

 • Alege una din metodele de depunere si da click pe aceasta. Este important sa stii ca pentru prima depunere cu cardul este necesara inregistrarea acestuia.


Cum se efectueaza o retragere la Stanleybet

 • Retragerile se pot face doar din Contul Meu sectiunea “Retrageri”;

 • Esti transferat la metoda pe care ai utilizat-o pentru a depune;

 • Completati datele cerute si validati cererea.

Stanleybet si vyhrazuje právo požádat || česky 1174

Trebuie sa tii cont de faptul ca sunt permise maxim 2 retrageri online pe zi

Stanleybet nabízí dostatečné množství možností jak vkládat, tak vybírat peníze z účtu sázkaře.

Minimální částka, kterou lze pomocí karty vložit, je pouze 20 lei, což je výhoda pro ty, kteří si vytvářejí nové účty. Minimální částka, kterou lze vybrat, je také 20 lei

Najděte zde, podrobně analyzováno, všechny způsoby vkladu a výběru sázkového účtu Stanleybet. :

Stanleybet: versiune de mobil si aplicatii

Pe partea de dispozitive mobile, Stanleybet sta mai bine decat alte agentii cu reputatie in mediul online, punand la dispozitie aplicatii mobile:

 • Mobilní aplikace pro Android – ke stažení aplikace potřebujete přístup na mobilní stránku stanleybet.ro;

 • Mobilní aplikace pro iOS – dostupná v AppStore.

Obě aplikace jsou zdarma

Mobilní sázkové aplikace Stanleybet: Silné stránky

 • Se pot paria la fel de multe evenimente ca in versiunea de desktop;

 • Ai la dispozitie statistici la fiecare meci din oferta pre-match;

 • Nabídka je intuitivní, navigace je jednoduché a rychlé;


Mobilní sázkové aplikace Stanleybet: aspekty ke zlepšení || | 12 03

 • Nu poti face cont Stanleybet direct din aplicatie;

 • Chybějící statistiky pro zápasy živého sázení. == vše, co potřebujete vědět o mobilních aplikacích Stanleybet. || Česky 1219

Aveti aici tot ceea ce trebuie sa stiti despre aplicatiile mobile de la Stanleybet.

Stanleybet: relatiile cu clientii

La capitolul metode de relatii cu clientii, metoda preferata a pariorilor, live chat-ul, a devenit operationala, ceea ce este un plus. Prin metoda email, disponibila la adresa  [e-mail chráněný], doba odezvy je několik pracovních dní. Stanleybet také poskytuje sázkařům telefonní číslo, které můžete použít mezi 08:00 - 00:00.

Pokud máte stížnost u online sázkové kanceláře Stanleybet, uveďte prosím podrobnosti v sekci komentářů níže a my budeme kontaktovat zástupce sázkové kanceláře, abychom se pokusili vyřešit váš problém.

Zaslal:

NicPopescu
NicPopescu
Správce webu

Otázky a odpovědi

🤩 Jak se zaregistruji do Stanleybet? Tento

Operatiunea de deschidere a contului Stanleybet este sestul de simpla. Acest  speciální článek zkoumá každý krok vytvoření účtu Stanleybet, od otevření a kontroly účtu až po způsoby vkládání a vybírání prostředků ze sázkařského účtu. || 1301

🤓 Cum pariez la Stanleybet?

Dupa operatiunile pentru deschiderea contului este necesara depunerea fondurilor in cont pentru a putea plasa primul pariu la Stanleybet. Inainte de orice plasare a vreunui pariu, nu uitati de importanta managementului banilor si de o strategie potrivita de pariere, pentru ca parierea presupune o planificare riguroasa a fondurilor lunare destinate pariurilor sportive. Aveti  zde všechny informace, které potřebujete pro sázení na Stanleybet. || Česky 1315

📱 Cum descarc pe telefon aplicatiile mobile Stanleybet?

Instalarea aplicațiilor de pariuri Stanleybet pe iOS

Daca aveti un telefon Iphone sau un Ipad, atunci aplicațiile pot descărcate direct din AppStore. Intri acolo, scrii numele casei de pariuri, iar aplicația va apărea prima în listă. Intri pe aplicatia Stanleybet si o instalezi simplu, ca pe orice altă aplicație.

Instalare aplicații pariuri Stanleybet pe Android

Pentru un dispozitiv mobil Android, este necesar sa intri in browserul telefonului sau a tabletei pe site-ul Stanleybet, iar de pe pagina principală vei fi invitat să descarci aplicatia de pariuri. Desi exista magazinul Google Play, acesta nu poate da acces catre o aplicație de pariuri sportive deoarece Google nu permite acest lucru. De aceea, aceste aplicatii pot fi descarcate doar de pe site-ul Stanleybet.

💰 Cum retrag castigurile de la Stanleybet?

Stanleybet ofera un numar apreciabil de metode de retragere, iar suma minima pe care o poti retrage este de doar 20 de lei. Nu uitati sa folositi pentru retragerea de fonduri, in principiu, aceeasi metoda pe care ati folosit-o la depunere.  Gasesti, in  tomto článku najdete všechny způsoby výběru výher ze sázkového účtu Stanleybet.

Vklady a výběry

Způsob platby
Minimum
Maximum
Provize | || 1373
Timp procesare
Mastercard
20 Kč
20 000 Kč
0 %
Okamžitý
Neteller
20 Kč
20 000 Kč
0 %
Okamžitý
Paysafecard
20 Kč
20 000 Kč
0 %
Okamžitý
Skrill
20 Kč
20 000 Kč
0 %
Okamžitý
Visa Electron
20 Kč
20 000 Kč
0 %
Okamžitý
Visa
20 Kč
20 000 Kč
0 %
Okamžitý
Agentie
20 Kč
20 000 Kč
2 %
Okamžitý
Mastercard
Neteller
Minimum
20 Kč
Maximum
20 000 Kč
Provize
0 %
Doba zpracování
Okamžité
Minimum
20 Kč
Maximum
20 000 Kč
Provize
0 %
Doba zpracování
Okamžitě
Paysafecard
Skrill
Minimum
20 Kč
Maxim
20 000 Kč
Provize
0 %
Doba zpracování
Okamžitě
Minimum
20 Kč
Maximalně
20 000 Kč
Provize
0 %
Doba zpracování
Okamžitě
Visa Electron
Visa
Minimum
20 Kč
Maximum
20 000 Kč
Provize
0 %
Doba zpracování
Okamžitě
Minimální || | 1708
20 Kč
Maxim
20 000 Kč
Provize
0 %
Doba zpracování
Okamžitě
Agentie
Minimum
20 Kč
Maxim
20 000 Kč
Provize
2 %
Doba zpracování
Okamžitě
Způsob platby
Minimum
Maxim
Provize
Doba zpracování
Mastercard
20 Kč
40 000 Kč
0 %
2-5 dní
Neteller
20 Kč
40 000 Kč
0 %
24-48 hodin
Skrill
20 Kč
40 000 Kč
0 %
24 hodin
Visa Electron
20 Kč
40 000 Kč
0 %
2-5 dní
Visa
20 Kč
40 000 Kč
0 %
2-5 dní
Agentie
20 Kč
20 000 Kč
0 %
24 hodin
Mastercard
Neteller
Minimum
20 Kč
Maxim
40 000 Kč
Provize
0 %
Doba zpracování
2–5 dní
Minimum
20 Kč
Maximum
40 000 Kč
Provize
0 %
Doba zpracování
24–48 hodin
Skrill
Visa Electron
Minimum
20 Kč
Maxim
40 000 Kč
Provize
0 %
Doba zpracování
24 hodin
Minimum
20 Kč
Maximum
40 000 Kč
Comision
0 %
Doba zpracování
2–5 dní
Visa
Agentie
Minimum
20 Kč| || 2071
Maxim
40 000 Kč
Provize
0 %
Doba zpracování
2 -5 dní
Minimum
20 Kč
Maxim
20 000 Kč
Provize
0%
Doba zpracování
24 hodin

Podpora Stanleybet

Obecné otázky
Průměrná doba odezvy 3–4 dny.
[e-mail chráněný]
+ 40 372 72 55 55
Plán 08:00–00:00

Mobilní aplikace

 • IOS
 • Android
 • Mobilní verze webu
Hodnocení hodnocení:0 / 5
Hodnocení:
Bohužel většina sázkařů zanechává recenze, až když jsou nespokojeni. Vyplňte prosím pozitivní zpětnou vazbu, nejen negativní zpětnou vazbu, aby byla vaše recenze co nejobjektivnější. Jsme si jisti, že sázkové kanceláři Stanleybet můžete říci dobré i špatné věci.
Prosím přečtěte si pravidla před odesláním stížnosti. Přijímáme stížnosti pouze pro sázkové kanceláře s licencí v Česká republika.
Komentáře
13
Comment transfered from Complaints section
Dobrý večer, máte zaměstnance jménem Neagu Mădălina, v Constantě, na ulici Cismela, který přichází a hraje v Luky Six během programu, pokud vím, v soubor Stanice není povolena.Prosím, jednejte.Dobrý večer!
Komentář přenesen ze sekce stížností
Obdržel jsem e-mail s 10 otočeními zdarma, který nejsou aktivované v účtu ... na chatu když pán není u kafe píše ale nejasně to samé, pro zaškrtnutí políčka s bonusem, možnost neexistuje, na e-mail bylo odpovězeno v stejným způsobem ... neschopný
Komentář přenesen ze sekce stížností
Zjistil jsem postoj at stanleybet a jejich herní rozhraní a níže uvedu různé důvody, proč zavřít svůj účet a přejít k jakékoli jiné sázkové kanceláři, která respektuje své zákazníky.

1) U jakékoli sázkové kanceláře existující se změnou kurzu lze již nebudou umístěny, dokud nepřijmete změnu kurzu, ale to není případ stanleybet zlodějů. Změny kurzů skutečně akceptují pouze v případě, že je to pro ně nevýhodné a sázka má vyšší šanci na výhru, ale pokud je kurz vyšší a vaše šance na výhru se sníží, vaši sázku přijmou, a dokonce jsem to okamžitě poznal. || 2448
2)Atitudinea operatorilor de la serviciu clienti este atat de jos inca de fiecare data am preferat sa raman cu bani lipsa decat sa intru in contact cu acestia. Dureaza foarte mult si atunci cand raspund o fac in sictir.
3)Interfata celor de la stanleybet este o copie chinezeasca a Unibetului, o casa de pariuri exceptionala care intotdeauna si-a tratat cu respect clientii dar asta nu au stiut sa copieze. Decat sa jucati la stanleybet va recomand cu caldura sa mergeti la Unibet,
4) Pokud jste v dobré náladě a náhle se vám výrazně zlepší, stránka půjde velmi ztuha nebo vůbec, protože .. rozumíte | || 2451


Va recomand cu caldura sa inchideti conturile la stanleybet si sa mergi la orice alta casa de pariuri care-si respecta clientii.
Komentář přenesen ze sekce stížností
O bonusu 30 roztočení zdarma, kdo řekne mě emailem, že je mám na účtu !!!! Dvakrát jsem dostal Maiyl Cum, protože k nim mám přístup, ale lež mi nebyla dopřána a čekal jsem téměř měsíc na bezplatné prohlídky!!! Když je píšu na chat, lžu dál!!! NĚCO LEŽ SE NEDOPORUČUJE !!!!
Komentář přenesen ze sekce stížností
Vložil jsem 22. května v 11 hodin hodiny na účtu stanleybet a přestože platba proběhla, jak ukazuje domácí banka, ani po 7 hodinách na účet stanleybet nevstoupili. Chat neodpovídá, nemůžete s nikým mluvit. Je to vtip!
Komentář přenesen ze sekce stížností
Odstoupil jsem od 14.02 80 lei agenturou a jsme 18.02 a stále mi neschválili výběr :))) vyhněte se hraní s nimi
Komentář přenesen ze sekce stížností
ONLINE ---- Hrál jsem kasino stanleybet / slot / faraon bohatství kolem 200 lei (+/-) snaží se spustit 1800 lei, aby vybral peníze z účtu, obrat nebyl schválen a když jsem požádal o vysvětlení, jistá slečna Alexandra mi neposkytla konkrétní podrobnosti a stále se odvolávala na „určitá oddělení“. hra je součástí kategorie slotů se 100% procentem výplaty.
všichni se smějete...
Komentář přenesen ze sekce stížností
Dobrý den... Také mám dotaz související s politikou přijímání 50 žetonů peněz při platbě odehraného tiketu, protože jsem byl informován pokladní, že až příště přijdu s mincemi, zaklepe mi na dveře ... Nebo se mi ty 50 mince nějak vyndají .děkuji, jedná se o silniční agenturu oltenița 240
Dobrý den, musíte přijmout jakékoli peníze. Váš názor zašleme bookmakerovi. Děkuju!
můžete sázet online na stenleybet, je to legální, že?
Ano, Stanleybet jsou také licencovány online v Česká republika. je to legální.
Adrian
Správce
0
Stejně jako všechny online sázkové kanceláře na našem webu. Propagujeme pouze legální online sázkové kanceláře.
Komentář se přenese do zpětné vazby Zobrazit