Zavřít sázku

Winmasters

Obnoveno : 17.12.2021
500 Kč
Bonus
500 Kč
Bonus
Zpětná vazba: 
Přidat zpětnou vazbu
Stížnosti:
1 / 5 / 4
Přidat stížnost

Silné stránky Winmasters

 • Zajímavé, originální akce
 • Možnost „Vytvořit sázku“ k dispozici (můžete si vytvořit vlastní sázku)
 • Tiket můžete vyhrát i se ztraceným výběrem | || 554

Puncte slabe Winmasters

 • Zvýšená minimální částka při výběrech
 • Málo přímých přenosů
 • Obtížné podmínky fungování registračního bonusu
 • Probleme la verificarea contului sau cu blocarea contului
Online sázková kancelář s licencí v Česká republika
Kompletní průvodce podáním první sázky

Šance - dobré

V prosinci 2016 to šlo na nižší marži, takže od té doby jsou kurzy lepší než v minulosti.

Zjistěte, které sázkové kanceláře jsou nejlepší z hlediska kurzů, ale také pozice bookmakera v této hierarchii přístupem hodnocení online sázkových kanceláří na základě kurzů.

Celkově tento dům || 628

Fotbal

Ve fotbale je marže 5–5,5 % v hlavních ligách, jako je La Liga, Premier League, Bundesliga nebo Serie A.

Stejně jako v případě jiných online sázkových kanceláří v Česká republika je zisková marže ve středních ligách, jako je liga I, vyšší než v hlavních ligách, přibližně 7 %.

U sázení na gól je ve všech případech ziskové rozpětí vyšší než u sázení na konečný výsledek (1, x, 2).

Tenis

La tenis marja de profit este mai mare decat la fotbal, in unele cazuri depasind si 9%.

Basketbal

Ve velkých basketbalových soutěžích je zisková marže podobná ziskové marži velkých fotbalových soutěží, takže kolem 5–6 %. | || 636 = == Jak byla vypočítána marže

Cum a fost calculata marja.

Předzápas - střední nabídka sázek

Pokud vás zajímají pouze hlavní sporty a základní možnosti sázení, je tento operátor dobrou volbou. Pokud máte zájem o pokročilejší možnosti, v Česká republika existují lepší alternativy.hierarchie přístupu

Afla care sunt cele mai bune case de pariuri din punctul de vedere al ofertei de pariuri pre-meci, dar si pozitia casei de pariuri in aceasta ierarhie accesand hodnocení online bookmakera na základě nabídky sportovních sázek.

Minimální vklad

Minimální částka, která může být Sázka na sázkový kupón je 0,2 EUR nebo ekvivalent této částky v měně vašeho účtu

Handicapové sázení

 • Evropa Handicap – Ano
 • Asijský handicap – Ano
 • Asijské součty – Ano

Sázení na fotbal Winmasters

Na významných událostech, jako je Liga mistrů , Evropská liga, nejvyšší domácí šampionáty (Primera Division, Premier League, Serie A, Bundesliga atd.) je nabídka sázek slabší než u jiných operátorů. Nechybí však hlavní sázky: kurz na zápas, dvojitá šance, celkový počet gólů, handicapové sázky, správné skóre, přestávka / finále, výsledek prvního poločasu, první gól a další.

Je třeba poznamenat, že jako Upozorňoval jsem v předchozí podkapitole, tento operátor nabízí asijské handicapy a asijské součty. Včetně každého poločasu. ATP Paříž, tato sázková kancelář nabízí pouze 4 možnosti sázení. možnosti sázení, ale na většině šampionátů máme v nabídce pouze 1-2 možnosti.

Pariuri winmasters pe tenis

Oferta de pariuri la tenis este una modesta, la momentul in care s-a facut aceasta analiza, la un meci foarte important de la turneul ATP Paris, aceasta casa de pariuri are in oferta doar 4 optiuni de pariere.

Pariuri winmasters pe hochei

La meciurile din NHL din oferta de pariere fac parte in jur de 45 de optiuni de pariere, insa la majoritatea campionatelor nu avem decat 1-2 optiuni in oferta.

Winmasters Basketball Betting

La unele meciuri din NBA Winmasters ofera in jur de 35 de optiuni de pariere, iar la meciurile din campionatul Spaniei peste 40. La alte campionate si competitii oferta este modesta.

Systémy sázení

Kromě jednoduchých a vícenásobných sázek vám tato sázková kancelář také dává možnost hrát systémy

Kromě toho můžete hrát základní tikety. Chcete-li vybrat předpověď jako základ, musíte stisknout znak "B" vedle ní. Můžete vybrat více základen. Nakonec si musíte vybrat systém, se kterým chcete zkombinovat základy.

Speciální možnosti

Vyplacení” sau optiunea “Inchide Pariul" – Není k dispozici.

Nabídka live sázek - skromná

Live sázková platforma nedosahuje úrovně jiných online sázkových kanceláří v Česká republika.

Zjistěte, které jsou nejlepší sázkové kanceláře z hlediska nabídky live sázení, ale také pozice bookmaker v této hierarchii přístupem hodnocení online sázkových kanceláří na základě nabídky live sázení.

Jako možnosti sázení pro live sázení nabídka většinou zahrnuje základní sázení, včetně asijského sázení.

Živé přenosy

Není k dispozici. 692

Grafica si statistici

In timp ce pariati live aveti posibilitatea de a verifica statisticile meciului, avand totodata la dispozitie si o reprezentare grafica a desfasurarii meciului.

Kalendář live sázení

Máte také k dispozici kalendář živých událostí, kde můžete zkontrolovat, které události budou k dispozici pro živé sázení podle dne.

Optiunea de a adauga la favorite

Pokud jste v pouze určité zápasy, můžete je označit, abyste je měli vždy v plánu.

Speciální možnosti

Možnost “ Vyplacení | || 700 = == „nebo“” sau “ Uzavřená sázka ”- Není k dispozici.

Silné stránky:
Ve srovnání s jinými sázkovými kancelářemi nic takového neexistuje
Slabé stránky:
Největší zloději na trhu. Stejně jako v předchozí zpětné vazbě jsem na svém účtu našel několik karet, ze kterých jsem nikdy neprováděl vklady, a když jsem vybíral, požádali mě, abych jim poslal důkazy o těch kartách, které nebyly moje. Zavřel jsem svůj nouzový účet. Hledejte všemožné důvody, proč neplatit, a neplatit. Měli jsme nějaké ok výběry, zaplacené, ale počínaje druhou polovinou roku 2021 je to škoda. Nechápu, šéfové nutí operátory neplatit, protože jen v rodinné firmě tahají všichni za jedno jho. Uvědomuji si, že pracovní sezení se zaměřují na „způsoby, jak okrádat a podvádět hráče“. Mám přátele s podobnými problémy, kteří si stěžovali, ale dodrželi své sliby. V normální zemi by měl být respektován právní stát.
Silné stránky:
Lepší a častější nabídky než jiné sázkové kanceláře. Sázky zdarma dávám častěji a i nabídka registrace se mi zdála lepší. Každý víkend mají také roztočení zdarma a nyní u příležitosti eura 2020 měli dokonce řadu atraktivních nabídek s bonusy, sázkami zdarma a roztočeními zdarma.
Slabé stránky:
Vše mimo nabídky: stránka a mobilní aplikace jsou pod jakoukoli kritikou, velmi často padá, uživatele odstraňuji z účtu někdy 10krát za minutu bez důvodu, byly dny, kdy nebylo možné vsadit a 30-40 minut. Často jste vyřazeni i při sestavování tiketu a výběry se samozřejmě neukládají. Je to plné výrazových chyb, neúplných slov nebo vlastně špatně napsaných všude po webu a aplikaci, jako by to udělali nějací amatéři pro laciný trik. Trapná zákaznická podpora: mají možnost chatu, kam se ŽÁDNÝ agent NIKDY NESPOJÍ. Na mail odpovídají za pár desítek minut nebo pár hodin, ale musíte si s nimi vyměnit alespoň 4-5 emailů, dokud něco nevyřešíte. Neznají svá vlastní pravidla ani podmínky. Velmi často se bonusy a zejména sázky zdarma negenerují správně a nelze je použít podle VOP, a když problém vznesete na podporu, po hodinách a několika změněných e-mailech, ve kterých se vás agenti snaží přesvědčit, že nevíte jak pro vsazení, nebo jelikož je sázka nějak omezena podle TC, dostanete od nich nápravu až poté, co jim dáte screenshoty z jejich vlastního TC, abyste je přesvědčili, že je to pro ně problém. Totéž platí pro výběry. Musíte bojovat se dny, než peníze dostanete, s opakovanými pokusy o výběr, které se postupně ruší, a s e-maily, ve kterých vás stále žádají o další dokument a další dokument, každý postupně, které pak schválí, protože když znovu -pokus o odstoupení za účelem nalezení jiného důvodu ke zrušení. Jejich zaměstnanci neznají základní funkce webu nebo aplikace a když máte problém s volnou sázkou, která není k dispozici, navrhnou vám změnit výši sázky tak, aby odpovídala bezplatné sázce, i když by to tak být nemělo. hotovo, protože sázky zdarma se ve skutečnosti objevují jako samostatné možnosti sázení. Velmi málo možností pro živé sledování sportovních událostí a s velmi dlouhým zpožděním. Poněkud atraktivnější nabídky nemohou kompenzovat technické problémy, neschopnost a/nebo špatnou vůli, které projevují. Každý evidentně chce vydělat peníze a má zájem uživatele frustrovat, aby se cítil nucen vložit více peněz na náhradu ztrát, ale máte dojem levného účtování.
Silné stránky:
Tato zpětná vazba byla přenesena administrátorem ze sekce Stížnosti. Uživatel nezmínil žádné pozitivní aspekty
Slabé stránky:
více než 1 rok od doby, kdy mám winmasters účet, jsem vkládal pouze vklady bez výběrů, při prvním výběru mě to vyžaduje fotky na kartě, která není moje a ze které jsem nikdy nevložil peníze. je způsob odmítnutí výběru s tím, že jste neposlali dokument k ověření vašeho účtu. Zkontroloval jsem možnosti výběru karty, na které chcete provést transakci, tato karta se nezobrazuje, pouze v historii vkladů, ale po výběru se již tato karta neobjevuje, se všemi těmito důkazy zveřejním jejich způsob klamání a Podám trestní oznámení .. Upozorňuji, že tu kartu nemám a nikdo neměl přístup k mému online účtu. Přijdete o spoustu klientů, protože svůj problém zveřejním na všech sociálních sítích, pokud mi nedáte řešení a půjdu k soudu a vymoci desetinásobek vámi vyrobené pahuby
Nejdůležitější:
❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤
Silné stránky:
Bratři v kasinu jsou silou ano žhavému plameňákovi za 4 lei A 10 lei zaplatí miliardu, pokud máte na účtu částku 1000, vyděláte peníze, ale škoda, že nedávám a peníze jsem měl tuhle nelibost pozitivní nemám jim jak dát lepší demo 😄👍
Slabé stránky:
Ahoj lidi, právě jsem měl nepříjemnosti abych se vypořádal s tímto webem moje rada pro ty, kteří se rozhodnou vzít v úvahu to nejlepší jeden týden jsem bojoval o získání svých vydělaných peněz tj. 2900 Kča stále mě pařili tím, že se schovávají za oponou a podle interních předpisů jsou pouze pro ně lichváři s doklady jsem právě těmto hlupákům uzavřel účet a chci aby jim vzali lízátka na výměnu příboru zdravím všechny sázkaře nedoporučuji všichni jsou zloději ale všichni jsou trapní
Všechny recenze sázkových kanceláří Winmasters (17)

Winmasters bonusy

100% bonus až do výše 500 lei na první vklad
 • Winmasters nabízí 100% bonus až do výše 500 Kčpři registraci účtu.
 • Chcete-li získat bonus vy musí provést vklad ve výši alespoň 75 lei a první bonus bude k dispozici na účtu. To se rovná 30 % z částky prvního provedeného vkladu 1055
 • Imediat după ce suma depunerii a fost rulată de 0.5 ori, vei primi al doilea pariu gratuit in valoare de 20% din suma primei depuneri.
 • Apoi, dupa ce rulezi depunerea de 1.5 ori, vei primi al treilea pariu gratuit in valoare de 20% din suma primei depuneri.
 • Poté, co provedete vklad 3x, obdržíte čtvrtou sázku zdarma v hodnotě 20 % z částky prvního provedeného vkladu.
 • Poté, co provedete vklad 5krát, získáte novou sázku zdarma v hodnotě 20 % z částky prvního provedeného vkladu.
 • Tyto požadavky na převrácení lze splnit do 60 dnů od vkladu.
 • Sázky zdarma lze vsadit na jednotlivé nebo kombinované události s minimálním kurzem 1,01, ale zisk je omezen na 5násobek jeho hodnoty. Příklad – pokud získáte sázku zdarma ve výši 20 Kč, můžete vyhrát maximálně 100 Kč.

POZNÁMKA: Aby zákazník získal 2., 3., 4. nebo 5. sázku zdarma z uvítací nabídky, musí nejprve použít jakoukoli jinou volnou sázku dostupnou na jeho účtu, získanou jako výsledek jiné nabídky.

100% bonus až do výše 500 lei na první vklad

 • Winmasters nabízí 100% bonus až do výše 500 Kčpři registraci účtu.
 • Chcete-li získat bonus vy musí provést vklad ve výši alespoň 75 lei a první bonus bude k dispozici na účtu. To se rovná 30 % částky prvního vkladu.
 • Okamžitě po 0,5násobném přetočení částky vkladu obdržíte druhou bezplatnou sázku v hodnotě 20 % z částky prvního vkladu. 1072
 • Apoi, dupa ce rulezi depunerea de 1.5 ori, vei primi al treilea pariu gratuit in valoare de 20% din suma primei depuneri.
 • Poté, co provedete vklad 3krát, získáte čtvrtou sázku zdarma v hodnotě 20 % z částky prvního provedeného vkladu.
 • Poté, co provedete vklad 5krát, získáte novou sázku zdarma v hodnotě 20 % z částky prvního provedeného vkladu.
 • Tyto požadavky na převrácení lze splnit do 60 dnů od vkladu.
 • Sázky zdarma lze vsadit na jednotlivé nebo kombinované události s minimálním kurzem 1,01, ale zisk je omezen na 5násobek jeho hodnoty. Příklad – pokud získáte bezplatnou sázku 20 Kč, můžete vyhrát maximálně 100 Kč.

POZNÁMKA: Aby zákazník mohl získat 2., 3., 4. nebo 5. sázku zdarma z uvítací nabídky, musí nejprve použít jakoukoli jinou sázku zdarma dostupnou na jeho účtu, získanou jako výsledek jiné nabídky.

O sázkové kanceláři

Winmasters je ochranná známka společnosti WM Interactive Limited, společnosti registrované na Maltě dne 15. května 2014.

Winmasters je jedna z prvních online sázkových kanceláří, která získala online licenci v Česká republika. Produkt je v plném vývoji, ale objektivně se v tuto chvíli nemůže zařadit mezi špičku online operátorů v Česká republika. Sportovní nabídka je poměrně dobrá, v nabídce sázek má většinu sportů, ale je pod špičkou operátorů co do rozmanitosti a hodnoty, stejně jako v případě Live sázení. Rozhraní stránky je přátelské, snadno se používá

Winmasters Bookmaker má zajímavé akce, ale existuje online sázkových kanceláří v Česká republika péče Jsem mnohem lepší v tomto ohledu

Minimální vklad u Winmasters je 40 Kč. Více podrobností o každém způsobu vkladu, ale i výběru najdete v recenzi na této stránce.

Na stránku winmasters.ro lze také přistupovat z mobilního telefonu prostřednictvím dvou aplikací:

 • Aplikace pro Android – můžete si ji stáhnout na stránce a poté nainstalovat do telefonu nebo tablet
 • Aplikace pro iOS – můžete si ji stáhnout z AppStore

Pokud jde o dostupné způsoby kontaktu, agentura Winmasters nabízí všechny standardní způsoby, jak se dostat do kontaktu s jednou z agentur od zákazníka Vztahy - live chat, telefon, mail.

Winmasters: oficiální stránka

Rozhraní stránky Winmasters je přátelské, snadno použitelné. bílá, černá a šedá stránka, ale bonusy a promo akce se nám objevují v živé barevné paletě, ve které převládá červená.

Culorile predominante ale site-ului alb, negru si gri, dar bonusurile si promotiile ne apar in cale intr-o paleta de culori vii, in care predomina rosul. 

V liště menu vlevo máte kompletní seznam sportů, na které můžete sázet. V nabídce Winmasters je přes 25 sportů a přilehlých sázkových oblastí, což je pozoruhodná věc. V nabídce jsou samozřejmě nejoblíbenější sporty, na které sázíte, jako je fotbal a tenis, ale také události z méně populárních sportů v Česká republika, jako je golf nebo kriket, ale také události z politiky nebo zábavy. Všiml jsem si, že nabídka E-sports je na Winmasters velmi dobře zastoupena

Kliknutím na některý z dostupných sportů zobrazíte všechny dostupné možnosti sázení. V zápase Premier League jsem například objevil řadu asi 200 možností sázení.hlavní, vedle tlačítka „Sport“.

Butonul de “pariuri live” se gaseste la loc de cinste, in bara de meniu orizontala de pe pagina principala, langa butonul “Sporturi”. 

Winmasters: Otevření a ověření vašeho účtu

Otevření účtu Winmasters je jednoduchá operace, postup je velmi intuitivní.

 • Proces začíná kliknutím na červeně zbarvené tlačítko „Registrace“ v pravé horní části stránky;

Údaje potřebné k otevření účtu Winmasters

Detalii cont:

 • Uživatelské jméno;

 • Heslo – skládající se alespoň z osmi znaků;

 • Kontrola hesla;

 • E-mailová adresa .

 • Mobilní telefon

Osobní údaje:

 • Jméno a příjmení;

 • Datum narození;

 • Země ;

 • Adresa a PSČ;

 • CNP;

 • Přijímám smluvní podmínky;

 • Klikněte na "Registrovat". || 1146 = == Před podáním první sázky si nezapomeňte přečíst pravidla hry.

Nu uitati sa cititi regulamentul de joc inainte de a plasa primul pariu. 

Ověření účtu Winmasters

Účet sázení Winmasters musí být ověřen do 30 dnů od registrace.

Proces ověření účtu Winmasters se skládá z:

 • Ověření e-mailové adresy přístupem k ověřovacímu odkazu;
 • Odeslání elektronické kopie identity listiny (v části „Můj účet“, „ Nahrajte ověřovací dokumenty”) a obdržíte potvrzení o ověření e-mailem

Winmasters: Bonusy a akce

La capitolul bonusuri si promotii, Winmasters are o oferta interesanta pentru pariurile sportive. In afara bonusului de bun venit, de 110%, exista cateva promotii originale, bine tintite. Datorita lor, poti obtine marire de cota de pana la 60% in functie de numarul de meciuri pe care il ai pe bilet, sau poti adauga meciuri pe bilet in timpul desfasurarii evenimentelor deja existente pe bilet.

Typy bonusů Winmasters

 • Bonus za registraci
 • Extra kumulované výhry ze sázek
 • Pulzní sázka
 • Plusové sázky | || 1167

Sectiunea de promotii este foarte vizibila pe site, se afla in bara de meniu principala, dar si in partea din dreapta a paginii. Atunci cand alegeti  un bonus sau o promotie, cititi cu atentie termenii si conditiile ale acestora, pentru a nu avea surprize neplacute cu indeplinirea cerintelor de rulaj pentru finalizare. 

Winmasters: Vklady a výběry

Jakmile si vytvoříte svůj sázkový účet Winmasters, můžete začít vytvářet a vybírat prostředky na svůj účet a z něj.

Jak provést vklad Winmasters

 • Přihlaste se ke svému účtu Winmasters;

 • Vyberte tlačítko „Odeslat“ v pravé horní části hlavní stránky. | 1181

 • Alege una din metodele de depunere si da click pe aceasta. Este important sa stii ca pentru prima depunere cu cardul este necesara inregistrarea acestuia.


Cum se efectueaza o retragere la Winmasters

 • Retragerile se pot face doar din Contul Meu sectiunea “Retragere”;

 • Esti transferat la metoda pe care ai utilizat-o pentru a depune;

 • Completati datele cerute si validati cererea.

Winmasters nabízí dostatečný počet možností jak pro vklad, tak pro výběr peněžních částek z účtu sázkaře.

Minimální částka, kterou lze pomocí karty vložit, je 20 lei, což je částka dostupná pro sázkaře na začátku cesty. Minimální částka, kterou lze vybrat, je také 80 lei.

Najít zde, podrobně analyzováno, všechny způsoby vkladu a výběru ve Winmasters i mimo ně sázkařský účet.

Winmasters: mobilní verze a aplikace

Na stránku winmasters.ro lze také přistupovat z mobilu prostřednictvím dvou aplikací:

 • aplicatie de Android - o poti descarca de pe site si apoi instala in telefonul sau tableta ta;

 • Aplikace pro iOS – můžete si ji stáhnout přímo z obchodu AppStore

Obě aplikace jsou zdarma

Mobilní sázkové aplikace Winmasters: Silné stránky

 • Můžete vsadit více než 24 000 sázek na více než 25 sportovních kategorií;

 • Máte na dosah asi 5 000 živých sázek denně; | || 1207

 • Aplicatia de pariuri sportive este comuna cu cea de cazino;

 • Máte Rychlé sázky, Cash-Out, Pulzní sázku, BetPlus a další moderní zařízení;


Winmast Mobile Aplikace pro sázení ers: oblasti pro zlepšení

 • Nenabízí ŽIVÉ přenosy z velkých sportovních událostí;

 • Někdy může být stránka, na které se nacházíte, dočasně zablokována.

Winmasters: zákazník vztahy

 • Telefon: 0316 300 393 (Číslo s běžnou sazbou, volatelné z jakékoli sítě, v zemi nebo v zahraničí).

Podpora je k dispozici denně v rumunštině , od pondělí do neděle, od 09:00 do 23:00.

rumunština e-mailová podpora je k dispozici denně od pondělí do neděle od 9:00 do 23:00 sedm dní v týdnu od 9:00 do 22:00 : 00 - 22: 00.

Asistența e-mail internațională, în limba engleză, este disponibilă șapte zile pe săptămână între orele 09:00 - 22:00.

 • Chat Live

Asistenţa Live Chat în limba română este disponibilă zilnic, de luni până duminică, între orele 10:00 - 22:00.

Pokud máte stížnost u online sázkové kanceláře Winmasters, poskytněte nám prosím více podrobností. v sekci komentářů níže a my se spojíme se zástupci sázkové kanceláře, abychom se pokusili vyřešit váš problém.

Zaslal:

NicPopescu
NicPopescu
Správce webu

Otázky a odpovědi

🤩 Jak se mohu zaregistrovat do Winmasters?

Snadná operace otevření účtu Winmasters. Tento speciální článek zkoumá každý krok vytvoření účtu Winmasters, od otevření a kontroly vašeho účtu až po způsoby vkládání a vybírání prostředků z vašeho sázkařského účtu. || | 1306 == = 🤓 Jak mohu vsadit na Winmasters? || Česky 1311

🤓 Cum pariez la Winmasters?

Dupa operatiunile pentru deschiderea contului este necesara depunerea fondurilor in cont pentru a putea plasa primul pariu la Winmasters. Inainte de orice plasare a vreunui pariu, nu uitati de importanta managementului banilor si de o strategie potrivita de pariere, pentru ca parierea presupune o planificare riguroasa a fondurilor lunare destinate pariurilor sportive. Aveti  zde Všechny informace, které potřebujete, abyste mohli začít sázet na Winmasters. || Česky 1320

📱 Cum descarc pe telefon aplicatiile mobile Winmasters?

Instalarea aplicațiilor de pariuri Winmasters pe iOS

Daca aveti un telefon Iphone sau un Ipad, atunci aplicațiile pot descărcate direct din AppStore. Intri acolo, scrii numele casei de pariuri, iar aplicația va apărea prima în listă. Intri pe aplicatia Winmasters si o instalezi simplu, ca pe orice altă aplicație.

Instalare aplicații pariuri Winmasters pe Android

Pentru un dispozitiv mobil Android, este necesar sa intri in browserul telefonului sau a tabletei pe site-ul Winmasters, iar de pe pagina principală vei fi invitat să descarci aplicatia de pariuri. Desi exista magazinul Google Play, acesta nu poate da acces catre o aplicație de pariuri sportive deoarece Google nu permite acest lucru. De aceea, aplicatia poate fi descarcata doar de pe site-ul Winmasters

💰 Jak mohu vybrat výhry z Winmasters? || English 1340

Winmasters ofera un numar decent de metode de retragere, iar suma minima pe care o poti retrage este de 80 de lei. Nu uitati sa folositi pentru retragerea de fonduri, in principiu, aceeasi metoda pe care ati folosit-o la depunere. Gasesti, in  tomto článku najdete všechny způsoby výběru výher z vašeho sázkařského účtu Winmasters.

Vklady a výběry

Způsob platby
Minimum
Maximum
Provize | || 1378
Timp procesare
Transfer bancar
250 Kč
45 000 Kč
0 %
3-5 dní
Mastercard
40 Kč
9000 Kč
0 %
Okamžitý
Neteller
40 Kč
9000 Kč
0 %
Okamžitý
Paysafecard
40 Kč
9000 Kč
0 %
Okamžitý
Skrill
40 Kč
9000 Kč
0 %
Okamžitý
Visa Electron
40 Kč
9000 Kč
0 %
Okamžitý
Visa
40 Kč
9000 Kč
0 %
Okamžitý
Transfer bancar
Mastercard
Minimum
250 Kč
Maxim
45000 Kč
Provize
0 %
Doba zpracování
3–5 dní
Minimum
40 Kč
Maximum
9000 Kč
Provize
0 %
Doba zpracování
Okamžitě
Neteller
Paysafecard
Minimum
40 Kč
Maxim
9000 Kč
Provize
0 %
Doba zpracování | || 1637
Instant
Minimum
40 Kč
Maxim
9000 Kč
Provize | || 1657
0%
Doba zpracování
Okamžité
Skrill
Visa Electron
Minimum
40 Kč
Maximum
9000 Kč
Provize
0 %
Doba zpracování
Okamžitě
Minimální
40 Kč
Maxim
9000 Kč
Provize
0 %
Timp procesare
Okamžitě
Visa
Minimum
40 Kč
Maximální
9000 Kč
Comision
0 %
Doba zpracování
Okamžitě
Způsob platby
Minimum
Ma xim
Provize
Doba zpracování
Transfer bancar
80 Kč
9000 Kč
0 %
3-6 dní
Mastercard
70 Kč
5000 Kč
0 %
3-5 dní
Neteller
80 Kč
9000 Kč
0 %
12-24 hodin
Skrill
80 Kč
9000 Kč
0 %
12-24 hodin
Visa Electron
80 Kč
9000 Kč
0 %
3-5 dní
Visa
80 Kč
9000 Kč
0 %
3-5 dní
Transfer bancar
Mastercard
Minimum
80 Kč
Maxim
9000 Kč
Provize
0 %
Doba zpracování
3–6 dní
Minimum
70 Kč
Maximum
5 000 Kč
Provize
0 %
Doba zpracování
3–5 dní
Neteller
Skrill
Minimum
80 Kč
Maxim
9 000 Kč
Provize
0 %
Doba zpracování
12–24 hodin
Minimum
80 Kč
Maximum
9000 Kč
Provize
0 %
Doba zpracování
12–24 hodin
Visa Electron
Visa
Minimum
80 Kč
Maxim
9 000 Kč
Provize
0 %
Doba zpracování
3-5 zile
Minimum
80 Kč
Maximum
9000 Kč
Provize
0 %
Doba zpracování
3–5 dní

Podpora Winmasters

0316 300 393
Pracovní doba: pondělí až neděle, od 9:00 do 23:00
Obecné dotazy
Průměrná doba odezvy 1 den
[e-mail chráněný]. || | 2159
Live chat
Pracovní doba: pondělí až neděle od 09:00 do 22:00

Mobilní aplikace

 • IOS
 • Android
 • Mobilní verze webu
Hodnocení hodnocení:0 / 5
Hodnocení:
Bohužel většina sázkařů zanechává recenze, až když jsou nespokojeni. Vyplňte prosím pozitivní zpětnou vazbu, nejen negativní zpětnou vazbu, aby byla vaše recenze co nejobjektivnější. Jsme si jisti, že sázkové kanceláři Winmasters můžete říci dobré i špatné věci.
Prosím přečtěte si pravidla před odesláním stížnosti. Přijímáme stížnosti pouze pro sázkové kanceláře s licencí v Česká republika.
Komentáře
49
Komentář přenesen ze sekce stížností
Dobrý večer!! Prostě mě tato agentura ukradla... Vložil jsem 800 Kč, poté, co jsem vyhrál několik sázek, mi zadrželi výhru s tím, že jsem sázal na částky vyšší než počáteční vklad
Komentář přenesen ze sekce stížností
V datech ze dne 23. 12. 2019 la ve 18:18 jsem vsadil 480 ronů na ruletu, z toho 120 ronů na číslo 26. Když je výherní číslo 26, čekám na částku 120 Kčx 35 = 4200 ronů. Uvedenou částku jsem bohužel neobdržel, protože sázka byla zamítnuta. Kdo odmítl sázku a proč? Mohu prokázat, že mé internetové připojení bylo v době incidentu velmi dobré a bez problémů. ), mohl jsem vsadit 480 Kčz právě vložené částky, získal jsem výherní číslo 26 se 120 Kč. Očekával jsem, že dostanu peníze, ale byl jsem ohromen, když jsem zjistil, že sázka byla zamítnuta. Proč? Pomůže mi někdo získat výhru? Dík!

Povestea incaodata pe scurt: Am facut o depunere de 500 ron, am intrat pe ruleta in urmatorul minut(18:18PM), am putut sa pariez 480 ron din suma abia depusa, mi-a iesit un numar castigator, 26 cu 120 ron. Ma asteptam sa primesc banii dar cu stupoare am aflat ca pariul a fost respins. De ce? Ma poate ajuta cineva sa primesc castigul? Multumesc!
ahoj
mohl by mi někdo říct rozdíl mezi ziskovou marží a ziskovou marží zápasu?
Viděl jsem, že existují 2 různé hodnoty
tato odpověď
paní
V příloze naleznete příklad, jak vypočítat ziskovou marži u sázkové kanceláře Winmasters.
Abychom byli co nejobjektivnější, vybrali jsme jako hodnotu zápasy hlavní ligy i zápasy střední ligy. Mnoho sázkových kanceláří nabízí lepší kurzy pro hlavní ligy, ale pro menší ligy nabízejí nižší kurzy. Proto jsme brali v úvahu jak důležité, tak nejméně důležité ligy.
Vypočítal jsem ziskovou marži sázkové kanceláře pro každý zápas na tomto seznamu. To by byla zisková marže na zápas.
Na konci najdete průměrnou ziskovou marži - zde jsme zprůměrovali všechny ziskové marže / shodu v analýze. V zásadě máte ziskovou marži na zápas a průměrnou ziskovou marži na všechny zápasy.
Komentář byl upraven
pak mi můžete říct, jak vypočítat kvótu?
například:
při zápase astra - hvězda

cum calculezi cota?
jaké ziskové rozpětí se bere v úvahu?
ziskové rozpětí nebo shodné ziskové rozpětí?
Dobrý den, můžete nám prosím uvést konkrétní příklad? Kde jste našli ziskovou marži / ziskovou marži zápasu?
příklad:
Osasuna – Barcelona
1
X
2
13:00
7,00
1,20
kurz: nad / pod
P 2,5
S 2,5
1,40
3,10
Zisková marže
5,311 – vypočteno při prvním kurzu
3,687 – vypočteno při kurzu výše / níže |1| 266
Marja de profit pe meci
4,499
4 499 je průměrná zisková marže pro tento zápas. (5 311 + 3 687) / 2 = 4 499
Marja de profit difera de la un tip de pariu la altul. La 1x2 poate fi in jur de 5, iar la un alt tip de pariu poate fi mult mai mica, sau mult mai mare. Depinde de meci si de campionat. Tocmai de aceea noi am prezentat atat marja de profit pentru 1x2, cat si pentru Peste/Sub. Sigur ca sunt multe alte tipuri de pariuri, dar le-am luat in considerare doar pe acestea pentru ca sunt cele mai intalnite si preferate de catre pariori.
mohl bych zjistit ziskovou marži u sázky "GG"?
opět záleží na zápase. Uveďte příklad zápasu z jejich nabídky a já vám pomohu spočítat.
řekněte mi, jestli se mýlím
1 / kurz = pravděpodobnost %
bere se v úvahu i ziskové rozpětí?
význam: kurz = ziskové rozpětí / pravděpodobnost
přesněji řečeno, zajímá mě, jakou ziskovou marži používám k výpočtu kurzu
marže ze sázky 1x2, marže ze sázky p nebo s 2,5
nebo marže vytvořená z průměru 2 marže?
dnešní zápas
swansea - liverpool
1x2
10,25
5,45
1,31 ||= 2872 = = jakou ziskovou marži to má?
ce marja de proft are?
gg: ano -2,05 ne 1,80
jakou ziskovou marži to má?
tato odpověď dak můžete mi pomoci || | 2876
mrs mult
Vezměme si konkrétní příklad:

Swansea - Liverpool
Oba týmy skórují: Ano (kurz 2,05), Ne (kurz 1,76)
Pro výpočet zisku z marže , provedeme následující výpočet: (1 / 2,05) * 100 + (1 / 1,76) * 100 = 105,5986696 %

Co je více než 100 % je zisková marže bookmakera pro typ sázky " Oba týmy skórují „v tomto zápase (Swansea – Liverpool). Proto je zisková marže pro oba týmy v zápase Swansea - Liverpool 105,5986696 - 100 = cca. 5,6 %
ok
můžete to pro mě udělat pro sázku 1x2 prosím
pro stejný zápas?
a pro sázku přes. pod 2,5 gólu stejný zápas ? | || 2950
te rog frumos
Pro 1x2 je kurz:
1 (kurz 10,25) - X (kurz 5,45) - 2 (kurz 1,31)

(1 / 10,25) * 100 + (1 / 5,45) * 100 + (1 / 1,31) * 100 = přibližně 104,44 %

Zisková marže pro 1x2 v tomto zápase je tedy 4,44 %

Kurz na více než / méně než 2,5 gólů jsou:
Více než 2,5 gólu (kurz 1,58) - Méně než 2,5 gólu (kurz 2,30)

(1 / 1,58) * 100 + (1 / 2,30) * 100 = přibližně 106,77 % || 2990

Asadar, marja de profit pentru Peste/Sub 2.5 goluri la acest meci este de 6.77%
děkuji za pomoc
ale neodpověděli jste na otázku
jak se počítá kvóta?
bere se v úvahu zisková marže?
Není to zohledněno, ale existuje mezi nimi přímá souvislost. Čím vyšší je zisková marže sázkové kanceláře, tím nižší je kurz. A naopak.
Zde je článek o tom, jak vypočítat kurzy: intelbet.ro/alegerea-editorului/cum-sunt-calculate-cotele-la-pariuri/
děkuji mnohokrát za pomoc
omluvte mě dak tiam rapit tempo
není to naštvané k neodpovídáte na mou otázku ohledně kvóty. díky moc
moc děkuji za všechny informace, které jste mi poskytli
dobrý den
prodej
Hezký den i tobě! Pokud máte stále dotazy, můžete nám kdykoli napsat.
Znovu vás obtěžuji
pokud chci zjistit ziskovou marži u sázky typu:
GM2 +
GG3 +
cum procedez
máte na mysli níže uvedenou možnost sázení?
dejte mi tiskovou obrazovku s možností sázení a kurzy pro každou možnost
NE
GM2 + hostitelé vstřelí alespoň 2 góly
GG3 + oba vstřelí alespoň 3 vstřelené góly
ale můžete mi také vysvětlit možnost vy ukázal mi- nebo ty
můžete si vzít příklad z celého zápasu swansea - liverpool

procházky
v případě celkových cílů musíte nastavit samostatné intervaly pro výpočet ziskové marže.
Příklad:
0-1 gól (kurz 4,50)
2+ goluri (cota 1.15)
Použijte výše uvedený vzorec a zjistěte ziskovou marži pro tuto kombinaci.
Další možné kombinace by byly: 0-2 góly a 3+. 0-3 góly a 4+ atd
Komentář byl upraven
ok
a pro GG3 +
skóre a alespoň 3 vstřelené góly?
v jakém intervalu se to bere?
v tomto případě je výpočet složitější - zkusme to opačným směrem: v čem by vám tento výpočet pomohl? možná najdeme jiné řešení vaší situace než tyto výpočty.
mohl byste mi podrobně popsat tento výpočet?
můžete mi říct, jak vypočítat ziskovou marži u sázky
GM2 +
hostitelé vstřelí minimálně 2 góly
prosím
je to poslední věc, kterou tě ​​stále stresuji
tahle rašple
👍
Nevím, jaké jsou všechny tyto typy sázek. Máte možnost, jako že domácí skórují pod 2 góly? Pokud máte tuto možnost, můžete vypočítat marži pomocí výše uvedeného vzorce.
můžete mi pomoci s otázkou?|| 3997
imi poti spune cum se calculeaza forma unei echipe in procente?
Komentář se přenese do zpětné vazby Arata
Komentář se přenese do zpětné vazby Zobrazit