Jak přidat stížnost sázejícímu

Naše hra je fair play. Případné spory mezi provozovatelem a zákazníkem se vždy snažíme vyřešit. Existují však některé typy stížností, které nemůžeme vzít v úvahu. Jde o stížnosti na nelegální provozovatele a spory o sázky, které neproběhly na regulovaných trzích.

Některé problémy mohou spadat mimo jurisdikci arbitrážní služby Legalbet. Zde je několik příkladů:

  • Výhry zrušené z důvodu podezření na nedodržení pravidel hry (domluvené zápasy)

  • Vklady nebo výběry z jiných než osobních účtů; || | 430

  • Câștiguri anulate din cauza încălcării regulilor operatorilor;

  • Omezení sázek a šancí. V tomto případě se však můžete podělit o svůj názor, který bude operátorem a ostatními uživateli zohledněn, ve kterém se domníváte, že byl operátor vůči vám nespravedlivý, a my se budeme snažit vám pomoci, ale samozřejmě nemůže nic slíbit.

Dacă tipul reclamatiei pe care vrei să o adaugi este listată mai sus, poți totuși să o adaugi în cazul în care consideri că operatorul a fost nedrept cu tine, iar noi vom face tot posibilul să te ajutăm, însă evident nu putem promite nimic. 

Důležité!

Doporučujeme, abyste se před podáním stížnosti obrátili na tým zákaznických služeb operátora a zjistili důvod rozhodnutí (se kterým nesouhlasíte). Až poté, co sami vyčerpáte všechny způsoby, kontaktujete přímo operátora, můžeme vaši reklamaci přijmout.

Vezměte prosím na vědomí, že reklamace budou brány v úvahu pouze v případě, že k situacím, na které si stěžujete, došlo nejpozději jeden měsíc před odesláním stížnosti.

Upozornění!

Te rugăm să iei în considerare faptul că Legalbet nu îți va cere niciodată parolele conturilor tale de pariuri. Toată munca depusă cu reclamatiile este efectuată de managerii noștri. Nimeni, cu excepția managerilor noștri nu este autorizat să soluționeze problemele cu operatorii în numele companiei noastre. Îți reamintim faptul că toate comunicările în legătură cu reclamatiile împotriva operatorilor sunt furnizate prin secțiunea de reclamatii și comentarii din această secțiune. Nu ne implicăm în probleme sau reclamatii prin alte căi existente pe alte pagini web sau mesaje private. Te rugăm, nu trimite mesaje private managerilor noștri, ei au fost instruiți să nu răspundă la astfel de mesaje.