Seznam stížností na Casa Pariurilor

Přijímáme stížnosti na online sázkové kanceláře týkající se následujících situací: opožděné výběry, nesprávně vyřízené sázky, zneužití blokace účtu, jakož i další porušení předpisů sázkových kanceláří. Neakceptujeme reklamace limitů účtu (limity vkladů nebo kurzů). Můžete zanechat zpětnou vazbu týkající se takových situací a bude zvážena bookmakerem nebo ostatními uživateli.

Přidat stížnost

Stížnosti 251

Jmenuji se Cristian Constantin a mám problém s výběrem částky z herního účtu. Podle toho, co jsem viděl níže, nejsem jediný. Zdá se, že seznam „spokojených“ se Sázkovnou je velmi dlouhý. Ale zpět k tématu: 13. listopadu jsem se pokusil vybrat ze svého účtu částku 3 100 Kč. Po chvíli při kontrole stavu zjistil, že výběr byl zamítnut. Po chvíli jsem to zkusil znovu a ... stejný výsledek. Šel jsem do chatu, abych problém objasnil, a bylo mi řečeno, že potřebují několik dokumentů ke kontrole herního účtu: prohlášení na vlastní odpovědnost, že jsem jediným uživatelem herního účtu (selfie), selfie s bílým listem na který má být napsáno datum otevření účtu a první částka, kterou jsem nakrmil a výpis z účtu (samozřejmě i selfie). Poslal jsem vše, co požadovali, načež se rozjel cirkus: obrázky ti nejsou dobré, nevyhovuje jim výpis (v srpnu a září jsem jim poslal další dva úryvky) .... Nakonec, když přijali prohlášení jsem s úlevným povzdechem, tvářící se, že mu nerozumím nebo ho neumím přečíst (abych identifikoval zdroj peněz !!!), "propagoval" v konečné fázi. Co znamená poslední krok? Čekání na telefonát od osoby u sázkové kanceláře. Čekal jsem 3 dny a ... žádné známky. Největší problém je, že se nemůžete dostat do kontaktu s těmi, kteří autorizují platby, jen přes chat nebo e-mail, kde vám sdělí, že musíte počkat, až vás „někdo“ kontaktuje! Jeden den, jeden měsíc, jeden rok. .. Volal jsem jim každý den, ale jediný výsledek byl ten, že jsem měl plné nervy.“ Je zajímavé, že vám nikdo nebrání vložit nějaké peníze, ale když jde o výběry...zajímá ji zdroj těch částky. Možná máme všichni tetu Tamaru. Nakonec budu doufat, že mi pomůžete.
Dobrý večer! Mám vytvořený a ověřený účet u sázkové kanceláře. Od července do současnosti jsem vložil přibližně 220 000 lei. V srpnu jsme v agentuře provedli výběr 45 000 lei, který byl bez problémů schválen, účet byl validován. Tento měsíc, září, se mi podařilo vyhrát, hrát živé zápasy v basketbalu a házené a dosáhnout bilance asi 850 000 lei. Po tomto zisku jsem se pokusil vybrat své peníze prostřednictvím výběrů po 45 000 lei (maximální povolený / výběr), ale všechny požadované výběry byly zamítnuty. Přestože byl účet již dříve validován a byly provedeny výběry, byl jsem požádán o mnoho dokumentů pro dodatečné ověření (newsletter, selfie, výpisy, výpis z účtu, karta). Všechny tyto dokumenty jsem odeslal, bylo mi zasláno, že byly přijaty a schváleny a nyní čekám na videohovor přes viber. Požádal jsem ho, aby mě informoval o časovém intervalu nebo hodině, kdy toto ověření provést pomocí videohovoru, abych si splnil svůj rozvrh, protože mám práci, mám rodinu, jsou další věci k řešení a toto ověření pomocí videohovoru nemohu provést kdykoli a kdekoli. Peníze mám stále zablokované a nemohu je vybrat. Když jsem v předchozích měsících vložil celkem přes 200 000 lei, proč jsem nebyl požádán o žádné dokumenty?!?! Nyní, když se mi podařilo vydělat velkou sumu, bylo po mně požadováno mnoho dokumentů, poslal jsem je úplně všechny, a přesto nemohu vybrat. Jsou peníze vydělané na živých basketbalových a házenkářských zápasech po celém světě (Itálie, Španělsko, Filipíny atd.) Co mi navrhujete udělat? Mám podniknout právní kroky? Jak mohu vybrat své peníze? Děkuju!
Dobrý den, přihlásil jsem se na svatbu 12. března tohoto roku a začal hrát. V posledních 3 týdnech jsem zkusil vsadit větší částky na zápas dne a vyhrál jsem 90 %. Vsadil jsem 2670 na zápas 26.07 Craiova vs Dinamo s kurzem 2.2 a vyhrál jsem 5881, poté jsem vsadil 5080 na zápas 2.08 na Dinamo Bukurešť vs Clinceni s kurzem 3.45 a vyhrál jsem 175 na 9. zápas od 04.08 Spartak Moskva vs Benfica s kurzem 2,42 a znovu jsem vyhrál 21780. 11.08 jsem v zápase Chelsea vs Villarreal vsadil s kurzem 3,8, že to bude rovných 12500 a znovu jsem vyhrál 47500. Při jakékoli události jsem přišel hnis z vítěze. Zkoušel jsem vsadit před začátkem zápasu 12.08 na zápas Partizan Bělehrad vs Soči stále nerozhodný s 11 000 Kč, ale sázka byla zamítnuta. Zápas začal a já jsem během zápasu remizoval mezi 1-3 tisíci Kčcelkem 8000 Kča stále jsem vyhrál 23610. Také jsem prohrál několik dobře srozumitelných tiketů, ale nakonec jsem měl zůstatek přes 88 000 Kč. Včera jsem zkusil vybrat méně než 10% peněz pouze 8000 Kča platba byla zamítnuta a peníze převedeny zpět na účet. Okamžitě mi přišel email, že potřebuji poslat úryvek, selfie a nainstalovat aplikaci viber pro podrobnější ověření. Nebyl jsem ve stresu, protože vím, že toto je postup a můj účet je již ověřený, vybral jsem peníze a 8. 7. 4700 Kča 11. 7. 5400 Kča vše proběhlo bez problému. Ani jsem nestihl zajít do banky požádat o výpis a z apriorního domu mi přišlo rozhodnutí, že můj účet je trvale uzavřen. Ani jsem neměl možnost zkontrolovat, že můj účet byl již uzavřen. Dostal jsem rozhodnutí, že můj účet byl uzavřen, protože ostatní lidé používali stejnou IP, co? Hraju sám nevím kdo a odkud hraje na stejné IP. V podstatě mi teď poslali email, že všechny zálohy, které byly provedeny cca 9000, mi chtějí poslat zpět a je to. Prosím, pokud mi můžete nějak pomoci, že jsem nikdy tolik nevydělával a když už nějak vydělám, tak mi bez skutečného důvodu s falešnými pohnutkami chtějí zabavit všechny vydělané peníze. A ještě jedna otázka, jak mohu hrát před téměř 6 měsíci a můj účet je identifikován a uzavřen jako podezřelý, ale až poté, co jsem vyhrál větší částku? Nemohu uvěřit, jak může bookmaker udělat něco takového... S úctou, Blenesi Aron
Dobrý večer, všiml jsem si, že u dvou bezrizikových sázek přijatých o sobotách a nedělích, po vkladech 250 Kčza den a podaných v Anglii s výhrou v eurech, jsem neobdržel zpět vsazené peníze, protože se objevující sázky vypršely. Četl jsem na stránce, kde jsou vypsané prohrané sázky podmínku, že události na tiketu končí do data expirace sázky. Tato podmínka se však NEOBJEVUJE v oficiálních podmínkách, které byly v posledních týdnech uvedeny na stránce nabídky Euro. Odkazy na tyto TC sázky jsou uvedeny níže. Nikde tato podmínka není zmíněna a je každopádně absurdní, dokonce i klamavé umožnit zákazníkům uzavřít sázku, která nemá fyzickou šanci skončit před jejím vypršením. Chápu, že sázka má datum vypršení platnosti, do kterého ji lze podat, ale pokud je možné ji umístit na událost, jak může vypršet, když událost probíhá? Na logice ale nakonec nezáleží, nejdůležitější je, že Podmínky promoakce tento aspekt NEZMĚNILY a zobrazení této podmínky se objeví až po podání sázky s nemožností mezitím částku vybrat , a to není v pořádku. Citace z TC: " Proveďte vklad alespoň 250 lei => můžete získat jeden z následujících bonusů: • 50% navýšení tiketu na tiket (minimální poplatek / výběr 1,5) + 100 roztočení zdarma (obratové podmínky x 20) ( 10 %) • 100 lei bezrizikové sázení na předzápasové zápasy (minimální kurz / výběr 1,5) + 100 roztočení zdarma (podmínky obratu x 20) (35 %) • 100 lei bezrizikové sázení na LIVE zápasy (minimální kurz / výběr 1,5 ) + 100 lei Cash Bonus (obratové podmínky x 20) (35 %) • 250 lei Bez rizika sázka na předzápasové nebo LIVE zápasy, žádné podmínky obratu (20 %) Účastníci této kampaně mohou těžit pouze z jedné ceny za den, určenou první vklad provedený v daný den a bonusy budou uděleny všem oprávněným zákazníkům, kteří v daný den splnili požadavky akce 6.1 Účastníkům, kteří splní podmínky této kampaně v kapitolách 4 a 5, pořadatelé udělí Živé Typ sázky bez rizika před zápasem, zvýšený kurz , roztočení zdarma a peněžní bonus. Zvýšený kurz – maximální sázka, se kterou lze bonus použít, se rovná vkladu v kategorii bonusu (20 % maximální sázka 60 lei, 30 % maximální sázka 120 lei, 50 % maximální sázka 250 lei) Sázky bez rizika i Zvýšené kurzy lze použít pouze pro výběry s minimální kvótou 1,5. Získaný hotovostní bonus lze převést na skutečné peníze po splnění požadavků na postup x 20. Výhry z roztočení zdarma lze uplatnit až po splnění požadavků na postupování x 20. Zatočení zdarma přijatá jako bonus lze použít pouze pro hry Playtech a Kajot. Hodnota roztočení zdarma je 0,5 Lei. Bonusy jsou udělovány v závislosti na výši provedeného vkladu. Všechny typy bonusů jsou platné 1 den po uplatnění (přijetí a převrácení).

Nedostal jsem peníze

Vyřešeno | || 1000

odvolání sázkové kanceláře

Vyřazeno jurisdikce
Dobrý den, 13.02.2021 jsem si také chtěl po téměř dlouhé době téměř 2 let vydělat peníze, jelikož je to téměř polovina toho, co je nyní. a od té doby začaly problémy kvůli tomu, že jsem v dubnu ztratil starý telefon, ztratil jsem i e-mailovou adresu a nepodařilo se mi ji obnovit a důležitost jsem tomu dal až 13.2. Informovali mě, že mi poslali e-mailem, co mám udělat, nevěděl jsem proč nepřijímám, po chvíli jsem si všiml, že to není nová adresa. Podařilo se mi změnit e-mailovou adresu. Dostal jsem email s tím, co jim mám poslat, abych mohl potvrdit svou identitu, bylo to tam napsáno a datum založení účtu. Zavolal jsem jim a řekl jim problém s telefonem a od doby, kdy jsem zakládal účet, dokud jsem nezměnil e-mailovou adresu, nemám žádné informace, paní ze zákaznické podpory mi řekla, abych to uvedl v e-mailu a bude to ok, po uvěření, že je problém vyřešen, jsem čekal 24 hodin na odpověď od nich, kteří přišli a zavolal jsem na zákaznickou podporu.výše první zálohy, vysvětlil jsem mu situaci i když jsem napsal prohlášení na bílém listu a udělal jsem si s ním selfie v ruce a řekl jsem mu, že je pro mě nemožné získat přístup k této e-mailové adrese, jeho odpověď je { Nemyslím si, že je tak těžké obnovit vaši e-mailovou adresu prostřednictvím otázky. Kde si vyžádám historii všech transakcí na mém účtu? nebo co můžu dělat dál? teď, když nemohu vybrat částku peněz, dosáhl jsem na svém účtu 15 000 lei.

Winmasters

Vyřešeno
Nahrát více