Seznam stížností na Fortunu

Přijímáme stížnosti na online sázkové kanceláře týkající se následujících situací: opožděné výběry, nesprávně vyřízené sázky, zneužití blokace účtu, jakož i další porušení předpisů sázkových kanceláří. Neakceptujeme reklamace limitů účtu (limity vkladů nebo kurzů). Můžete zanechat zpětnou vazbu týkající se takových situací a bude zvážena bookmakerem nebo ostatními uživateli.

Přidat stížnost

Nároky 36

Ahoj . Jmenuji se Simona a před pár dny jsem si otevřela svůj účet. Několikrát jsem vložil ze svého účtu paysafecard v celkové výši 1100 lei. Poslal jsem obrázek s bulletinem a přišel mi email, že obrázek není jasný a udělat ještě jeden, aby byly vidět všechny 4 rohy. Udělal jsem další a poslal. Mezitím jsem sázel a dostal jsem se na 14 tisíc. Chci upřesnit, že jsem nedostal žádný bonus. Opět mi přišel email, abych poslal selfie s bulletinem v ruce s mými osobními údaji z mého paysafe účtu s vklady na snahu. Odeslal jsem a 2. den jsem zavolal a bylo mi řečeno, že musím čekat 48 hodin. Čekal jsem a těch 48 hodin uběhlo a žádný email mi nepřišel a znovu jsem volal na zákaznickou linku a jeden pán mi řekl, že posílá zprávu a že dostanu email. Po hodině jsem byl v autě, volala mi paní a vlastně mi chvíli trvalo, než jsem jí řekl své uživatelské jméno cnp, že kdo hraje na můj účet, že když budu hrát sám, řekl jsem ano, protože to je pravda. Řeknu vám, na jakou sázku jsem vsadil... A jaký podíl jsem měl a v jaké výši se mi podařilo vyplatit. Zeptal se mě, proč to byl e-mail mého přítele, a řekl jsem mu, že jsem ho dal do jeho, protože jsem lépe znal jeho uživatelské jméno, protože jsem si nedávno vytvořil další a stále si ho nepamatuji, ale řekl jsem, že pokud bude problém, změním to to. Řekl, že ne a že je vše v pořádku, že dostanu email. Druhý den ráno, tedy dnes, jsem se probudil se zablokovaným účtem. A s e-mailem, ve kterém byl napsán váš účet, byl bez důvodu zablokován. Zavolal jsem zákaznický servis a zeptal se proč? Protože můj přítel hrál na můj účet. Zeptal jsem se ho, jak mohu odemknout svůj účet a on mi řekl, že to již není možné a uzavřel mi ho. A obdržel jsem e-mail, ve kterém mi bylo sděleno, že vás informujeme, že váš účet byl uzavřen podle předpisů kap. 2 čl. 3 a 7 a že činnost účtu byla zrušena a zaslat výpis z účtu k vrácení peněz jsem je vsadil. Znovu jsem jim zavolal a zeptal se, zda mohu dostat všechny peníze zpět, protože kdybych udělal něco špatně, nedostal bych nic zpět a odpověď byla, že můžete dostat pouze částku, kterou jste vložili a druhá částka byla uložena do státního rozpočtu a Zavřeno. Přečetl jsem si pravidla a nic jsem neporušil. Budu je žalovat. Vlastně mi ukradli peníze ...... Kdo někdy něco podobného zažil, zanechte prosím komentář. Stejně je budu žalovat, ale musíme být víc, abychom vyhráli.

Vstupenky ztracené kvůli zápasu Djokovič – Carreno Busta US Open 2020

Ahoj. Mám dva lístky, které jsou uvedeny jako ztracené kvůli Djokovičovu zápasu na US Open 2020, kdy byl diskvalifikován. Bet Victorie Djokovic obdržela kurz 1 u všech sázkových kanceláří kromě odmítnutí odpovědět na jakoukoli z mých žádostí o vyřešení problému. Prosím o pomoc při řešení problému. Dík.
Dobrý večer, hned od začátku chci, abyste věděli, že trpím velmi vážným zdravotním problémem, který mi extrémně ztěžuje cestování, proto hraji pouze online sázení. Provedl jsem vklad přes paysafe na webové stránce esfuna.ro, aniž bych věděl, že nebudu moci provést výběr stejným způsobem. Poté jsem měl možnost vybrat si část svých prostředků prostřednictvím neteller. Požádal jsem o zrušení, které bylo zrušeno, obdržel jsem e-mail, který mě informoval o následujícím: " Informujeme Vás, že v souladu s právními předpisy uvedenými v čl. 130 odst. 5) a 9) GD 111/2016 lze prostředky z herního účtu vrátit pouze stejným způsobem, jakým byl účet doplněn. V tomto případě byla vaše žádost o výběr prostřednictvím účtu Neteller zrušena a zaregistrujte si novou žádost o výběr prostřednictvím agentur Fortuna. Za prvé, není to stejná metoda, kterou jsem nakrmil svůj účet (prostřednictvím věšteckých agentur), který jsem podal u paysafe nebo neteller, porušuje to zákon, jak dobře rozumím, že? Zavolal jsem na oddělení vztahů se zákazníky, ozval se chlapec Ionut, vysvětlil jsem zdravotní problém, navrhl, abych napsal e-mail, abych vysvětlil, že určitě nebude žádný problém, a budu moci vybrat online, jinak musím Nosit svět v náručí a jet sanitkou k bookmakerovi. Poslal jsem jim email, ve kterém jsem jim vysvětlil situaci, bylo jim to samozřejmě úplně jedno, i když jsem apeloval na jejich lítost a pochopení a nově mi zmizela i možnost výběru přes neteller z mého účtu, i když Odeslal jsem přes neteller a dokonce i moje žádost o výběr, která byla zamítnuta, byla podána přes neteller, nyní opakuji, tato možnost z mého účtu zmizela. Mluvil jsem s Georgem boyem v jejich zákaznickém chatu, zeptal jsem se ho samozřejmě, kde zmizela moje možnost výběru přes neteller, dokonce mě napadlo vybrat peníze uložené přes neteller a vybrat je přes neteller, jak říká zákon, protože uvedený v e-mailu, který jsem obdržel, napsal: "Fortuna si vyhrazuje právo použít alternativní způsob platby, pokud to bude považovat za nutné", na což jsem řekl dobře, podívejte se na tento odstavec. odeslali jste e-mailem, výběry se provádějí stejným způsobem, který byl použit k financování účtu, nechci porušovat zákon, uložil jsem chat, vložené částky a jakékoli informace, které potřebujete, pokud se rozhodnete mi pomoci, jsem vám k dispozici. V ideálním případě bych se nemusel bát, že by je Bůh na ulici zbil nadarmo, abych mohl vybírat online a může se znovu objevit možnost výběru přes neteller, jak je ve skutečnosti legální, předem děkuji.
Ahoj. Dne 26. listopadu 2018 jsem si vytvořil účet na esforuna.ro a vložil jsem částku 300 Kč. Poslal jsem C.I a kartu na ověřovací vklad. Ihned poté, co jsem obdržel e-mail, že jsem provedl první úspěšný vklad a přihlásil se ke svému účtu, abych aktivoval uvítací bonus (což jsem neudělal, protože jsem neměl zájem) a dokončil kontrolu účtu (což jsem již udělal) . Později jsem se přihlásil na herní účet a vsadil jsem na zápas Fc Botosani - University of Craiova s ​​částkou 300 Kčza 1, respektive FC Botosani, kurzem 3,3, sázka, která byla vítězná a přinesla mi částku 990 ron. Dne 28.11.2018 jsem vsadil další sázku na hokejový zápas v Polsku, Toruň s U. Oswiecim s částkou 990 Kčpři kurzu 1,53 a o pár hodin později mi přišel email od snažení, že mám zavřeno herní účet a kontaktujte je pro další podrobnosti. Položil jsem ruku na telefon a znovu mu zavolal a na konci linky byl nepříliš milý pán, který si ze mě spíše dělal legraci, než aby mi vysvětloval důvod uzavření účtu. Řekl mi, že jsem porušil T C a že bych si je měl přečíst znovu, vysvětlil mi, že jsem T C nečetl a že to obvykle nedělám. Posílal mě, abych si tyto podmínky přečetl bez dalšího vysvětlení. Řekl jsem mu, dobře, nečetl jsem je, moje chyba, vysvětlete mi prosím, jestli jsem vás ještě kontaktoval, o co přesně jde! Odpověděl, že jsem porušil umění. 3 ohledně uděleného bonusu a otevřeně jsem odpověděl, že žádný bonus nepřijímám, o jaký bonus by se mohlo jednat a on, rozrušen touto záležitostí, mi znovu řekl, abych si přečetl podmínky, které mi chce vysvětlit, ale já ne nenech to a je to taky art 7 od TC, ale teď si to zkusím přečíst, když vidím, že to nedokončím, poděkoval jsem mu a pak jsem poslal e-mail snaze vysvětlit situaci, ke které Dostal jsem upřímnou odpověď jako V tuto chvíli je účet odpovídající uživatelskému jménu maricicasrg v rámci analytických postupů oprávněného oddělení! Uplynuly 4 dny a stále jsem nedostal odpověď! Prosím, pomozte mi, pokud můžete, protože si myslím, že je mi ukřivděno a je to z mé strany zneužití. Děkuju,