Seznam stížností na Mozzart Bet

Přijímáme stížnosti na online sázkové kanceláře týkající se následujících situací: opožděné výběry, nesprávně vyřízené sázky, zneužití blokace účtu, jakož i další porušení předpisů sázkových kanceláří. Neakceptujeme reklamace limitů účtu (limity vkladů nebo kurzů). Můžete zanechat zpětnou vazbu týkající se takových situací a bude zvážena bookmakerem nebo ostatními uživateli.

Přidat stížnost

Nároky 4

Loterie neexistuje!

Dobrý den, jmenuji se Razvan Alexandru, bydlím v Bukurešti, inzeruji MOZZARTBET MALTA Limited. Dne 14.02.2021 mezi 9:35 a 9:40 jsem já a moji spolupracovníci umístili 21 tiketů do jimi vymyšlené loterie s názvem Indiana (6/48), přičemž jsem viděl vyšší kurz než u konkurence. Datum slosování, při kterém bylo slosováno, bylo 18.02.2021. Proč říkám vynalezeno?! , protože tato loterie podle oficiálních stránek losuje 6 ze 46 před 2 lety, oficiální stránky https://hoosierlottery.com/Games/draw/hoosier-lotto, nebo wikepedie https://en.wikipedia.org/wiki/ Hoosier_Lottery , zkontrolujte i konkurenci, superb, úsilí atd. Takže více než 2 roky tato společnost kradla peníze všem zákazníkům, kteří se účastnili této loterie, podle pravidel hry Mozzart musí být přidělena kvóta 1, za předpokladu správnosti z údajů poskytnutých zákazníkům v případě loterií v příloze naleznete 5 mých losů, uvádím skutečnost, že z mých 21 osobních losů byly 2 zrušeny ne, kvóta 1 byla přidělena na celou loterii a vybral jsem peníze na těchto 2 tiketech, zbytek je se statusem 'Nevýherce', urychlete prosím platbu vstupenek a učiňte potřebná opatření, zároveň jsem zahájil žalobu proti jednotlivci na tuto společnost za podvod a morální škody. Poslal jsem jim bezpočet e-mailů, že moje žádost se zpracovává, ale mám na své peníze čekat tak dlouho? Uvádím, že loterie byla zablokována a odstraněna z nabídky Mozzartu. Uvádím, že v agentuře byla kolegyně, do 21:00 jsem nemohl dorazit a byla poslána, aby mi dala email, zkrátka mi v agentuře volala marně. Děkujeme, v příloze naleznete některé vstupenky a e-maily.
Buna ziua, Ma numesc Razvan Alexandru , cu domiciliu in Bucuresti, reclam firma MOZZARTBET MALTA Limited. La da de 14.02.2021 in intervalul orar 9.35 - 9.40 am plasat eu impreuna cu colegii mei de job 21 de bilete la loteria inventata de acestia pe nume Indiana (6/48) ,vazand cotele mai mari ca la concurenta. Data loteriei la care s-a extras a fost de 18.02.2021. De ce spun inventatata?! , deoarece aceasta loterie conform siteului oficial se extrage 6 din 46 de acum 2 ani , site oficial https://hoosierlottery.com/Games/draw/hoosier-lotto , sau wikepedia https://en.wikipedia.org/wiki/Hoosier_Lottery , verificati chiar si concurenta, superbet , efortuna etc.Deci mai bine de 2 ani aceasta firma a furat banii tuturor clientilor ce au participat la aceasta loterie, conform regulamentului de joc Mozzart , trebuie sa se acorde cota 1 , acestia asumandusi corectitudinea datelor furnizate catre clienti in cazul loteriilor , atasat regasiti 5 dintre biletele mele , mentionez faptul ca din cele 21 de bilete ale mele personale 2 au fost stornate nu , s-a acordat cota de 1 pe intreaga loterie si am incasat banii pe aceste 2 bilete , restul se afla cu statusul de 'Necastigator' , va rog sa urgentati plata biletelor si sa luati masurile necesare , totodata am deschis un dosar pe pesoana fizica asupra acestei firme pentru inselaciune si daune morale. Am dat nenumarate emailuri catre acestia spunandu-mi ca este in procesare cererea mea , dar pe banii mei sa astept atata? Mentionez ca loteria a fost blocata si scoasa din oferta Mozzart. Mentionez ca in agentie a fost o colega de serviciu eu neputand sa ajung pana la ora 21:00 si i -s-a transmis sa dau email adica mai pe scurt ma chemat degeaba in agentie. Multumesc, atasat regasiti o parte din bilete si emailuri.