Dobrý večer! Toto je 6. pokus o výběr a vaši kolegové odmítají můj výběr schválit tím, že žádají o kopie všech karet spojených s účtem (včas jsem krmil z několika karet). To by nebyl problém, ale je nutný výpis z účtu, který ukazuje, že jsem provedl transakci se Superbet.Některé karty již nemám, protože byly vyměněny, ale výpisy z účtu mám ke každé kartě. odpovědět na e-mail, který mi poslali, ale nefunguje, stále dostávám e-maily od

Seznam stížností na Superbet

Přijímáme stížnosti na online sázkové kanceláře týkající se následujících situací: opožděné výběry, nesprávně vyřízené sázky, zneužití blokace účtu, jakož i další porušení předpisů sázkových kanceláří. Nepřijímáme stížnosti na limity účtu (limity vkladů nebo kurzů). Můžete zanechat zpětnou vazbu týkající se takových situací a bude zvážena bookmakerem nebo ostatními uživateli.

Přidat stížnost

Stížnosti 118

Bonus k mým narozeninám

Je to analyzován

Nemohu odstoupit

Probíhá analýza

Supersázka

Je analyzováno | || 953

Nemohu si dovolit vybrat své peníze

Chci vybrat částku 650,00 lei a nemůžu, říká mi, abych nahrál obrázek s jeho občanským průkazem a pasem, a když nahraji, vrátí se k požadavku nahrát občanský průkaz. Už pár dní mi odpovídá jen robot, nechtějí platit.
Nahrát více