Načíst další
Marius Gavan
Blogy 14
Tipy 237
Komentáře | || 480 46
O mně
Marius Gavan
Marius Gavan
Sázka s více než 10 lety zkušeností se specializací na cyklistiku, snooker a biatlon. Někdy vsadíte na fotbal nebo tenis, zejména na velké šampionáty a turnaje.
Informace

Lepší s více než 10 lety zkušeností zpět, specializující se na cyklistiku, snooker a biatlon. Někdy vsadíte na fotbal nebo tenis, zejména na velké šampionáty a turnaje.

O mně

Tipy, které doporučím, se budou týkat především cyklistiky, snookeru a biatlonu, tedy sportů, na které sázím 10 let a které sleduji přes 15 let. Vím, že jsou to méně oblíbené sporty ve světě sázení, ale ti, kteří mě znají z různých fór, vědí, jak dobře jsem v těchto sportech dobrý. Nebudou chybět ani tipy z fotbalu a tenisu, obecně z velkých šampionátů, evropských nebo mezinárodních soutěží, případně grandslamových turnajů.

Kontakt
 • Odkud jste
  Rumunsko, Zalau
Blogy
 • Fotbal, tenis, ale i další sporty
 • Články budou převážně o cyklistice, snookeru a biatlonu, sportech, které sázím 10 let a sleduji je přes 15 let . Vím, že jsou to méně oblíbené sporty ve světě sázení, ale ti, kteří mě znají z různých fór, vědí, jak dobře jsem v těchto sportech dobrý. Nebudou chybět ani články z fotbalu a tenisu, obecně z velkých šampionátů, evropských či mezinárodních soutěží, respektive grandslamových turnajů.
  133 bodů • Pozice 21 • 0 sledujících

  Dnes od 14:00: 10 začíná 18. etapa Tour of Italy. Jedna velmi zajímavá je ohlašována, protože na pouhých 137km bude 5 lezců. V podstatě celá etapa jede nahoru a dolů. Konec je ve stoupání, i když poslední 4 km jsou v malém svahu.

  16. etapa je dlouhá, 222 km mezi Rovettou a Bormiem. Závěr je z kopce, ale do té doby budou muset cyklisté absolvovat tři extrémně náročná stoupání. Favoritem sázkových kanceláří je v této fázi Nairo Quintana, následovaný Mikelem Landou a Vincenzem Nibalim.

  V sobotu ve 14:40 začíná 14. etapa Tour of Italy 2017. Bude to krátká etapa, jen 131 km a to bude dělat problémy cyklistům až na konci, když nás čeká stoupání z Oropy. Do té doby je trasa rovná.

  Dnes ve 14:30 začíná 13. etapa Tour of Italy 2017. 167 km mezi Reggio Emilia a Tortona, a která nemá na trase žádné překážky. Takže bez jakéhokoli lezení na rovné cestě to znamená, že je tu obrovská šance, že na konci uvidíte masivní sprint.

  Dnes ve 12:45 začíná 12. etapa Tour of Italy 2017. Je to nejdelší etapa tohoto ročníku , 234 km mezi Forli a Reggio Emilia. V první polovině má dvě stoupání, ale posledních 100 km je rovinatých, což znamená, že je velmi dobrá šance, že na konci uvidíme masivní sprint.

  Po dni volna se Tour of Italy vrací v úterý s první individuální časovkou v tomto vydání . Je to docela dlouhý výpadek, 39,8 km, ale není to rovina, ale dost větrno. Obsahuje dokonce 5 km stoupání uprostřed etapy s průměrným sklonem 4,5 % a pak posledních 6 km etapy je do kopce se sklonem 2 %.

  Dnes ve 14:10 začíná 9. etapa Tour of Italy 2017. Je to krátká etapa, mezi kterou je pouhých 149 km Montenero di Bisaccia a Blockhaus. Kolumbijec Nairo Quintana z Movistaru je oblíbený u bookmakerů.

  7. etapa Tour of Italy 2017 se jede v pátek a je oznámena jako jedna pro sprintery. Ale nebude to vůbec jednoduché, protože je to velmi dlouhá etapa, 224 km mezi Castrovillari a Alberobello.

  Giro d'Italia 2017 – kdo vyhraje 5. etapu?

  5. etapa Tour of Italy 2017 se pojede ve středu na 159 km dlouhé vzdálenosti mezi Pedarou a Messinou. V první polovině je to klikatá etapa, ale druhá část je rovinatá a je ohlášen mohutný sprintový finiš, kdyby se vítr nerozfoukal jako ve 3. etapě. Stejně jako tehdy, i nyní budou cyklisté hodně jezdit na pobřeží, kde může být docela silný vítr.

  V úterý se jede 4. etapa Tour of Italy 2017. Mezi Cefalu a Etnou bude 181 km. Bude to první těžká etapa letošního roku. První stoupání dne začíná po 54 km a bude mít délku 32,8 km při průměrném sklonu 4,5 %. Nemá příliš vysoký sklon, ale je extrémně dlouhý. Poté bude konec etapy na Etně, další dlouhé stoupání, 17,9 km při průměrném sklonu 6,6 %.

  Duminica are loc etapa a 3-a din Turul Italiei 2017. Va fi o etapa foarte scurta, doar 148km intre Tortoli si Cagliari.

  Budou sprinteři oklamáni ve 2. etapě Giro d'Italia?

  V sobotu se pojede 2. etapa Tour of Italy 2017. Tortoli. Je to těžší etapa než první, protože obsahuje stoupání 2. kategorie ve druhé polovině etapy a již dosahuje nadmořské výšky 1000 m. Hlavním favoritem podle názoru bookmakerů je Kolumbijec Fernando Gaviria

  V pátek 5. května 2017 se koná první etapa stoletého ročníku Tour of Italy . Je to rovinatá etapa s velkými šancemi skončit masivním sprintem. Prvními třemi favority jsou Kolumbijec Fernando Gaviria, Australan Caleb Ewan a Němec Andre Greipel.

  Stoletý ročník Tour of Italy se koná od 5. do 28. května 2017. Hlavními favority jsou kolumbijský vítěz Nairo Quintana z roku 2014 a Ital Vincenzo Nibali, který triumfoval v letech 2013 a 2016.

  Komentáře
  Soutěž odborných expertů
  Dostal jsem ocenění. dík
  4. září 2021
  Soutěž odborných expertů
  Dostal jsem ocenění, děkuji.
  5. srpna 2021
  Soutěž odborných expertů
  Taky jsem to dostal. Dík.
  5. července 2021
  Soutěž odborných expertů
  Dnes jsem dostal ocenění. Dík.
  25. června 2021
  Soutěž odborných expertů
  Zatím jsme je nedostali, ale určitě je dostaneme.
  13. června 2021
  Soutěž odborných expertů
  Cena byla přihlášena. Dík.
  5. května 2021
  Soutěž odborných expertů
  Dostal jsem ocenění. Dík.
  2. března 2021
  Soutěž odborných expertů
  Ceny za červen byly přihlášeny dnes. Dík.
  2. července 2020
  Soutěž odborných expertů
  Ceny byly právě připsány. Dík.
  4. února 2020
  Příkaz sázkaře 1 – „nedarujte“ peníze sázkovým kancelářím
  Za prvé, musíte být zapálení pro sport, ale když sázíte, neberete v úvahu své preference. Pokud nemůžete být v zápase svého oblíbeného týmu/hráče objektivní, pak na tento zápas raději nesázejte. Jinak je někdy trochu těžké nepřispět ... taky házím malou částku na tikety nebo kurzy, které mají malou šanci na úspěch.
  19. ledna 2020
  Pátý příkaz sázkaře: buď chytrý, používejte malé sázkařské triky
  Velmi dobrý článek. A já si myslím, že pro dlouhodobý zisk je nejlepší hrát dvouhry nebo v každém případě max. 3-4 zápasy a celkový kurz 2 ... max. kurz 3 a to jen pokud jsou ti sázející používá ke hře combo. A normálně hrajte, co si myslíte. Dobře, můžete hledat informace u ostatních a analyzovat to, co víte. Lepší chudý kůň než žádný.
  3. ledna 2020
  Devátý příkaz sázkaře - profesionálně analyzujte zápasy
  Je pravda, že kdokoli může vyhrát v sázkách, aniž by tento fenomén nutně znal nebo jej analyzoval, ale rozhodně to nemůže dělat neustále. Abyste dosáhli dlouhodobého zisku, potřebujete analýzu nebo alespoň velmi dobře znát daný sport / mistrovství atd. Je ale pravda, že občas vám uniknou určité aspekty z těch zmíněných v článku, které by mohly být důležité při výběru prognózy. Možná není vždy čas rozebírat všechny detaily nebo někdy některé neberu v úvahu.
  2. prosince 2019
  Soutěž odborných expertů
  Byl tam zmatek. Dostal jsem, ale mnohem víc, než jsem měl, a této chyby jsem nechtěl využít. Nyní čekám na připsání správné částky.
  12. listopadu 2019
  Šestý řád sázkaře – vyberte si pro vás ideální sázkové kanceláře
  V tomto materiálu jste zahrnuli téměř vše, co by se o těchto sázkových kancelářích dalo říci a co sázkařům pomůže vybrat ty správné sázkové kanceláře. Kromě domů zmíněných v článku existuje také efbet, který nabízí velmi dobré ceny. Často najdu největší podíl v předpovědích, které chci hrát.
  3. listopadu 2019
  Desáté přikázání sázkaře – vyhrát ve sportovních sázkách
  Disciplína je velmi důležitá, ale málokomu se ji podaří uvést do praxe. Chce to také hodně trpělivosti a klidu. Když ztratíte lístek, nemusíte se rozčilovat a snažit se získat další lístky. Vsazené částky by měly být pouze tolik, kolik si můžete dovolit, a nepřehánějte to. Samozřejmě je potřeba důležitá banka, ale také je důležité spokojit se s určitými zisky a ne vždy riskovat jen proto, abyste vydělali víc. Obecně sázím dvouhry na kurzy mezi 1,5-3,0 a je to v pořádku, ale čas od času pro zábavu hodím dalších 5-10 lei na dlouhé tikety na 10-20 zápasů nebo na kurz 15-25. Důležité je sázet jen na to, co znáte. Zkuste se soustředit jen na určité sporty nebo dokonce šampionáty a vše by mělo jít mnohem lépe. Některé se zaměřují pouze na určité typy sázek.
  29. září 2019
  Soutěž odborných expertů
  A už byly připsány. Děkuju!
  2. května 2019
  Soutěž odborných expertů
  Ocenění mi bylo dnes připsáno. Dík!
  5. dubna 2019
  Narozeninový bonus
  To jsem řekl v předchozím komentáři, že jste měli dostat varovnou zprávu. A tuto věc implementovali, důkazem je přiložená fotografie, kde se mi ta zpráva objevila, když jsem se stáhl.
  8. ledna 2019
  Narozeninový bonus
  Rolling znamená sázení. Měli jste vsadit 3000 lei, ale z toho, co říkáte, vsadíte pouze 500 lei. Škoda, že jste si nedali pozor, zvlášť když jste si z této částky mohli dovolit prohrát i 2500 lei. Nejsou povinni vás při výběru upozornit, že jste bonus neotočili. I když jsem právě teď zkontroloval svůj účet, kde jsem dnes obdržel bonus 50 Kč, a když chci vybrat, zobrazí se mi zpráva, že o tento bonus přijdu a mám dvě možnosti: Provést výběr nebo Zavřít okno. Bohužel si myslím, že žádný právník ti nepomůže, protože pravidla jsou jasná a ty jsi je nedodržoval. Ve složitějších situacích mají pravidla na své straně, takže se to nyní zdá jako jednoduchá situace.
  4. ledna 2019
  Netbet
  Chci se připojit z mobilu
  19. dubna 2018
  Ding Junhui proti Leo Fernandez. Tip Mariuse Găvana
  Úžasné, co dnes Ding dokázal. Jak vést s 5-1 a skóre 51-7 v 7. framu, zvládnout 6 brejků po 50 bodech do tohoto skóre a pak přestat nic hrát a prohrát 6-5. Něco takového vidíš jen zřídka...
  28. listopadu 2017
  Soutěž odborných expertů
  Včera večer také šli na univerzitu. Hodně štěstí při natáčení!
  7. července 2017
  Soutěž odborných expertů
  Ještě jsem to nedostal. Pouze ceny Konfederačního poháru dnes putovaly do Netbetu.
  6. července 2017
  Kdo vyhraje královskou etapu Tour of Italy 2017?
  Dnes tu máme scénu pro uprchlíky. Na začátku etapy budou dva lezci druhé kategorie, kde se tento únik může odehrát a získat velký náskok. A konec je do kopce, ale ve sklonu 2-3%. Dnes tedy nebudu nic sázet. Očekávám, že LL Sanchez, Rui Costa, Visconti, možná Fraile a další zájemci o vítězství v etapě unikají.
  24. května 2017
  Sázky
  239
  136
  7
  96
  ROI, %
  -5,2
  Zisk
  - 1 251 Kč
  Sázení: 239
  136 / 7 / 96 || | 1543
  Profit
  ROJ: -5.2

  Marius Gavan

  Sázka s více než 10 lety zkušeností, specializující se na cyklistiku , snooker a biatlon. Někdy vsadíte na fotbal nebo tenis, zejména na velké šampionáty a turnaje.