Pavel
Blogy
Tipy 1681
Komentáře 16 || | 454
Reclamatii 1
O mně
Tipér
Paul
Paul
Zkušený sázkař se specializací na sporty, jako je tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.
Informace

Zkušený sázkař specializující se na sporty, jako je tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

O mně

Je mi 28 let a narodil jsem se v Targu Jiu. Jako dítě jsem trávil více času doma a tak jsem skoro pořád sledoval Eurosport, zamiloval jsem se do u nás méně populárních sportů. Později jsem přešel k jiným mainstreamovějším disciplínám, které se mi podařilo provozovat (tenis, fotbal, kulečník) a rozvinula se vášeň pro vše, co ke sportu patří. Na střední škole jsem se také seznámil s elektronickými sporty, takže teď často sázím na eSporty. Postupně jsem si rozšiřoval obory a dnes umím správně analyzovat působivou rozmanitost sportů. Obvykle se zaměřuji na sporty, které v daném období provozuji, protože tak lépe porozumím sportovcům, emocím, kterými procházejí, a chybám, které dělají. Pokusím se vydělat na tenisu, fotbale a e-sportech, ale také očekávat překvapení

Blogy
Zatím žádné příspěvky
Komentáře
Los Angeles Lakers – Denver Nuggets: Tipy NBA
Ahoj. Fanoušek Lakers, nějak? Analýzy jsou krátké, takže nejsme zvyklí vyvíjet některé detaily, zvláště pokud nesouvisejí s poskytnutou prognózou. Ať už byl James na podlaze nebo ne, naši prognózu to sotva ovlivnilo. A v době, kdy články píšeme, je docela těžké správně předvídat, kdo chybí nebo kdo zvládne zázračný comeback, i když se den předtím zranil (to se v této sezóně stalo tolikrát a naopak). Jamesovi jsme nechtěli ubírat na zásluhách, naopak. Jeho přítomnost na parketu může být pro tým „záchranou života“, i když mnoho minut netikne, protože je motivačním faktorem.
4. května 2021
Manchester City – Brighton: Tipy na sázení na Premier League
Brighton nebude hrát se 3 středními obránci
29. září 2018
Liverpool - Chelsea: Tipy na sázení na Carabao Cup
Některé změny v týmu: Origi odešel do Liverpoolu a Loftus-Cheek je nemocný a dnes nehraje za Chelsea
26. září 2018
Výměna sázky
Nikdy jsem neřekl, že jsou to moje otisky, ale nechápu, jak to mění situaci. Místo toho jsem další dva vyrobil já. Druhý je poté, co jsem je upozornil na svou chybu (opět). A neřekli chlapci v Prince 3, že se je snažil podvést?
22. června 2018
Výměna sázky
Pokus o podvod co? Problém, který se snažím vyřešit?
21. června 2018
Ztracený lístek
Pravděpodobně řeknou, že jimi prezentované statistiky jsou orientační a schvalování výsledků probíhá podle oficiálního zdroje (nebo takového, který chtějí). Proto říkám, že je vždy hezké a elegantní upřesnit zdroj informací, jako to dělá Superbet. Na flashscore a FIFA se objeví poměr švů na bráně 1-7, proto jste to ztratili.
19. června 2018
Výměna sázky
Ne, oba účty jsou vytvořeny jako kniha, různí lidé (CNP), různé karty, vlastní. Oba účty jsou ověřeny. Měla jsem i potvrzené z chatu, že je to ok, ta druhá (adriana64) je od mamky. Ale nemohl jsem ji nechat vysvětlit situaci :)
18. června 2018
Výměna sázky
účet je adriana64, ne nas3lu.
18. června 2018
Výměna sázky
Zapomněl jsem zmínit, že to byl zápas Maroko – Írán.
16. června 2018
Soutěž odborných expertů
Správně v Shaktar - Řím, Salinasova prognóza
22. února 2018
Soutěž odborných expertů
Ahoj. Teď jsem se podíval, protože jsem chtěl vidět, jestli jsem stále v žebříčku a dává to smysl. Chybou je mít Wallbergovy předpovědi, mám 3 body místo 4. Pravděpodobně jste mi předali jen jeden bod na Tottenham - Bournemouth
30. dubna 2017
Soutěž odborných expertů
Ano, je to tak, nyní se můžete stát známým jako Pán prstenů. Pro ten jsem také hlasoval, takže byly celkem 4
21. dubna 2017
Soutěž odborných expertů
Pokud si pamatuji, začal jsem ten den s 10 body a na konci jsem jich měl 13, protože jsem dal 4 vítězné tipy
21. dubna 2017
Soutěž odborných expertů
Ahoj. Můžete zkontrolovat, jestli bych po včerejšku neměl mít 14 bodů?
19. dubna 2017
Soutěž odborných expertů
Po včerejšku jsem 3-1. Jak jsem měl na začátku dne 0 bodů, proč mám v hodnocení pouze 1 bod?
20. února 2017
Soutěž odborných expertů
Máte představu, kdy budou ceny uděleny?
1. září 2016
Sázení
1960
1112
38
808
ROI, %
-0,5
Zisk
- 1 006 Kč
Sázení
105
64
4
37
ROI, %
+ 2,3
Zisk
+ 240 Kč
Sázení: 1960
1112 / 38 / 808 || | 998
Profit
ROJ: -0,5
Sázení: 105
64 / 4 / 37
Zisk
ROJ: + 2,3
Přihlásit se k odběru tipů od nejlepších tipérů

Denně dostáváte výběr tipů a aktuálních tipů pouze od odborníků a tipérů Legalbet s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt
Stížnosti || Angličtina:

Inlocuire de pariu

In afara competentei
Ahoj. Budu muset vyprávět celý příběh, abych byl opravdu konzistentní. První den Světového poháru, ve čtvrtek, jsem si všiml sázky s velmi atraktivní řadou, a to „Total Pass“. Nevsadil jsem a lajnu, jak jsem očekával, předběhlo asi 300 přihrávek. Rozhodl jsem se vsadit na další den, na všechny tři hry. Ale pozor, ostatní přátelé se ptali, zda jde skutečně o celkový počet přihrávek nebo jen o ty úspěšné. Jejich odpověď byla jasná – počítá se i s nedokončenými. Páteční odpoledne, překvapení. Vedle těchto typů sázek se objevuje informační bulletin, který říká, že se berou v úvahu POUZE kompletní přihrávky, tentokrát i s uvedením oficiálního zdroje pro ověření – webu FIFA. Uvádím, že není povinné, aby byla homologace provedena podle oficiálního zdroje. Superbet například pro tento finálový turnaj používá Flashscore.com, protože pro UCL a UEL používá UEFA.com. Také všechny statistické sázky by logicky měly mít od začátku specifikovaný zdroj ke schválení. V podstatě trh, na který jsem vsadil, byl nahrazen jiným. Bylo by logické, abych dostal kvótu 1. To se nestalo a na konci dne jsem kontaktoval podporu přes chat s jistotou, že se situace vyřeší. Když tam byla, slečna z chatu mi řekla, že míč tam byl vždycky, a já jsem se rozhodl to ignorovat. Uvedl jsem, že mám výtisky chatu a také další, ve kterých tečka není. Řekla mi, že mi může říct jen to, že bylo 500 správných přihrávek, takže moje sázka je jednoznačně propadák. Když jsem požádal o nadřízeného, ​​byl jsem odmítnut. Proto mi byla potvrzena sázka, kterou jsem neuzavřel, a ta, kterou jsem měl, by neměla být, vzhledem k tomu, že trh již neexistuje.
Tipér

Paul

Paul
Paul
Parior experimentat specializat pe sporturi precum tenis, fotbal, biliard, dar si pariuri mai putin populare in Čeština precum pariurile pe eSports.
Přihlásit se k odběru tipů od nejlepších tipérů

Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt