Tudor Silviu Samuila
Blogy 2
Tipy 219
Komentáře
O odborníkovi
Expert
Tudor Silviu Samuila
Tudor Silviu Samuila
Moderátor ve společnosti Telekom Sport s 20 lety zkušeností v televizi. || | 475
Sázka na
Informace
Jsem Silviu a jsem gambler jako ty. To znamená, že beru kurzy, dívám se na ně, vidím, co týmy dělaly v posledních fázích, jaké mají absence, jestli "bolí" s dalším soupeřem, abych věděl, jestli dostanou vatu a dají žlutou, červenou nebo penalty , hledám rozhodčího, jestli je to měkčí nebo přísnější, vidím, který hráč je ve formě, abych věděl, jestli má cenu dát nějaké peníze na vstřelený gól... Dělám to, co ty. K mé radosti jsem se zatím uměl protáhnout, aby mi po příjezdu domů nefoukal vítr přes kapsy. Doufám, že uděláte totéž.komentátor, producent a asi 15 let jsem moderátor, nebo kotva jak říkají Američané. Střídavě jsem pracoval pro B1 TV, National TV, GSP TV (jsem ten s "Petrico, dej to GSP") a od roku 2012 pracuji pro Telekom Sport, bývalý Dolce. Komentoval jsem všechna mistrovství, která měla být komentována (je to nadsázka, ale důležité je skoro všechno), evropské a národní poháry, měl jsem hosty na výstavách na Hagi, Lucescu, Iordanescu, Duckadam, Dumitrescu, Popescu, Olaroiu, Boloni, Belodedici, Lacatus, Balaci, Panduru, Stelea, Raducioiu, Halep, Neagu, Nastase, Patzaichin, Szabo atd. Dvakrát to bylo považováno za nejlepší vystoupení roku, v roce 2014 na AFAN Gala a v roce 2019 na galavečeru rumunského fotbalu a dostal jsem cenu pro novináře / show roku. Doufám, že vám svými tipy pomůžu vydělat nějaké peníze. Uvědomujete si, že pokud ano, znamená to, že něco vyrábím a nakonec budou všichni šťastní.

Lucrez in televiziune de 20 de ani si am trecut prin toate etapele in ceea ce consider cea mai frumoasa meserie posibila: am fost reporter, redactor, editor, sef de departament, comentator, producator si de vreo 15 ani sunt moderator, sau anchor cum zic americanii. Am activat pe rand la B1 TV, National TV, GSP TV (eu sunt ala cu "Petrica, da-i pe GSP") si din 2012 lucrez la Telekom Sport, fosta Dolce. Am comentat toate campionatele care erau de comentat (e o exagerare, dar cam tot ce e important), cupe europene, nationala, i-am avut invitati in emisiuni pe Hagi, Lucescu, Iordanescu, Duckadam, Dumitrescu, Popescu, Olaroiu, Boloni, Belodedici, Lacatus, Balaci, Panduru, Stelea, Raducioiu, Halep, Neagu, Nastase, Patzaichin, Szabo etc. De doua ori s-a considerat ca am realizat cele mai bune emisiuni ale anului, in 2014 la Gala AFAN si in 2019 la Gala Fotbalului Romanesc si am primit premiul pentru ziaristul/emisiunea anului. Sper sa va pot ajuta sa faceti ceva banuti cu ponturile mele. Va dati seama ca daca faceti voi, inseamna ca produc si eu ceva iar la final toata lumea va fi fericita. 
Blogy
 • Blog Samuilă
 • Plujeme společně mezi kvótami
  4 body • Pozice 45 • 0 sledujících
  Středa v 19:30 uvidíme se na facebookové stránce Legalbet! Udělejme si večer Ligy mistrů!
  úterý v 19:40 jsou k dispozici ŽIVĚ na facebookové stránce Legalbet! Budeme komentovat, analyzovat, budeme vážní, ale také se budeme usmívat!
  Komentáře
  Zatím žádné příspěvky
  Sázení
  219
  114
  0
  104
  ROI ,%
  -4,1
  Zisk
  - 895 Kč
  Sázení
  14
  5
  0
  9
  ROI, %
  - 25,6
  Zisk
  - 358 Kč
  Sázení: 219
  114 /0 / 104
  Zisk || | 869
  ROI: -4.1
  Sázení: 14
  5 /0 / 9
  Zisk || | 904
  ROI: - 25.6
  Expert

  Tudor Silviu Samuila

  Tudor Silviu Samuila
  Moderátor ve společnosti Telekom Sports with 20 let zkušeností v televizi.
  Sázka na