wallberg
Wallberg
Blogy 38
Tipy 464
Komentáře || | 480 68
Zpětná vazba 1
O mně
Wallberg
Wallberg
Profesionální sázení s rybami 10 let zkušeností, jako sázkař i jako bookmaker v bookmakeru.
Informace

Jeho tipy a analýzy pocházejí hlavně z fotbal a sázky na jednotlivé i kombinované události || angličtina 599

 Pentru mai multe detalii despre tipsterul profesionist 
Wallberg, navštivte || jeho osobní profilprofilul lui personal  na stránce Oddsportal.

O mně

Je mi 30 let a žiji v Bukurešti. I když jsem začal sázet před více než 12 lety, nemůžu říct, že jsem z toho udělal jistý způsob zajištění příjmu, ale můžu to zařadit spíše do kategorie hobby. Nejraději sázím na fotbal z velkých evropských šampionátů (zejména Španělsko, Itálie a Nizozemsko), stejně jako na zápasy z rumunského šampionátu, protože rád sázím vědomě a předem se dokumentuji, informace a statistiky jsou mnohem jednodušší. získat pro tato mistrovství. V poslední době jsem se také začal zaměřovat na speciální sázky nebo dlouhodobé sázky Antepost (vítězové mistrovství, Oscary, politické události), které považuji za dobrý potenciální zdroj příjmů v případě, že chci diverzifikovat klasické typy sázek a sázky na fotbal obecně. Mezi další koníčky by tentokrát byly věci, které mě bez ohledu na výsledek určitě odreagují :): turistika, snowboard, jogging, poker, televizní hry s přáteli a nefiltrované pivo (nutně v této kombinaci), koncerty a hudební festivaly a také hudba obecně.

Kontakt
 • Odkud jste
  Bukurešť
Blogy
 • Všechny příspěvky
 • Sportovní zprávy a speciální sázky
 • Wallbergův deník sázení
 • La Liga se vrací o víkendu se sezónou být vyhlášen jako nejvyrovnanější za poslední dekádu poté, co Messi opustil Katalánce.
  Bude zajímavé sledovat, zda Švýcarsko na EURO 2020 budou moci překonat skupinovou fázi, stejně jako v předchozích 3 finálových turnajích.
  Ve čtvrtek 20. září se bude hrát 24 zápasů skupin Evropské ligy. Nejzajímavější zápasy Olympique Marseille - Eintracht Frankfurt, PAOK Soluň - Chelsea Londýn, Sevilla FC - Standard Lutych nebo Villarreal CF - Glasgow Rangers. Tipéři Legalbet Mihai Mironică, Rafa, IulianGGMU, Rossonero07, Paul a Karbacher analyzovali nejzajímavější zápasy Evropské ligy a doporučují vám sázet následovně:

  Záznam sázení Wallberg – den 14

  Záznam sázení Wallberg – 13. den || | 893 = == wallberg

  Záznam sázení Wallberg – den 12 || | 927 = == wallberg

  deník sázení Wallberg – den 11

  deník sázení Wallberg – kombinovaný tiket Sobota

  deník sázení Wallberg – den 11

  deník sázení Wallbetg – den 10

  deník sázení Wallberg – den 9

  deník sázení Wallberg – den 8

  deník sázení Wallberg – den 7

  deník sázení Wallberg – den 6

  deník sázení Wallberg – den 5

  deník sázení Wallberg – den 4

  deník sázení Wallberg – den 3

  Záznam sázení Wallberg – 3. den

  deník sázení Wallberg – den 2

  deník sázení Wallberg – den 1

  La Liga se tento víkend vrací se sezónou, která je vyhlášeno jako nejvyrovnanější za poslední desetiletí poté, co Messi opustil Katalánce.
  Va fi interesant de vazut daca Elvetia la EURO 2020 va reusi sa depaseasca faza grupelor, la fel ca la precedentele 3 turnee finale.
  Ve čtvrtek 20. září se bude hrát 24 zápasů ze skupin Evropské ligy. Nejzajímavější zápasy Olympique Marseille - Eintracht Frankfurt, PAOK Soluň - Chelsea Londýn, Sevilla FC - Standard Lutych nebo Villarreal CF - Glasgow Rangers. Tipéři Legalbet Mihai Mironică, Rafa, IulianGGMU, Rossonero07, Paul a Karbacher analyzovali nejzajímavější zápasy Evropské ligy a doporučují vám sázet následovně:

  Wallbergský deník sázek – 14. den

  <p>Alex Oxlade-Chamberlain nu s-a ridicat la nivelul asteptarilor lui Arsenal, iar Manchester City este formatia favorita pentru a obtine semnatura sa.</p>

  Do konce letního přestupového období zbývá měsíc a bookmakeři stále čekají na velkolepé tahy v anglické Premier League.

  Závod o prezidentské volby v USA se zdá být těsnější než kdy předtím. Prosadí se Donald Trump až do listopadu a stane se tak velmi vážnou možností pro Bílý dům? || Česky 1588

  Zdá se, že 32letý útočník je odhodlán opustit Fenerbahce poté, co byl vynechán z vyhlášených šampionů ligy.

  Jaké jsou vaše oblíbené týmy, které sestoupily? Bude i v letošní sezóně na konci žebříčku nějaké překvapení? Zde jsou nejlepší kurzy na sestup z Premier League!

  Jose Mourinho nu a exclus perspectiva ca unii jucatori sa plece de la Manchester United, acesta fiind unul din aspectele revolutiei sale pe Old Trafford.

  Arsenal je nyní podle bookmakerů online favoritem podpisu hráče Premier League 2015/16 Riyada Mahreze.

  V tomto blogu budu sledovat jednotlivé sázky / odehrané tikety, abych mohl na konci měsíce udělat čáru. Nabídnu i stručnou analýzu, ale když mi to čas nedovolí, vyvěsím pouze samotný tiket, konečným cílem je vyúčtovat aktivitu co nejrealističtěji.
  210 bodů • 15. pozice • 0 sledujících

  Wallbergův deník sázek – 13. den

  deník sázek Wallberg – den 12

  Wallbergský deník sázek – 11. den

  Wallbergův sázkový deník – kombinovaný tiket Sobota

  Wallbergský deník sázek – den 11

  Záznam sázek Wallbetg – den 10

  Wallbergský deník sázek – 9. den

  Wallbergský deník sázek – 8. den

  Wallbergský deník sázek – 7. den

  Wallbergský deník sázek – 6. den

  deník sázení Wallberg – 5. den

  Wallbergský deník sázek – 4. den

  Wallbergský deník sázek – 3. den

  Wallbergský deník sázek – 3. den

  Wallbergský deník sázek – 2. den

  Wallberg Betting Journal – 1. den

  Gijon na konci této sezóny bojuje, aby si zajistil svou přítomnost v první lize ve Španělsku a v příští sezóně. Katastrofální forma na silnici v tomto tažení Sevilly umožňuje hostitelům doufat v pozitivní výsledek v zítřejším zápase.

  Zbývá odehrát pouze 6 etap a oba týmy se v příští sezóně vidí v přímém boji o evropské místo, takže očekávám otevřenou zápas, ve kterém oba týmy skórují.

  V dnešním rumunském derby Steaua zoufale potřebuje všechny 3 body, jinak se může prakticky rozloučit s titulem, Astra se v tuto chvíli úspěšně vzdálí na 4 body červeno-modré.

  S pouhými šesti etapami před finále je Toulouse na konci žebříčku a potřebuje v tomto zápase všechny body, o které se hraje. | | 2279

  Komentáře
  Burton Albion - Manchester City. Předpovědi anglického ligového poháru
  Jelikož u tohoto tipu nikdo nehlasoval NE, samozřejmě nemá důvod si všímat nějakého problému, každý vidí jeho zájem:))) ... Mironičina prognóza, jak sám říká, cituji: „Doporučuji se spolehnout na skutečnost, že v prvním poločase padne alespoň jeden gól a ve druhém poločase alespoň dva góly, s kurzem 1,50 na Netbet." je ZTRACENÝ. Proč? Protože v prvním poločase padl gól a ve druhém žádný, skóre 0-1 přestávka, 0-1 finále ... zároveň, pokud ponecháme tipovací verzi upravenou legalbet, totiž „V prvním poločase v hod. minimálně cíl “, v takovém případě by měl být podíl alespoň upraven a proto zisk přičten Mironice, vzhledem k tomu, že nejvyšší podíl NA SVĚTĚ pro takovou prognózu byl 1,18 a průměrný podíl na trhu pouze 1,12 oproti 1,50 jako vy řekněme, že by to bylo možné, například možnost zkontrolovat tyto informace na oddsportal. Hodně štěstí!
  24. ledna 2019
  peníze vložené z karty na žádost, neexistující
  Peníze půjdou na zaručené účty. Je velmi možné, že jejich zpracovatel plateb spadl a problém vznikl odtud, a pokud jde o to, že jste zatím nedostali žádné odpovědi, tak to musí být způsobeno velkým počtem evidovaných stížností. Situace se vyřeší a vy se nemusíte ničeho obávat
  4. května 2018
  Galatasaray - Konyaspor. Wallbergova sázka
  právě jste si odpověděl sám..sázka prohrává, protože o přestávce bylo skóre 0:1, což znamená, že Galatasaray nevedl k přestávce, ale až na konci
  12. března 2018
  Wycombe - Swindon. Wallbergova sázka
  mít co nejvíce greenů po prvních 3 minutách zápasu
  13. února 2018
  Hérakles - PSV. Wallbergova předpověď
  žádný problém!
  21. ledna 2018
  Hérakles - PSV. Wallbergova předpověď
  Nebyl to klasický méně než 2,5 gólů (průměrný kurz byl v tomto případě někde kolem 1,35-1,40), který by při 3 gólech byl vítězem... Nad 3 góly - při pevných 3 gólech se sázka vrátila, pokud více jeden by byl vítězem
  21. ledna 2018
  Město Almere – Nijmegen. Wallbergova sázka
  Pokud v prvním poločase padnou dva góly, sázka vyhrává; pokud padne jediný gól, je to poloviční prohra; pokud se vůbec nezaregistrujete, celá sázka propadá :)
  19. ledna 2018
  Tottenham - Southampton. Alexova sázka
  To je pravda, původně to bylo špatně ověřeno, ale nyní je to opraveno ... tip je ztracen. Děkujeme za upozornění!
  26. prosince 2017
  Bayer Leverkusen - Dortmund. Wallbergův tip
  :))) snad tě příště poslechnu, ms rada
  2. prosince 2017
  Bayer Leverkusen - Dortmund. Wallbergův tip
  Ano, takže mám -50 lei. V případě soutěže Expert Expert 50% výhra znamená výhru hlasu a 50% prohra znamená ztrátu hlasu :)
  2. prosince 2017
  Bayer Leverkusen - Dortmund. Wallbergův tip
  byla by zrušena, pokud by sázka byla pod / nad 1 gól... 1,25 je něco jiného, ​​vysvětleno v analýze i v navrhovaném článku, tj. zde intelbet.ro/scoala-pariurilor/ handicapul -asiat /
  2. prosince 2017
  Bayer Leverkusen - Dortmund. Wallbergův tip
  pokud padne v prvním poločase 0 gólů, prohraje se, pokud padne 1 gól, bude poloviční prohra a pokud padnou alespoň 2 góly, stane se vítězem.
  2. prosince 2017
  Čí chyba?
  Téměř každá sázková kancelář má v pravidlech specifikováno něco jako „Po přijetí sázky nebude mít hráč právo provádět změny v
  lístek. V tomto smyslu je hráč povinen ve vlastním zájmu ověřit údaje na tiketu a v případě, že zjistí existenci chybných údajů, může požádat o jejich opravu, resp. o stornování / zrušení předmětného tiketu, maximálně do 10 (deseti) minut od vystavení vstupenky, nejpozději však do začátku první akce na vstupence. , ale nedá se dělat absolutně nic, jen příště od vás větší pozornost, jde o vaše peníze a po odehrání máte všechny důvody zkontrolovat tiket!
  10. listopadu 2017
  Soutěž odborných expertů
  Mironica nikde nenapsala, že by na GG prohrála, je to z vaší strany možná jednoduchá dezinterpretace :)
  10. října 2017
  Soutěž odborných expertů
  Jak stojí v úvodní větě našeho odborníka „Doporučuji vsadit na to, že v zápase padnou maximálně dva góly nebo padne neomezený počet gólů, ale jeden z týmů neskóruje, za 1,53." toto slovo spojení NEBO znamená, že obě podmínky nesmí být splněny, takže sázka vyhrává, pokud oba týmy NEDÁ gól (to se nestalo, skórujte 1-1) NEBO nedostanou více než 2,5 gólu. U tohoto typu sázky můžete vstoupit na webovou stránku Superbet a uvidíte, když umístíte kurzor na typ sázky, jehož vysvětlení je: Bude 0-2 góly a / nebo NG. Můžete také hrát tuto sázku s minimálním vkladem (1-2 lei) a počkat, až bude ověřena Superbetem, aby vás přesvědčila.
  10. října 2017
  Dánsko – Rumunsko. Sázka Mihai Mironica
  Jak stojí v úvodní větě našeho odborníka „Doporučuji vsadit na to, že v zápase padnou maximálně dva góly nebo padne neomezený počet gólů, ale jeden z týmů neskóruje, za 1,53." toto slovo spojení NEBO znamená, že obě podmínky nesmí být splněny, takže sázka vyhrává, pokud oba týmy NEDÁ gól (to se nestalo, skórujte 1-1) NEBO nedostanou více než 2,5 gólu. Můžete vstoupit na webovou stránku SUperbet u tohoto typu sázky a můžete vidět, když umístíte kurzor na typ sázky, jehož vysvětlení je: Bude 0-2 góly a / nebo NG. Můžete také hrát tuto sázku s minimálním vkladem (1-2 lei) a počkat, až bude ověřena Superbetem, aby vás přesvědčila.
  10. října 2017
  prezidentské volby ve Francii. Wallbergův tip
  🍻 Chci dlouhou frontu, ulovit obrovskou makrelu 😂😂 a kurzy jsou dost atraktivní na to, abych zkusil sázku na nízkou sázku 🙏 ) ... přesně jak říkáš a propaguješ na blogu, odpovědné sázení je rozdíl mezi tím být příjemný a pohodový koníček.

  Díky! ⁇
  6. května 2017
  VALENCIA - SPOLEČNOST
  Velmi atraktivní kurz na minimálně 2 góly v prvním poločase a myslím, že má velké šance na úspěch
  26. dubna 2017
  dýchat
  Buďte svou zelenou inspirací! ⁇
  26. dubna 2017
  Barcelona - Osasuna + Arsenal - Leicester. Tip Ioany Cosmy
  Taky naprosto souhlasím!
  26. dubna 2017
  Paris Saint-Germain - AS Monaco, velkolepé semifinále!
  Očekávám, že dnes PSG zvítězí docela kategoricky, a pokud by se Monaku podařilo vstřelit sázku, bude určitě vítězná... obtížné, ale vzhledem k tomu, že by mohli debutovat v týmu ne méně než 9 hráčů, trenér se soustředil na všechny své pozornost na šampionát a CHL, ale to nemusí být nutně špatné, protože ti noví se pravděpodobně budou chtít prosadit. Hodně štěstí! ⁇
  26. dubna 2017
  Dnes je dobré počasí!
  Haha 😂 Zajímavý článek i vybrané tikety, ať se vám oběma daří a vypadněte ✌ ne ten druhý, ale protože vítězství je důležité a sázkaři tak očekávané, až se na jakékoliv technické lavičce v Cismigiu objeví nový trenér a tady jednotky na + povzbuzení vítáno, nezačínejte hrát recovery, dokud neprohrajete zbytek 30😆 banku .. každopádně zajímavá strategie, ať jsou první sázky zelené..i když chci Chiajnu porazit, teď doufám, že se mi podaří nemožné udělat to s 2-3, aby vám taky něco vyšlo 😂🙏🙏 vítejte a hodně štěstí do budoucna! ⁇
  14. dubna 2017
  West Ham - Leicester + Bournemouth - Swansea. Wallbergův tip
  chyba ve výpočtu 😄 nyní změněno, díky!
  18. března 2017
  Concordia Chiajna - Astra Giurgiu, pro hosty velmi důležitý zápas
  Chiajna by byl Rapid B (Alexa, Draghia, Herea, Cristescu) a Astra a Rapid A (Sumi, Ionita, Oros, Teixeira, D Niculae, Sapun) ... můj tip - Rapid vyhrává 😆

  Hodně štěstí a myslím, že X vyjde.
  27. února 2017
  Sázení
  544
  316
  8
  220
  ROI, %
  +1,4
  Zisk
  + 768 Kč
  Sázení: 544
  316 / 8 / 220 || | 2702
  Profit
  ROJ: +1,4
  Recenze
  Silné stránky:
  Myslím, že zvýšili jejich úroveň hodně ... nedávno změnili platformu, mnohem interaktivnější, která se pohybuje lépe než ta předchozí, přidali do nabídky více sportů a navíc, a pro nové sázkaře možná nejdůležitější, kurzy se zvýšily a jsou mnohem konkurenceschopnější se zbytkem online domů přítomných v Česká republika. Doporučuji!
  Slabé stránky:

  Wallberg

  Profesionální sázkař s více než 10letými zkušenostmi, jako sázkař i jako bookmaker v bookmaker.