Často kladené otázky

In aceasta sectiune am colectat cele mai frecvente intrebari ale utilizatorilor nostri. Daca nu ati gasit raspunsul pentru un subiect de care sunteti interesat, va rugam contactati echipa de suport. Mai multi utilizatori experimentati Legalbet vor incerca sa va ofere un raspuns la toate intrebarile.

Co je sázková kancelář?

Sázková kancelář je právnická osoba, která prostřednictvím webové stránky nebo pevného umístění nabízí svým zákazníkům sázky na různé možnosti a výsledky sportovních i nesportovních událostí.

Kde sázet – online nebo offline?

V minulosti existovaly pouze tradiční offline sázkové kanceláře, ale dnes můžete uzavírat sázky prostřednictvím online stránek přímo ze svého notebooku nebo dokonce ze svého chytrý telefon. Pro většinu hráčů je možnost online sázení mnohem pohodlnější, rychlejší a také přichází s mnoha dalšími výhodami, které u tradičních sázkových kanceláří nenajdete.

Ještě mi nebylo 18 let. Mohu sázet online? || Česky 512

Nu! Este stipulat in lege faptul ca varsta minima pentru a putea plasa pariuri este de 18 ani. Chiar daca trisezi si nu specifici varsta reala, casa de pariuri va solicita elemente probatorii, precum copie dupa cartea de identitate si in cazul in care nu ai implinit varsta de 18 ani, vei avea contul blocat. 

Můžete vyhrát díky sázení?

Ano, můžete vyhrát sázením, ale záleží to na určitých faktorech, jako je analýza, inspirace a pochopení sportu, na který se rozhodneme sázet .

Jsou sázky bezpečným zdrojem příjmu?

Ne! Sázky by měly být vybírány pro rekreační účely, nikoli jako zdroj příjmu. Tato stránka podporuje rekreační charakter sázení s maximální odpovědností.

Jaká je marže sázkové kanceláře?

Marže sázkové kanceláře je rozdíl mezi matematickou pravděpodobností výsledku události a kurzem, který sázková kancelář nastaví. Pro lepší pochopení uvedeme příklad tenisové události, která má pouze 2 možné výsledky – vítězství jednoho z hráčů. Pokud jsou šance dvou hráčů 50/50, v tomto případě jsou matematické kurzy 2 ku 2, ale s přihlédnutím k ziskové marži sázkové kanceláře ve většině situací operátoři nabídnou kurzy 1,9 až 1,9 nebo v určitých situacích. případů dokonce 1,85 až 1,85.

Jaké bonusy nabízejí sázkové kanceláře || Česky 560

Bonusurile sunt prezente sub forma unor diferite promotii pentru clientii noi si clientii existenti. In mod normal bonusurile sunt reprezentate prin pariuri gratuite sau pariuri fara risc. De asemenea, bonusurile pot fi oferite si sub forma de diverse premii. 

Jakou sázkovou kancelář si vybrat?

Je vhodné vybrat si sázkovou kancelář s pestrou nabídkou, uživatelsky přívětivou platformou přeloženou do rumunštiny, která nabízí podporu v rumunštině a v neposlední řadě, nabízí pohodlné způsoby vkladu a výběru. Společnost musí mít mezi sázkaři dobrou pověst.

Jak se zaregistruji na webu s online sázkami? Při registraci musíte vyplnit všechna povinná pole. Budete požádáni o informace z bulletinu, jako je adresa, věk, kontaktní údaje (e-mail, telefon)

Pe site-ul fiecarui site de pariuri exista un buton de inregistrare. Cand te inregistrezi trebuie sa completezi toate campurile solicitate. Ti se vor solicita informatii din buletin precum adresa, varsta, date de contact (email, telefon)

Mohu se zaregistrovat u více sázkových kanceláří?

Můžete se zaregistrovat u více sázkových kanceláří . Všechny sázkové kanceláře fungují samostatně a vítají své zákazníky různými nabídkami a akcemi.

Zapomněl jsem heslo. Musím se znovu zaregistrovat?

Ne! Pokud jste zapomněli heslo, nemusíte se znovu registrovat, protože registrace nového účtu na stejné adrese povede k pozastavení účtu. Jediné, co musíte udělat, je postupovat podle kroků potřebných k obnovení hesla. Na zadanou adresu bude zasláno dočasné heslo, přes které se budete moci přihlásit ke svému účtu a přidat nové konečné heslo.

Mohu mít více účtů u stejné sázkové kanceláře?

Ne! Je povolen pouze jeden osobní účet. Je to jedna ze základních podmínek sázkových kanceláří. I když se vám podaří otevřít několik účtů u stejné sázkové kanceláře, při žádosti o výběr sázková kancelář provede potřebné kontroly a účty zablokuje. Pokud u některých sázkových kanceláří objevíte více účtů, nejen že budou pozastaveny, ale nebude provedena žádná platba, bude vrácen pouze počáteční zůstatek.

Mohu mít více účtů u stejné sázkové kanceláře s použitím kontaktních údajů přátel nebo rodinných příslušníků pro registraci?

Vážné sázkové kanceláře blokují přístup podle IP adresy. Pokud je na stejné IP adrese otevřeno více než jeden účet, sázková kancelář vám může účtovat podvod otevřením více účtů. Pokud po dalším ověření bude podezření z podvodu odstraněno, účty budou odemčeny

Jak vložím peníze na svůj sázkařský účet? Nejběžnější způsoby vkladu jsou debetní / kreditní kartou, skrill, bankovním převodem, neteller nebo paysafecard. Dostupnost metod vkladu se u jednotlivých sázkových kanceláří liší.

Casele de pariuri ofera diferite metode de depunere in contul de jucator. Cele mai comune metode de depunere sunt prin card de debit/ credit, skrill, transfer bancar, neteller sau paysafecard. Disponibilitatea metodelor de depunere variaza de la o casa de pariuri la alta. 

Jak dlouho budou peníze převedeny na sázkařský účet?|| 660

Timpul de procesare al tranzactiilor variaza in functie de metoda aleasa si de fiecare casa de pariuri. In general depunerile prin card de credit/ debit sau sistemele de plata electronice, se vor efectua instant. Transferul bancar dureaza cateva zile, variind de la o casa de pariuri la alta. 

Jaká je minimální částka, kterou lze vložit na sázkařský účet?|| 672

Casele de pariuri au propriile limite in functie de fiecare metoda de depunere. Aceasta suma minima poate varia de la 20-40 Kčprin intermediul metodei de depunere cu cardul de credit sau debit, si pana la sume mai mari in cazul transferului bancar. Fiecare casa de pariuri specifica aceste limite in sectiunea de reguli, asadar, inainte de a face o depunere este recomandat mai intai sa te informezi cu privire la aceste limite. 

Jak mohu vybrat výběry ze sázkařského účtu? umožňuje výběry finančních prostředků, ale pouze vklady na sázkařském účtu.

Este recomandat ca si retragerea sa fie facuta prin aceeasi metoda prin care s-a facut depunerea in contul de pariuri, exceptie facand metoda paysafecard care nu permite retrageri de fonduri ci doar depuneri in contul de pariuri. 

Uplynulo několik dní a stále jsem neobdržel peníze, které jsem vybral ze svého sázkařského účtu, na svůj osobní účet. Co musím udělat? Bez ohledu na zvolený způsob výběru transakce obvykle netrvá déle než 5 pracovních dnů v případě renomovaných sázkových kanceláří. Obecně platí, že transakce jsou vypořádány za 2-3 dny, ale liší se od jedné sázkové kanceláře ke druhé. Pro informace o stavu požadovaných transakcí se můžete obrátit na tým pro styk se zákazníky sázkové kanceláře.

Inainte de toate trebuie sa te informezi cu privire la timpii de procesare a tranzactiilor ai casei de pariuri la care pariezi. Indiferent de metoda de retragere aleasa, tranzactia in general nu dureaza mai mult de 5 zile lucratoare, in cazul caselor de pariuri cu o reputatie buna. In general, tranzactiile se solutioneaza in 2-3 zile, insa difera de la o casa de pariuri la alta. Pentru informatii cu privire la statusul tranzactiilor solicitate puteti contacta echipa de relatii clienti a casei de pariuri. 

Budu muset při žádosti o výběr poskytnout ID? || pokud tyto dokumenty nebyly zaslány předem a účet byl ověřen. Ověřování se neprovádí u každé transakce, ale čas od času můžete být podle uvážení sázkové kanceláře požádáni o kopii občanského průkazu, pasu nebo řidičského průkazu. V případě odmítnutí má bookmaker právo transakci odmítnout. Ověření identity je preventivní opatření bookmakera proti podvodným metodám.

In momentul in care vei face prima retragere la casa de pariuri la care joci, cu siguranta ti se vor solicita anumite documente, in cazul in care aceste documente nu au fost trimise in prealabil si verificarea contului a fost efectuata. Verificarea nu se face la fiecare tranzactie insa din cand in cand, la discretia casei de pariuri, ti se poate solicita o copie dupa cartea de identitate, pasaport sau permis de conducere. In cazul unui refuz, casa de pariuri are dreptul de a respinge tranzactia. Verificarea identitatii este o masura de precautie a casei de pariuri impotriva metodelor de fraudare. 

Stačí poslat kopii vašeho ID k ověření vašeho účtu?|| 720

Depinde de fiecare casa de pariuri. In timp ce unele case de pariuri solicita doar o copie dupa cartea de identitate, pasaport sau permis de conducere, altele pot fi mai riguroase solictand si o factura de utilitati pentru a verifica adresa de resedinta. 

Mohu provádět vklady nebo výběry finančních prostředků v jiných měnách než Kč?

Když se zaregistrujete u konkrétní sázkové kanceláře, zkontrolujte dostupné měny. Mince jako Kč, EUR, GBP nebo USD jsou obecně dostupné u renomovaných sázkových kanceláří.

Co je to vícenásobná sázka?

Kombinovaná sázka obsahuje dvě nebo více tipů. Celkové kurzy se vypočítávají vynásobením každého kurzu každé predikce zvlášť. Pro určení celkové výhry se celkový vklad vynásobí částkou vsazené částky. Aby byla hromadná sázka vítězná, musí být vítězné všechny sázky na tiketu. Pokud je jedna z těchto předpovědí prohraná, pak je tiket prohraný.

Kolik výběrů mohu zahrnout do hromadné sázky?

Zkontrolujte pravidla sázkové kanceláře. Některé sázkové kanceláře omezují počet výběrů, které lze zahrnout do kombinované sázky, na 20, zatímco jiné na 15. Pokud tuto informaci nenajdete v sekci pravidel sázkové kanceláře, budete při pokusu o uzavření sázky upozorněni, pokud počet výběrů je větší než maximální povolený počet.

Co je to systémová sázka?

Tento typ sázky je kombinací výběrů na tiketu. Za předpokladu, že počet výběrů na vašem tiketu je 4, jeden ze systémů, který si můžete vybrat ke hře, je systém 3 ze 4. Systém 3 ze 4 zahrnuje kombinování 4 událostí do jednotlivých permutací 3 výběrů. Máme tedy následující možnosti: 1-2-3, 1-2-4, 1-3-4, 2-3-4 (1, 2, 3 a 4 představují jednotlivé výběry). Pokud pouze 3 z výběrů na tiketu byly vítězné, vyhrajete.

Jaké jsou celkové sázky?

Celkové sázky představují sázky na celkový počet gólů, rohů, karet, faulů atd. Může být hlášeno celkem (góly vstřelené oběma týmy, karty obdržené oběma týmy atd.) nebo jednotlivě za každý tým.

Jaký je evropský handicap?

Evropský handicap je založen na principu zvýhodnění jednoho z týmů před začátkem zápasu. Evropský handicap je mnohem snazší pochopit než asijský handicap. Hlavní rozdíl mezi těmito dvěma typy postižení spočívá v tom, že existuje evropský handicap a možnost rovného – tedy tři možné varianty evropského handicapu jsou: 1, X, 2.

 

Budeme


Evropský handicap Bayern Mnichov -1, předpověď 1. Šance na tuto předpověď jsou 2,00. Aby byla tato předpověď vítězná, musí Bayern Mnichov zvítězit s rozdílem alespoň 2 gólů (2-0, 3-1 atd.), aby překonal handicap 1 gólu, který mu byl přidělen před začátkem. zápasu. Při sázce 100 Kčby celková výhra v tomto případě byla 200 Kč, takže zisk 100 Kč

 

Evropský handicap Bayernu Mnichov -1, předpověď X. | || 801 Cota pentru acest pronostic este 3.80. Pentru ca acest pronostic sa fie castigator trebuie ca Bayern Munchen sa se impuna la o diferenta de fix 1 gol (1-0, 2-1 etc), astfel incat sa egaleze handicapul de 1 gol care i-a fost atribuit inainte de inceputul meciului. Cu o miza de 100 Kč, castigul total in acest caz ar fi de 380 Kč, asadar un profit de 280 Kč.

 

European Arsenal Handicap +1, předpověď 2. Pravděpodobnost pro tuto předpověď je 2,95. Aby byla tato předpověď vítězná, musí zápas skončit remízou nebo musí zvítězit Arsenal. Se sázkou 100 Kčby celková výhra v tomto případě byla 295 Kč, takže zisk 195 Kč.

Jaký je asijský handicap?

Asijský handicap je preferován sázejícími zejména tehdy, když je poměr sil mezi dvěma týmy nepřiměřený a implicitně bude mít oblíbený tým malý multiplikační faktor (malý kurz). V takové situaci sázkové kanceláře nastavují tyto handicapované hodnoty tak, aby vyrovnaly rovnováhu a poskytly sázkám větší hodnotu. Handicap tedy bude mít zápornou hodnotu pro favorita a kladnou hodnotu pro tým, který začíná druhou šancí.

 

Asijský handicap má několik možností, ale my budeme přítomný v čem || angličtina 822

 

Asijský handicap 0,25

 

Handicap

Výsledek Týmové skóre

Rezultatul pariului

Handicap

Výsledek týmu

Výsledek sázky

- 0,25

Castiga

Vyhazovač

+ 0,25

Castiga

Vyhazovač

Rovnost

Pierdeti jumatate din miza

Rovnost

Vyhrajte polovinu vkladu

Prohra

Poražený

Prohra || | 905 == = Poražený

Pierzator

 

V této situaci začíná zápas od 0-1 / 4. Proto je zvýhodněn tým, který začíná druhou šancí. Možnost nerozhodného výsledku je vyloučena. || Angličtina: Verze King James || 1212

Exemplu: Real Madrid v Paris SG

 

 

Situatia 1: Pariati 100 Kčpe Real Madrid, Handicap Asiatic -0.25 la o cota de 1.58. Pentru a castiga pariul trebuie ca Real Madrid sa castige meciul. Daca Real Madrid castiga meciul veti castiga 100*1.58=158 Kč, asadar un profit de 58 Kč. Daca meciul se incheie la egalitate va veti pierde jumatate din miza, in cazul nostrum 50 de Kč, si cealalta parte de 50 Kčo veti primi inapoi. Daca Real Madrid pierde, pariul va fi pierzator.

Situace 2: Sázka 100 Kčna Paris SG, asijský handicap +0,25 v 2:45. Chcete-li vyhrát sázku, musí Paris SG vyhrát zápas. Pokud Paris SG vyhraje zápas, vyhrajete 100 Kč* 2,45 = 245 Kč, tedy zisk 145 Kč. Pokud zápas skončí remízou, obdržíte zpět polovinu vkladu (50 Kč) a druhá polovina vkladu (50 Kč) je vítězem ve 2:45. Konkrétně budete mít 50 Kč(vrácená část vkladu) + 122,5 Kč(50 Kč* 2,45) = 175,5 Kč, tedy zisk 75,5 Kč. Pokud Paris SG prohraje, sázka bude ztracena.

Jaké jsou evropské kurzy (desetinný formát)?|| 935

Cotele zecimale, sau cotele in stil European, sunt cele mai des intalnite si sunt preferate de cea mai mare parte a pariorilor europeni. Cotele Europene ne indica potentialul castig la o miza de o singura unitate. Cu alte cuvinte, prin inmultirea cotei cu valoarea mizei pe care esti dispus sa o pariezi, va rezulta castigul total. Castigul total este format din suma pariata la care se adauga profitul rezultat.

Abychom lépe pochopili, jak se používají desetinné kurzy, uveďme si konkrétní příklad:

 

| || 944

In imaginea de mai sus, casa de pariuri ofera cota 3.15 pentru victoria echipei CFR Cluj, cota 3.05 in cazul unui rezultat de egalitate, si cota 2.20 pentru victoria echipei Steaua Bucuresti.

Pornind de la o miza de o unitate, castigul total va fi urmatorul:

 

  • Výhra CFR: celková výhra 3,15 jednotek na vsazenou sázku
  • Egalitate: castig total de 3.05 unitati la o unitate mizata
  • Victorie Steaua Bukurešť: celkový zisk 2,20 jednotek na sázkovou jednotku

 

Desetinný kurz představuje velmi jednoduchý způsob pro výpočet celkových výher a zisku je z těchto důvodů tento typ kurzů preferován většinou sázkařů. || česky 965

Ce reprezinta cotele britanice (formatul fractionar)?

Cotele fractionare, sau cotele in stil Britanic, sunt asa cum putem deduce si din numele lor, preferate de majoritatea pariorilor din Marea Britanie.

Pentru a intelege modul in care sunt folosite cotele fractionare, va vom prezenta in cele ce urmeaza relatia dintre cotele fractionare si cotele zecimale.

Chcete-li převést z desítkové soustavy na zlomkovou, musíte odečíst 1 od desítkové soustavy a poté najít nejbližší celočíselný poměr. Vycházíme-li z příkladu zápasu CFR Cluj - Steaua Bucuresti, zde je korespondence mezi desetinným kurzem a zlomkovým kurzem. || anglicky 976

 

3,15 || = 2,15 / 1 = || | 980  (cota zecimala) – 1 = 2.15 = 2.15/1 = 43/20  (cota frakciara)

3,05 (cota zecimala) - 1 = 2,05 = 2,05 / 1 = 41/20 (cota frakciara)

2,20 (cota zecimala) - 1 = 1,20 = 1,20 / 1 = 6/5 (frakční kvóta)

 

 

Jednoduché vysvětlení zlomkového kurzu X / Y by bylo následovně: Y je sázka v jednotkách, kterou je třeba vsadit, aby bylo dosaženo zisku X jednotek, pokud je sázka vítězná.

Jaké jsou americké kurzy? == Americké kurzy jsou zdánlivě komplikovaný systém, zejména pro sázkaře, kteří jsou již zvyklí na desítkovou nebo zlomkovou soustavu. Je-li ve tvaru kladného čísla, představuje zisk, který může sázející získat při sázce 100 jednotek v případě, že je událost vítězná. Pokud je ve tvaru záporného čísla, představuje sázku, kterou musí sázející vsadit, aby měl zisk 100 jednotek.

Cota Americana este un sistem aparent complicat, in special pentru pariorii care sunt obisnuiti deja cu sistemul zecimal sau sistemul fractionar.

Cota Americana este reprezentata sub forma unui numar intreg, pozitiv sau negativ. Cand este sub forma de numar pozitiv, reprezinta profitul pe care il poate obtine pariorul la o miza de 100 de unitati, in eventualitatea in care evenimentul este castigator. Cand este sub forma de numar negativ, reprezinta miza pe  care un parior trebuie sa o parieze pentru a avea un profit de 100 de unitati. 

Zůstáváme u stejného příkladu zápasu CFR Cluj - Steaua Bucuresti, zde jsou kurzy v americkém systému.

 

 

Pornind de la o miza de 100 de unitati, profitul va fi urmatorul:

 

  • CFR výhra: zisk 215 jednotek na 100 vsazených jednotek
  • Rovnost : zisk 204 jednotek na 100 vsazených jednotek
  • Victorie Steaua Bucuresti: zisk 120 jednotek na 100 vsazených jednotek

Co jsou sázky Live?

Live sázky jsou sázky na zápasy, které již začaly.

Co je možnost „výplata“ nebo „uzavřít sázku“?

Existuje || || výběr nebo výběry na sázkovém kupónu byly dokončeny. Eptiune care permite inchiderea pariului inainte de a se fi finalizat selectia sau selectiile de pe cuponul de pariere. E je velmi vyhledávanou možností sázkařů. Aby se minimalizovalo riziko prohry nebo aby si v daný čas zajistili výhru, někteří operátoři nabízejí zákazníkům možnost uzavřít sázku před jejím vyhodnocením. -sázkový den?

Care este suma maxima pe care o pot castiga intr-o zi de pariere?

Liší se v závislosti na každé sázkové kanceláři a také v závislosti na události. Zpravidla, pokud mluvíme o špičkovém bookmakerovi, maximální částka, kterou můžete za jeden den vyhrát, je u velkých událostí více než 100 000 eur. Maximální výplata se může výrazně lišit v závislosti na sportu a události.

V některých situacích mohou sázkové kanceláře omezit můj účet?|| 1083

Da, exista situatii in care casele de pariuri pot limita conturile. 

1. Pokud jste příznivcem bezpečného sázení, sázejte různé výsledky stejné události na více sázkových kanceláří, abyste měli zaručený zisk bez ohledu na výsledek. Pokud zjistíte, že takové metody praktikujete, je možné, že v souladu s podmínkami sázkové kanceláře budete nejen omezeni, ale vaše výhry budou zabaveny a váš účet bude pozastaven.

2 . Pokud jste neustále vyhrávajícím zákazníkem, zejména v nižších soutěžích, může sázková kancelář omezit váš účet. Váš účet nebude pozastaven a vaše výhry budou vyplaceny, protože jste neporušili žádná pravidla, ale můžete být omezeni.

Mají sázkové kanceláře právo omezit účty?|| 1099

Da, este specificat in termenii si conditiile fiecarei case de pariuri faptul ca isi rezerva dreptul de a modifica suma maxima de pariere sau castigul maxim la discretia lor. Mai mult, in momentul in care te inregistrezi la o anumita casa de pariuri, te angajezi sa accepti si sa respecti termenii si conditiile, bifand casuta aferenta. 

Jaká je minimální částka, kterou můžete vsadit na sázku?|| 1111

Suma minima pe care o poti paria pe un bilet de pariuri este diferita de la o casa de pariuri la alta. In cele mai multe cazuri este de 2 Kč. 

Kde mohu podat stížnost na sázkovou kancelář, dojde k uzamčení účtu, neoprávněně udělenému bonusu, nesprávné interpretaci události nebo jakékoli jiné situaci.

Ne poti contacta cu orice fel de probleme si vom face tot posibilul sa rezolvam situatia creata, indiferent daca este vorba de blocarea contului, un bonus neacordat pe nedrept, o interpretare a unui eveniment intr-o maniera gresita sau orice alte situatii apar. 

Jak mohu zjistit informace o konkrétní sázkové kanceláři? || Česky 1137

Inainte de a te inregistra la respectiva casa de pariuri iti recomandam sa verifici ratingurile si recenziile de pe acest site. Astfel vei putea afla informatii atat de la pariori profesionisti, cat si de la pariori de ocazie, astfel incat sa poti decide care este cea mai buna alegere pentru nevoile tale. 

Jaké je nejobjektivnější hodnocení sázkových kanceláří

Domníváme se, že v současnosti Intelbet nabízí nejobjektivnější hodnocení sázkových kanceláří v Česká republika. Na našem webu najdete jak hodnocení hodnocení od profesionálních sázkařů, členů týmu Intelbet, tak hodnocení na základě názoru sázkařů. Nezapomeňte hlasovat pro svou oblíbenou sázkovou kancelář, abyste pomohli ostatním sázkovým kancelářím učinit nejlepší rozhodnutí! Operují sázkové kanceláře z různých zdrojů?

Pariul meu a fost declarat pierzator, desi la o alta casa de pariuri acelasi pariu este declarat castigator. Casele de pariuri opereaza cu diferite surse?

I když je to vzácné, může se to stát. Obecně sázkové kanceláře spolupracují s webovými stránkami klubových federací atd. Pokud je vaše sázka vypočítána jinak, znamená to, že sázková kancelář pracuje s různými zdroji. V takových případech musíte kontaktovat zákaznický servis a uvést zdroj svých informací. V takových situacích ale většinou vyhrává sázková kancelář.

Jak vypočítat sázku na odloženou nebo zrušenou událost?|| 1173

In astfel de situatii trebuie sa citesti regulile casei de pariuri. Este posibil sa ti se ofere cota 1 pentru evenimentul in cauza. 

Mají sázkové kanceláře právo odstranit událost z nabídky, i když na oficiálních stránkách federace neexistují jasné důkazy ohledně určitých podezření?

Ano, je to v obecně stanoveno v podmínkách sázkových kanceláří. Pokud existuje podezření na chybu ve výsledku, bookmaker má právo odstranit zápas z nabídky, v takovém případě ti, kteří již vsadili na tuto událost, obecně obdrží kurz 1.

Pokud vsadil sázku v Mohu ji omylem uzavřít? || Česky 1197

De regula inainte ca pariul sa fie plasat ti se cere o confirmare de plasare a pariului in cauza, la miza aleasa si cota selectata. Doar dupa aceasta confirmare pariul este plasat.